Vartotojo Thotu pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-26 11:59:35 | Nuoroda

tai nieko pateikti ir nereikia. prašymai pildomi internetu. Jūs chebra pasiskaitykit taisykles priėmimo ar šiaip ką nors, bo stojat ir nežinot nei ką darot, nei kam nei kur.

Žinutė parašyta: 2010-05-26 14:40:14 | Nuoroda

aš nei už nei prieš. Žiūrint ką tu nori studijuoti. Visokiu ten menus, verslus manau reikia studijuoti kolegijoje, nes jose būna daugiau praktikos, toks universitetas kaip vu tos praktikos išvis galima sakyti neturi ( tik kai kuriose specialybėse). Arba rinkis universitetą, kuriame praktika duodama, pvz riomery. Vien teorija gyvas nebūsi ;}

Žinutė parašyta: 2010-05-26 14:41:28 | Nuoroda

Pasiryžę. O kas belieka :}

Žinutė parašyta: 2010-05-27 01:55:51 | Nuoroda

:}}} Teisė mru. vf ir vnf

Žinutė parašyta: 2010-05-27 11:21:35 | Nuoroda

visų pirma, tokia tema apie priėmimą jau yra :} ir ten rasi visus atsakymus

Žinutė parašyta: 2010-05-27 13:19:57 | Nuoroda

Jeigu stoji į dieninį į bakalaurą, tai dokumentus pildai tik internetu iki liepos devynioliktos dienos.  kur nešti atestatą,kad nurašytų tavo duomenis, parašyta lamabpo tinklapyje taisyklėse. Koks registracijos mokestis, manau priklauso nuo įstaigos, į kurią tave priims. visada gali pasiklausti paskambinus ar parašius tavo pasirinkto universiteto priėmimo komisijai

Žinutė parašyta: 2010-05-27 13:42:12 | Nuoroda

Pildant prašymą, aš rinkausi tik nuolatines studijas kaip pirmąjį prioritetą, o antrojo prioriteto net nesirinkau, nes į kitokią studijų formą pretenduoti aš neplanuoju. Bet kai užpildau prašymą, jame vis tiek būna parašytas antras prioritetas ištęstinės studijos. Tai ar nebus paskui taip, kad jei nepakliūčiau į tą dalyką, kurį rašiau pirmu numeriu į nuolatines studijas, man nežiūrės to dalyko, kurį parašiau antruoju numeriu, bet priims mane į ištęstines studijas to pirmojo dalyko?
 

Žinutė parašyta: 2010-05-28 13:12:14 | Nuoroda

Po pusės metų, jūs kas pusmetį turėsite dar svarbesnius ir žymiai sunkesnius egzaminus, taip kad mažiau nervuokitės ;}

Žinutė parašyta: 2010-05-28 21:28:03 | Nuoroda

Į nemokamą neįstotum, į mokamą joa

Žinutė parašyta: 2010-05-30 11:14:52 | Nuoroda

ne :}

Žinutė parašyta: 2010-05-30 11:28:24 | Nuoroda

Nesiskiria. Tie kodai yra specialybės, o ne mokamos ar nemokamos vietos. Ten gi tik pasirinkti specialybę reikia ir visi kodai ir taip toliau pasirašo automatiškai, nieko jokių kodų žinot nereikia :}

Žinutė parašyta: 2010-05-30 11:30:55 | Nuoroda

Radau pilną temų apie teisę, bet jos visos senos ir nebenaudojamos. Fainai būtų, kad visi, kurie žada stoti teisėn pirmu numeriu, pasirašytu, su kokiais balais, kur konkrečiai ir šiaip, pablevyzgojam šia tema nervus nuraminti ;}}

Žinutė parašyta: 2010-05-30 12:48:41 | Nuoroda

Ką galiu pasakyti iš savo patirties, interpretacijas rašyti yra žymiai lengviau ir tai yra mažesnė rizika, nei rašynys. Niekada negalėjau suprasti (ir pastoviai ginčydavausi su mokytoja) kaip gali būti korektiškai vertinamas toks asmeniškas dalykas kaip rašynys, kuriame išdėstoma būtent mano nuomonė. Tai jei gu ji nesutampa su tikrintojo, tada viskas, šakės, ar kaip? Aišku či priklauso nuo tikrintojų ir visko, bet aš pati rašiau interpretaciją ir dauguma mano bendraklasių rašė ją, o tie, kas samprotavo, labai negražiai nudegė.

Nesakysiu jums 'nebijokit, nėra ko', nes žinau, kad tai tikrai nepadės ir jūsų baimės nesumažins. Ką galiu pasakyti, tai tik tai, kad kai pradėsit, jokios baimės nebeliks. Tereikia tik pradėti :}

 

Linkiu visiems gero rašymo rytoj

Žinutė parašyta: 2010-05-30 12:53:05 | Nuoroda

Tie prioritetai yra studijų formos, kurias tu pasirenki. Jei stoji tik į nuolatines studijas, to antro pririotite net nepildyk, nes jei pavuzdžiui neįstosi į pirmu numeriu parašyta specialybę į nuolatines studijas, tada  žiūrės į tą antrą prioritetą to pirmojo numerio. Tad jei net negalvoji apie ištęstines studijas, to antrojo prioriteto nerašyk.

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:22:38 | Nuoroda

Taigi jau sakėm melejoną kartų,ir parašyta taisyklėse,kad mokėti NEREIKIA,mokėsi registracijos mokestį tai įstaigai,į į kurią ĮSTOSI

Žinutė parašyta: 2010-05-31 20:07:22 | Nuoroda
Ingridele rašė:

 tik nereikia jum pavydeti, as daug mokiausi todel ir gausiu virs 95 ;) juk nesu vidutinybe :) :) :) :) rasiau Savickio interpretacija man ji buvo labai lengva, o dar ja mazai kas rase, man tik geriau ;) darbas bus iskirtinis. 

 Tikiuosi tu stosi į teisę. Bleeemba, tada turėčiau progą atspardyti tavo mažą ir kvailą užpakalį

Žinutė parašyta: 2010-06-01 19:10:40 | Nuoroda

Viskas, šakės, nebeina išsiųsti? nebeįstosi.

 

Jums nieko nesako laukelis 'įvykdytas prašymas' ?? Ten paspaudžiat ir pamatot savo pateiktą prašymą. Niekur jo siųsti nereikia. Žodžiai 'prašymus pildyti internetu' irgi neaiškūs? Blemba, vaikai, jūs prapulsite universitetuose

Žinutė parašyta: 2010-06-02 11:49:20 | Nuoroda

Norėtum :D

Žinutė parašyta: 2010-06-04 23:10:08 | Nuoroda

Tai aišku, kad tvarka svarbi, netgi pildant parašyta, kad reikia pildyti prioriteto tvarka, niekasj ums ten nieko nesiūlys, pagal balus žiūrės iš eiės jūsų surašytus prioriteto tvarka prašytus prašymus ir kur papulsit, ten papulsit. čia jums ne amerika, niekas kvietimų studijuoti neatsiunčia

Žinutė parašyta: 2010-06-07 21:13:25 | Nuoroda

Dauguma stoja į socialinius mokslus ir filologiją. Kas stoja į fillogynus, tai dažniausiai į juos išvis kreivai žiūriu, nes būna taip - ai, nežinau, kur stoti, man sekasi anlgų, tai stoju į anlgų filologiją. Tik jau nepradėkit ginčytis, nes tikrai taip dažniausiai ir būna. O socialiniai mokslai tai iš viso baikės - mokslas pigus, stojimo balai tikriausiai mažiausi iš visų universitetinių specialybių. Tai ir pristoja kas netingi.

Kas dėl teisės ir visokių ekonomikų, matematikų, galiu pasakyti, kad čia biški situacija kitokia. Į ekonomiką ir juolab į teisę negalėtų stoti bet kas. Į ekonomiką stoja tie, kas gabūs matematikai, o tokių tikrai mažiau, nei tie, kurie plaukioja kalbų ir literatūrų jūroje, reiškias iš karto automatiškai gaunasi, kad ekonomika yra žymiai mažiau populiaresnė nei socialiniai mokslai. Kas dėl teisės - jei esi kvailas kalikas, nesugebantis mąstyti, teisė ne tau. Nes toks žmogelis gal ją ir pabaigs, bet kai ateis laikas parodyti, ką jis išmoko per tuos metus, bus šakės, nepralemens ne žodžio. Šiaip galiu pasakyti kad ne vieni iš jūsų kalikų, mieli vaikai, universitetuose nežibėsite, visų pirma dėstytojai tokių nekenčia (skirtingai nuo mokytojų mokyklose), visų antra kalimo neužtenka nei vienoje specialybėje. Kas iš to, kad iškalsi tu tą baudžiamąjį kodeksą, jei tau pristigs protelio tuos visus įstatymus pritaikyti ir 'išlaviruoti'. Ir taip, aš stoju į teisę. Nes žinau, kad sugebėčiau ne tik ją mokytis, bet ir šauniai susieti gyvenimą su ja.

 

O šiaip visą gyvenimą žavėdavausi visokiais chemikais, fizikais, geodezininkais ir taip toliau. Chebra, jūs šaunuoliai, jūs mažuma ir be proto turit daug kantrybės :}}}