Vartotojo nerami pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-06 00:49:16 | Nuoroda
Ledutte rašė:
lietuvaitė rašė:

Apskritai, tai taip, mokinamės visą gyvenimą, bet kalbu konkrečiai apie istoriją :]

 pakišo kiaulę mums.. :) Sakau, kam mokytis datas, faktus, jeigu šitą egza nueina bukiai laikyt ir paskui dar šaiposi, džiaugiasi, kad nesimokė datų jokių, tik dvi reikėjo parašyt

 datos ,bet ka kalbet apie [acius ivykius,antika,viduramzii,ldk,atr,nebekalbu apie karus,svetimo amziu,saltaji,na zodziu ,

Žinutė parašyta: 2010-06-06 12:24:56 | Nuoroda
lietuvaitė rašė:

Pasidariau tokią išvadą, kad čia susirinkę dauguma svojojo apie aukštą įvertinimą, o mes esam labai maža dalelė abiturientų (tų kurie skundžias, kad blogai parašė), manau yra BELENKIEK tokių, kurie nesuprato kad ten Muravjovas ar nepriklausomybės kovos. Mano pačioj klasėj (A lygis) buvo pilna, kurie manė kad ten partizanų karai, o 1922 metais, mes priklausėm sovietam ir ten sovietų pertvarka :] tad relax, yra už mus daug prasčiau parašiusiu, kurie mum pagerins balus :]

 tai aišku,vien delfio ar alfos komentarus perskaičius,gal tik vienetai,kuriems buvo lengvas. taigi visai Lt jis buvo sunkus,tad dar ne viskas prarasta;))

Žinutė parašyta: 2010-06-06 12:26:08 | Nuoroda
lietuvaitė rašė:

O aš sapnavau, kad kaip 1939 birželio 14 mum pateikė ssrs ultimatumą, tipo sakau valdžiai kovokim, mes turim pogrindį savanorių, nepriimkim ultimatumo :D:D:D kažką tokio :D:D atsikėliau ryte, ir pagalvojau kad baigiu galutinai išprotėt... :? :D

 o ne 1940 įteikė ultimatumą,ir jau 15 okupavo?

Žinutė parašyta: 2010-06-06 12:29:21 | Nuoroda
lietuvaitė rašė:

O ką ruošitės anglų egzaminui? :D šito jaučiu labiausiai nelaukiau :D ...

 aš iš vadovėlio gramatiką kartosiu,reiks peržvelgt rašinius,o ir ką daugiau ten prikartosi,nelb daug ir medžiagos turiu,nes prioritetas buvo istorija,o k ai istorija pa...... tai db nežinau kaip bus;D na,šnd dar pailsėsiu,o nuo ryt jau pradėsiu kažką kartot;D man dar geografijo egzas laukia

Žinutė parašyta: 2010-06-06 12:31:29 | Nuoroda
lietuvaitė rašė:

Aj , pala, jo...

1938 Lenkija

1939 Vokiečiai

ir taip 1940 rusai :)

hm. gerai kad to klausimo nebuvo, bučiau tada susimaišius. Kažkaip pagalvojau kad tos sutartys buvo 1939 ( tos dvi tarp ssrs ir vok) kad ir pagalvojau kad 1939 ultimatumas :)

 aha,kai daug informacijo,tai jau maišosi,bet tokie klausimai būtų mus išgelbėję, mane tai lb gelbejo nepriklausomybės kovų žemėlapis,dar po vienos,gal nors iš ten susirinksiu taškelių

Žinutė parašyta: 2010-06-06 12:57:45 | Nuoroda
Justė, rašė:
swlabr rašė:
Justė, rašė:
swlabr rašė:
jusste rašė:
lietuvaitė rašė:

O aš sapnavau, kad kaip 1939 birželio 14 mum pateikė ssrs ultimatumą, tipo sakau valdžiai kovokim, mes turim pogrindį savanorių, nepriimkim ultimatumo :D:D:D kažką tokio :D:D atsikėliau ryte, ir pagalvojau kad baigiu galutinai išprotėt... :? :D

 Aš tai sapnavau, kad istorijos VBE leido į namus parsinešus parašyt :D

 as,kad neiskaite mano testo atsakymu,nes jie islindo milimetra is langelio ( taip yra ir is tiesu) :DD ir ,kad kazkas pavoge uzduotis ir dave kita egza laikyt

 omg,as rasiau ten poeilute,nes man nebetilpo ;O eina naa

 na nemanau,kad labai grieztai ziures, vis delto juk zmones yra :) jeigu ten nelabai akivaizdziai parasei. As tai del testo bijojau, nes tikrai kazkiek mm tas iksas islindo uz langelio , bet nuraminau save ;D 

 tame esme as isijaustus rasiau ir rasiau kaip visad po ta eilute duota...

eina sikt ,dar geriau ;D vadinas eisiu perlaikyt....

 nusiramink,teste negalima buvo islisti uz langeliu,o saltiniuose as ir po eilute rasiau,ir daug kas,nes ten neimanoma sutilpti, ir manau prie tokiu dalyku kaip Raides,netilpimas ar pn nekibs,nes tada jau visiskai

Žinutė parašyta: 2010-06-06 13:06:40 | Nuoroda
Justė, rašė:
nerami rašė:
Justė, rašė:
swlabr rašė:
Justė, rašė:
swlabr rašė:
jusste rašė:
lietuvaitė rašė:

O aš sapnavau, kad kaip 1939 birželio 14 mum pateikė ssrs ultimatumą, tipo sakau valdžiai kovokim, mes turim pogrindį savanorių, nepriimkim ultimatumo :D:D:D kažką tokio :D:D atsikėliau ryte, ir pagalvojau kad baigiu galutinai išprotėt... :? :D

 Aš tai sapnavau, kad istorijos VBE leido į namus parsinešus parašyt :D

 as,kad neiskaite mano testo atsakymu,nes jie islindo milimetra is langelio ( taip yra ir is tiesu) :DD ir ,kad kazkas pavoge uzduotis ir dave kita egza laikyt

 omg,as rasiau ten poeilute,nes man nebetilpo ;O eina naa

 na nemanau,kad labai grieztai ziures, vis delto juk zmones yra :) jeigu ten nelabai akivaizdziai parasei. As tai del testo bijojau, nes tikrai kazkiek mm tas iksas islindo uz langelio , bet nuraminau save ;D 

 tame esme as isijaustus rasiau ir rasiau kaip visad po ta eilute duota...

eina sikt ,dar geriau ;D vadinas eisiu perlaikyt....

 nusiramink,teste negalima buvo islisti uz langeliu,o saltiniuose as ir po eilute rasiau,ir daug kas,nes ten neimanoma sutilpti, ir manau prie tokiu dalyku kaip Raides,netilpimas ar pn nekibs,nes tada jau visiskai

 saltiniuose galima buvo?man atrodoir ten negalima buvo...

 nezinau,tada as mane bus failed;((((((

Žinutė parašyta: 2010-06-06 13:11:37 | Nuoroda
Justė, rašė:

nes po tu saltiniu atsakymu kur turejo but tai as ten.... sakini dar parasau :/ nes netilpo man :/ 

 s ir po po por sakiniu parasiau;( butu nesamone jei nevertintu

Žinutė parašyta: 2010-06-06 23:24:36 | Nuoroda
Shpeaky rašė:

sveiki. stai teisingi testo atsakymai is mokytojo, kuris taiso egzus:

1c 2c 3a 4d 5c 6c 7a 8d 9a 10b 11a 12c 13b 14c 15c 16c 17b 18d 19d 20c 21d 22d 23a 24d 25a 26a 27c 28d 29d 30a

3c, 8a,

Žinutė parašyta: 2010-06-06 23:36:24 | Nuoroda

Sveiki,norėčiau jūsų paklausti apie stojimus. šiandien su teta diskutavom,ir aš jos klausiau, ar apsimoka, pildant prašymą kartoti specialybes,na tarkim,kaip pvz paėmus, rašai anglų filologiją,parašau pirmu nr,ir aš teiravausi,kad reikėtų parašyti ir kitais numeriais,tarkim trečiu ar 4,nes girdėjau,kad jei pirmu neįstoji,gali antru,o ji sakė,kad yra pereinamasis balas,ir jei tau jo neužteks 1numeriu,tai neužteks ir kitais,tarkim 3 ar 4. ar tai realu? ar ji neteisi?ar aš klystu?

Žinutė parašyta: 2010-06-06 23:39:11 | Nuoroda

Sveiki,norėčiau jūsų paklausti apie stojimus. šiandien su teta diskutavom,ir aš jos klausiau, ar apsimoka, pildant prašymą kartoti specialybes,na tarkim,kaip pvz paėmus, rašai anglų filologiją,parašau pirmu nr,ir aš teiravausi,kad reikėtų parašyti ir kitais numeriais,tarkim trečiu ar 4,nes girdėjau,kad jei pirmu neįstoji,gali antru,o ji sakė,kad yra pereinamasis balas,ir jei tau jo neužteks 1numeriu,tai neužteks ir kitais,tarkim 3 ar 4. ar tai realu? ar ji neteisi?ar aš klystu?
 

Žinutė parašyta: 2010-06-06 23:47:12 | Nuoroda
mildutee rašė:

Kad man atrodo 8D... juk stalinas propagavo ateizma, o po jo mirties baznycia jau praktiskai merdejo... O del internacionalizmo, stalinas kaip tik sieke visas tautas surusinti tai lyg ir netinka...

 ai net nebezinau,tik zinau,kad komunistinis rezimas propagavo tautu internacionalizma,bet kad ir baznycia siuwkė atskirti nuo valstybes,o fasistai remesi baznycia,bet,kad stalinas butu staciatikiu baznyvcia likvidaves tai negirdejau,na bet gal as ir klystu.

Žinutė parašyta: 2010-06-06 23:56:03 | Nuoroda
GytisB rašė:
nerami rašė:

Sveiki,norėčiau jūsų paklausti apie stojimus. šiandien su teta diskutavom,ir aš jos klausiau, ar apsimoka, pildant prašymą kartoti specialybes,na tarkim,kaip pvz paėmus, rašai anglų filologiją,parašau pirmu nr,ir aš teiravausi,kad reikėtų parašyti ir kitais numeriais,tarkim trečiu ar 4,nes girdėjau,kad jei pirmu neįstoji,gali antru,o ji sakė,kad yra pereinamasis balas,ir jei tau jo neužteks 1numeriu,tai neužteks ir kitais,tarkim 3 ar 4. ar tai realu? ar ji neteisi?ar aš klystu? 

Teisi tavo teta.

 ačiū už informaciją;))

Žinutė parašyta: 2010-06-07 17:47:43 | Nuoroda

nematau perspektyvų Lietuvoje,nes mes kaip ir stovėjom duobėj,taip ir stovim,per 20 nepriklausomybės metų niekas nepasikeitė. iš mokslo pusės žvelgiant,tai taip,db studentui daugiau galimybių,bet studijų kainos ir kokybė labai pjaunasi. pati rašysiu tik vf,na,bet jei neįstosiu tai teks pabaigt kažką,o po to svajoju apie mokslus užsieny,na,tikrai nenoriu užsibūti Lietuvoje

Žinutė parašyta: 2010-06-07 17:48:14 | Nuoroda
Rūt. rašė:

Pritariu Gyčiui. Pati rašiau vien tik vf vietas. :)

 šiais metais stoji?

Žinutė parašyta: 2010-06-07 20:25:32 | Nuoroda

Sveiki,parduodu:

Rita Jurčiukonienė-Birutė Kuklierienė ,,Samprotaujame ir interpretuojame" (kokybė tikrai gera),kaina knygynuose virš 20lt,parduodu už 10lt.

Istorijos konspektai,tikrai geri,iš jų ruošiausi Istorijos valstybiniam,tik jie yra kompiuterinio varianto.8Lt.

Gintaras Kaselis ,,Atpažinkime žemėlapius'' knygyne virš 20lt,parduodu už 15lt,kokybė gera.

jei domina-rašykit į privatų,galėsiu atsiųsti nuoteaukėlių knygų,kad įsitikintumėt kokybe. Lauksiu

Žinutė parašyta: 2010-06-07 23:09:22 | Nuoroda
Pixma rašė:

kam tie sudai reikalingi mokiniams. Geriau mokytis o ne kazka kalt is knygeliu, kurios neaisku ar tikrai padeda ruostis egzui 

 o tai iš ko, tavo manymu, mokytis? šiaip iš knygų ir yra mokomąsi;DDD hmm

Žinutė parašyta: 2010-06-14 14:00:11 | Nuoroda

na,ką,tikėjausi I thought that the exam would be more more difficult:D na,tikrai šis egzas buvo įveikiamas,aišku,vioenas skaitymas buvo sunkus,ten galėjau prižioplint,dar kai kur,bet tikrai buvo viskas gan normaliai ir nebuvo tokių akibrokštų kaip su istorija. ir visgi džiaugiuosi,kad po istorijos nepraradau motyvacijois,ir sekmadienio dieną paskyriau anglų kartojimui:D

Žinutė parašyta: 2010-06-14 14:04:09 | Nuoroda
PEAS13 rašė:
boakye rašė:
GiedreGudauskaite rašė:

o listening part4 koks skaicius ten buvo? ne 2100? 

 as 2500 parasiau 

 Aš irgi 2500 rašiau :)

 aš girdėjau: two thousand and five, ir nezinojau kaip parasyt,ar rasyt 2500 ar 2005,tai rasiau 2005,velnias;D

Žinutė parašyta: 2010-06-14 14:35:44 | Nuoroda
Jelefant rašė:

Ner tokio zodzio reducement.

 

Kaip paraset use of english part 5, 3 sakini?

 we ought not to have spent,  esu isitikinus,kad gerai