Vartotojo LadyShadow pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-07 20:51:51 | Nuoroda

 Hey norejau paklausti, jeigu brezini kur reikejo nubraizyti padariau piestuku, tai uzskaitys? Dabar pagalvojau kad gali ir neuzskaityti tai butu nesamone truputi.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 20:54:13 | Nuoroda

 turiu problemu su registracija lambpo svetainei. Vienu zodziu nera to mekescio, bet spaudziant rasyti prasyma visa laika ismeta kad negavo duomenu, kad as sumokejau ta mokesti. Parasiau jiems del sitos problemos, o jie pasirodo is viso manes neranda uziregistravusios. Ka daryti? gal skambinti tiesiai ar dar palaukti ir bandyti rasyti el pastu kaip dariau iki siol.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 21:00:33 | Nuoroda

 Aciu dievui

Žinutė parašyta: 2011-06-20 18:08:01 | Nuoroda

 sveiki as ir galvoju stoti i ekonomika, bet ji pas mane 4 vietoj. Gal galit parasyt kas nors kaip studijos ir daugiau pasidalinti patirties apie Ekonomika KTU?

Žinutė parašyta: 2011-06-20 18:10:18 | Nuoroda

 Sveiki, gal numanot kas nors kada gali buti atsakymai? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-20 18:39:11 | Nuoroda

 Sveikuciai, kazkaip geda truputi ir rasyt, bet vis tiek noriu paklausti Jusu nuomones del isleistuviu aprangos. Negaliu skirti daug pinigu aprangai, todel  noreciau nusipirkti kazka tokio, kas praverstu ir ateityje. Galvoju apie juoda sijona su petnesom ir baltus marskinelius (komplekta). Gal kas turite kokiu ideju, kur butu galima nebrangiai ka nors nusipirkt Kaune? 

Žinutė parašyta: 2011-06-22 18:30:12 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
milkaa rašė:
LadyShadow rašė:

 Sveikuciai, kazkaip geda truputi ir rasyt, bet vis tiek noriu paklausti Jusu nuomones del isleistuviu aprangos. Negaliu skirti daug pinigu aprangai, todel  noreciau nusipirkti kazka tokio, kas praverstu ir ateityje. Galvoju apie juoda sijona su petnesom ir baltus marskinelius (komplekta). Gal kas turite kokiu ideju, kur butu galima nebrangiai ka nors nusipirkt Kaune? 

 O nebūtų geriau nusipirkti kokią nors suknelę? Juk tarkim gali pirkti ir juodą, o tokią tai visada gali nešioti. Reiktų tada tik kažkokių aksesuarų, kad pagyvinti vaizdą ir būtų gražu :) Aš bent jau taip daryčiau. Nes tie sijonai su baltais marškiniais... Gi ne į choro pasirodymą eisi :D Žinoma, spręsti tau, bet aš galvoju, kad suknelė išeitų ir pigiau, ir gražiau. ;)

 Pritariu, kad geriau suknele..tie sijonai brangus yra,uz ta pacia kaina gali gauti kokia dailia suknute, tik nereik eiti ten i prestizines parduotuves, o kokiuose turguose paieskot, ten galima gaut graziu ir nebrangiu ;)

 Aciu uz patarimus. Reikes kankinti drauges ir sese, kad kartu apvaiksciotumem ;D 

Žinutė parašyta: 2011-06-30 10:41:11 | Nuoroda

 Sveiki, norėjau paklausti ar galima jau užpyldytą prašymą kaip nors pakeisti? norėčiau pakeisti pirmas 3 vietas 

Žinutė parašyta: 2011-07-01 09:57:43 | Nuoroda
E rašė:
cometinas rašė:

 EEEEjjjjjjj.. Kas supranta ta lamabpo skaiciuokle? As viska suvedu, bet nera jokio sumauto mugttuko apskaiciuoti mano balui :D kame reples? :) 

 www.lamabpo.lt/skaiciuokle

 Pabandyk enter spaust :D

 tikrai kur cia ka spausti? suvedziau viska, bet nematau kur cia parasyta

Žinutė parašyta: 2011-07-01 10:01:46 | Nuoroda
dainorytea rašė:
cometinas rašė:

 EEEEjjjjjjj.. Kas supranta ta lamabpo skaiciuokle? As viska suvedu, bet nera jokio sumauto mugttuko apskaiciuoti mano balui :D kame reples? :) 

 www.lamabpo.lt/skaiciuokle

 yra desinej atnaujinti :D

 cia konkursinis balas skaitosi mano?

Žinutė parašyta: 2011-07-01 10:04:51 | Nuoroda
dainorytea rašė:
LadyShadow rašė:
dainorytea rašė:
cometinas rašė:

 EEEEjjjjjjj.. Kas supranta ta lamabpo skaiciuokle? As viska suvedu, bet nera jokio sumauto mugttuko apskaiciuoti mano balui :D kame reples? :) 

 www.lamabpo.lt/skaiciuokle

 yra desinej atnaujinti :D

 cia konkursinis balas skaitosi mano?

 as ir ilgai masciau kaip yra, bet taip ir nesupratau :D

 xD kazkaip nelabai tiketina, kad mano 17.9 su matkes 44%

Žinutė parašyta: 2011-07-01 10:09:03 | Nuoroda
Egzustresas7894 rašė:
LadyShadow rašė:
dainorytea rašė:
LadyShadow rašė:
dainorytea rašė:
cometinas rašė:

 EEEEjjjjjjj.. Kas supranta ta lamabpo skaiciuokle? As viska suvedu, bet nera jokio sumauto mugttuko apskaiciuoti mano balui :D kame reples? :) 

 www.lamabpo.lt/skaiciuokle

 yra desinej atnaujinti :D

 cia konkursinis balas skaitosi mano?

 as ir ilgai masciau kaip yra, bet taip ir nesupratau :D

 xD kazkaip nelabai tiketina, kad mano 17.9 su matkes 44%

 užtat lietuvių ir anglų Priklausomai į kokią specialybę stoji.

 socialinius mokslus - finansus/ekonomika

Žinutė parašyta: 2011-07-01 10:12:44 | Nuoroda
Draguza rašė:
Zigmukas rašė:
Draguza rašė:
dainorytea rašė:
LadyShadow rašė:
dainorytea rašė:
cometinas rašė:

 EEEEjjjjjjj.. Kas supranta ta lamabpo skaiciuokle? As viska suvedu, bet nera jokio sumauto mugttuko apskaiciuoti mano balui :D kame reples? :) 

 www.lamabpo.lt/skaiciuokle

 yra desinej atnaujinti :D

 cia konkursinis balas skaitosi mano?

 as ir ilgai masciau kaip yra, bet taip ir nesupratau :D

 Kažkokias nesąmones rodo... Mano konkursinius balus labai jau aukštus rodo (ir net 28.. man abejonės kyla ar išvis 28 yra įmanoma gaut...), nors išlaikiau vidutiniškai...

 Tai tu nevesk visu egzu rezultatu ir visu metiniu pazymiu, pvz ekonomikoje reikia 3 egzu ir 1 metiniu, tai tik i4 skiltis irasyk ir pamatysi realu bala.

 Nu palikau tik tuos kurių reikia ir vis tiek 28 rodo... o_O

 ta pati ir aš padariau, vis tiek meta toki patį. 

 

Žinutė parašyta: 2011-07-01 10:35:30 | Nuoroda
ingridaa51 rašė:

turiu klausimuka. Kas geriau buhalterine apskaita ar istaigu ir imoniu admininstravimas?

 Žiurint kas tau labiau prie širdies, asmeniškai man tai geriau buhalterinė apskaita, didesnė galimybė darbo rasti (dabar tokiu reikia, mano nuomone). O šiaip pasirinkimas tavo ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 10:42:20 | Nuoroda

 Hey, galvoju jungtis ir aš, jeigu su universitetu nieko neišeis. Galvoju apie finansus arba buhalterinę apskaitą

Žinutė parašyta: 2011-07-01 10:45:27 | Nuoroda

 Hey nežinot ar išeitų į KTU patekti į vf su 17,9? (Finansai)

Žinutė parašyta: 2011-07-02 13:39:27 | Nuoroda
lisen rašė:


 

planuoju stot i buhalterine apskaita,finansus ir pan,gal yra bendraminciu?:D

 yra yra ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-08 09:52:30 | Nuoroda
isterike rašė:
nepavojinga rašė:
ingridaa51 rašė:
LadyShadow rašė:
lisen rašė:


 

planuoju stot i buhalterine apskaita,finansus ir pan,gal yra bendraminciu?:D

 yra yra ;)

 Ir aš galvoju apie buhalterine apskaita. :)

 me too :)

 Ir aš ir aš :)  tik tiek,kad kb mano 12.62.. O pernai minimalus virš 13...tai laaabai, (turbūt veltui) tikiuosi,jog jis kris :D

 busimos bendrakurses ;)))

Žinutė parašyta: 2011-07-08 09:55:25 | Nuoroda

 Sveiki visi,

galvoju stoti i sia kolegija kaune i finansus, nes patinka tarptautiniu finansu specializacija. Gal kas turi ziniu apie sia kolegija, studiju programas, nuomones atsiliepimus? Butu smagu isgirsti ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-08 10:10:47 | Nuoroda

 Sveiki,

norėjau paklausti ar galima pretenduoti į kokias pašalpas ar stipendijas, studijuojant kolegijoje, jeigu mokykloje gavau nemokamą maitinimą mokykloje. Jei taip, tai kur būtų galima kreiptis dėl jų gavimo?