Vartotojo Thotu pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:33:53 | Nuoroda
Inede rašė:
Thotu rašė:
deisy rašė:

Bijau sumeluoti, bet as tai girdejau, kad visur mazina...nes ir taip sios srities studentu perteklius.

 Abejoju, visiems bapkių reik, o kokiam mru tikrai nesvarbu, per daug ten ar ne per daug. Visais laikais juos štampavo ir štampuos

 nu taip paims ir priims visus ane , kurie nori mokamai, cia nesamone, labai daug lieka nepriimtu

 aš abejoju, kad keturiais balais šoktels kertelė, tikrai abejoju :}

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:39:38 | Nuoroda
Sunway rašė:
Metal Face Doom rašė:
Metal Face Doom rašė:
Sunway rašė:
Metal Face Doom rašė:
Sunway rašė:

O kaip suprast jai mano prasyme toj lentelej kur parasyta "kvietimas studijuoti , prioritetas"  parasyta  ties 8nr. kur yra verslo vadyba "kvietimas NL" , tai as dar galiu tiiketis i mokama istot ar jau viskas???

 Tave pakvietė studijuoti:) Gavai kvietimą:) Pildyk dokus jau:)

 O jai as cia nenoriu, ir pries tai dar mokama univere parases tai dar galiu tiketis ar 2 turo laukt teks?

 ****Gavai pakvietimą iš VF ir VNF? Tai gali ringtis arba tą, arba kitą...

 

 As po kolkas gavau tik ta VF vieta kolegijoj, bet jai dar kaip kiti sako nepasirode mokamos vietos tai ar dar yra galimybe kad pasiulys mokama vieta kur noriu?

 Taip. Jei čia kas iš viso pasirodys :D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:50:12 | Nuoroda

Redaguot neleidžia, nes dar nėra vnf

Žinutė parašyta: 2010-07-23 20:47:41 | Nuoroda

Raminta visus ramina ;D Dera klausyk

Žinutė parašyta: 2010-07-23 20:58:48 | Nuoroda
LMLMW rašė:

o jeigu istojau i mokamas studijas, tai ar galiu dar antru turu bandyti stot i nemokamas?

 Taip, bet prarasi tas nemokamas. Plius galima bus keist tik eiliškumą, tai neapsimoka.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 21:05:03 | Nuoroda
LMLMW rašė:
Thotu rašė:
LMLMW rašė:

o jeigu istojau i mokamas studijas, tai ar galiu dar antru turu bandyti stot i nemokamas?

 Taip, bet prarasi tas nemokamas. Plius galima bus keist tik eiliškumą, tai neapsimoka.

 Bet as tik i mokamas istojau , tai gal apsimoka bandyti antra tura? ir kaip butent reiks uzsiregistruoti i antra tura?

 Tau jau mokamas rodo??

Žinutė parašyta: 2010-07-23 21:19:27 | Nuoroda

Tegu į mokamą bent priėma. Damokėčiau prie kainos totaliai

Žinutė parašyta: 2010-07-23 21:26:59 | Nuoroda

Ne :}}}}} lol.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 21:55:35 | Nuoroda

Žodžiu, šiandien mes nebesužinosim jau tikriausiai... Dar viena naktis bemiegė. Sėdžiu ir rankos dreba :}

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:30:22 | Nuoroda

Jeigu aš būčiau žinojus, kad čia tokie šūdai dėsis, gyvenime nebūčiau metus mokslų ir nebandžius stot kitur, GYVENIME :D Sėdžiu visą dieną jau (ką jau visą, nuo vakar vakaro) ir gaminu organzime vėžio ląsteles savo nervais..

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:30:52 | Nuoroda

Taigi dar nėr tų rezultatų, ko čia myžčiojat. Ryt tai darysim , jei nieko taip ir nesulauksim.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:56:49 | Nuoroda
Ray Ray rašė:

As asmeniskai nelabai suprantu, kas ten pakibe gali buti. Kazkur 18h gavau SMS, kad įstojau į Istoriją VF, tą patį matau ir LAMOJ. Arba mano paskyra kažkokia, matyt, išskirtinė.

 Čia totaliai tik tiems, kad į vf pretendavo :} JUk ten kažkas skambino tai lamai, pati ji sakė, kad čia tos žinutės grybauja.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:10:05 | Nuoroda

Tai kaip gali nebūti , aš nesuprantu. Jie ką, pinigų nenori? Ar prieme tik devyniolika tūkstančių sudentų? Nesąmonė.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:15:35 | Nuoroda

Gavau žinių, kad mokamos vietos bus paskelbtos tik pirmadienį.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:51:14 | Nuoroda

Tai nenorit pinigų iš mūsų, ania? Tai nenorėkit, atiduosim mes tuos pinigėlius užsienio universitetams kitais metais ;}}} Užsieniečiai labai džiaugiasi studentais iš svetur.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:09:10 | Nuoroda
simulyte rašė:

pries 10min skambinau i Lama pasake kad duomenys visi yra gauti siuo metu yra suvedami i sistema kai paklausiau o kada bus skelbiami sako tikrai to negaliu atsakyti bet kad siandiena tai tikrai turetu pasirodyti

 Vakar kažkas sakė irgi skamino ir sakė, kad rezultatai bus, nebuvo. Tai aš jau žodžiu nieko nebesitikiu.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:12:30 | Nuoroda

Jooo, aš su savo 17,80 į vf penitencinę neįstojau, galvojau griūsiu vietoj :D Dabar tai jau juokas ima. Ok, pakėlė vienu balu, nu dviem. Tai į mokamą tikrai tikrai turiu įstoti, Dieve mano..

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:36:16 | Nuoroda
CreAtinE rašė:

Mano balas 18,58 ir neistojau net ir i teise ir petencine veikla , o buvau isitikines, kad istosiu jei ne i teise, tai cia. :) 

 Čia iš viso lol :DDDD

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:50:31 | Nuoroda
Thotu rašė:
CreAtinE rašė:

Mano balas 18,58 ir neistojau net ir i teise ir petencine veikla , o buvau isitikines, kad istosiu jei ne i teise, tai cia. :) 

 Čia iš viso lol :DDDD

Jo, ta pati :} Niekur neįstojau tipo :D 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:58:37 | Nuoroda

Rašiau vnf į mru teisę, teisę ir valdymą, teisę ir penitencinę veiklą. Balas 17,80. Ir tipo ką, nieko? :D Netikiu.  Kai penitencinės vnf balas keturiolika, valdyme biški virš penkiolikos, o teisėj biški virš šeiolikos. Netiiikiuuu