Vartotojo Mindauge pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-18 22:10:49 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Ai pagavau,kad sakai,kad gali neišlaikyt ir gauni 80 ar tai 90,daug didesnis efektas. Joo,protingai. 

 Nepyk, bet Tu tik ironizuot ir temoki, gal čia kalba tavo pavydas, kad kiti moka geriau nei tu. : ) 

Žinutė parašyta: 2011-06-18 22:16:51 | Nuoroda

Galiu tik pasakyti: Gražus paveiksliukas : ) 

Žinutė parašyta: 2011-06-18 22:29:49 | Nuoroda

Na ji taip sakė, norit tikėkit norit ne, pasakiau, nes kažkam gal būt yra įdomu...

 

O šiaip aš įsivaizduoju jei kažkas surinko visus balus ir juolab, kad tų mokinių labai daug ir jie gaus šimtą, o tie kurie prarado vieną tašką irgi gaus šimtą, biški nesąmonė. Pabrėžiu čia tik mano nuomonė, o ką girdėjau tą pasakiau. Neklauskit, jei paskui kažkam tai atrodė netinkama.

Žinutė parašyta: 2011-06-18 22:38:41 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

  Vienam forumiečių,Makošiui,buvau parašius:  "Kad nerimo nebūvimo  privilegiją , turi tik tie žmonės,kurių interesų ir poreikių ratas yra platus. Tai turbūt,mažiau pažeidžiami ir tiesmukiškesni žmonės ,kurie turi daugiau įvairesnių interesų,kuriuos daugiau kas domina,kurių turtingesnė veikla,nes kompensuojantį vaidmenį atlieka hobis ar tai kažkokios kultūrinimosi priemonės.Kuo žmogus turi daugiau apčiuopiamų ryšių su gyvenimu,tuo jis nebijo rizikuoti ir vienos iš tų jungiančių grandžių prarasti. Gerai, jei turime didelę ryšių atsargą ir vieniems nutrūkus galim remtis kitais. Gyvent pagal principą "Esu ,koks noriu ištikrųjų būti,sakau ,ką ištikrųjų noriu sakyti" negali tie,kurie yra atsidavę vienam darbui,hobiui,žmogui ar dar kažkam ,ko negaliu dabar sugalvoti. Tad,jei suprantam,kad nė vienas egzistuojantis ryšys su gyvenimu mums neatneš laimės ir ,kad pati laimė yra tik siekio iliuzija tada būdami tuo,kuo esame neprisidarysim bėdos,nei socialinio rezultato nei savivertės atžvilgiu,nes paprasčiausiai, kažkam galimybė trumpai mylėti,nežinoti ar tai... bus vertingesnė ,nei savivertė,o galimybė tarkim gyventi atokiame vienkiemy ir klausytis senų plokštelių vertesnė už patogią socialinę padėti.".

Noriu tik akcentuot,kad nereikia jaudintis dėl tokių šūdų kaip egzo rezultatai,normalu,kad  yra šioks toks rūpestis,bet daugiau,nu common , tai tikrai dar ne viskas. Yra daugybė kelių. Svarbu nepamiršti kvėpuoti ir mylėti tai,ką myli. : )))

Ir ,kas čia man berašė,ai Mindauge ---> Nepavydžiu,nes ,kad moki už mane geriau matematiką,tai dar nieko nereiškia. 

Peace. 

 

 Pribaigei mane :D Taika forever : ) 

Žinutė parašyta: 2011-07-10 22:14:34 | Nuoroda

Labas, aš irgi čia planuoju stoti, nors tiesa pasakius dėl tos teisės tai labai bijau tų visų kalbų: "Nerasi darbo"; "Teisininkų užtenka dešimtčiai metų" ir pan :(

Nors jau yra šimtą kartų kalbėta, bet vis dėlto, gal yra studijuojančių VU teisę, gal norėtumėte pasidalinti mintimis? Ar labai sunku mokytis? Kaip su anglų kalba, nes man ji nelabai, kad ir kaip keista šiais laikais būtų:(? Ką žinote tą pasakokite, labai įdomu :) Ačiū.

Žinutė parašyta: 2011-07-13 16:26:44 | Nuoroda

Labas, gal galite padeti, noreciau paklausti ar butinas motyvacijos testas, stojant i mokama VPU? 

Žinutė parašyta: 2011-07-13 16:59:44 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
Mindauge rašė:

Labas, gal galite padeti, noreciau paklausti ar butinas motyvacijos testas, stojant i mokama VPU? 

 Laba. Taip, būtinas

 Kaip gaila... Noriu i sia specialybe, bet nelaikiau motyvacinio testo, galwojau bent i mokama istosiu..

Žinutė parašyta: 2011-07-15 21:49:24 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
Mindauge rašė:
Roberta Aurėja rašė:
Mindauge rašė:

Labas, gal galite padeti, noreciau paklausti ar butinas motyvacijos testas, stojant i mokama VPU? 

 Laba. Taip, būtinas

 Kaip gaila... Noriu i sia specialybe, bet nelaikiau motyvacinio testo, galwojau bent i mokama istosiu..

 Oj siaube:SS Atsiprašau, nusišnekėjau. Į mokama gali stot. Ne taip perskaičiau. Į mokamą tikrai įstosi be motyvacinio

 O blem, o as jau taip issigandau... ar galiu istot su 14,42 balu i mokama kazint? :) Gal kas zinot kiek pernai reikejo? :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-21 21:49:00 | Nuoroda

Čia gal ne į temą, bet jei kas žinosit, gal galit padėti, būčiau labai dėkinga :) 

Ar nuvykus pasirašyti sutartį į VU galima iš anksto pasidaryt nuorašą pas notarą ir sumokėt registracijos mokestį, čia kad greičiau būtų? Nes kažkur galbūt nesąmoningai skaičiau, kad tik VU yra notaras, kuris tvirtina...

Ar dėl bendrabučių bus galima susitarti tą pačią dieną ar ne? :) 

Esu ne iš Vln, tai jei kas galit padėkit.. .

Žinutė parašyta: 2011-07-21 22:49:57 | Nuoroda
Online10 rašė:

 Gal kas zino iki kurios valandos veliausiai, sutarciu pasirasymo dienomis, galima atvykti i universiteta?

 Čia kaip koks universitetas dirba, pvz VU iki 17:00 val, manau, kiti irgi taip pat :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-21 22:51:41 | Nuoroda
HerpDerp rašė:
Mindauge rašė:

Čia gal ne į temą, bet jei kas žinosit, gal galit padėti, būčiau labai dėkinga :) 

Ar nuvykus pasirašyti sutartį į VU galima iš anksto pasidaryt nuorašą pas notarą ir sumokėt registracijos mokestį, čia kad greičiau būtų? Nes kažkur galbūt nesąmoningai skaičiau, kad tik VU yra notaras, kuris tvirtina...

Ar dėl bendrabučių bus galima susitarti tą pačią dieną ar ne? :) 

Esu ne iš Vln, tai jei kas galit padėkit.. .

 susimoket butina, atnesi tik kvita is banko. Pasidaryt nuorasa pas notara ne tik kad galima, bet ir labai rekomenduotina (sutaupysi kokia valanda laiko eileje prie notaro VU)
Taip del bendrabucio parasysi prasyma, bet tik veliau paaiskes ar gausi ji (praeitais metais visi iki vieno gavo, siais irgi turbut tas pats bus)

 Ačiū labai :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-21 23:36:37 | Nuoroda
361degrees rašė:

O kur bus pranešta, kur įstojai?

 http://www.lamabpo.lt/

Žinutė parašyta: 2011-07-25 14:57:45 | Nuoroda

man taip pat įdomus šitas klausimas :)) gal kas žinot kokių dokumentų reikia įstojus į mokamą? (Papildomų)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 23:08:10 | Nuoroda
kantas rašė:

Laba visiems :)

ParaŠykit visi kas stojat į VU teisę savo konkursinius, žinoma kas netingit :)

 Mano 20, 12

Žinutė parašyta: 2011-07-26 22:09:12 | Nuoroda

Sveiki, gal galit padėti:)

O nereikia atestato ir paso kopijų nuorašų iš notaro? 

Ar ilgai laukėt eilėj? :) 

Čia apie istorijos fakultetą : )

Žinutė parašyta: 2011-07-27 18:19:20 | Nuoroda
Jolitka rašė:

aš vakar sutarti pasirašiau

 Labas, gal galiu paklaust, ar reikia atestato ir paso kopijų su notaro nuorašais?  :) Visi labai pasikėlę, nes kas du puslapius klausiu, visiem nėra kelių sekundžių laiko atsakyt.. .

Žinutė parašyta: 2011-07-27 19:22:41 | Nuoroda
Žalia arbata. rašė:
Mindauge rašė:
Jolitka rašė:

aš vakar sutarti pasirašiau

 Labas, gal galiu paklaust, ar reikia atestato ir paso kopijų su notaro nuorašais?  :) Visi labai pasikėlę, nes kas du puslapius klausiu, visiem nėra kelių sekundžių laiko atsakyt.. .

 Šiandien buvau pasirašyti sutarties, tai neabejok, kad tiksliai atsakysiu:) Nuvažiavau į VPU, ten pirmam aukšte, koridoriaus gale, yra kopijavimo aparatai, atsišviečiau atestatą, jo priedą ir tapatybės kortelę iš dviejų pusių. Nuėjus į dekanatą net nežiūrėjo ar patvirtintos tos kopijos, priėmė be problemų (pasiliko sau, faktas). Taip kad negaišk laiko ir neieškok tu to notaro:)

 Esu begalo tau dėkinga :)

Žinutė parašyta: 2011-08-04 12:29:10 | Nuoroda

Sveiki, ar jus gavot laiska is VU apie studentu pazymejima? 

Žinutė parašyta: 2012-07-02 23:31:56 | Nuoroda

Ko Jus visus ta teisė traukia??? :)