Vartotojo Absurdus pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-03 21:24:34 | Nuoroda

;DDDDD Eikit miegot :)

Žinutė parašyta: 2010-06-04 11:43:02 | Nuoroda

Pasamprotavimas: gal tie 20k mano, kad lengviau skaičiukus iškalt nei suprast?

Žinutė parašyta: 2010-06-06 14:37:19 | Nuoroda

Vienžo, bus linksma

Žinutė parašyta: 2010-06-06 21:49:21 | Nuoroda

Koks tolkas spręst, kai vis vien nežinai ar gerai išsprendei, nes nėra kur pasitikrint.. Laiko gaišimas. ;/

 

Žinutė parašyta: 2010-06-07 17:08:20 | Nuoroda

Yra.

Žinutė parašyta: 2010-06-07 17:14:26 | Nuoroda

Atsiras tokių kaip grybai po lietaus po egzų rezų, bent jau taip anksčiau yra buvę:)

Žinutė parašyta: 2010-06-07 18:41:39 | Nuoroda
Jelefant rašė:

 Jis. Mane kaip tik vilioja aukstoji matke, algoritmai, matanalize... mmmm

Is matkes egzo daugiau 70 nemanau kad gausiu, tikiuosi nebus per stipri konkurencija.

 Ne daugiau 70% ir vilioja matematika? Maždaug neatrasta žemė? :D Nežinai su kuo reikalą ruošies turėt ;D Nesakau, kad 70% mažai, bet pagal tokį užsidegimą galima galvot, jog ji gyvenimo aistra. Et, nesugadinti žmonės dar, pilni naivaus optimizmo. Kai teks apturėt po 4val aukštosios matematikos teorijos, ir dar ta pačią dieną 3val pratybų, išnyks tas optimizmas kaip dūmas drįsčiau manyt :)

Žinutė parašyta: 2010-06-07 19:02:00 | Nuoroda
kazkasbelekas rašė:

eij abiturientai, o kur ras butu galima, praeitu metu koficienta, kurio reikejo stojant i tam tikra specialybe? ;]

 www.baluskaiciuokle.lt

Žinutė parašyta: 2010-06-07 21:13:04 | Nuoroda
Jelefant rašė:
Absurdus rašė:
Jelefant rašė:

 Jis. Mane kaip tik vilioja aukstoji matke, algoritmai, matanalize... mmmm

Is matkes egzo daugiau 70 nemanau kad gausiu, tikiuosi nebus per stipri konkurencija.

 Ne daugiau 70% ir vilioja matematika? Maždaug neatrasta žemė? :D Nežinai su kuo reikalą ruošies turėt ;D Nesakau, kad 70% mažai, bet pagal tokį užsidegimą galima galvot, jog ji gyvenimo aistra. Et, nesugadinti žmonės dar, pilni naivaus optimizmo. Kai teks apturėt po 4val aukštosios matematikos teorijos, ir dar ta pačią dieną 3val pratybų, išnyks tas optimizmas kaip dūmas drįsčiau manyt :)

 Ei ei, nenurasyk manes. As paprasciausiai labai daug matematikos praleidau del sunkios sveikatos bukles (dabar jau viskas gerai). O ir to noro nebuvo anksciau. Dabar as kitas zmogus :) per pora menesiu praktiskai nuo 0 ismokau 2 metu kursa ir daugeli netgi aplenkiau. Informatikos egzaminui pasiruosiau per viena savaite ir islaikysiu manau 90%+. Ir be to man nelabai idomi ta vidurines mokyklos matematika, as daug mieliau leidziu laika ziuredamas aukstuju mokyklu paskaitas, kur reikia paciam mastyti, o ne prisiminti nupjautines piramides ypatumus.

 Nenurašau, tiesiog manau susidūrus su realybe viskas pasikeis radikaliai. Duok die, kad klysčiau:) Kaip sake gerb. MIF'o dekanas ponas Stepanauskas, kartais elementarioji matematika yra žymiai sunkesnė už aukštąją:)

Žinutė parašyta: 2010-06-07 21:28:32 | Nuoroda

Ekonomikos, vadybos, verslo administravimai NĖRA MOKSLAS

Žinutė parašyta: 2010-06-07 23:05:49 | Nuoroda

Žmonės, klausykit. Aš šoke. Tik dabar pažiūrėjau bandomąsias užduotis. Už akių užkliuvo formulių lapai. Ar jos apskritai VISOS, kurios yra tuose lapuose, bus ir egzamine??

Žinutė parašyta: 2010-06-07 23:12:21 | Nuoroda

Man keista, nes čia įkelta net Pitagoro teorema, kurios anksčiau tikrai nebūdavo..

Žinutė parašyta: 2010-06-17 19:36:48 | Nuoroda
pauliuz23 rašė:

bliamba , tikiuosi daug profkiniu laikys ... :D bo kitaip ... :D

 Žiū, kad tie "profkiniai" malkų nepakrautų

Žinutė parašyta: 2010-07-04 15:10:57 | Nuoroda
Bedievis rašė:

sunku mokytis  tikrai, ypač elektronikos fakultete, sako reik tik ištverti pirmą kursą ir paskui buna ramiau. Pats bandysiu stot į šį fakultetą :) 

 Pažįstamas mokėsi elektronikos fakultete VGTU. Tai pasakojo man taip: iš pradžių buvome nuteikti, kad pirmas kursas sunkiausias, adaptuotis nelengva ir pan. Po metų kita dainelė iš dėstytojų: antri metai sunkiausi, jei ištversit, tai galima sakyt baigėt studijas sėkmingai. Trečias kursas: dar sunkiau, plius skola dvi iš ankstesnių metų. Bet negi mesi kai jau tiek atkentėta. Na o ketvirtame kurse patampi visų galų meistru. Turiu minty diplominius darbus. Mačiau, kaip vargšas kankinosi lituodamas visokias mikroschemas, programuodamas ir t.t. Apie galvos skausmą nuo lituoklio kvapo net nešneku..

Žinutė parašyta: 2010-07-04 16:06:35 | Nuoroda
Albo rašė:

 Čia telekomunikacijose reikia tiek lituoti?

 Bijau pameluot iš tikro. Lyg ir informacinių sistemų inžineriją studino. Na bet esmė - elektronikos fakultetas:)

Žinutė parašyta: 2010-07-04 17:32:23 | Nuoroda
Ezeriz rašė:

 Tai jo tikslieji mokslai nėra lengvi niekas nesako. Bet va aš pirmu numeriu rašiau į VU tą pačią kryptį, tai ten konkursinis balus 3 balasi maždaug didesnis tai bijau kad nebūtų ten per sunku jei įstočiau. Ką manot ar nebus daug sunkiau nei kokiam VGTU?

 Į telekomunikacijų fiziką ir elektroniką VU? Daug sunkiau nebus. Tas pats briedas, taip pat sunku. Tik susidariau tokią nuomonę, kad VU dėstytojai yra sukalbamesni nei VGTU. Bent jau kaip sako - iš VU FF nieko nemeta. Patys išeina:)
Nežinau kaip VGTU, bet VU telekomunikacininkai pirmam kurse labiausiai keikėsi dėl techninės grafikos kiek teko girdėt. Na lengva nebus, bet..

Žinutė parašyta: 2010-07-05 18:37:08 | Nuoroda
grekuxs rašė:. nesuprantu prieciom cia ta matematika.... geriau pirmoje vietoje butu lietuviu kalba, ji zymiai labiau lavina logini mastyma nei matematika. matematika iskali ir viskas...

 Neblogas jumoro jausmas ;DDD

Žinutė parašyta: 2010-07-13 09:25:04 | Nuoroda

Nu bet tai pypiec. Palieka porą dienų dokams susitvarkyt. O jei dar kam dirbt reik tom dienom, tai ate, studijos, iki geresnių laikų.

Žinutė parašyta: 2010-07-13 10:02:51 | Nuoroda

Vakar skambinau, sakė neduod sistema to priedo atspausdint...

Žinutė parašyta: 2010-07-13 10:16:47 | Nuoroda

Bet juk be priedo negalime ir dokumentų priduoti, taip? Iš kitos pusės, manau LAMA matys mūsų perlaikytus egzus, bet kažkaip mysliju kad visą popierizmą reik vienoj krūvoj nunešt.