Vartotojo Absurdus pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-03 21:34:25 | Nuoroda

Sveiki,

Gal kas esate/buvote susidūrę su brandos egzaminų perlaikymu? Kankina toks klausimas: jei perlaikant yra gaunamas mažesnis balas, tai tuomet kuris yra imamas stojant? Ar geresnis, ar tas naujasis?

Žinutė parašyta: 2010-05-03 21:47:39 | Nuoroda

Tai žodžiu taip: jei gaunu mažiau (perlaikau matmatiką, nors ją jau prieš du metus laikiau) , tai to priedo tiesiog nerodau ir pateikiu vien tik atestatą su tuo senesniu rezultatu?

Žinutė parašyta: 2010-05-03 21:53:43 | Nuoroda

Dėkui už atsakymą, ramiau dabar ant dūšios :)))

Žinutė parašyta: 2010-05-03 23:32:19 | Nuoroda

aik kakot

Žinutė parašyta: 2010-05-04 20:00:24 | Nuoroda

Nesuvokiu tų, kurie nori i psichologiją stot. Jums ką - savų problemų maža? Visą gyvenimą knaisiotis po kitų žmonių smegeninę. Nesuprantu, kame gerumas/smagumas. Pabandykit man paaiškinti, mažu žiū, pasikeis nuomonė, nors nuoširdžiai tuo abejoju.

Žinutė parašyta: 2010-05-07 00:05:31 | Nuoroda
Egypt rašė:

<Jei žmogus galvoja, kad įstojus į psichologiją, galima po to dirbti tik psichologu, tai jo tikrai ribotas mąstymas.>... < Psichologų dabar reikia ir įmonėse...>

Pati sau prieštarauji. Iš pradžių sakai, kad įstojus nebūtinai reikia dirbti pagal specialybę, o po to įrodinėji, kokia ta specialybė yra paklausi..

Mano mąstymas nėra siauras. Tik tvirtas nusistatymas, kad žinias reikia panaudoti tikslingai. Jei baigiau inžineriją, nesiimsiu dizainerės amato. Net plataus mąstymo nereik, kad eitųsi suprasti mano mintį:)

Beje, kaip būsima psichologė turėtum save labiau kontroliuot. Neatrodo kad tai itin gerai tau sektųsi.

Žinutė parašyta: 2010-05-10 19:27:21 | Nuoroda

Vai vai vai, nežinau nuo ko pradėt. Net nežinau kas daugiau naudos duotų - ar senus egzaminus spręstis, ar variantus iš įvairių knygučių..

Žinutė parašyta: 2010-05-10 20:52:26 | Nuoroda

Sakyčiau, kad matematikoj 90% viso rezultato lemia įdirbis. Taip kad mačys mačys:)

Žinutė parašyta: 2010-05-21 15:23:11 | Nuoroda

Man sunkiausia įrodymai ir tikimybės. Prie pastarųjų nutariau laiko negaišti visai ;/

Žinutė parašyta: 2010-05-23 23:04:44 | Nuoroda

Mano klasėje pora žmonių gavo raudoną, bet kas iš to, jei vis tiek tie pažymiai kažkiek pritempti. Natūralu, kad antraeiliams dalykams yra skiriama mažiau dėmesio, bet patys mokytojai "už tai, kad vaikas 11metų stropiai mokėsi, nusipelnė to pagyrimo", nors realiai tos žinios devyneto nevertos.

Žinutė parašyta: 2010-05-25 17:27:56 | Nuoroda
Sviatosa rašė:

Butent taip ir yra :)

Diplomas su pagyrimu - geras dalykas, paglosto sawimeile, tik jeigu visi pazymiai pelnyti saziningai.. O ir siaip, malonu gi, kai per atestatu iteikima mokykloje pakviecia pati pirmaji :))

 Na ir savimylos ;/

Žinutė parašyta: 2010-05-26 20:00:10 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

 va va būtent ! Žinau kelis atvejus,kai pažymiai netenkino,bet paverkė,paisterikavo,kad jų gyvenimas baigtas (9 iš anglų įskaitos:D) ir parašė jiem daugiau:D

Aš tai dirbau dėl to raudono atestato kol kas,bet jau semestrų atžvilgiu. Matematiką nuo 7 iki 9 pasikėliau,ir nezyzdama niekam,tiesiog daug daug dirbau. Nežinau,kas bus su istorija (pirmam-9,antram 8,4), bet jei metiniam išves 8,tikrai neisiu iš proto ir tebūnie:) Šlykštu dievaži. ir kaip tie mokytojai apsikenčia.

 Na bent jau mano auklėtoja pati patarė kai kuriems iš klasės, kad pazystų mokytojams dėl tų balų. Ir man tą patį siūlė, bet idėja lįsti į vieną vietą manęs nesužavėjo, nors ir nedaug trūko iki to kitų taip išsvajoto atestato.

Žinutė parašyta: 2010-05-26 20:02:23 | Nuoroda
Indreele rašė:

 o kur bandyt ieskot?

 ;DDD Kioskai, prekybcentriai, pašto skyriuose, knygynuose. Galų gale kiekviena mokyklos biblioteka tikrai turės, kai tik atsiras prekyboje.

Žinutė parašyta: 2010-06-01 14:54:51 | Nuoroda
Ingridele rašė:

 Mano interpretacija beveik masikamliai atitinka vertinimo kriterijus todel ir vertintojams negali kitaip pasirodyti ;)  Dariau labai sunkius suvokimus is ju gaudavau devynetus, o sitas suvokimas tai desertas :) :) :) Su mokytoja dar pasitikrinom, sake gausiu apie 100 ;) 

Žiū, gal virš 100 net gausi! o.O

Kai laikiau aš prieš porą metų, rašiau iš "Skirgailos". Tai jau buvo trečias darbas iš šio kūrinio. Už pirmus abu gavau labai gerus įvertinimus. Na bet iš egzamino.. Tikrai nedaug. O buvo apžvelgta viskas nuodugniai, iki kaulelio išnarstyta. Taip kad, mergyt, linkiu aš tau sėkmės, nes tikrai tau jos prireiks. Ir daugiau nei kitiems.

Žinutė parašyta: 2010-06-01 15:13:27 | Nuoroda

Turbūt nėra lengvesnio egzamino už fizikos. Taškų belekiek galima susirinkt už pačius elementariausius dalykus. Jo neišlaikyt yra NEĮMANOMA. Iš tikro galėtų fizikos kursas mokykloje būti ryškiai sudėtingesnis, nes tarkim iš mokyklos suolo į universiteto fizikos auditoriją papuolęs supranti kas iš tikro do daiktas ta fizika. Vaikų žaidimas fizikos egzaminas mokykloje..

Žinutė parašyta: 2010-06-01 21:14:27 | Nuoroda
Kriause rašė:

 Man tai reiketu Isvestines ir Intergralu formules pakartoti...

 O aš turiu lygiai šešias paras pasikartoti visą mokyklinės matematikos kursą..

Žinutė parašyta: 2010-06-01 21:14:28 | Nuoroda
Kriause rašė:

 Man tai reiketu Isvestines ir Intergralu formules pakartoti...

 O aš turiu lygiai šešias paras pasikartoti visą mokyklinės matematikos kursą..

Žinutė parašyta: 2010-06-02 10:33:33 | Nuoroda
Cinike rašė:

Nemanau, kad stojimai i mokama butu sudetingi, seis laikais nelb kas pasiryze tai daryti,, pati masciau paie tokia galimybe,, nu bet nzn ,,, metams 8 tukstancius,,, negundo kazkaip :) , tevu gaila.

 Tėvų gaila? Tai dirbi ir mokaisi. Simple. Dabar tokia situacija, kad tiesiogine to žodžio prasme vyksta kova už būvį. Keletą metelių pasispaudi su nemigos naktelėm, išvarvėjusiom akim ir jausmu, kad stogą rauna nuo galvos. Arba tampi tuo, apie ką svajojai mokyklos suole, arba.. Jau labai mažai kas turi sąlygų gaut tai, ko nori, be didesnių pastangų.

Žinutė parašyta: 2010-06-03 11:16:47 | Nuoroda
Cinike rašė:
Absurdus rašė:
Cinike rašė:

Nemanau, kad stojimai i mokama butu sudetingi, seis laikais nelb kas pasiryze tai daryti,, pati masciau paie tokia galimybe,, nu bet nzn ,,, metams 8 tukstancius,,, negundo kazkaip :) , tevu gaila.

 Tėvų gaila? Tai dirbi ir mokaisi. Simple. Dabar tokia situacija, kad tiesiogine to žodžio prasme vyksta kova už būvį. Keletą metelių pasispaudi su nemigos naktelėm, išvarvėjusiom akim ir jausmu, kad stogą rauna nuo galvos. Arba tampi tuo, apie ką svajojai mokyklos suole, arba.. Jau labai mažai kas turi sąlygų gaut tai, ko nori, be didesnių pastangų.

 taip gaila, nes specialybe medicinine, gabumai ne auksinei, idomu kaip ash viska derinsiu :) o ir darbai nesimeto, ir tevai ne milijonieriai, nesninga tais 8-tukstanciais, dbr gal ir sumoketu, o is kur zinau, kad po metu jie vis dar begales moket, o ir tai jog jie tures spaustis irgi visai nezavi.

 Visų pirma, reikia peržvelgt dienotvarkę. GARANTUOJU, jog joje n laiko paskirta draugams, pramogoms, laisvalaikiui žodžiu. Bent kuriam laikui reiktų to atsisakyt. Skamba kaip mazochizmas, bet geriau atkentėt keletą metų, nei visą gyvenimą stovėti vietoje.

Žinutė parašyta: 2010-06-03 11:21:02 | Nuoroda
Cinike rašė:
Absurdus rašė:
Cinike rašė:

Nemanau, kad stojimai i mokama butu sudetingi, seis laikais nelb kas pasiryze tai daryti,, pati masciau paie tokia galimybe,, nu bet nzn ,,, metams 8 tukstancius,,, negundo kazkaip :) , tevu gaila.

 Tėvų gaila? Tai dirbi ir mokaisi. Simple. Dabar tokia situacija, kad tiesiogine to žodžio prasme vyksta kova už būvį. Keletą metelių pasispaudi su nemigos naktelėm, išvarvėjusiom akim ir jausmu, kad stogą rauna nuo galvos. Arba tampi tuo, apie ką svajojai mokyklos suole, arba.. Jau labai mažai kas turi sąlygų gaut tai, ko nori, be didesnių pastangų.

 taip gaila, nes specialybe medicinine, gabumai ne auksinei, idomu kaip ash viska derinsiu :) o ir darbai nesimeto, ir tevai ne milijonieriai, nesninga tais 8-tukstanciais, dbr gal ir sumoketu, o is kur zinau, kad po metu jie vis dar begales moket, o ir tai jog jie tures spaustis irgi visai nezavi.

 Visų pirma reikia peržvelgti dienotvarkę. GARANTUOJU, jog joje n laiko paskirta draugams, pramogoms, žodžiu laisvalaikiui. Reikia to atsisakyt. Skamba kaip mazochizmas, bet geriau keletą metų atkentėt, nei visą gyvenimą stovėt vietoje. Juo labiau kaip pati sakai - specialybė ne iš lengvųjų. Kaži ar ryžtumeisi ją rinktis, kai bus 30+n metų. Nekurkit pasakų, kad mokytis niekada nevėlu. Ne visoms specialybėms tas tinka. Tokių metų jau reikia siekti ne bakalauro, o daktaro laipsnio. O gal jau ir turėti jį..