Vartotojo AušraL pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-11-14 20:28:15 | Nuoroda

Na manau dėl vidurkių su dauguma mokytojų išeina tartis ;)

Žinutė parašyta: 2009-11-15 10:37:44 | Nuoroda
Ingridėlis rašė:

Mane nervina tai, kad būtent šiais metais reikia daryt visokių didelių pakeitimų. Tampam kaip kokie bandymų triušiai..  

 Mes juk ir esam bandomieji triušiai - kas jei ne mes buvom bandomi dėl profiliavimo naikinimo (tarp kikto man dabar viskas puiku), tai dabar ir dėl gzaminų pertvrakos. Turėtume būti pripratę.

Žinutė parašyta: 2009-11-15 16:37:00 | Nuoroda

o tau metinis pažymys reikalingas matematikos? jeigu reikalingas teks kažkaip padėti taisyti, jeigu ne - tai nesijaudink ;)

Žinutė parašyta: 2009-11-17 10:58:34 | Nuoroda

na tuomet paplušėk , kad ir iš B lygio turėtum gan gerą pažymi

Žinutė parašyta: 2009-11-17 14:59:13 | Nuoroda

norėčiau paprieštarauti dėl tų balų. Pirmiausia laikys daugiau mokinių tad didėja konkurencija dėl žemesniųjų balų. Kitavertus stipresniesiems dalis užduočių bus gana lengvos, tačiau dėl aukštojo balo reiks padirbėti. Kaip mano mokytojai visi sako lengvesnės užduotys egzamine bus aitinkamai sunkesnės B lygio užduotys arba lengvesnės A lygio.. na o tos , kurios lems aukštus balus bus sunkesnės A lygio

Žinutė parašyta: 2009-11-17 22:02:57 | Nuoroda

tikrai taip. pirmad lt egzas, penktad istorijos :/

Žinutė parašyta: 2009-11-18 22:53:58 | Nuoroda

aš mokaus a lygiu, bet man jos nereiks, tod nelaikysiu :) fizika sunku, bet labai įdomu bent man :)

Žinutė parašyta: 2009-11-20 18:20:12 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Nerašiau nė vienos interpretacijos ir dievaži nemokėčiau. Ir mokytoja mus labiau samprotavimui ruošia. Bet va, Aušra, o kas bus, kai mum klius temos kaip 'Tolerancija' ?  (nieko bendro su literatūra  apskritai)

Išvis nemėgstu, kaip per egzaminus suformuluoja temas.

Bet...Egzaminai gi čia dievai ir prie jų reik taikytis :D

 Viskas bus gerai, pasiruošim mes tiem egzam ;)

Žinutė parašyta: 2009-11-20 18:22:01 | Nuoroda

Geografijos egzaminas nėra sunkus, bet žinok ne viską iš bendro išsilavinimo išeis atsakyti - tad šiek tiek dėmesio geografijai ir viskas ;) aš ir B lygiu mokaus, tik jau taip nk nedarau o ir neverta man jo laikyt tai nesikvaršinsiu sau galvos  ;DDD

Žinutė parašyta: 2009-11-20 18:24:01 | Nuoroda

Gruodžio pradžioj bandomas pas mus - žiūrėsiu kaip kas ;D

Žinutė parašyta: 2009-11-20 18:26:28 | Nuoroda

Na tikrai čia juo nuo mokytojos priklauso - saviške nesiskundžiu ;D vargstu vargstu aš ten ;D

 

O dėl egzaminų tvarkaraščio jo aš irgi nusivyliau... man taip patiko abu projektai, o čia kas...

Žinutė parašyta: 2009-11-22 19:14:19 | Nuoroda
ryshkau rašė:

O aš labiausiai už viską bijau anglų readingo užduoties man ten viskas labai panašu ir viskas visur tinka

 Klausyme ir tas pats :) na bet neretai suveikia skaityme ir intuicija (na bent jau man taip) ;)

Žinutė parašyta: 2009-11-25 12:03:06 | Nuoroda
ginte100 rašė:

aciu uz atsakymus.. ;] nuraminot bent kiek,,nors man egzai dar tik kitais mokslo metais ;D

 Na tuomet viskas gali keistis. Pvz anglų mokytoja mano minėjo, jog mano laida en įskaitą privalo laikyt jei nori laikyt egzamina, tačiau įskaita nėra mum labai siaubingai baisi ir reikšminga (na žinoma rašosi į atestatą, o negavus įskaitos neleis laikyti egzo). Tačiau svarstoma anglų kalbėjimą paversti egzaminine dalimi.

Žinutė parašyta: 2009-11-25 12:04:04 | Nuoroda

aš ketinu stoti į politiką, bet galbūt rašysiu ir teisę :)

Žinutė parašyta: 2009-11-26 14:03:44 | Nuoroda

Istorija, lietuvių ir anglų (valstybiniai visi).. matematikos 90proc kad nelaikysiu - bet gal gal dar susišvies ir ją laikyti. Šiaip labiausiai į politiką noriu stot, paskui į vieš.administravimą, o dėl teisės mąstysiu ar ją rašyti.

Žinutė parašyta: 2009-12-04 20:00:08 | Nuoroda

Mes db kartojam sukilimus ;DDD nedarysiu db pavyzdinės iš principo - pasiliksiu vėlesniam laikui, kai būsiu savarankiškai pakartojus ir senovę pvz.

Žinutė parašyta: 2009-12-05 00:17:55 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

O, mane irgi politika traukia  Nors panašu, kad niekas iš pažįstamų (ir ypač giminių) labai tuo nesižavi....juk labai nekonkretu ir sunku rast darbą atseit..na, bet mano gi sprendimai, o ąš visad tikėjau, kad ne paklausus diplomas svarbu, o charakterio savybės:) Nuo pat mažens kaip girdėdavau politologus kalbant per laidas visokias, žavėjausi:D Atrodė visi tokie protingi, viską žino ir prognozuoja:D Ir dabar susimąsčiau, kad gal ir nieko studijuot būtų... Tik kad baisi tinginė pastaruoju metu pasidariau, jau istorija mokykloj net ima atsibost, o ją mokėt dar ir kaip reikia...tai nežinau, kaip bus. Bet jei politologija, tai VU arba VDU...

 jei VDU'ne tai gal ir susitiksim jei įstosim ;DD

Žinutė parašyta: 2009-12-05 12:49:13 | Nuoroda
Ganyta rašė:

dar svarstau tarp psichologijos,vadybos ir ekonomikos :D bet labiausiai psichologija traukia ;) o kur tu linksti? :) 

 turiu pažįstamų, kurie psichologiją VDU studijuoda :) tikrai nesigaili įstoję :)

Žinutė parašyta: 2009-12-05 12:53:48 | Nuoroda
infyou rašė:

Praktiskai jei nori gauti daug is egzu( ka reiskia daug,bent jau nuo 80) tai neuztenka,to kas per pamokas isdestoma.Nebent superinis mokytojas yra,o ju is tikruju nera daug (vienetai mokyklose).Kita vertus jei zmogus yra lb gabus,tai jis ten pats viskuo domisi ir t.t...Kitaip tariant tie gabus nepriklauso nuo mokytojo.Isvada tokia:reikia ruostis papildomai.

 lietuvių (kalbu apie samprotaujamąji rašinį, nes jį pati rašysiu), istorija ir en pavyzdžiui tikrai nematau sau eiti papildomai. Kodėl? turiu stiprius ganėtinai mokytojus, o dar daugiau visko priklauso nuo manęs pačios. Istorija juk vis labiau remiasi mąstymu, anglų - medžiagos yra daugiau nei reikia internete, o dėl lietuvių - čia jau ir nuo žmogaus priklauso.

Žinutė parašyta: 2009-12-05 12:56:34 | Nuoroda

aš jau labai daug laiko nebuvau mokykloj (savaitė prieš karantiną, ir vat tik antrad db eisu) tai sakiau savaitgalis bus paskirtas mano istorijai ir filosofijai :) va istoriją ir dabar daraus ;D