Vartotojo Mastrajanis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-30 19:37:21 | Nuoroda

Ei, tai nejaugi rimtai ten taip baisu ? ;/

Gal kas kokių fotkių turi? Šiai būtų smalsu pamatyt ;]]

Žinutė parašyta: 2009-07-30 23:29:38 | Nuoroda

Beje užkliuvo viena taisyklė, kad iš bendrabučio negalima išeiti po 22 valandos. Labai į tai kreipiamas dėmesys ar labiau pro pirštus žiūrima?

Žinutė parašyta: 2009-08-06 23:09:06 | Nuoroda

marcius_32   SKI pirmakursis

Šiek tiek pasižiūrėjau, nedaug čia jūsų iš SKI :)

Žinutė parašyta: 2009-08-07 00:07:39 | Nuoroda

Na rodos šiaip ne į mišką važiuoju, bet kai nebuvęs, tai gerai ir nežinau ;/

Telikas, šaldytuvas kiekvienam kambary yra ? Kaip su internetu, girdėjau, kad kiekvienam yra ar ne ?

Žinutė parašyta: 2009-08-07 15:06:46 | Nuoroda
grutas1 rašė:

telika ir saldytuva gali su savim atvezti-tada ir turesi

 Vadinasi nėra ? :)

Žinutė parašyta: 2009-08-07 23:26:00 | Nuoroda
ausre;] rašė:

gal kas nors zino kada bus tiksliai skelbiama del bendrabciu?;]

 

 

Bent jau SKI studentai sužinos rugpjūčio 15 dieną. Nors manau paskelbs visiems, nes vistiek jau mėnesio vidurys, taip,kad turėtų ;]

Žinutė parašyta: 2009-08-08 18:25:00 | Nuoroda

Hmm, kiek iš čia esančių žmonių domisi krepšiniu ? Ir kiek iš čia esančių susitaikytų jei teiktų praleisti Europos krepšinio čempionatą ?

Žinutė parašyta: 2009-08-09 14:23:21 | Nuoroda

Nu blemba tik du heh, o dar sakoma, kad Lietuva krepšinio šalis...

Žinutė parašyta: 2009-08-09 23:16:22 | Nuoroda
TviKsiE rašė:
Serzyk rašė:

Kazkaip is SKI visaj zmogienu mazai : | 

 normaliai ;D tik cia mazoka :)

 SKI tai į raudonąją knygą jau įrašyti ;DD

Žinutė parašyta: 2009-08-10 15:11:30 | Nuoroda

Atmink ,kad visada yra žmonių, kuriems dar blogiau ;D Pvz.  aš išvis kol kas nesu jo pasidaręs...

Nemanau, kad reikėtų nerimauti, jog nepatvirtina, ne Tavo čia bėdos, ateis laikas ir patvirtins ;] Teko girdėti, kad daug kas nesulaukia patvirtinimo, tiesiog - kantrybės :)

Žinutė parašyta: 2009-08-10 17:33:24 | Nuoroda

Be ruppjūčio 15 dienos nieko nebus. Paskelbs savo internetiniam puslapyje.

Žinutė parašyta: 2009-08-10 17:40:56 | Nuoroda
Varela rašė:

Aš tik noriu sutaupyti kelionei į Vilnių

 Jei kalbi apie autobusus, tuomet galima ir kitaip padaryti. Jei vairuotojas ne koks molis, pabandyk pasiūlyti jam nemužti čekio, savo ruožtu pati jam duodi pusę oficialios bilieto kainos sumos. Tarkim jei bilietas kainuoja 30 lt, duodi vairuotojui 15 ( na, kad jis į kišenę žinoma ją dėtų ;D), o kitus 15 lt sutaupai ;)

Žinoma, ne visada ir ne visi vairuotojai būna geros nuotaikos :)

Žinutė parašyta: 2009-08-11 01:57:05 | Nuoroda
Serzyk rašė:

Tai stai kur visi soc. pedagogai renkasi :}} as kitose forumose rasiau ; o Sweiki! :}} Me too in soc pedagogika :} xi.. s_ecstasy skype susiraskit,butu malonu pabendraut su busimais bendrakursiais :}

 Tik bendrakursiais ? ;DD

Žinutė parašyta: 2009-08-11 02:08:27 | Nuoroda
sandute rašė:

hm...nepatinka man kai ''stuma'' ant vpu...as busima  vpu pirmakurse,ir nemanau kad cia taip blogai kaip atsiliepia kitu univeru studentai...visu pirma is kur jie zino,juk net nesimoke...visu antra ''pletku'' yra ir apie kitus univerus,tegu is pradziu pasiziuri kur patys mokosi ,tada kitus universitetus smerkia :)lopai

Paprastai žmonės galvoja, jog PEDAGOGAS yra tik MOKYTOJAS (tačiau taip nėra). Mokytojas populiarus ? - Ne.

Taigi, daug kas galvoja ,kad VPU ruošia tik mokytojus ir vien dėl to riboto kai kurių žmonių suvokimo VPU susilaukia negražių atsiliepimų. Ir nesvarbu, kad žmogus nėrą matęs visos virtuvės iš arti. Galbūt universitetas nėra įtin populiarus, tačiau nereiškia, kad blogas. O koks jis iš tiesų neužilgo ir patys įsitikinsime ;)

 

Žinutė parašyta: 2009-08-12 12:17:04 | Nuoroda

projects.5ci.lt/socpedagogika/index.asp?TopicID=3&DL=L&ArticleID=5288&SearchTXT=
 

Kol kas tik 6 SKI merginos, kurioms jau yra vieta bendrabutyje :)

Žinutė parašyta: 2009-08-13 01:58:13 | Nuoroda

O man registruojantis sakė, kad viskas dėl bendrabučio paaiškės rugpjūčio 15 dieną.

Šiaip parašiau laišką ir pasiklausiau ar tas šešetukas jau galutinis ar sąrašas bus papildytas. ( Nors manau bus papildytas, nesąmonė, kad tik 6 žmonės).

Žinutė parašyta: 2009-08-20 01:48:16 | Nuoroda

Skambinau į VPU ir klausiau kaip yra su bendrabučiais SKI studentams.

Pasakė, kad tas 6 merginų sąrašas, kuris jau yra SKI internetiniam puslapyje, nėra galutinis.

Bus papildytas.

Sakė, jog dar tik pradės artimiausiomis dienomis skirstyti bendrabučius. Kaip supratau, išssikirstys kiti fakultetai vietas, o kur liks laisvų vietų, ten įkiš SKI studentus. Visai man tai nepatiko, tačiau net ir tai nėra blogiausia.

Paklausiau kada sužinosim ar gavom bendrabūtį, atsakė, jog rugsėjo pradžioje. Įsivaizduojat?

Bus rugsėjo 1-oji, reikės dalyvauti, tačiau jei tą dieną vis dar neturėsiu bendrabučio, tai kur man dėtis? Klausimas dar ar išvis jį gausiu. !?

Nepatinka man tokia jų tvarka, norėčiau tikėti, jog paaiškės viskas dar iki rugsėjo, bet kažin ar taip bus...

Gal kas nors ką nors daugiau žinote?

Žinutė parašyta: 2009-08-24 22:09:09 | Nuoroda
inc rašė:

uzjauciu jus visus istojus isita nesaomne

 Na tai pasakok, pasakok - kodėl...?

Žinutė parašyta: 2009-08-25 23:49:22 | Nuoroda
inc rašė:

stufijuoju as ja, o pasirenkama kryptis bus nuo anrto semestro

 Jau papasakojai ?