Vartotojo Vix pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-25 09:54:19 | Nuoroda

 O koks mažiausias kb į nemokamas studijas?

Žinutė parašyta: 2011-07-25 09:57:27 | Nuoroda

O kur šita kolegija?:)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 10:31:38 | Nuoroda
blowbu rašė:

 Sveiki !

O gal žinote, kelintą valandą sužinosim stojimų rezultatus? 

 Labas, 12h :)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:33:23 | Nuoroda
Ligituulis rašė:

 O ne iki 12 turėtume sužinot, bet lygiai 12 h?

 Na kiek girdėjau, visi kalbėjo čia, kad 12h. Aišku, sistema bus užlūžusi, tai nesitikėkite lygiai viską sužinoti :)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:33:24 | Nuoroda
Ligituulis rašė:

 O ne iki 12 turėtume sužinot, bet lygiai 12 h?

 Na kiek girdėjau, visi kalbėjo čia, kad 12h. Aišku, sistema bus užlūžusi, tai nesitikėkite lygiai viską sužinoti :)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:54:33 | Nuoroda
plumbum rašė:
Bulius rašė:

Kodėl daugelis vis dar renkasi teisės studijas, nors jos yra labai peikiamos?

 aš tai todėl renkuosi teisę, kad to noriu. Teisė man įdomu. Aš nesiekiu būti teisėja ar advokate, matau ir kitų galimybių. Taip, daug kas peikia tuos, kurie pasirenka studijuoti teisę. Bet jeigu jauti, kad čia tavo kabliukas? Ką daryt? Rinktis odontologiją ar kažką pan? Taip ir gyvenime elgsiesi- ateis kažkoks žmogelis, pagrūmos pirštu ir slėpsiesi į krūmus net nepabandęs. Be to, teisės studijos trunka 5 metus, per tą laiką situacija irgi kažkiek keisis. Kiekvieno laisvas pasirinkimas, iš tikrųjų. Kai kurie baigia aukštąjį tik tam, kad kažką baigt,o tada atsisėda biržoj ir  krapšto nosį nieko neveikdami. Ir nesvarbu, kokį ten išsilavinimą turi. Nėra neperspektyvių specialybių. Yra neperspektyvūs žmonės. :)

 

 Tai,kad keturis metus teisės studijos universitete trunka. Tris kolegijoje. Nebent tu planuoji kauno gatvėje kažkokioje teisės akademijoje mokamai studijuoti, tada 5 :)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 12:36:28 | Nuoroda
plumbum rašė:
Vix rašė:
plumbum rašė:
Bulius rašė:

Kodėl daugelis vis dar renkasi teisės studijas, nors jos yra labai peikiamos?

 aš tai todėl renkuosi teisę, kad to noriu. Teisė man įdomu. Aš nesiekiu būti teisėja ar advokate, matau ir kitų galimybių. Taip, daug kas peikia tuos, kurie pasirenka studijuoti teisę. Bet jeigu jauti, kad čia tavo kabliukas? Ką daryt? Rinktis odontologiją ar kažką pan? Taip ir gyvenime elgsiesi- ateis kažkoks žmogelis, pagrūmos pirštu ir slėpsiesi į krūmus net nepabandęs. Be to, teisės studijos trunka 5 metus, per tą laiką situacija irgi kažkiek keisis. Kiekvieno laisvas pasirinkimas, iš tikrųjų. Kai kurie baigia aukštąjį tik tam, kad kažką baigt,o tada atsisėda biržoj ir  krapšto nosį nieko neveikdami. Ir nesvarbu, kokį ten išsilavinimą turi. Nėra neperspektyvių specialybių. Yra neperspektyvūs žmonės. :)

 

 Tai,kad keturis metus teisės studijos universitete trunka. Tris kolegijoje. Nebent tu planuoji kauno gatvėje kažkokioje teisės akademijoje mokamai studijuoti, tada 5 :)

 VDU teisės mokslai trunka 5 metus. Baigi magistrą iš karto. :)

 Na aišku. VDU nesidomėjau, tai nežinau :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-25 12:55:11 | Nuoroda
Kirstuke rašė:
Greentee rašė:

 taigi tik rytoj skelbia

 :D nu!

Kažkokius čia vėjus skelbia :D Gal galvoja, kad šiandien antradienis :D 

Žinutė parašyta: 2011-07-25 18:47:00 | Nuoroda

 As visus 12 uzpildziau viena kryptimi. Tikiuosi, kur nors papulti :D 

Žinutė parašyta: 2011-07-25 18:54:52 | Nuoroda
Žalia arbata. rašė:

 Bet tai OMG, aš ką tik suvokiau KAIP aš bijau :D Ačiū Dievui, kad bent nebūsiu namie šįvakar ir nereikės nervuotis skaitant studijos.lt :DDD

 Nesinervink :P tikrai kazkur istosi :P 

Žinutė parašyta: 2011-07-25 19:01:58 | Nuoroda
Lady rašė:
Žalia arbata. rašė:
Lady rašė:

Na, man tai su balu 19.64, tikrai yra ko bijot: ))) 

 Whahaha, man su 14.36 tikrai yra ko bijot :D Nu bet aš į kolegiją taikau.

 Tai tada geriau abi nebijokim arba jei nori abi LABAI BIJOKIM:)

 O kur nori stoti? Jeigu į mediciną, tai nemaža konkurencija :)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 19:04:24 | Nuoroda
aurytee rašė:
Marciogala rašė:
Žalia arbata. rašė:
JustSmile rašė:

YRA REZULTATAI!!!!!!!!!!!!!!

 Eik iš čia :D

 Pritariu...:D

 ir aš pritariu:DDDD

 Kažkam patinka prie vėjų audras pridėti :D 

Žinutė parašyta: 2011-07-25 19:05:49 | Nuoroda
Lady rašė:
Vix rašė:
Lady rašė:
Žalia arbata. rašė:
Lady rašė:

Na, man tai su balu 19.64, tikrai yra ko bijot: ))) 

 Whahaha, man su 14.36 tikrai yra ko bijot :D Nu bet aš į kolegiją taikau.

 Tai tada geriau abi nebijokim arba jei nori abi LABAI BIJOKIM:)

 O kur nori stoti? Jeigu į mediciną, tai nemaža konkurencija :)

 Ne, ne, medicina ne man:). Aš noriu į mylimą Anglų filologiją:) <3

 Aišku, kad įstosi. Draugė praeitais metais, paskuniu numeriu rašė. Dar laikė ne tą pusę egzaminus ir labai nustebo kai jai pasiūlė nemokamai. Garantuotai įstosi :P 

Žinutė parašyta: 2011-07-25 19:10:04 | Nuoroda
Boombling rašė:

 Pas mane vienos kalbos pageidavimų koncerte :D Pradedant lietuvių filologija baigiant prancūzų :D O balas 19.64, tai will see :>

 Oo, prancūzų. (inlove)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 19:12:35 | Nuoroda
Catmint rašė:
Vix rašė:
Boombling rašė:

 Pas mane vienos kalbos pageidavimų koncerte :D Pradedant lietuvių filologija baigiant prancūzų :D O balas 19.64, tai will see :>

 Oo, prancūzų. (inlove)

 Daugiau prancūzų mylėtojų radau! :D

 Mano pirmoji užsienio kalba buvo prancūzų, kažkada.. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:47:44 | Nuoroda
swipt rašė:
malvea rašė:
swipt rašė:
malvea rašė:
swipt rašė:

 Na ka, prasideda baisusis ryto laukimas :D

 aš dar vis tikiuos,kad po 12h nakties paskelbs;)

 Ech... As irgi to noreciau, bet nesu tokia optimiste :D Bet bent nuo 8 jau galetu buti :D

 aš vistiek vidurnakčio palauksiu:D o td bandysiu ausines ir liuli, darbe turiu brendžio ir šampano, jei neįstosiu -brendis, jei įstosiu -šampanas:D

Viskas bus gerai ir visi gersim rytoj sampana :D Bet neisivaizduoju kaip reikes uzmigti :/ jauciu cia bus misija neimanoma :D dar ir energetinio isgeriau nepagalvojusi, tai visai nieko gero :D

 Nejaugi energetinis padeda? :DDD

Žinutė parašyta: 2011-07-25 23:03:03 | Nuoroda
Deijvis rašė:
Vix rašė:
swipt rašė:
malvea rašė:
swipt rašė:
malvea rašė:
swipt rašė:

 Na ka, prasideda baisusis ryto laukimas :D

 aš dar vis tikiuos,kad po 12h nakties paskelbs;)

 Ech... As irgi to noreciau, bet nesu tokia optimiste :D Bet bent nuo 8 jau galetu buti :D

 aš vistiek vidurnakčio palauksiu:D o td bandysiu ausines ir liuli, darbe turiu brendžio ir šampano, jei neįstosiu -brendis, jei įstosiu -šampanas:D

Viskas bus gerai ir visi gersim rytoj sampana :D Bet neisivaizduoju kaip reikes uzmigti :/ jauciu cia bus misija neimanoma :D dar ir energetinio isgeriau nepagalvojusi, tai visai nieko gero :D

 Nejaugi energetinis padeda? :DDD

 Kartą energetinio 11h vakaro išgėriau tai tik 5 ryto teužmigau :D

 Na tau gerai, o jis kaip vaistas pas mane vartojamas, tai ne kažką ir padėtų :D 

Žinutė parašyta: 2011-07-25 23:12:59 | Nuoroda

 Man nuo birželio pirmos dienos, kažkur, dešinė akis tvinkčioja ir skauda labai. Dar dešinės rankos pusė plaštakos nutirpusi :D 

Žinutė parašyta: 2011-07-25 23:22:50 | Nuoroda
edvis_mXt rašė:
Vix rašė:

 Man nuo birželio pirmos dienos, kažkur, dešinė akis tvinkčioja ir skauda labai. Dar dešinės rankos pusė plaštakos nutirpusi :D 

 Aš ne daktaras, bet gal vertėtų dėl to susirūpinti  ? :D

 Aš viliuosi, kad čia nuo nervų, stojimų ir pan.. Nenoriu pas gydytojus eiti, nes vienas nuo kito mėtys, kol galiausiai nieko nenustatys :D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 23:38:21 | Nuoroda

 Man tai asmeniškai svarbiausia vnf įstoti, nors neaišku kaip čia bus :D