Vartotojo maiklasjordanas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-03 14:02:35 | Nuoroda

Galima garantuot, kad bus kitaip nei Lietuviu kalboje, vien todel, kad tokie egzaminai, kaip matematika, fizika, turi konkrecius savo atsakymus, negalima vertinti nei saliskai nei nesaliskai, esme ta kad atsakymai visiem vienodi nepriklausomai nuo vertintoju.

Žinutė parašyta: 2010-07-03 14:16:13 | Nuoroda

Labas ~ImaGinatiOOn~ , kalbejai apie antakalny?? mane tiesa sakant lb sudomino, nes pats stosiu i VGTU ir i aplinkos inzinerijos fakulteta, kuris yra netoli antakalnio, o tiksliau sauletekio al. as esu is Ignalinos ir taip pat ruosiuos nuomotis buta, bet kad butu kazkur netoli univero, tai tuo ir susidomejau, parasyk man apie buta i privata jei koky zinai, manau kad del tvarkingumo ir santurumo susitarsim :)

Žinutė parašyta: 2010-07-03 14:50:27 | Nuoroda

nu nevisiskai MJ bet idealas jis :D :D beje esu sportininkas, daugiausia krepsinis, kacialke ir lengvoji atletika :)

Žinutė parašyta: 2010-07-03 16:23:33 | Nuoroda

as tj kazkaip nesigilinau kiek tiksliai tasku gavau, nes dar teks nusivilt :D zn kad apie 40

Žinutė parašyta: 2010-07-03 16:28:34 | Nuoroda

na matai, kasis kaip ir daugeliui lietuviu taip ir man, irgi iki grabo :D, o kacialke del paneliu :DDDD, o lengvoji atletika (sprintas), tai tas dalykas kuriuo galeciau univere uzsiimti, nes tokie jau genai ir treniruojantis kasy kartu ir didelis greitis isryskejo, zodziu lengvoji atletika is butinybes :D

Žinutė parašyta: 2010-07-03 16:57:34 | Nuoroda

ar galetum pasakyt su kokiais balais istojai? ir ar i finansuojama?? as lt islaikiau 54 o fizikos ir matkes apie 50 taip pat galvoju, o metinis uzsienio 9, tai ka manai?? siaip rasiau pirmu numeriu i geodezija, vien todel kad visi sake kad daug darbo yra baigus

Žinutė parašyta: 2010-07-03 18:40:55 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
maiklasjordanas rašė:

na matai, kasis kaip ir daugeliui lietuviu taip ir man, irgi iki grabo :D, o kacialke del paneliu :DDDD, o lengvoji atletika (sprintas), tai tas dalykas kuriuo galeciau univere uzsiimti, nes tokie jau genai ir treniruojantis kasy kartu ir didelis greitis isryskejo, zodziu lengvoji atletika is butinybes :D

 gyvenam kartu kartu kartu ;DDDDDD

 Tarp kitko tj as lb rimtai :D tai tu kaip? jau esi radus antakalny buta, ar ieskai dar ? 

Žinutė parašyta: 2010-07-03 21:55:06 | Nuoroda

na pereinamasis balas tikrai beveik garantuoju kad 14 beturetu perzengt, manau net maziau bus apie 10, na bet cia tik mano logiska nuomone, beto ankstesbiu metu nereik lygint, nes anksciau kitaip buvo, buvo juk du egzai mok ir valst, o db ne

Žinutė parašyta: 2010-07-03 21:55:06 | Nuoroda

na pereinamasis balas tikrai beveik garantuoju kad 14 beturetu perzengt, manau net maziau bus apie 10, na bet cia tik mano logiska nuomone, beto ankstesbiu metu nereik lygint, nes anksciau kitaip buvo, buvo juk du egzai mok ir valst, o db ne

Žinutė parašyta: 2010-07-03 22:01:43 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
maiklasjordanas rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
maiklasjordanas rašė:

na matai, kasis kaip ir daugeliui lietuviu taip ir man, irgi iki grabo :D, o kacialke del paneliu :DDDD, o lengvoji atletika (sprintas), tai tas dalykas kuriuo galeciau univere uzsiimti, nes tokie jau genai ir treniruojantis kasy kartu ir didelis greitis isryskejo, zodziu lengvoji atletika is butinybes :D

 gyvenam kartu kartu kartu ;DDDDDD

 Tarp kitko tj as lb rimtai :D tai tu kaip? jau esi radus antakalny buta, ar ieskai dar ? 

 ieskau dar :) o ka tu mastai? m?

 as tikrai manau kad man reik prie univero buto, bet kad per kisene labai nekirstu, visdelto daly tevu pinigu noriu dar ir sportui skirt, nemanau kad antakalny ziauriai brangus butai... siaip ir zirmunai man tiktu, tik jau vilniaus centras nelabai, nes tolokai, turiu keleta geru draugu bet jie i pedagoginy, tj jiem antakalnis per toli :D o tu ka mastai, draugiu nebeturi kurios tenpat stoja?

Žinutė parašyta: 2010-07-03 22:46:23 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
maiklasjordanas rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
maiklasjordanas rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
maiklasjordanas rašė:

na matai, kasis kaip ir daugeliui lietuviu taip ir man, irgi iki grabo :D, o kacialke del paneliu :DDDD, o lengvoji atletika (sprintas), tai tas dalykas kuriuo galeciau univere uzsiimti, nes tokie jau genai ir treniruojantis kasy kartu ir didelis greitis isryskejo, zodziu lengvoji atletika is butinybes :D

 gyvenam kartu kartu kartu ;DDDDDD

 Tarp kitko tj as lb rimtai :D tai tu kaip? jau esi radus antakalny buta, ar ieskai dar ? 

 ieskau dar :) o ka tu mastai? m?

 as tikrai manau kad man reik prie univero buto, bet kad per kisene labai nekirstu, visdelto daly tevu pinigu noriu dar ir sportui skirt, nemanau kad antakalny ziauriai brangus butai... siaip ir zirmunai man tiktu, tik jau vilniaus centras nelabai, nes tolokai, turiu keleta geru draugu bet jie i pedagoginy, tj jiem antakalnis per toli :D o tu ka mastai, draugiu nebeturi kurios tenpat stoja?

 turiu, bet jos eis i bendrabucius. butu kainos normalios. jei ne paslaptis, kiek bapkiu tevai skirs tavo pragyvenimui? :) jop, antakalnis ir zirmunai tinka

 na butui su komunalke jei 2 kambariu tj kokius 300max skirt, zinoma nebutinai galima 2 gyvent galima ir 3 ar 4 ... na man apie 600 ar 700 duotu, o tau kaip :D ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-03 22:50:18 | Nuoroda

na tj gerai jei istosiu... na bet juk geodezininku daug kur reikia, pradedant miestu ar kaimu savivaldybese baigiant ivairiose firmose, bent man atrodo kad darbu, o ypac krizei pasibaigus galima daug bus rast

Žinutė parašyta: 2010-07-03 23:27:25 | Nuoroda

o koks skypas?? ir kelintam kurse esi? bei kur gyveni bendrike ar bute?

Žinutė parašyta: 2010-07-03 23:47:30 | Nuoroda

o kaip barakai vgtu? beje kiek moki uz jy? ir kurioj vietoj jis sauleteky?

Žinutė parašyta: 2010-07-04 10:18:02 | Nuoroda

O kaip jau su vilnium susipazinus? :D tj tikrai geri bendrabuciai?

Žinutė parašyta: 2010-07-04 10:21:01 | Nuoroda
Jelefant rašė:
Justina.s. rašė:
Jelefant rašė:
Ezeriz rašė:

 kaip manot kiek už kokius 52 taškus iš 65 gal tikėtis?

 as ir tiek tureciau gaut. Manau apie 60-70

 ir kodel taip manai? pagal pernykscius duomenis tai cia jau butu virs 90. nesuprantu kam cia tokie speliojimai. vienam taip atrodo, kitam kitaip.tik bereikalingas klaidinimas.

 Praeitais metais buvo maximumas 65, o ne 60. Egzaminas irgi sunkesnis buvo. Galit nekreipt i mane demesio, bet as visad tikiuosi blogiausio varianto, kad paskui nebutu taip kaip tiems kurie 100tuku tikejosi is lietuviu :)

 nenusikalbek, siemet irgi maximumas matkes 65 ir ne kitaip

Žinutė parašyta: 2010-07-04 15:04:22 | Nuoroda
666666 rašė:
Ezeriz rašė:

 Man už 52/65 jau rašė kad maždaug 60-70 turėčiau gaut o kiti rašė jog 80+ na, bet čia neaišku po kol kas dar kiek bus už kiek, biški palaukim ir sužinosim :) liko tik 4 dienos.

 52x100:65=80.Nu tai tiek ir gausi ~,gal siektiek daugiau maanau,nes juk daug aplenksi tu kurie butu mokyklini laike jeigu butu galeje.Automatiskai jau balas tada kelias.

 jo, as irgi taip manau

Žinutė parašyta: 2010-07-04 15:06:00 | Nuoroda

bet jau as tj tikrai rast galeciau pora zmoniu

Žinutė parašyta: 2010-07-05 10:21:03 | Nuoroda

Ieskom graziu kambariokiu :D :D :D 

Žinutė parašyta: 2010-07-06 17:09:20 | Nuoroda
Jupijee rašė:

Gal kas atsimenate, kaip reikejo irodyti 20 uzdavinyje, kad kampas ABC yra lygus 90 laipsniu? Nes as dabar primirsau ir labai reikia. Aciu :)

 kiek pamenu irodyt reikia tuok kad abu trikampiai iseina is vieno bendro kampo, ir abu turi po statu kampu, tj jie yra panasieji trikampiai pagal du lygius kampus... dar butu galima pridet kad jie turi bendra krastine