Vartotojo _studente__ pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-02-01 14:56:55 | Nuoroda

Kaip sekasi VDU psichologams? :) 

Žinutė parašyta: 2012-02-01 14:58:49 | Nuoroda

Na, kaip sekasi įstojusiems? :) 

Žinutė parašyta: 2012-03-01 13:39:01 | Nuoroda

O kodėl manai, kad kitiems tikslieji mokslai einasi lengvai ir „kaip iš pypkės“? Gal irgi žmonės daug mokosi, tik pripažint tą jauniems ne „prestižas“. Juk niekas negimė visas fizikos formules žinodamas, jas reikia išmokti. 

Žinutė parašyta: 2012-03-01 13:43:38 | Nuoroda
Esmė rašė:

 Sveiki 

Aš taip pat noriu stoti į psichologiją. Žadu laikyti matematikos, lietuvių, istorijos ir rusų VBE. Bet dabar galvoju, ar man rusų laikyti, nes, kaip supratau, užtenka tik lietuvių, matematikos ir istorijos. O jeigu aš išlaikau geriau rusų nei istoriją, tai man imtų ir rusų VBE balą , ir rusų metinį? ;D

 Ima arba užsienio kalbos egzamino įvertinimą + istorijos metinį, arba istorijos egzaminą + kalbos metinį. Aš tai tavo vietoj laikyčiau ir kalbos egzaminą dėl visa ko, kas ten žino, gal istorijoj mažiau pasiseks.

Įspėju - studijuojant teks ir anglų kalbą išmokti. :D

Žinutė parašyta: 2012-03-01 13:48:34 | Nuoroda

Čia tas pats kaip pavogti iš parduotuvės batus ir pasiskųsti vartotojų teisių apsaugai, kad po savaitės suplyšo. :D 

Žinutė parašyta: 2012-05-17 11:25:29 | Nuoroda

O kur rasti studijų programas? 

Žinutė parašyta: 2012-05-17 11:41:50 | Nuoroda

 Radau. :)

Kažkaip sunku patikėti. Įtariu, kad jei ir vyks ši programa, diplomą gaus koks 1 iš 100 000. Gal mažiau.

Žinutė parašyta: 2012-05-22 00:38:22 | Nuoroda

Ir rašymo stiliaus spėju, kad ne tu. :D 

Žinutė parašyta: 2012-07-20 10:45:54 | Nuoroda
Solla rašė:

Šiuo metu stoviu tarp teisės ir psichologijos, todėl iškilo vienas klausimas. Ar psichologiją pabaigę  studentai jau moka "išskaityti" žmones, suprasti jų elgesio priežastis ir pnš? Ar čia tiesiog prisisvajojus per daug? ;) 

 Išskaityti žmones - ne. Suprasti galimas kelias elgesio priežastis - galbūt, tikriausiai taip. Hauso sugebėjimo iš žmogaus batų spalvos suprasti, kad vaikystėj jį patėvis mušė, irgi neišmokins. :)

Realiai tai psichologija yra mokslas, kuriame apie tą patį dalyką (elgesį, charakterio bruožą) yra 10+ teorijų (ir neretai visai skirtingų), daugumą jų galima pagrįsti, tad pačiam teks rinktis kokia teorija tikėsi.