Vartotojo kobriukas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-04-15 13:19:59 | Nuoroda

Na, jei nepriims universitetas, tada teks i kolegija stoti... :) Na pirma reikia egzaminus issilaikyti, o po to spresti, kas kur gali priimti :)

Žinutė parašyta: 2011-04-16 12:39:52 | Nuoroda

Perskaiciau ir atsalo noras studijuoti, mergina, kuri islaike valstybini 100 procentu sako, kad reikes padirbeti ;DDD  Tai ka apie ta kalbeti, kuris kokius 40 proc tegaus, tai tik ir stums laika ten 5 is koliu gaudamas, nieko nesuprasdamas, tik su mintimi, kad reikia pasistengti baigti, ka pradejes ;DDD Ziauru ;D Lietuvoje is zmoniu nori padaryti genijus, bet kad ne tik mokslas, bet ir kultura skatina mastysena, itegracija i Europos salis, i geresni gyvenima, tai niekam tas nerupi... Kol nesuprasim, jog mokslas turi buti savo ribose, kad negali buti visi genijai ir kad reikia sviesti daugiau kulturos, tol ismoke gera formule vogsim is ko tik galesim, kaip daro seimo nariai (aisku ne visi, bet dauguma) ir smukdysim Lietuvos ekonomika dar zemiau, nei kad yra. Sako, jog, tarkime, kokioje Amerikoje ar Anglijoje mokslas lengvesnis, bet ten ekonomikos lygis aukstesnis, yra advokatu ir visko, ko tik sirdis geidzia... Kokios isvados: reikia mokintis tik tai, ko reikia, o ne viska is eiles... Todel ir nori daug kas isvaziuoti is tos Lietuvos...

Žinutė parašyta: 2011-04-17 20:04:50 | Nuoroda
Xneox rašė:
kobriukas rašė:

Perskaiciau ir atsalo noras studijuoti, mergina, kuri islaike valstybini 100 procentu sako, kad reikes padirbeti ;DDD  Tai ka apie ta kalbeti, kuris kokius 40 proc tegaus, tai tik ir stums laika ten 5 is koliu gaudamas, nieko nesuprasdamas, tik su mintimi, kad reikia pasistengti baigti, ka pradejes ;DDD Ziauru ;D Lietuvoje is zmoniu nori padaryti genijus, bet kad ne tik mokslas, bet ir kultura skatina mastysena, itegracija i Europos salis, i geresni gyvenima, tai niekam tas nerupi... Kol nesuprasim, jog mokslas turi buti savo ribose, kad negali buti visi genijai ir kad reikia sviesti daugiau kulturos, tol ismoke gera formule vogsim is ko tik galesim, kaip daro seimo nariai (aisku ne visi, bet dauguma) ir smukdysim Lietuvos ekonomika dar zemiau, nei kad yra. Sako, jog, tarkime, kokioje Amerikoje ar Anglijoje mokslas lengvesnis, bet ten ekonomikos lygis aukstesnis, yra advokatu ir visko, ko tik sirdis geidzia... Kokios isvados: reikia mokintis tik tai, ko reikia, o ne viska is eiles... Todel ir nori daug kas isvaziuoti is tos Lietuvos...

 Atleisk, bet nusipezi gan smarkiai. Pasakyk, kokio velnio stoti žmogui į matematinę specialybę, jei jis pačią matematiką mokinasi tik vidutiniškai? Į FDM su mažiau nei 70 % iš matkės surinkęs žmogus apskritai neturi net teorinių galimybių patekti. Nesupratau ir tos dalies apie genijus ir Lietuvą. Kas apskriati apie tai čia kalba. Faktas, kad ne visi gali mokytis tiksliuosius mokslus ar mokintis aukštojoje. O aukštasis mokslas Amerikoje ir Anglijoje tikrai nėra lengvesnis. Nereikia čia kalbėti apie  Britanijos valstybines vidurines mokyklas, kuriose mokosi tik juodadarbių(taip pat ir lietuvių) vaikai, neturintys jokios ateities ir ateityje dirbsiantis tik žemos kvalifikacijos darbą. Po to prisižiūri tokių degradų lygio mokyklų ir grįžę į Lietuvą kalba kaip užsieny lengva mokytis ir koks ten žemas lygis. Nors kiek pasturinčių tėvu vaikai leidžiami į privačias mokamas mokyklas, po to stoja į prestižinius universitetus ir tampa ekonomistais, gydytojais ar teisininkais. Taip, kad nekalbėk nesąmonių. Nieks neverčia ir čia mokytis visko iš eilės, o jei nemoki atsirinkti, tai čia tik tavo problemos

 Pats nekalbek nesamoniu. Jei jau ir mokytojai kalba apie programas, kuriose yra daug trukumu ir siaip labai daug zmoniu su tokia nuomone ir mano mokykloje kai kurie mokytojai yra destytojai is universiteto, jie irgi sako, jog tikrai Lietuvoje visa mokslo sistema reiketu is dalies tikrai pakeisti, ir jei klaseje sedi 30 mokiniu ir viena mokytoja desto pamoka ir vos ne visi mokiniai eina pas korepetitorius, nes mokytoja nespeja visu 30 mokiniu apibegioti, o programa suspausta ir nespejame visu temu normaliai isanalizuoti ir ir ir ir.... Taigi pats nekalbek nesamoniu, cia ir asilui aisku, kad reikia pokyciu!  Reikia mokintis su saiku ir suprasti, o ne ,,iskalti'' ir viskas... Viskas, baigiam sia tema, as remiuosi daugumos nuomone ir objektyviai zvelgiu i viska, o tu skestancio laivo mazumos nuomone gali pasilikti sau. Truksta Lietuvoje tvarkos ir taskas.

Žinutė parašyta: 2011-05-07 16:53:14 | Nuoroda

Na vieniems trigonometrija nepatinka, kitiems logoritmai, tretiems tikimybes ir t.t. Kas bus tas, mes nieko nepakeisim ;) Vieni dziagsis, kiti liks nepatenkinti, visada taip buvo ir bus :)

Žinutė parašyta: 2011-05-15 21:37:27 | Nuoroda
ginciukas rašė:

 Sveiki. Esu dešimtokė. Apie architekturą rimtai galvoti pradėjau tik šiais metais, bet pradėjau galvoti labai rimtai. Pasirinkau lietuvių (A), matematiką (A), anglų (A), istoriją (A), dailę (A) ir braižybą. Ar siūlytumėt rinktis fiziką, jeigu aš ir taip daug labiau noriu į VDA negu į VGTU. Gal yra žmonių iš VDA? Ar apsimoka lankyti VDA atvirąją architektūros mokyklą ir piešimą kur nors papildomai arba JAM? Be to šiais metais buvau VDA atvirų durų dienose ir sužinojau, kad į VDA per metus į architektūrą priema apie 30 žmonių ( su mokamais) ir apskritai rodė praeitų ir užpraeitų metų kompozicijos ir piešimo darbus,zinoma man tik plaukt ir plaukt. Tai man susidarė nuomonė, kad į VDA įstot yra neįmanoma:). Bet vistiek bandysiu.

 Patarimas tau: pasilik lietuviu(A), matematika (A), anglu(A), braizyba ir fizika(B).  Na jei tikrai zadi studijuoti architektura, tai daugiau mokslus sutelk ten, kur reikia, o istorija atima daug laiko, bet ji tau nebutina :)

Žinutė parašyta: 2011-06-27 12:52:47 | Nuoroda

Na apie piesima, tai galiu pasakyti taip, jog tikrai maciau pas kitus labai graziai nupiestus aprasytas detales (atmintinis piesinys), bet pas dauguma pastebejau didelius du trukumus: arba lape blogai ikomponuota, arba piesinys permazas. Siaip yra sakoma, jog natiurmortuose (tas pats galioja ir atmintiniame piesime) vaizduojami daiktai turi uzimti 2/3 lapo, taigi jie turi buti gana dideli, o pas dauguma pastebejau mazus ir dar lapo sone ikomponuotus piesinius, tai didelis minusas. O mano minusas, kad stovincia taburete nupiesiau, o reikejo gulincia... :D :D :D Tai va, o as laikiau VDA stojamuosius :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 08:58:46 | Nuoroda

Nors rezultatai nera labai jau blogi, bet nusivyliau savimi, nes kai iseini is egzamino ir tuos uzdavinius, kuriu neissprendziau, sprendimai ,,pries akis pasirode'', tai ziauriai susiparinau, o siaip ir tikejausi 71, 71 arba 69 :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 09:00:25 | Nuoroda

Ten vietoje antro 71, turejo buti 70 :D

Žinutė parašyta: 2011-07-11 20:17:22 | Nuoroda
marsyte rašė:
eremm rašė:

ar įmanoma įstot į geografiją nelaikant matematikos egzamino? 

 Įmanoma, tik jau į mokamą..:) Į VF niekaip neįstosi be matematikos.

 Na kiek teko skaityti, tai siais metais jei neturi didziausio koeficiento prasancio egzamino (siuo atveju matematika cia 0.4), tai is viso neimanoma istoti.

Žinutė parašyta: 2011-07-11 20:20:56 | Nuoroda

Yra yra, pas mane treciu numeriu VU geografija :), antru hidrometeorologija, ketvirtu VPU geografija :), na, o pirmu, cia ne i tema- architektura VDA. O tu tikriausiai i VU stosi? Kelintu numeriu pas tave geografija? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-12 18:27:28 | Nuoroda
Dovanotas rašė:
kobriukas rašė:

Yra yra, pas mane treciu numeriu VU geografija :), antru hidrometeorologija, ketvirtu VPU geografija :), na, o pirmu, cia ne i tema- architektura VDA. O tu tikriausiai i VU stosi? Kelintu numeriu pas tave geografija? :)

 Nežinau dėl architektūros, bet jei į ją neįstosi, turėtum garantuotai pakliūt į hidrometrus ir ...tada užjaučiu aš tave Jau pirmam kurse kažkurią dieną, ar tik ne ketvirtadienį, gausit 5 valandas išeilės aukštosios matematikos pas šmaikštujį Skakauską...

Mano supratimu, kai patinka architektūra, tavo atveju geriau būtų stot į geografiją, baigus bakalaurą žiūrėt, kur nori tęsti studijas, dabar geografams viena populiariausių sričių  - kraštotvarkos magistras (pusiau geografija, pusiau architektūra), jei laikei dailės egzaminą, reiškia be probelmu gali stot į kartografiją, arba gali sekt dabar jau buvusio geografijos katedros vedėjo pėdomis po geografijos studijų stot tiesiai į architektūrą ir ten gintų geografus nuo architektų egocentrizmo

Privėliau aš čia daug, bet esmė - siūlau pagalvot dėl hidrometeo, tai labai konkreti ir gana siaura sritis, kuri stipriai skiriasi nuo kitų trijų tavo pasirinkimų.

 Ar imanoma is geografijos bakalauro istoti i architekturos magistra? Ar kaip?  Na, kiek girdejau, tai ir geografijoje tiek pat matematikos kaip ir hidrometeorologijoje :) Ar blogai girdejau?

Žinutė parašyta: 2011-07-12 18:48:26 | Nuoroda

Laba laba visiems ;D Jei VU atsuks man nugara, tada as busiu jusu kolega ;) Galbut busimas geografijos pedagogas :)

Žinutė parašyta: 2011-07-12 19:36:29 | Nuoroda

Na as bet kokiu atveju gyvensiu bute, nes turiu kur, o del stovyklos tai net nezinau, kiek ten kainuoja, kiek laiko, kada...? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-15 00:20:13 | Nuoroda
Dovanotas rašė:
kobriukas rašė:
Ar imanoma is geografijos bakalauro istoti i architekturos magistra? Ar kaip?  Na, kiek girdejau, tai ir geografijoje tiek pat matematikos kaip ir hidrometeorologijoje :) Ar blogai girdejau?

Kiek aš žinau - negali, čia aš tik tarp kitko daviau tokį gan originalų pavyzdį - dabartinio profesoriaus, kuris ir geografijos visas pakopas praėjęs ir architektūros. Dėl studijų tesimo magistrantūroj parašyta taip:

"taip pat studijuoti bendrosios geografijos ir kraštotvarkos bei kartografijos, ekologijos ir aplinkotyros, aplinkos inžinerijos, sociologijos, ekonomikos, politikos bei rekreacijos ir turizmo antros pakopos studijų programose."

Bet kiek aš žinau, dar galima rinktis geologiją, hidrogeologiją, tą pačią hidrometeorologiją, botaniką ir spėju dar ne vieną sritį.

Dėl matematikos girdėjai teisingai - tiek pat, teorinės paskaitos (3h per savaitę) netgi skaitomos kartu geografams ir hidrometrams, tik skirtumas tas, kad geografams Skakauskas dėsto ne pirmam kurse, o antram, ir jiems teorinės paskaitos su pratybomis (dar 2h) ne tą pačią dieną dėstomos. Nėra ta matematika sunki, tik žiauriai psichologiškai varginanti, o pats pirmas kursas hidrometeorologams turbūt vienas sunkiausių visame GMF'e, nemažai jų jau pačioj pradžioj atsisijoja, kiek aš žinau. Nors pats dalykas, kiek pats čiupinėjau, gana įdomus,o ir dėstytojai įdomūs.

 Tai vis del to tu man patari rasyti pirma geografija, o po to hidrometeorologija? :) Na matai, as po tu studiju zadu stoti i VGTU geodezija, tai man ir geografija ir higrometeorologija tinka :) Na as dvejoju, ka rinktis, nes tai naturalu, todel kiekvieno zmogaus patarimas suformuoja kazkokia tai nuomone, nes dabar esu kryzkeleje- visiskai nezinau, kaip, kas, kur bus destoma ir kas idomiau, vertingiau, nors daug skaitau ir domiuosi, bet kol nepajusiu- tol nezinosiu  :)

Žinutė parašyta: 2011-07-15 12:14:14 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
MrPovilo rašė:
kobriukas rašė:

Laba laba visiems ;D Jei VU atsuks man nugara, tada as busiu jusu kolega ;) Galbut busimas geografijos pedagogas :)

 Vo, smagu matyt kad dar geografų yra. :) Aš tai pats jau VU atsukau nugarą galiausiai. :D

 Koks puikus požiūris;DD

 Na, as bet kokiu atveju pirma duosiu VU pirmenybe, nes as noriu studijuoti VGTU magistranturoje geodezija, o is VPU nepriima is geografjos ir geodezija, o is VU priima, tai va :) Bet siaip visko gali buti, gal dar susimatysim :DDD

Žinutė parašyta: 2011-07-16 21:50:56 | Nuoroda

Ir dar vienas klausimelis: kiek laiko priverstinai uzsienio kalbos (anglu) bus? Puse metu, metus? Ar sunku...? Nelabai man ji sekasi :D

Žinutė parašyta: 2011-07-17 17:49:44 | Nuoroda
Dovanotas rašė:

Nepatariu aš tau nieko  Maniau nežinai ko nori, o pasirodo daugiau mažiau žinai. Negaliu pasakyt, kas įdomiau ar vertingiau, nes atstovauju tik vienai pusei, per mažai žinau apie hidrometeorologus, kad galėčiau kažką vertint. Galiu tik perspėt, kad jei įstosi į vieną šių specialybių, pradžioj bus nusivylimas, pvz geografijos programa taip jau sukurpta, kad patys nuobodžiausi dalykai (kaip geo įvadas, chemija) laukia jau pačiam pirmam semestre, todėl pačioj pradžioj būna labai daug nepatenkintų, vėliau padėtis keičiasi, o kartu su ja ir nuotaikos. Hidrometeorologus irgi smaugia nuo pat pradžių ir gal net labiau, tik man regis jų nuotaikos nesikeičia


Anglų kalbą teks mokytis du metus, man atrodo visam VU taip, ir spėju ne tik, nėra sunku, tik dėstytoja tokia "savotiška" švelniai tariant, tai nusibos ir užknis ji tikrai, bet jei paskaitas lankysi (jai turbūt tas svarbiausia) problemų jokių neturėsi.

 Du metus? :/ Eina pyyyyyyyyppp.... Man ziauriai nesiseka ismokti kalbu, mokykloje B lygiu mokinausi ir beveik nieko nedariau... Cia apsurdas... Jei as egzamino nelaikiau ir jo nepraso stojant, tai kam cia kankina du metus.... Ziauriai susinervinau ;(  Tau gal nera sunku, nes kazkiek moki, o as sakiniu nemoku suregzti, o suprasti, tai suprantu kazkiek. Tikiuosi ta destytoja, ar tai, kas destys, nekalbes vien angliskai ir nelauks atsakymu vien angliskai, nes tada man tik venas persipjauti :/

Žinutė parašyta: 2011-07-21 12:01:00 | Nuoroda
Boružia rašė:

Sveiki. Norėjau paklausi, su kokiais balais pernai įstojote į šią specialybę į vf? 

 I VU tinklalapi nueik, ten turi visa statistika rasti :) O siaip tai nesijaudink, su savo balais tikrai  istosi ;)