Vartotojo maiklasjordanas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-06 18:08:20 | Nuoroda

1 vgtu geodezija

2 vgtu aplinkos apsaugos inzinerija

3 vu Aplinkos hidrogeologija ir geoinžinerija

4 vu matematika ir informatika

5 vgtu statybos inzinerija

6 vu informatika

7 vgtu keliu ir gelezinkeliu inzinerija

8 vgtu miestu inzinerija

9 vgtu transporto inzinerija

10 vgtu miestu vandentvarkos inzinerija

11 vu matematika ir jos taikymai

12 vgtu pramones inzinerija

viskas (vf), tik turiu viena klausyma, gal kas zinos... sako kad reiks moket uz paraiskas kai jau istosim i univera koky, tj gal zinot kiek?

Žinutė parašyta: 2010-07-06 18:25:59 | Nuoroda

dekui :) beje ka manot apie geodezijos spec? kokie privalumai, minusai

Žinutė parašyta: 2010-07-06 19:34:15 | Nuoroda
Deivizs rašė:

Man mokytojas sakė, kad gerai.  Aš suradimą kiekvieno kampo parodžiau, tai manau vertintojai matys, kad gaudausi ką darau. O ei ką man ir 2 taškų iš šio įrodymo užteks :)

Beje 70% galiu tikėtis su 45 taškais?

 tiesa sakant as nesuprantu kas tu per asilas atsiprasant visu skaitanciu si komentara abiturientu... kokias cia savo taisykles issigalvoji, trikampis yra panasus pagal 2 kampus, nereik is krasto iseit vaidinant protingu, o ir beto skaiciau tavo pasisakimus kitoj temoj, ta prasme kad reikia mokytis tj kas butina o ne ko moko mokykloj, tikrai tu man panasus i zmogu kuris kazka is saves bando parodyti nors istikruju tik yra nepilnavertiskumo ir daugybes kompleksu misinys, as tau tiesiai sviesiai sakau kad tj ko moko mokykloj ir yra tas ko tau reikia per abituros egzaminus, zinoma i viena egzamina trukanty tik 3h nesukisi visu matematikos, fizikos temu, neidesi desimciu autoriu kuriniu teksto suvokimui, ir neprirasinesi 100temu rasiniam, taciau tj ko moko mokykloj is to ir buna egzaminai, negali atsirinkt kas svarbu kas ne nes nezinai kas bus tam egzamine, negali but neperskaites baltos drobules ar dievu misko jei ruosies interpretacijai, nes gali nudegt... taigi esme, kad mokykla yra pagrindine vieta puikiai pasiruost abituros egzams ir ne kitaip.

Žinutė parašyta: 2010-07-06 20:15:16 | Nuoroda
BeMyFriend rašė:

 Sveiki, mastau stot i Geodezija, tik noriu pakalusti studijuojanciu jau kaip del fizikos. Girdejau jeigu neturi valstybinio egzamino, kazkaip skaiciuoja metini, pazimi padaugina is koeficiento ar kaip ir prideda? kaip manot koks sansas be egzamino istot jei lietuviu turiu 90%, matematika turetu but ~70, anglu metinis 10, fizika taip apt 10. Nebezinau;/

 abejoju ar risa ka su metiniu, esme kad reikia fizikos lt ir matkes o uzsienio pazimys... taigi neturint fizikos neprigalvos kazko manau... bet su matkes 70 % realu kad istosi i finansuojama ir be fizikos, netgi galeciau sakyt lb realu... visgi stojimai kofai yra tokie lt 0,2 fizika 0,2 uzsienio pazymys 0,2 o matke net 0,4 tjgi su dideliu matkes rezultatu gali konpensuot fizikos trukuma :) asmeniskai as tikiuos islaikyt tiek matke tiek fizika 50% ir pirmu numeriu rasiau geodezija, manau ir istosiu, bet geriau neprisikalbet :D o tu irgi pirmu nori rasyt geodezija??

Žinutė parašyta: 2010-07-06 20:20:51 | Nuoroda
lintu13 rašė:
nerami rašė:
lintu13 rašė:

1. MRU teisė vf

2. MRU teisė vnf

3. MRU teisė ir valdymas vf

4. MRU teisė ir valdymas vnf

Daugiau nebežinau. Aš tikrai tikrai nenoriu į valdymą :(

 nerašyk šalia vnf vietos,geriau,pirma,surašyk visas valstybės finansuojamas,ir po to,tik nefinansuojamas,nes per tokias klaidas,daug žmogučių apsižioplina ir moka už mokslą,nors galėtų nemokėti.

 Ačiū už patarimą, bet aš neapsižioplinau ;} Jau geriau aš už teisę mokėsiu, nei už teisę ir valdymą nemokėsiu

 tj tada tu gan idomi... juk mokslas kainuoja ne 100 lt o desimtim tukstanciu ir nors uzmusk nesirinkciiau mokamos vietos jei butu galimybe i nemokama eit, tjgi manau tu dar pergalvok viska, galu gale jei taip nenori tos spec tjisvis kam tu ja rasai, manau 99% yra kad istosi i vnf jei nepriims vf, bet patarciau tau viska pergalvot, beto db spec yra gyvas velnias tik reik pasiskaityt mazdaug tos krypties kurios nori ir net neabejoju jog rasi alternatyvu :)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 20:30:09 | Nuoroda
Deivizs rašė:

Jei tik mokykloj mokomai medžiagai atsiduočuia kaži ar  20 procentu gauciau iš bet kokio egzamino. Tau gerai kalbėti, kai gal mokaisi pas gerus mokytojus. O netinkamą mokytojų darbą įrodo ir moksleiviai, einantys pas korepetitorius.. O kodėl jie ten eina? O gi todėl, kad nori stipriau pasiruošti, nes, matyt, mokykloje pas juos panaši situacija kaip ir mano.

Prašyčiau čia neužsipuldinėt, o kantraii laukt kiek pats egzo gausi, nes matau nervai per kraštus liejasi. Be to, ne visiems gyvenimo tikslas yra VBE, kai kurie mokosi ir tarptautinėms olimpiadoms, ar nes nori suprasti kažką plačiau. Ir kartais per giliai egze kapsto, todėl ir nepasiseka, bet užtad ateity yra protingesni iš anksčiau susikrovę daugiau žinių.

Dėl mano atsakymo matematikos įrodyme neaiškink, nes jau pasakaiu, akd man ir 2taškų už tą klausimą pakanka. O kas aš esu ne tavo reikalas, bet bent jau žinau savo tikslo kryptį :)

 atsiprasau kad izeidziau, bet kaip sakoma neteisk kitu ir pats nebusi teisiamas, o tu turejai herojiskumo isvadint zmones sedincius ilgai prie knygu kalikas, nors as pats esu sportininkas ir daug pasiekes, beto mokslai ir man nera paskutinej vietoj, as sau taip leist pasakyt negaleciau, jei zmogus nori gyvenime but itin issilavinusiu ar siekt kazkokiu naujoviu, jis privalo daug mokytis, asmeniskai man kaip tu ir minejai nera svarbiausias dalykas VBE, as zinau kad istosiu kur man reiks ir zinau kad toliau sportuosiu ir sieksiu savo tikslu, bet kartais reikia moket save suvaldyt kad galetum buti kazkuo, kas yra vertas kitu zmoniu pagarbos ir pagyrimu ir dar vienas dalykas, zmogus turi but stiprus ne tik protu, bet ir kunu bei dvasia, paskutinio dalyko tau ir linkeciau pasisemt :)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 20:52:23 | Nuoroda
lintu13 rašė:
maiklasjordanas rašė:
lintu13 rašė:
nerami rašė:
lintu13 rašė:

1. MRU teisė vf

2. MRU teisė vnf

3. MRU teisė ir valdymas vf

4. MRU teisė ir valdymas vnf

Daugiau nebežinau. Aš tikrai tikrai nenoriu į valdymą :(

 nerašyk šalia vnf vietos,geriau,pirma,surašyk visas valstybės finansuojamas,ir po to,tik nefinansuojamas,nes per tokias klaidas,daug žmogučių apsižioplina ir moka už mokslą,nors galėtų nemokėti.

 Ačiū už patarimą, bet aš neapsižioplinau ;} Jau geriau aš už teisę mokėsiu, nei už teisę ir valdymą nemokėsiu

 tj tada tu gan idomi... juk mokslas kainuoja ne 100 lt o desimtim tukstanciu ir nors uzmusk nesirinkciiau mokamos vietos jei butu galimybe i nemokama eit, tjgi manau tu dar pergalvok viska, galu gale jei taip nenori tos spec tjisvis kam tu ja rasai, manau 99% yra kad istosi i vnf jei nepriims vf, bet patarciau tau viska pergalvot, beto db spec yra gyvas velnias tik reik pasiskaityt mazdaug tos krypties kurios nori ir net neabejoju jog rasi alternatyvu :)

 :))) Na, aš jau pastudijavau du metus 'beleką' ir 'alternatyvas', daugiau laiko švaistyti veltui nesiruošiu. Geriau jau mokėti už tai, ką tu tikrai nori mokytis, o ne nemokėti ir mokytis šūdą. Beje, ko čia pergyvenat, ne jums už mane mokėti reikės.

 patikek nepergyvenu :D ten yra tavo gyvenimas, tiesiog geranoriskai issakiau savo nuomone i ja nebutina kreipt demesio, beto ka tu gali zinot ko ismoksi savo norimoj spec, gal ten dar didesnis sudas? :D ir tiesa sakant abejoju kad universitetuose dar gali mokyt beleko, tjgi ten ne vaiku darzelis o rimtos istaigos

Žinutė parašyta: 2010-07-06 21:03:18 | Nuoroda
RinTinTinaS rašė:
BeMyFriend rašė:

 Sveiki, mastau stot i Geodezija, tik noriu pakalusti studijuojanciu jau kaip del fizikos. Girdejau jeigu neturi valstybinio egzamino, kazkaip skaiciuoja metini, pazimi padaugina is koeficiento ar kaip ir prideda? kaip manot koks sansas be egzamino istot jei lietuviu turiu 90%, matematika turetu but ~70, anglu metinis 10, fizika taip apt 10. Nebezinau;/

 Su tokiais egzu rezultatais tikrai turetum istot i vf ir be fizikos egzo. O ir jei nelaikai fizikos egzo, kaip jau sakei, ima ir ziuri metini pazimi, bet jau ten tvarkos nlb zinau.... Siaip, kaip supratau, i metini pazimi  ziurima net ir jei laikei egza.  Pazirek i konkursinio balo skaiciuokle, bus aiskiau. www.vgtu.lt/priemimas/lt/konkursinio_balo_skaiciuokle/27367.22182

 

 sita skaiciuokle nelabai ka lemia :D esme tame kad net jei ir turi fizikos pazymy be egzo tau uz tj balu neduos nes reik egzo, aisku ten kazkokia lb maza dalele to pazymio gal ir ieina i bala

Žinutė parašyta: 2010-07-06 22:33:17 | Nuoroda
lintu13 rašė:

Ai ir dar - teisei alternatyvų nėra.

 alternatyvu deja visada yra :) ir abejoju ar zmogus nenorintis pasiimt 30 000 lt paskolos ant galvos yra keistas ;), pzv as orientuojuosi mazdaug ne i konkrecia spec o i savo mokymosi rezultatus, pzv man tikslieji mokslai prie sirdies, matke ir fizika tj ir eisiu i vgtu, is pradziu bandysiu i norima sau spec, kuri arciausiai sirdies o poto ziuresiu, jei nepateksiu tikrai nemokesiu uz moksla o eisiu i kita spec, kur taip pat sitie dalykai svarbiausi, va ir viskas aisku, o konkreti spec, nezinau mano nuomone yra naivu, kad kazkokia spec vienintele tau uztikrins faina, be rupesciu gyvenima, busi labai laiminga ir nereiks mokytis, juk to nebus... VISUR SVARBIAUSIA IDETOS PASTANGOS o jau kur mokysies nera taip svarbu, nes be darbo tau diplomo nieks neduos, na aisku nebent tau ta spec yra kaip isganymas, tokiu atveju tikrai taves nesuprantu ir esu tvirtos nuomones kad zmogus visad turi daugiau nei 1 pasirinkima.

Žinutė parašyta: 2010-07-06 23:56:27 | Nuoroda
BeMyFriend rašė:

Jeigu nezinojai, pasiskaityk naujo leidimo knyga, VGTU Geodezijos balo sandara;> ten aiskiai parasyta matke 0.4, fizika(paaiskinta, jog neesant egzamino, nes fizika nepagrindinis, imamamas ir sumuojamas metinis pazhymys) ir lt 0.2, anglu metinis. Beje, jeigu islaikau matke 60, amno kb butu 14.4, o pernai maziausias buvo 13. Turiu pazhystamu geodezijojs ir miestu inzinerijoj, kurie istoje, sake puse i geodezija ir ta meistu susotja be fizikos;D o a sja mokiaus iki pat 12. Aj nezinau kaip bus, neesme, gal susitiksim;D

 kazkodel abejojukad duodamas balas uz pazymy kai reikalingas egzaminas... visu universitetu struktura (patikslinsiu beveik visu, neiskaitain kas su menais siejasi) yra tokia 3 egzai ir vienas metinis, vadinasi 4 dalykai is ju ir susideda balas... bet sakau matieka lemia daugiausiai :)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 00:00:12 | Nuoroda
lintu13 rašė:

Aš dabar jau iš viso pasimečiau ir nesupratau, kame čia reikalas, kad priskretai prie manęs ir mano pasirinkimų. Ko nepristojei prie kitų? Kuom aš jau tokia čia ypatinga, m? Kad žinau, kas mane domina, ką norėčiau mokytis, ką pagaliau norėčiau mokytis, m? Ar kaip?

 tai po velniu netinka kazkas tj ir nerasyk, kas tau siule cia rasyt... cia raso zmones kuriem reikia patarimu ir nori pabendraut, o tu nzn ko cia... tipo ypatinga kazkokia, dieve mano pati tu atstok ir niekas tau nerasys :D isvis idiotizmas kazkoks :D tau gak 14 metu ar kaip ... krc dw iki :D

Žinutė parašyta: 2010-07-07 09:56:18 | Nuoroda

etiska neetiska :D cia yra internetas, virtuali erdve ir nemanau kad cia jau toks neetiskas klausimas, sutinku su tuo kad jei zmogaus realybej klausi, tj taip gali ir neetiska, bet cia taves niekas nepazysta ir niekad nepazins jei pati nenoresi, taip kad, fail.

Žinutė parašyta: 2010-07-07 13:21:40 | Nuoroda
edgariuk rašė:

Siandien tikrai suzinosim rezultatus ? :)

 taip, tikrai :)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 13:28:28 | Nuoroda
vitae rašė:

Aš taip pat manau, kad negražu tiesiog yra klausti iš kokių pinigų už mokslą mokėsi... Beto, kaip suprantu, šneka apie teisę, kuri berods kainuoja 4000lt per metus, tai negi čia daug? Jeigu tikrai nori mokytis šį mokslą? 300lt per mėnesį, tiek gali užsidirbti bet kuris studentas, jei tik nori dirbti. O ir tėveliai, jei ne minimumus uždirba, tikrai gali kažkiek padėti. Aš suprasčiau, jeigu jūs čia šnekėtumėt apie mediciną, kuri kainuoja 10000 per metus, tada tikrai sunku būtų susimokėti.

Pritariu, kad geriau yra mokėti už studijas ir mokytis tai, ką nori. Aš lygiai tą patį ketinu daryti, jei nepavyks įstoti į vf. Žinoma, kad dirbsiu, žinoma, kad užsidirbsiu ir susimokėsiu už savo mėgiamą/mylimą mokslą. Nes kai žmogus turi tikslą-svajonę, dėl jos gali padaryti viską ;)
 P.S dirbu jau senai ir taupau, tad už pirmus metus galėsiu susimokėti pati, be niekieno pagalbos :) Nesigiriu, tiesiog reikia norėti ir viskas pavyks.

 leisk paklaust, kaip pavyzdziui tu atsirinkai tj ka nori mokytis? as to negaliu gal gali pagelbet? isrinkt man spec is gausybes gausybe ju? juk neimanoma visur po truputy pasimokyti ir suzinoti kas tau patinka... na nzn nesmerkiu as jusu pasirinkimo tiesiog turiu savo nuomone, ir ji yra tvirta :) na gal dar del to kad sportas mano gyvenime yra didele dalis ir labai ji megstu tj ir negaliu pasirinkti ka noreciau mokytis.... turbut pasakysit eik i LKKA ar VPU kuncios mokytojas? taip galbut, bet ten nereik tu dalyku tai yra matke ir fizika kuriuos as lb megstu :)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 13:33:43 | Nuoroda
BeMyFriend rašė:
maiklasjordanas rašė:
BeMyFriend rašė:

Jeigu nezinojai, pasiskaityk naujo leidimo knyga, VGTU Geodezijos balo sandara;> ten aiskiai parasyta matke 0.4, fizika(paaiskinta, jog neesant egzamino, nes fizika nepagrindinis, imamamas ir sumuojamas metinis pazhymys) ir lt 0.2, anglu metinis. Beje, jeigu islaikau matke 60, amno kb butu 14.4, o pernai maziausias buvo 13. Turiu pazhystamu geodezijojs ir miestu inzinerijoj, kurie istoje, sake puse i geodezija ir ta meistu susotja be fizikos;D o a sja mokiaus iki pat 12. Aj nezinau kaip bus, neesme, gal susitiksim;D

 kazkodel abejojukad duodamas balas uz pazymy kai reikalingas egzaminas... visu universitetu struktura (patikslinsiu beveik visu, neiskaitain kas su menais siejasi) yra tokia 3 egzai ir vienas metinis, vadinasi 4 dalykai is ju ir susideda balas... bet sakau matieka lemia daugiausiai :)

 nueik va cia http://www.vgtu.lt/priemimas/lt/konkursiniu_balu_sandara/27367.18743  ir pasiziurek ar privalomas egzaminas;D tada gali nueit ten pat i balu perskaiciavima ir paziurek, keik balu prideda metinis pazymys be egzamino, taigi man prides 3 balus uz fizikos metini prie mano kb;] aisku tu turesi daugiau, nebent labai prastai islaikytum matke, bet ir tai turetum didesni bala;} 

 mhmm... cia gan idomiai :) tada reiskia suklydau... bet vistiek egzamina tureti yra geriau :) o gal galima paklaust kdl nelaikiai fizikos? ? siaip jau man tj siu metu egzaminas buvo gan paprastas, tik testas sunkokas :)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 17:13:26 | Nuoroda

nu ir nafik... pralaukiau 2h ir sake pasakis rytoj nes sistema uzluzus...

Žinutė parašyta: 2010-07-07 17:17:09 | Nuoroda
vitae rašė:

Na mokslo pasirinkimas labai asmeniškas dalykas. Tik Tu pats gali žinoti ko trokšta tavo širdis :) Beto yra toks populiarus, tačiau labai teisingas posakis angliškas "If you have never failed, you have never lived". Jeigu ir suklystum pasirinkdamas specialybę, viskas tik į gerą, nes vienaip ar kitaip savo kelią atranda visi. Vieni sunkiau, kiti paprasčiau :) Ir tai tikrai nematuojama pinigų sumom.

 as nemanau kad yra kelias ir tikslas butent tau :) mano nuomone tu pats viska pasirenki ir gali keist kaip nori :)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 17:48:27 | Nuoroda

o kitaip neimanoma suzinot ? tik sulioj?

Žinutė parašyta: 2010-07-08 12:34:55 | Nuoroda

gal galetumet man paaiskint, kaip uz 30 tasku galejau gaut 35 % ? :D na nzn, kita vertus stosiu i vgtu tj uzteks ir tiek :) beto fizika nrml islaikysiu... ej gal radot nete kur nors egzaminu matkes procentu kreive ta ? lb reiketu

Žinutė parašyta: 2010-07-08 13:17:52 | Nuoroda
Marijus A. rašė:
maiklasjordanas rašė:

gal galetumet man paaiskint, kaip uz 30 tasku galejau gaut 35 % ? :D na nzn, kita vertus stosiu i vgtu tj uzteks ir tiek :) beto fizika nrml islaikysiu... ej gal radot nete kur nors egzaminu matkes procentu kreive ta ? lb reiketu

 Šiaip nelabai įmanoma... Minimum turėjai kokius 45 gaut. Kiek pats pats pastebėjau, tai dažniausiai taškai prarandami už tai, kad rodoma tik galutinė išraiška, pagal kurią išsprendžiamas uždavinys, o visa eiga nuo 0 dažnai pamirštama. Gal ir tu todėl blogai apsiskaičiavai turėtą gaut tšk skaičių?

 as puikiai suprantu kad taip gali but... ir visdelto, minimum minimum kiek galejau surinkt tj 25 taskus, maziau niekaip, bet ir su 25 daugiau turetu gautis...