Vartotojo access denied pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-06 22:46:15 | Nuoroda

Man raso busena: ivedimasbaigtas, bet kazkaip baisu jei neperskaicius el pasto neuzskaitys prasymo  

Žinutė parašyta: 2009-07-06 23:18:26 | Nuoroda
siestaa rašė:
access denied rašė:

Man raso busena: ivedimasbaigtas, bet kazkaip baisu jei neperskaicius el pasto neuzskaitys prasymo  

 uzskaitys, nesirupink tik, juk iki termino pateikei

 aciu , neisivaizduoji kaip man palegvejo   

Žinutė parašyta: 2009-07-06 23:30:56 | Nuoroda

registravausi jau senokai tai vienas is dvieju arba pamirsau tas taisykles, arba pazymeju net neskaites

Žinutė parašyta: 2009-07-07 17:12:28 | Nuoroda

MRU finansu ekonomika,  pagal skaiciuokle kb 19,14

Žinutė parašyta: 2009-07-08 23:22:23 | Nuoroda
agnoosia rašė:

MRU finansų ekonomika 20,20 :)

 agnoosia sveikinu,egzai tai fantastikai gerai islaikyti  Tik neįsižeisk,bet man smalsu,o kodel nesirenki VU ekonomikos,juk kaip daug kas sako prestizas ir pan. ?

Žinutė parašyta: 2009-07-08 23:28:51 | Nuoroda
siestaa rašė:

man tai vistiek per lengva atrodo ta raudona diploma gaut  

 Nepasakyciau kad per lengva  Sunku manyciau visu dalyku metinius turet 9-10, o egzu virs 50 % islaikyt tai sutinku ,kad yra vienas juokas

Žinutė parašyta: 2009-07-12 23:32:36 | Nuoroda

o kazi kokios nors reiksmes stojimui turi i kuria mokykla nuvesti dokumentai, jei as stoju i VU o dokumentus nuvezu i panevezy tarkim ,kazin manes Vu neatmes?  Vienas pazistamas nors ir nesitikejo i Vu patekt bet dokumentus is kart tiesiai veze i VU ir istojo i VU

Žinutė parašyta: 2009-07-13 00:05:00 | Nuoroda
siestaa rašė:
access denied rašė:

o kazi kokios nors reiksmes stojimui turi i kuria mokykla nuvesti dokumentai, jei as stoju i VU o dokumentus nuvezu i panevezy tarkim ,kazin manes Vu neatmes?  Vienas pazistamas nors ir nesitikejo i Vu patekt bet dokumentus is kart tiesiai veze i VU ir istojo i VU

 tavo pazistamui pavyko istoti ir tiek.

dokumentai priimami visose vietose, kuriose vyksta priemimas i aukstasias.

 aisku tada    dekuj  

Žinutė parašyta: 2009-07-13 00:08:47 | Nuoroda
sokoladinis @ wellness institute rašė:

Siulau visiems, kuriems iskyla akivaizdziai kvailu klausimu, is pradziu uzduoti tuos klausimus sau, kad ir ziurint i veidrodi. O tada, jei atsakymo visgi nepavyko ismastyti, jau galite meginti klausti forumieciu... zinoma, pries tai rekomenduotina pasiskaityti BP taisykles...

 taip BP taisykles tikrai reikia perskaityti  o del mano ano,turbut kvailoko klausimo,tai maciau daug akivaizdiai kvailu klausimu tai pagalvojau,kodel gi man paprasciausiu budu neissiaiskinus iskilusios abejones

Žinutė parašyta: 2009-07-13 22:04:14 | Nuoroda
saras* rašė:

O aš šiandien užregistravau dokumentus ir manęs niekas jokio šauktinio liudijimo neprašė.  Nu žodžiu, mistika...

 as taip pat siandien registravau dokumentus ir manes taip pat neprase sauktinio liudijimo nei originalo nei kopijos, be to pasieme ta mokejimo kvita

Žinutė parašyta: 2009-07-13 22:10:49 | Nuoroda
aushrytia rašė:

Su kokiu KB bandysit stot i VU Ekonomika Kaune?

 KB : 19,34   Nr. : 7   Cia mano atsarginis planas, jei kitur nepatekciau , bet labai tikiuosi kad i iki 7 pageidavimo nereikes prieiti 

Žinutė parašyta: 2009-07-13 22:29:52 | Nuoroda
k@r@mele rašė:
access denied rašė:
aushrytia rašė:

Su kokiu KB bandysit stot i VU Ekonomika Kaune?

 KB : 19,34   Nr. : 7   Cia mano atsarginis planas, jei kitur nepatekciau , bet labai tikiuosi kad i iki 7 pageidavimo nereikes prieiti 

 o ka kitur rasei? as labiausiai noreciau i VU ekonomika prasmukt, bet labai abejotina del mano balo, ane?:)))

       Mano pasirinkimai : pirmu numeriu MRU FE vf  ,antru Vu ekonomika mokama,treciu MRU FE mokama,ketvirtu Vu vadyba ir verslo administravimas vf,   na ir taip toliau ....  Na tiketis su KB19 i VU ekonomika nemokama vieta patekti butu kiek naivu , nors ka cia galima zinoti po visu reformu bet sprendziant is to kiek pageidavimu yra i VU ekonomika ir kad i ten taiko dauguma geriausi  tai netikeciau kad su 19 galima patekti, as ,nors mano balas yra didesnis, aplamai Vu ekonomikos nemokamos vietos net neberasiau

Žinutė parašyta: 2009-07-13 22:41:24 | Nuoroda

ta prasme Vu ekonomikos vilniuje neberasiau net , o su Vu khf kita kalba visai butu 

Žinutė parašyta: 2009-07-13 23:13:27 | Nuoroda
Miracle_ rašė:

 Sveiki, tai tikrai nebeturi atsiųst antrą kartą patvirtinimo? nes man tokia baimė, kad nuvažiuosiu ir nebus mano pilno prašymo, nors kai vedžiau, rašė, kad baigtas įvedimas, o tai reiškia, kad viskas tvarkoj, taip?

 neturi,galioja paskutinis redagavimas tokiu abejoniu buvo iskile ir man nes nebuvau gaves patvirtinimo del redagavimo ,bet snd veziau dokumentus ir viskas gerai buvo

Žinutė parašyta: 2009-07-17 19:22:10 | Nuoroda

O jei nera laikytas kuris nors reikalingas egzaminas,tarkim chemija, bet yra A lygio chemijos pazymys 9,tai  vietoj tarkim tokio (50/10+13)*0,2 , balai skaiciuotusi taip: (9+1 )*0,2 ar tiesiog 9*0,2 ? 

Žinutė parašyta: 2009-07-17 19:52:29 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
drakas rašė:

Su tuom gimanizijom tai išpūstas burbulas, nieko ten jose ypatingo nėra. Jei pats mokaisi tai bet kur bus gerai. Čia tik kažkoks neva prestižas. Pas mane mokykloj kas kiek mokėsi tas tiek ir gavo, net gal ir geriau nei tikėjosi. Reikia pačiam mokintis, o negalvoti, kad gimnazija už tave išmoks.Labai gerai, kad už mokymasi gimnazijoje neprideda balų.

 Gimnazijoj vyrauja disciplina. Ten is pamoku nepribegiosi, nesamoniu nepridarysi. Isvada, gimnazija skirta problematiskiem vaikam, kuriuos reikia priziureti ir versti mokintis.

  Na as mokiausi gimnazijoj ir nebuvau is tu problematisku vaiku , taciau ir is pamoku pabegioti teko, ir mokytojus paerzint ir t.t. ,bet va palyginus sekmingai baigiau ta gimnazija. Disciplina buvo siokia tokia bet ,toli grazu ne tokia ,kokia turetu buti mokykloje ,kuri siektu kad jos abiturientai keltu mokyklos prestiza

Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:08:01 | Nuoroda

Esu UŽ šį įstatyma,bet jame reikia daug kas pakoreguoti,nes manyčiau visokių draudimų yra per daug, yra pakankamai namažai neaiškumų, kurie gali sukelti daug diskusijų ir ginčų, isšsiskyrus nuomonei ar vienas ar kitas dalykas leistinas ar ne. Kas dėl homoseksualių dalyku rodymo ir tokių santykių propogavimo,tai esu kategoriškai uz ,tokius draudimus ,nes su išsigimėliais reikia kovoti, stengtis juos pagydyti ar ka,bet leisti jiems rodytis viesai ten per tv ir pan tai jau is vis "zingsnis ne i ta puse", ligoniams vieta lgoninese arba namuose ir labai dziaugiuosi kad vis tik atsiranda valdzioje kam dar rupi tauta,jos ateitis. taigi šis įstatymas turi ir pliusų ir minusų,tačiau kažkas panasaus Lietuvai ( ir ne tik ) yra labai reikalinga ir butu naudinga, o jei panaikinus ,t.y. pakoregavus tuos "minusus" tai manyciau gautusi tobulas įstatymas,tik deja Lietuva per daug bijo kitų šalių , posiduoda kitų šalių atstovų spaudimams o tai jau primenatoli toli grazu ne demokratija o savo nuomones, savo isitikinimu primetima per prievarta kitoms salims. Tai tiek    Per daug issipleciau ir gal kur i sona nuvariau

Žinutė parašyta: 2009-07-17 23:22:29 | Nuoroda
Viilius rašė:
torquoise rašė:

blogiausia, kad cia prisipazista is tu 3000 norinciuju i politikos m. l. nedaug palyginus. mes nezinom su kokiais balais jie nori istot. kas zino, gal visi tie stojantys labai prastai islaike, o gal visi l. gerai?... 

siais metais  daug istorija, lietuviu gerai islaike...nezinau nezinau...

 

Nu lt tai daug kas gerai islaike, bet su istorija nera taip egrai kaip atrodo. Cia tik siuose forumuose visu tikrai auksti, o aplinkiniai zmones tai daug kas iki 50 tesurinko...

 Man tai atrodo kad tiek lt tiek istorija yra kas gerai islaike ir yra kas blogai,juk vbe vertinamas tais vadinamais procentais,kur jei surinkai 90 reiskias pasirodei geriau uz likusius 89 procentus laikiusiuju,o per visa sali laikiusiuju yra visokiu ir kas 1 % gavo, ir kas 3% ir pan.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 23:32:08 | Nuoroda

As tai su 19.34 tikiuosi patekt i vf , o jei ne ,tada vilties turiu nors i mokama  

Žinutė parašyta: 2009-07-17 23:42:18 | Nuoroda

Kazkokia nesamone istikruju  As maniau kad pvz neakivaizdines studijos tai tos istestines,o nuolatines tai tik dienines  Dabar pasirodo nors ir pasirinkau NL negaliu buti uztikrintas kad pateksiu i dienini  absurdas