Vartotojo NONcom pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-17 14:27:58 | Nuoroda
Shefas777 rašė:

sveiki, gal galit pasakyti ka reikedavo piesti ankstesniuose stojamuosiuose architekturos egzaminuose? ir kaip galima pries ji pasiruosti? Dekui.

 Jeigu nesiruošei visai, tai kažin ar bepasiruoši. Yra dvi piešimo užduotys: kompozicijos ir grynai piešimo. Kompozicijoje pieši iš užduoties kažkokį statinį į perspektyvą, turėsi padaryti planą, kažkurią projekciją (na dažniausiai supranti ką reikia parodyti). Piešime piešti reikės irgi iš užduoties. Dabar nežinau, kaip gali būti. Gali būti, kad bus duotos kelios figūros, reikės jas nupiešti tikromis proporcijomis pagal savą kompoziciją, gali būti, kad užduotyje reikės nupiešti drobę ir panašiai. Bet sakau, jei visiškai dar nieko nesiruošei, vilčių į tai nedėk.

Žinutė parašyta: 2010-06-17 15:40:58 | Nuoroda
Rutelia :) rašė:

Sekmės stojantiesiems... :) Aš bandysiu kitais metais. Lankysiu piešimą pas destytoją, tikiuos neveltui. nelabai dar įsivaizduoju lygi, kaip ten stojantys piešia, tas mane neramina...

 Ten nieko stebuklingo. :) Tik, kad pats piešimas paremtas tuo, kad jaustųsi teisingos plokštumos, erdvinis piešiančiojo mąstymas :) (piešiant galvas). O šiaip tiesiog pieši, kaip ir pieštum. 

Žinutė parašyta: 2010-06-17 16:04:39 | Nuoroda
Shefas777 rašė:

as bandysiu i KTU, o ten ne vienas ir ne du papuola kurie ateina pasiruose tikrai nedaug, todel taip moraliskai nezlugdykit ir manes :D kaip sakant kas nerizikuoja tas negeria sampano. va pasidomesiu, pabandysiu papaisyt (bandziau ir 3d pastatus, kedes ir pns - rodos, dar neblogai). Istorija dailes truputi moku, pastatu tipus (gotika, renesansas, barokas - atskiriu, jei reiktu). Tik va del drobes cia kazkaip susimaisiau, kaip ka piest :))

 Na aš pats nelabai pasiruošęs, bet iš mokytojų prizmės, kurie tikrins, mes būsim išvis nuo gatvės ;D draperija piešiama maždaug taip 

. Meno istorija tai žinau, kad iš bendro išsilavinimo galima. :] Tik įdomu, kaip tuos pastatus pieši :] kompozicija unikali užduotis, kurią sunku bus įkasti, jei girdi pirmą kartą.

Žinutė parašyta: 2010-06-17 17:08:35 | Nuoroda
Shefas777 rašė:

nu cia tai tobulas :))  va kenguriniu piestuku kolekcija issitrauksiu, pora trintuku, droztuka, lapu bloka ir siuksliu kibira pasistatysiu. jei eisiu laikyt egzo, gal bent minimaliu igudziu turesiu. geriau negu nieko, pabandyt verta :D

 na niekas tikrai netrenks per galvą jeigu pabandysi :) neturi ko prarasti. ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-17 17:10:10 | Nuoroda
Veronikusia rašė:
robotas rašė:
luknei rašė:

 Kiek paklausau, tai daug kad rase ne apie konkrecia profesija, o kaip pasrinkti geriausia profesija(tarp ju ir as) Visu pirma tai geriausios profesijos nera, tai kas per suknista tema gali buti? anyway rasiniai nera mano stiprioji puse, taip kad is tos dalis per daug nesitikiu ir nesigruzinu del to :)

 Jei būtų reikėję parašyti, KAIP pasirinkt geriausia profesiją, tema būtų "How to choose the right/best profession" ar panašiai. Šiaip reikėjo rašyt apie konkrečią kažkokią ir jos pliusus, bet mūsų mokyklos anglistės sakė, kad užskaitys ir tuos rašinius, kuriuose buvo rašoma kokia turi būt profesija (na, atlyginimas, sąlygos ir pan.), kad ji būtų geriausia.

 visos tos mokytojos skirtingai sneka ir suprask dbr kur tiesa:D maniske tai vir. vertintoja ir sake, kad kai buvo 2008 the place i like to go to, ir  issiskyre taip pat i dvi grupes rasiusieji, tai visiem, kurie blogai suprato supyle po 0 . Sake, kad ir siemet, kas rase ne apie konkrecia profesija, skaitys kaip nesuprasta tema ir uz turini bus 0. Tai nejaugi jos visos skirtingai vertina? Arba cia siaip mus prigasdino, nes ji megsta :D 

 Kad visos mokytojos kitaip vertina, tai čia faktas, bet jeigu tavoji mokytoja vyr. vertintoja (pirmininkė) yra, tai, manau, yra pagrindo tikėti jos nuomone. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-17 19:17:06 | Nuoroda
AndGin rašė:

Laimei turiu architekto gyslelę, galėsiu kokį pastatą nupiešt, tačiau į tą draperiją panačiu piešinių niekad nesu piešęs

 Gal ir nereikės. :) na kažkokia kompoziciją su kubu vistiek nupieši :)

Žinutė parašyta: 2010-06-17 19:23:59 | Nuoroda
negalvojantis rašė:

ko cia galejot nesuprasti, rasai apie tavo nuomone geriausia profesija ir tiek, argumentuoji dvejomis priezastimis. Tik kas man neaisku ar turejo buti 5-kios pastraipos ar 4-turios, velnias neparasiau 5-tosios, na tos blogosios puses apie ta profesija.

 Ji nėra būtina. Daug kas jos neparašė :)

Žinutė parašyta: 2010-06-18 12:54:10 | Nuoroda
speisiukas rašė:

man bent jau tas buvo lengvesnis negu bandomieji fizikos egzaminai

 

 Tu rimtai? ;D Testas buvo tikrai žymiai sunkesnis. O kompleksiniai nebuvo labai sunkūs, bet ne lengvesni už bandomųjų. Bet kadangi aš iš savęs daug nesitikiu, tai man 50 proc būtų laimės pilnos kelnės :)) tiek manau galiu surinkti ;) O šiaip sėkmės visiems :)

Žinutė parašyta: 2010-06-18 12:57:42 | Nuoroda

 Tikrai, DĖL lietuvių egzo visiškai nėr ko nervintis. Jis neatspindi tavo žinių. Pati lietuvių mokytoja man pasakojo (buvau susitikęs pakalbėti neseniai), kad vertinimai skiriasi, kaip DIENA ir NAKTIS. Sako, jei nuveš jūsų darbus į kokį rajoną, galit ir 90 tikėtis. Yra lietuvių mokytojų, kurios vertina, pačios neturėdamos net 11okų. Jos pamiršusios tekstus ir pačios nelabai supranta apie ką ten šnekama. Ką kalbėti apie pagrindinių mokyklų mokytojas? Sakė šiemetinis egzaminas yra tiesiog blogai parengtas. 

Žinutė parašyta: 2010-06-18 13:00:26 | Nuoroda
Sandruti rašė:

Ko čia putojat? Rado, matai, ant ko išsilieti :D Tai vadinama IRONIJA+ HiPERBOLĖ  Nesakau, kad egzaminai svarbiausias dalykas gyvenime, bet nereikia sakyti, kad jie visiškai nieko nereiškia. Vienaip ar kitaip, jie nulemia pakankamai nemažai žmogaus gyvenime. Ypač žmogaus, žinančio , ko nori ir to siekiančio ;)

 Jeigu žmogus žino ko nori ir ko siekia, jam egzaminai visiškai neturi įtakos. Norintys ir siekiantys žmonės su profesiniu išsilavinimu pasiekia aukštumas. Bill`ui Gates`ui suteikė "garbės diplomą" Harvarde po to, kai jis be diplomo mokiniams skaitė paskaitas. Ir ką į tai? Žmogus norėjo ir siekė. O mokslų nebaigė jokių. Jei taip dedi viltis į mokslus, tikiuosi, išvažiuoji mokytis į užsienį, nes pas mus sistema tiesiog sugriuvusi. 

Žinutė parašyta: 2010-06-18 13:06:11 | Nuoroda

 Jo, egzas grįstas teorija. Gali iš tikro nekirst tų skaičiavimų, jei buvai iškalęs teoriją, tu Dievas :D

Žinutė parašyta: 2010-06-18 13:16:09 | Nuoroda
Lialius' rašė:

As vistiek nesuprantu tu praeinamuju... gerai kai buvo egzai is 130 ar kiek ten tasku, tai ir buvo praeinamieji 12t ir pns.   Bet jei dbr 100tasku = 100% ,  tai kokie cia praeinamieji gali but? iseina kad kiek surinkai tasku tiek procentu gausi, jei kazkas surinko 100tasku. O jei maximumas 97taskai, tai 97 taskai = 100% , o visa kita x%   ..............

 Ne. Viskas priklauso nuo to, kokį balą gaus daugiausiai abiturientų. Ten bus 50 proc. Žodžiu, čia statistiniai skaičiavimai. Ne taip paprastai, kaip įsivaizduoji :]

Žinutė parašyta: 2010-06-18 14:53:28 | Nuoroda

 Aš apie 65 gausiu ;O taškus. Įdomu kiek būtų procentų. Jei 60, tai būtų nerealiai ;D

Preliminarūs testo ir II dalies atsakymai (neesu visiškai garantuotas, bet žiūrėta su mokytoja):

1. A 

2. D arba B, dėl šito ginčyjomės :D

3. A

4. C

5. D

6. (nežiūrėjom šito) aš rašiau A

7. D

8. C

9. D

10.B

11.B

12.C

13. A

14. (šito nežiūrėjom) aš rašiau B

15. A

16. D

17. A

18. D

19. C

20. B

21. A

22. A

23. C

24. B

25. C

26. B

27. D

28. B

29. B

30.C

II dalis:

1. 4

2. 2

3. 6

4. 8

5. 9

6 Ats.: 38

7 Ats.: 1600

8. Ats.: 500

9. Ats.: 0,24

10. Ats.: 3

Žinutė parašyta: 2010-06-18 15:03:15 | Nuoroda
s1mas rašė:

 Sveikas,

gal galėtum prie testo atsakymų pridėti ne tik raidę, bet ir pilną atsakymą, ar bent dalį.

P.S. atrodo vis tik variantai skirtingi :)

 Kaip variantai skirtingi? :) Tai nėra ten ko pridėti. :) Kas nesutampa, pasakyk, pasakysiu tikrai taip ar ne :)

Žinutė parašyta: 2010-06-18 19:35:13 | Nuoroda

 Dėl fizikos sunku ginčytis :) Bet dėl to saulės užtemimo, tai atsakymas B. :) kadangi ten žmogus nėra mėnulyje, jis tik ta mėnulio pusę mato

Žinutė parašyta: 2010-06-18 19:37:10 | Nuoroda
NONcom rašė:

 Dėl fizikos sunku ginčytis :) Bet dėl to saulės užtemimo, tai atsakymas B. :) kadangi ten žmogus nėra mėnulyje, jis tik ta mėnulio pusę mato

 Nors įsiskaičiau į sąlygą: Stebėtojas yra toje mėnulio pusėje tai ta prasme mėnulyje? Čia irgi sąlygos debiliškos. Kaip ir su brėžiniu, optikos brėžiny. Neaišku reikėjo du brėžinius ar vieną braižyti.

Žinutė parašyta: 2010-06-18 19:37:37 | Nuoroda
Armina5 rašė:

 o kaip dėl 4 ? aš rašiau C, bet čia dar yra variantų, kad B, tai dėl šito irgi dvejoju :D

 4. C, kaip tu gali paremti B? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-18 19:40:27 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Dieve,prašau,atsiųsk mano darbui fainus vertintojus:S Tokias dvi jaunas (palyginti) provincijos moterėles, nelabai ką gero mačiusias savo mokykloj, ganėtinai šiuolaikiškas ir po pietų pertraukos kad taisytų, smagios nuotaikos;)

Bet su siaubu pamenu,ką mūsų mokytoja yra pasakojus apie vertintojus, na, ji juos ruošia, seminarus veda ir pati vyriausia vykdytoja kažkokia ten. Tikrai,pritariu kažkam viršuj:) , vajetau,kokių būna:o
Jeigu ji pažiūri į įvertintą darbą ir sako,pvz., kodėl čia tik 1taškas už kontekstus,kad neblogi visai, 4 būtų galima rašyt, o jai sako: nu ir kas? Tau rūpi,tu ir taisyk,jei nori., tai man tikrai baisu

 Va čia tai jo. Objektyvumo lietuvių egze kažin ar kada bus. 

Žinutė parašyta: 2010-06-18 19:41:57 | Nuoroda
vakarpuse4 rašė:
NONcom rašė:
Armina5 rašė:

 o kaip dėl 4 ? aš rašiau C, bet čia dar yra variantų, kad B, tai dėl šito irgi dvejoju :D

 4. C, kaip tu gali paremti B? :)

 as tai dvejojau del C ir B, pati parasiau C, bet manau jog ten yra rimties trinties jega. na nezninau ;)

 Yra dvi trintys, su viršutiniu kubu ir lenta, kuri, ne veltui parašyta yra iš tos pačios medžiagos. Yra du besiliečiantys paviršiai, reiškia ir dvi trintys. Rimties trintis ir yra dėl paviršių sąlyčio :)

Žinutė parašyta: 2010-06-18 19:43:15 | Nuoroda
vakarpuse4 rašė:

 28 D. nes menulio pasisukimo periodas aplink savo asi lygus jo apsisukimui aplink zeme, todel ta puse niekad neatsisuks ir mes nematysime zemes, taigi jokio saules uztemimo ten tikrai nebus. ;)

 Dėl šito neaišku ar stebėtojas yra kažkur kosmose visą laik už mėnulio ar pačiam mėnulyje. Jeigu mėnulyje, užtemimo nebus, jeigu kažkur kosmose, gali būti. Bet ir tai ar neatsitrenktų tas stebėtojas į Marsą tada :DD