Vartotojo zirklūtes. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-02-16 18:43:44 | Nuoroda

Aha, tos temos tikrai apvylė   užtat nereikia konkrečios rinktis:) Pritariu,kad nesąmonė čia padaryta,man būtų lb įdomu apie technologijas pvz šnekėt  beeet. Nors,kaip pasatebėjau,kai kurios temos truputį siejas ir su valstybe,ir net su tom pačiom technologijom..

Žinutė parašyta: 2010-03-12 21:17:21 | Nuoroda

bandau kažką kurti kultūros 9, maždaug, tie,kas ieško absoliučios laisvės, bėga iš žmonijos istorijos ir kultūros... ką žinau, kažkada rašiau panašų samprotavimą,patinka man laisvės tema, gal ne visai taip kad būtų suformuluota... Jei nieko nesigaus arba mokytojai netiks, papasakosiu apie kokias nors 10 knygų :)
 

Nedarysiu gal skaidrių. nors...gal turėsiu parodyt tokį a le meno kūrinį,tai nežinau, atspausdint jį ar geriau kaip? ten keletas nuotraukų,na, jos susiję  

Žinutė parašyta: 2010-03-12 21:18:25 | Nuoroda

O ką manot apie samproavimo temas? :)

Žinutė parašyta: 2010-03-14 12:49:48 | Nuoroda

Gnute> reikėtų pagalvot....man tai į galvą pirma ateina Mačiūnas ir Mekas. Nu nesu aš ten ypatinga kultūros žinovė  Mekas man ypač patinka tuo,kad jame dar tiek daug to lietuviškumo, senosios kultūros. Kaip gražiai jis rašo apie lietuvišką kaimą pvz:)

Žinutė parašyta: 2010-03-14 13:02:14 | Nuoroda

na aš sakiau stengsiuos protingas knygas skaityt :D bet kad nė nežinau,kokios gi jos:) Šiaip du nuostabūs kūriniai, kurie tinka labai daug kur samprotavime kaip kontekstai- ''Mažasis princas'' ir ''Odisėja'' , tai sakiau,prieš egzaminą gerai pakartosiu viską iš jų:) na,dar sąsiuvinio gale mokytoja sakė nusibraižyt lentelę,kur susirašyti įvarias samprotavimo temas ir šalia tai temai tinkamus kontekstus vis rašyti,kai tik ką perskaitai ir pan., bet man ten kažkaip nesiseka jos pildyt labai kruopščiai   

O kaip jūs ruošiatės? Ir kaip manot,kokios gali būti temos šįmet?:)

Žinutė parašyta: 2010-03-14 13:06:00 | Nuoroda

O tai jūs čia visi mokotės ne tik kiek mokykloj reikia, bet ir savarankiškai kartojat? Jau?..

Žinutė parašyta: 2010-03-14 13:07:03 | Nuoroda

Gal pas mokytojus klausk. Jie visko turi

Žinutė parašyta: 2010-03-14 16:09:36 | Nuoroda

Gerai, ir aš susigriebsiu po Velykų atostogų  Iškilmingai pasižadu :D

patiko man ta istorija, bet dabar tai jau bloga nuo jos

Žinutė parašyta: 2010-03-14 17:31:41 | Nuoroda

nu man patinka pačios pamokos. Net ir kai jų 5 savaitėj ir penktadieniais paskutinė :D Bet jau egzaminas...tas būsimas kalimas jam.... vadovėliai, kurios vos vos talpina lentyna...  

Kažkada su klasioke išbandėm tokį metodą, per skype prieš kontrolinį pakalbėdavom apie viską taip... žmonių kalba ir šiaip taip linksmai, ir veikė, aš net 10 dažniau gaudavau:D Lūžtu dabar paskaičius tuos pokalbius

O tai kam laikai egzaminą,jei nemėgsti? :)

Žinutė parašyta: 2010-03-14 17:37:03 | Nuoroda

Čia dabar?  kas čia per mokytoja?:O

ar tu gal iš silpnesnių mokinių?.. Na, manau,kad savarankiškai labai puikiai galima išmokt tą anglų, nežinau tik, ar įmanoma per 3mėn:) O kas tau labiausiai nesiseka?

Žinutė parašyta: 2010-03-14 17:38:35 | Nuoroda

Vajetau, gi teisėj tiek bus tos istorijos, negadink sau gyvenimo :D

Žinutė parašyta: 2010-03-14 17:42:01 | Nuoroda

Visai neblogi patarimai, supratau,kad visad gal taip ir darydavau, tik nežinojau,kad reikia:)

Mane baugina, kad duos kokią nei šis, nei tas temą :S

Žinutė parašyta: 2010-03-14 18:47:51 | Nuoroda

parsisiunciau tą, bet kaip aš tokia kompiuterių asė...  nepasileidzia man kažko, nu ir gerai, sakau, ne anglų man pamoka svarbiausia vis tiek, o kiek reikia egzaminui, 100proc.mokytoja paruošia:) gl kada iš neturėjimo ką veikt dar pabandysiu:) Bet iš daug ko girdėjau,kad gera:)

O beje, gal kas turi tokios mėlynai salotinės gan plonos knygos (longman, vadinas first certificate use of english) atsakymus?

Žinutė parašyta: 2010-03-14 18:53:14 | Nuoroda

oi,negerai taip:/ Bet dauguma mokytojų visgi yra nusistatę: arba samprotaujamasis,arba interpretacija.  Pas mus visa klasė ketina rašyt samprotaujamąjį, na, ir mokytoja interpretacijai neruošia, bet nemanau,kad taip yra gerai...maža kas bus tam egzamine:/ Bet jau teks tikriausiai samprotavimą rašyt,kad jau interpretacijų nesimokom ir nerašom:)

Žinutė parašyta: 2010-03-14 18:55:18 | Nuoroda

atsimenu, rašiau kažką apie tą Mažvydą ir jo dieviškumus,kad ten labai normali ir dėkinga tema, nors pritariu,kad egzamine tokių nebūna:D

Žinutė parašyta: 2010-03-14 18:56:18 | Nuoroda

Kad negali būt nieko su mirties tema interpretacijų užduotyse manrods:)

Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:07:26 | Nuoroda

Nu kaip taip galima   Ką aš iš savo patirties galiu patart, tai pirmiausia išmokau gramatiką.... yra tokia Merfio knyga,labai gera man pasirodė

(virselis)

ten yra puslapis gramatikos taisyklių (labai gerai paaiškintos:) ) , o kitas puslapis pratimų,o gale atsakymai, pasprendžiau ir man taip aišku viskas pasidarė!:) Man atrodo, ten beveik viskas, ką iš gramatikos reikėtų žinot baigiant 12kl:) aišku, ji apie 400psl:/

Skaitymui net nežinau,ką patart gal paskaityk visokius straipsnius anglų kalba... neįsivaizduoju:)

Klausymas. Kaip sako anglų mokytoja-tie,kas pažiūri bent vieną eng filmą be jokių subtitrų, paprastai beveik nepadaro klaidų klausyme;) nors aš asmeniškai to nedarau,nes nesuprantu gerai ir nepattinka man taip:/ Man labai padėjo klausymasis visokių laidų anglų kalba:)

O rašymą tai neįsivaizduoju,kaip išmokti, nemoku aš ten gaut gerų balų

Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:11:15 | Nuoroda

nepasakyčiau,kad tie topics labai gerai...kaip pratimai, man atrodo per daug  lengvi. Bet kas yra gerai,tai žodžiai kiekvieno skyriaus gale:) neapkenčiu aš jų mokytis, nes baisiai daug, va kaip tik pradėsiu kamuotis su kažkuriuo skyrium:/ bet į naudą tikrai:)

Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:23:35 | Nuoroda

Tai turbūt kad pamiršt visas nemeiles ir išmokt;)

Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:53:16 | Nuoroda

Šitos knygos tai geros, nors nesimokau iš jų,tik prieš kontrolinį permetu akim šaltinius,kurių gal net per daug, pasižiūriu,ar suprantu,kas juose maždaug yra ir viskas:)

nu bet ale ir mokytoja