Vartotojo giedreee pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:54:24 | Nuoroda
viksva rašė:

Ech, čia visi su tokiais balais į mediciną nori...kad tik nebūtų pereinamasis šiais metais rimtai kokie 19.9 :D

 neprišnekėk :D...

Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:57:30 | Nuoroda
viksva rašė:

aš tai tikrai neprišnekėsiu, bet va tie žmonės kur aukščiau rašo, tai gali :DD

užblokuot jų negalima :D?

Žinutė parašyta: 2011-07-05 15:56:01 | Nuoroda
Garen rašė:

 Nu moktyoja sakė,kad balų turi būti daugiau.

 Tik nuo 81 taško balai pradėjo kilti... Iki tol kiek taškų gauni, balai mažesni.

Žinutė parašyta: 2011-07-06 22:06:33 | Nuoroda
Domce rašė:

Man yra sansu i VU?

 Jei matematikos A lygiu turi 10, tada tavo KB 19,26. Praeitais metais pereinamasis balas 19,18, taip kad tada šansų turėtum:)

Žinutė parašyta: 2011-07-14 19:09:43 | Nuoroda

Ohh... Ir aš tikiuos čia papult 

Žinutė parašyta: 2011-07-14 21:56:56 | Nuoroda
zMoGaS rašė:
giedreee rašė:

Ohh... Ir aš tikiuos čia papult 

 Sveika :) O kodel i medicina nori? Beje, kaip su chemija pasiseke ar nelaikei ? :)

Hello :) nes daugiau savęs niekur neįsivaizduoju.. Visiškai niekas nedomina :D Nežinau... Pasirinkau atmetinėjimo metodą ;) Seniai atmečiau visokias ekonomikas, teises, pedagogiką ir pnš... Man patinka biologija, tad galvojau kažką su ja rinktis, bet kad tiesiogiai su žmogum susijusią. O tada liko ne tiek daug specialybių. Ir galiausiai visas atmetus liko medicina :D Nebijau nei kad 10 metų reikės mokytis, nejaudina nei kitų gąsdinimai.. Aišku ten būsimieji medikai kalba apie pašaukimą ir pnš.. kad seniai svajoja studijuot mediciną, o aš tiesiog galvoju apie tai, kaip geriausiai galėčiau išnaudoti savo nemenką galvą ir tuo padėt kitiems :). Chemijos nelaikiau, nes turėjau puikų matematikos mokytoją ir žinojau, kad jis mane geriau paruoš :D Tai tiek. O tu apie mediciną mąstai :)?

Žinutė parašyta: 2011-07-14 23:22:22 | Nuoroda
zMoGaS rašė:

 Ne :)

 o tai kur stosi :)?

Žinutė parašyta: 2011-07-14 23:31:52 | Nuoroda
zMoGaS rašė:
giedreee rašė:
zMoGaS rašė:

 Ne :)

 o tai kur stosi :)?

 Turbut i vet. medicina. Nesudarau jum konkurencijos :D

 o kodėl būtent ten :)?

Žinutė parašyta: 2011-07-15 00:02:36 | Nuoroda
zMoGaS rašė:
giedreee rašė:
zMoGaS rašė:
giedreee rašė:
zMoGaS rašė:

 Ne :)

 o tai kur stosi :)?

 Turbut i vet. medicina. Nesudarau jum konkurencijos :D

 o kodėl būtent ten :)?

 Cia tipo: veterinarija ne prestizas, ten tik luzeriai eina ?

 Tikrai taip nemanau :) aš pati ten tikrai negalėčiau dirbti, nes labai myliu gyvūnus..

Žinutė parašyta: 2011-07-15 00:21:51 | Nuoroda
zMoGaS rašė:

 Matai, dauguma butent taip ir mano :D Tiesiog jauciu, kad ten mano vieta ir tiek.. Cia ne i tema, bet kaip tu biologijos egzui ruoseisi? Klasej daug dirbai ar namie?

 Tai puiku, nes vienetai tokių, kurie žino ko nori.. Na mum klasėj liepdavo atsiverst knygas, pasakydavo puslapius ir liepdavo skaityt.. :) nieko aš iš tų skaitymų neatsimindavau. likus kelioms pamokoms iki kontrolinio duodavo spręst egzaminines užduotis... Tada jau kipdavom į darbą :). Namie labai mažai dirbau.. Prieš egzaminą perskaičiau žalią knygutę..

Žinutė parašyta: 2011-07-15 22:03:34 | Nuoroda
zMoGaS rašė:

 Na, mes irgi panasiai mokemes :D

 Tai ne kažką... :D bet procentai neblogi ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-20 19:42:12 | Nuoroda

stojam stojam :)

Žinutė parašyta: 2011-07-21 14:05:52 | Nuoroda
amberberry rašė:

jeigu kam nesunku gal galite paaiškinti ką reiškia tie stojimo etapai ? Jeigu pagal  1-3 pageidavimus niekur neįstoji,  tai tada automatiškai dalyvauji kitame etape, kuriuose žiūri į kitus likusius pageidavimus ?

Kiek žinau, jei neįstoji į 1-3 pageidautas spec., tada turi teisę dalyvauti antrame etape, bet tik tuo atveju, jei nepasirašai sutarties su kuriuo nors universitetu ar kolegija, pasiūlius tau tarkim specialybę, kurią įrašei 4 nr. :) Tada gali keisti spec. vietomis, bet jų pačių negali keisti.

Žinutė parašyta: 2011-07-21 15:03:14 | Nuoroda
amberberry rašė:

giedreee ačiū už informaciją :)

Nėr už ką ;) Jei tik viskas aišku. Ten dar su tom likusiom specialybėm.. Lieka visos tos pačios, kurias parašai jau pirmam priėmimui. Dar būna papildomas priėmimas (trečiasis), bet tada, kiek žinau, jau renkiesi pats iš likusių laisvų vietų. Sėkmės :)

Žinutė parašyta: 2011-07-21 21:04:49 | Nuoroda
idomi rašė:
Kuisys rašė:
amberberry rašė:

ka reiškia antras studiju formų prioritetas ?

 Jei tave tenkina ir nuolatines studijos ir istestines (neakivaizdines) tada gali pildyti abu, o jeigu nori tik viena pasirinkt, tai antra palik tuscia

 o jei antroj vietoj ir ta pati parasai, juk nieko tokio, skaitos kad nuolatines, juk taip?

 

 Palik tuščią. Rami galva bus :)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 15:12:33 | Nuoroda
verstute rašė:

Laba :)

ar man vienai ar ir jums rodo, kai po prašymo paspaudi "išsaugoti ir tęsti" po to išmeta "egzaminų tvarkaraštis, egzaminų nėra"? Ar ten turi ką rodyti daugaiu rašyti ar ne? :D

šiaip po to kai vėl paspaudžiu tęsti tai rodo prašymą gerai :D

 Ten, kaip suprantu, turi rodyti stojamuosius egzaminus :)

Žinutė parašyta: 2011-07-23 14:02:35 | Nuoroda
ditesaltyte rašė:

Hm, įdomu, čia bent 5 žmogeliukai, stojantys į VU, yra ar ne? :((

 Iš VU MF forumo galima būtų suskaičiuot tiek ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-23 14:12:25 | Nuoroda
ditesaltyte rašė:

Žiauriai faina būtų, jei jau atlėkę į uni, toliau bendrautumėm :D Tik kad grupių VU 14 :D

 Kiek girdėjau, VU skirsto į grupes pagal pavardes :)?

Žinutė parašyta: 2011-07-23 14:47:18 | Nuoroda
ditesaltyte rašė:

Be to, olimpiadininkų yra tikrai nedaug :D Pas mus į VU šiemet Emilis Bružas stoja :D Jo KB 26,42 :D

 Dar ir taip įmanoma :D...

Žinutė parašyta: 2011-07-23 15:01:09 | Nuoroda

Aš tai manau, kad jeigu jau atsirado atestatų duomenys lamoj, turėjo būt gerai užpildyta. Relax, prieš tai buvo straipsnis, kad ten registruojasi ir tėvai vien dėl smalsumo, taip kad viskas čia bus gerai ;).