Vartotojo RikArdO pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-22 00:24:01 | Nuoroda
bambukaz rašė:

bet manau anksčiau sužinosim :)

 Abejoju, nes su istorijos egzamino rezultatais yra lygiai tokia pati tvarka kaip ir su kitų egzaminų, pvz lietuvių kalbos :)

Žinutė parašyta: 2010-06-23 17:01:52 | Nuoroda
koshka rašė:

 Siandien kalbejau su istorijos mokytoja, kuri vertino darbus, sake kad ne kas ne kas... jie rase pereinamaji 13, o buvo tokiu kad ir 20, tai nezinia kiek jis bus. Sake net nezino kaip ten bus...  Tikekimes geriausio;)

 tikiuos pereinamas kuo žemesnis...

Žinutė parašyta: 2010-06-24 00:16:44 | Nuoroda
Dayzas rašė:
basikom rašė:
Dayzas rašė:

Daug laiko suku galva ir niekaip negaliu as jusu suprast :D kas gali normalei, issamiai paaiskinti ,kaip suprasti, kad surinksiu 75 taskus o gausiu 90 proc? pagal ka cia skaiciuojama taip?:)

 VBE balai, tai yra vadinamieji procentai, skaičiuojami pagal tai, kiek abiturientų tu aplenkei su savo surinktais taškais. Jei už egzą pareina 90%, vadinasi, tu esi geresnis už 90 procentų, laikiusį tam tikrą egzaminą :) Todėl niekas ir nežino nei išlaikymo ribos, nei už kiek taškų kiek gaus. Taškų ir procentų santykis sužinomas tik ištaisomi visų darbai :)

 o i atestata rasomi procentai?

 Taip, tik procentai.

Žinutė parašyta: 2010-06-25 22:32:20 | Nuoroda
kodel rašė:

as taip pat nesuprantu. jau nemazai draugu man sake kad suzinojo savo rezultatus. O kuo skiriasi gimtosios kalbos egzaminas nuo valstybinio?

 esmė ta, kad jie sužinojo valstybinės lietuvių kalbos rezultatus, o ne gimtosios... ;]

Žinutė parašyta: 2010-06-28 22:40:41 | Nuoroda
JapaneseKoreanLover rašė:

į rankas 925 gauna :) O dėl bendrikų, tai pirmiausia juos gauna žmonės socialiai remtini, plius dar  skaičiau šitam forume, kad iš visų bendrikų vietų tik 30 ar 40 % skirta pirmakursiams, tai dar galimybės susiaurėja :) O kaip Vilniuj/Kaune butų nuomos kainas pažiūrėjau praėjo noras išvis studijuoti :) 

 o kur tu nori įstoti? :) kokias studijas?

Žinutė parašyta: 2010-06-29 19:05:03 | Nuoroda
lintu13 rašė:

Čia yra specialybė be specialybės

 kodel taip teigi?

Žinutė parašyta: 2010-06-29 19:45:16 | Nuoroda
basikom rašė:
JapaneseKoreanLover rašė:

Tada puiku, turiu galimybę ir aš šimtuką surinkt :) 

 jėtus, kaip baltai aš pavydžiu tos galimybės :D Aš tai jau tikrai žinau, kad be rašymo praradau 12 taškų, tai čiuju kokį 80% ir pareis. Et :)

 manau, kad daugiau pareis :)

Žinutė parašyta: 2010-06-29 19:53:02 | Nuoroda
lintu13 rašė:
RikArdO rašė:
lintu13 rašė:

Čia yra specialybė be specialybės

 kodel taip teigi?

Todėl kad gausit neva administratoriaus diplomą. Ir ką? Administratoriaus darbas tokio diplomo nereikalauja, belekas gali jais būti. Na nežinau, kažkokia kvaila specialybė, moko visko po truputį ir nieko konkrečiai, o kiek teko girdėti, tas niekada nepasitvirtina.

 bet kažkodėl paklausa į šias studijas šiais metais yra viena iš didžiausių, anksčiau taip nebuvo ;) nemanau, kad žmonės kvaili..

Žinutė parašyta: 2010-06-29 19:58:48 | Nuoroda
JapaneseKoreanLover rašė:

Aš pokolkas tik vieną tašką esu praradus iš readingo ketvirtos dalies :) O iš rašymo kažkodėl tikiuosi daug taškų gaut :) 

 pavydžiu tiem, kas nedaug prarado.. eh :/ na bet tikėkimės procentai pasiskirstys dėsningai...

Žinutė parašyta: 2010-06-29 20:04:42 | Nuoroda

tiesiog taip gaunasi dėl to, kad kai laikai patį svarbiausią egzą ir žinai, kad iš jo nepavarei... tai belieka tikėtis kad kiti egzai (šiuo atveju anglu) kompensuos ir bendroj sumoj rezultatas bus apygeris.. : /

na bet dėl anglų tai taip, lengvesnis nei pernai... :)

Žinutė parašyta: 2010-06-29 20:10:39 | Nuoroda

Aš tai lietuvių rezultatų bijau, nes vienintelis egzas, kurio rezultato nenuspėsi, čia toks subjektyvus tas egzas, kad šakes.. :D

pritari? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-29 20:14:30 | Nuoroda
JapaneseKoreanLover rašė:

Pritariu, neįmanoma net pasiskaičiuoti koks bent galėtų būti rezultatas,dėl to tik nerimo daugiau :) Aš irgi bijau, bet vistiek jau negaliu sulaukti, greičiau sužinot ir ramu tada :)  

 Tep...

Jei išlaukėme mėnesį, tai rytojų tikrai išlauksime :)

Žinutė parašyta: 2010-06-29 20:17:37 | Nuoroda
JapaneseKoreanLover rašė:

Na taip, bet naktys tai jau bemiegės bus, bent jau man :D  

 man tai atsibodo rezultatus sapnuoti :D bet naktimis tai sunku užmigti, vartaus vartaus.. ;]]

Žinutė parašyta: 2010-06-29 20:22:44 | Nuoroda
bambukaz rašė:
JapaneseKoreanLover rašė:
RikArdO rašė:
JapaneseKoreanLover rašė:

Aš pokolkas tik vieną tašką esu praradus iš readingo ketvirtos dalies :) O iš rašymo kažkodėl tikiuosi daug taškų gaut :) 

 pavydžiu tiem, kas nedaug prarado.. eh :/ na bet tikėkimės procentai pasiskirstys dėsningai...

 Nėra ko pavydėti, man anglų egzas vienintelis išsigerlbėjimas, nes kitus itin žiauriai parašiau :( BET tikrai gausit už anglų gerai visi, nes juk nesunkus buvo šiais metais :)

 ir kas kad gerai parašėm? procentai tai tie patys bus :) kurie bus žymiai mažesni, negu balai. čia kalbu apie vidutiniokus kaip aš kurie surenka apie 60-70 tašku ir gauna apie 40proc :D

 dar niekur neteko matyti kad už 60-70 taškų 40 proc būtų, tu jau čia perlenkei lazdą garantuotai :)

Žinutė parašyta: 2010-06-29 20:23:46 | Nuoroda
JapaneseKoreanLover rašė:
RikArdO rašė:
JapaneseKoreanLover rašė:

Na taip, bet naktys tai jau bemiegės bus, bent jau man :D  

 man tai atsibodo rezultatus sapnuoti :D bet naktimis tai sunku užmigti, vartaus vartaus.. ;]]

 Nesapnavau dar nei karto rezultatų, šiaip turiu nemigą kaip ligą jau gal antri metai :D 

 aj tai reiškias saldžiai miegi, kad neina tokie sapnai ;D

Žinutė parašyta: 2010-06-29 20:45:20 | Nuoroda

Ajajaj... tai nefainiai gaunasi tada, neužtenka laiko pasapnuoti :( tai reik tada pietų miegelio eiti, mmm :P

Žinutė parašyta: 2010-06-29 21:56:19 | Nuoroda

na dėl lengvumo čia gali kiekvienam žmogui skirtingai atrodyti, bet pvz MRU tai reik aukštų balų i finansuojamą vietą ;] apie mokamus nekalbu..

Žinutė parašyta: 2010-06-29 22:04:46 | Nuoroda

na dėl 60 taškų tai taip :) bet pvz 70 taškų jau yra šuolis 70 taškų - ~69% ... bet dėl egzamino lengvumo tai tikrai gąsdini čia... sunku įsivaizduoti tą kreivę kitokią, vis tiek gal bus panaši :)

Žinutė parašyta: 2010-06-29 22:52:37 | Nuoroda

kaip suprast numuš? :) man atrodo vis tiek + - turėtų laikytis bandomųjų egzaminų nustatytos ribos...

Žinutė parašyta: 2010-07-01 00:56:38 | Nuoroda
Mažūūte rašė:

suszinosim. noriu is tikruju is vienos puses suzinot nes ta nezinomybe kankina. geriau suzinot ir zinot kiek yra negu galvot:mm..ne gausiu blogai, o bliam gal visai neislaikysiu o gal neblogai bus..va tas ir blogiausia nes daznai pagalvodavau po lt apie tai..jauciu dar ta kartele uzkels. man atrodo anais metais pereinamas kazkas 22taskai buvo o siemet nezinia

 pernai pereinamas buvo 30 taškų.