Vartotojo kyyyyyyyyyyysa pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-30 14:33:45 | Nuoroda
pakeleivė rašė:

butina susitikrint. as taip manau... ka kiti sako?

 o kaip ten juos susitikrint? ta prasme palei sarasus kazkokius ar kaip?

Žinutė parašyta: 2010-05-30 15:24:05 | Nuoroda
Pixma rašė:

tau nieko nereik zinot, ateisi ir priklijuos tau ant lapo kodu lipduka vykdytojas. NEUZMIRSK PASO ATSINEST

 o pasus/tapatybes korteles leis ten isinest???????

Žinutė parašyta: 2010-05-30 15:24:55 | Nuoroda
Pixma rašė:

nakti butinai reik gerai ismiegoti, taip jau nesivarykit... as ryt kokia 6 pabusiu ir lovoj pasikartosiu viska, bet nesimokysiu tik kartoti  

 idomu labai, kaip uzmigt reik

Žinutė parašyta: 2010-05-30 16:45:52 | Nuoroda
kazkasbelekas rašė:

 tipiniai lietuviai jus... situos moku stipriai, kitus kazkiek is bendro konteksto, bet silpnai, tai norejau patarimo... bet wa, kad ,,pakaruoklio vedarai" esat, tai tokiais ir liksit, nes be traukimo per danti, jus patys daugiau nieko ir  nemokat :) 

 o ka reiskia "stipriai moku"? cia nera jokios ironijos, tiesiog idomu :)

Žinutė parašyta: 2010-05-30 17:50:02 | Nuoroda

kaip atskirt panika nuo baimes? :D

Žinutė parašyta: 2010-05-30 17:51:39 | Nuoroda
Alchemikė... rašė:

Nežinau ar čia gerai ar blogai, bet jokios panikos nejaučiu. :D Iš vis taip turininkai gamtoje laiką praleidau, atsipalaidavau. Juk vistiek, jau nieko nebeišmoksiu. :) Žodžiu ryt visiems didžiausios sėkmės. :)

 ka veikei? :)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:07:13 | Nuoroda
Ingridele rašė:

 tik nereikia jum pavydeti, as daug mokiausi todel ir gausiu virs 95 ;) juk nesu vidutinybe :) :) :) :) rasiau Savickio interpretacija man ji buvo labai lengva, o dar ja mazai kas rase, man tik geriau ;) darbas bus iskirtinis. 

 SAUNUOLE :) pretenduoju i panasu bala, nes man irgi nesunku buvo :) is pavydo cia sneka :)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:24:13 | Nuoroda
santule rašė:
vytaka rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
Ingridele rašė:

 tik nereikia jum pavydeti, as daug mokiausi todel ir gausiu virs 95 ;) juk nesu vidutinybe :) :) :) :) rasiau Savickio interpretacija man ji buvo labai lengva, o dar ja mazai kas rase, man tik geriau ;) darbas bus iskirtinis. 

 SAUNUOLE :) pretenduoju i panasu bala, nes man irgi nesunku buvo :) is pavydo cia sneka :)

Ajej, tai jeigu jau turim tokias šaunuoles, tai gal pasidalinkit atsakymų variantais, Indridele tau ypač nebus sunku atsimint, juk mokytojai viską papasakojai ;) Va, visi pasitikrins ir nusiramins, nereiks laukt iki liepos. ;DDDD

 Teisingai, nereikes iki Liepos laukt, db suzinosim rezultatus ir iskart pradesim "mokytis" ir ruostis pakartotinei sesijai :DDD

 ko cia pykstat tiek? :) gausit normaliai ir bus gerai

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:34:11 | Nuoroda
vytaka rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
santule rašė:
vytaka rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
Ingridele rašė:

 tik nereikia jum pavydeti, as daug mokiausi todel ir gausiu virs 95 ;) juk nesu vidutinybe :) :) :) :) rasiau Savickio interpretacija man ji buvo labai lengva, o dar ja mazai kas rase, man tik geriau ;) darbas bus iskirtinis. 

 SAUNUOLE :) pretenduoju i panasu bala, nes man irgi nesunku buvo :) is pavydo cia sneka :)

Ajej, tai jeigu jau turim tokias šaunuoles, tai gal pasidalinkit atsakymų variantais, Indridele tau ypač nebus sunku atsimint, juk mokytojai viską papasakojai ;) Va, visi pasitikrins ir nusiramins, nereiks laukt iki liepos. ;DDDD

 Teisingai, nereikes iki Liepos laukt, db suzinosim rezultatus ir iskart pradesim "mokytis" ir ruostis pakartotinei sesijai :DDD

 ko cia pykstat tiek? :) gausit normaliai ir bus gerai

 Nebūk paranojikė, ar visi ant tavęs taip dažnai pyksta, kad jau visur pyktį ižvelgi? ;D Niekas čia nepyksta, tiesiog trokšta ,kad pasidalintumėm savom genialiomis žiniomis :DDD

 na, as manau, kad tiesiog zmogui uzpavydejot pasitikejimo ir gabumu ;) jo, pyksta visokie pavyduoliai daznokai :)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:34:46 | Nuoroda

daug jusu skema interpretavot? :)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:38:49 | Nuoroda
ashera rašė:

Jei ji tikrai pasitikėtų savo jėgomis, tai šitaip nekalbėtų. (: Nulis kultūros.

 jei gerai butumet parase-nereaguotumet i tokius komentarus :)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:39:46 | Nuoroda
Inga☼ rašė:

O kokias šventes autorius vadina nelaikšiomis?

 rasiau, kad sventes, kurios nera kantriai islaukiamos, ne laiku svenciamas, kazkaip panasiai

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:41:01 | Nuoroda
vytaka rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
vytaka rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
santule rašė:
vytaka rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
Ingridele rašė:

 tik nereikia jum pavydeti, as daug mokiausi todel ir gausiu virs 95 ;) juk nesu vidutinybe :) :) :) :) rasiau Savickio interpretacija man ji buvo labai lengva, o dar ja mazai kas rase, man tik geriau ;) darbas bus iskirtinis. 

 SAUNUOLE :) pretenduoju i panasu bala, nes man irgi nesunku buvo :) is pavydo cia sneka :)

Ajej, tai jeigu jau turim tokias šaunuoles, tai gal pasidalinkit atsakymų variantais, Indridele tau ypač nebus sunku atsimint, juk mokytojai viską papasakojai ;) Va, visi pasitikrins ir nusiramins, nereiks laukt iki liepos. ;DDDD

 Teisingai, nereikes iki Liepos laukt, db suzinosim rezultatus ir iskart pradesim "mokytis" ir ruostis pakartotinei sesijai :DDD

 ko cia pykstat tiek? :) gausit normaliai ir bus gerai

 Nebūk paranojikė, ar visi ant tavęs taip dažnai pyksta, kad jau visur pyktį ižvelgi? ;D Niekas čia nepyksta, tiesiog trokšta ,kad pasidalintumėm savom genialiomis žiniomis :DDD

 na, as manau, kad tiesiog zmogui uzpavydejot pasitikejimo ir gabumu ;) jo, pyksta visokie pavyduoliai daznokai :)

 brangute , mažute mes jau ne apie "žmogų" kalbam ,dabar į tave būtent kreipiames, pasakyk mum savo atsakymus, kad mum pavyduoliam širdemių neskaudėtų ;DD

 duokdie, kad neskaudetu ;)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:41:37 | Nuoroda
Inga☼ rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
Inga☼ rašė:

O kokias šventes autorius vadina nelaikšiomis?

 rasiau, kad sventes, kurios nera kantriai islaukiamos, ne laiku svenciamas, kazkaip panasiai

 gerai ir as taip pat parasiau

 saunuole. 1 taskas kaip ir yra ;D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:42:01 | Nuoroda
kariaujantis rašė:

aš irgi panašiai supratau, tik kitaip suformulavau, gal tiks :)

 as ir kazkaip kitaip, tiks, zinoma, bile i tema butu :)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:42:48 | Nuoroda
jusste rašė:

Kurgi jinai gerai parašė. Čia kažkur minėjo savo vieną atsakymą. Klausimas skamba kažkur taip - kaip - TEIGIAMAI  ar  NEIGIAMAI  - vertina krizę? Tai profesorė atsakė, kad subjektyviai. Parašytą įterpiny, ko reikalauja, kad ir asilui būtų aišku, bet vis tiek atsiranda, kas nesupranta. Ir vaizduoja čia baisią profesorę. Gėda.

 pas mus kazkas sake, kad dvejopai. as parasiau, kad teigiamai...

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:43:54 | Nuoroda
dofkė rašė:

nelaikšios šventės- tai neišlauktos šventės, kurios atšvenčiamos labai greitai ir neprasminagai. nu aš taip kažkaip supratau.

 nu taip, ta pati sakom

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:46:25 | Nuoroda
swlabr rašė:

aš Škėma interpretavau. Na nežinau :DDD viskas gal ir būtų nieko, bet išvadą tai parašiau tragišką. O suvokimas labai lengvas pasirodė, keli klausimai tik neiškūs buvo.

Šiaip egzamino tikėjaus kur kaaaaaaaas sunkesnio, autoriai labai dėkingi buvo. 

 suvokimas dekingas, man tik skema dekingas buvo. isvadoj parasiau, kad si istrauka tik irode viso romano pagrindine minti, jog kurejui ne visuomet pavyksta igyvendinti savo gyvenimo tikslus, jo dalia yra sudetinga, zodziu, ten graziau parasiau ;d dar pridejau, jog manau, kad istraukoje issakytos vertybes: domejimasis Vakaru kultura, kuryba, atviras skaitytojo ir kurejo santykis, yra aktualios kaleidoskopiskai kintanciame pasaulyje

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:47:45 | Nuoroda
Hushaby rašė:

Kalbant apie Baltą Drobulę. Tai buvo realus vaidiliono ir garšvos pokalbis ar tik garšvos vaziduotė? :( radau nuomonių kad tai grašvos sąmonės srautas. man plaukai piestu pasistojo. Kaip jūs supratote ištrauką????

 nezinai tiksliai-nerasyk. ten istrauka is jo uzrasu buvo-to pakanka. izangoj parasiau, kad skema samones srauto atstovas, daugiau niekur to nerasiau, tiesiog interpretavau. relax

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:50:14 | Nuoroda
Niktė rašė:

na speju nelabai, girdejau kiti atsake kad parasyta tiesiogine nuosaka ;o

 parasiau, jog skiriasi nuosakos. gal pataikiau. del sito labai abejoju