Vartotojo Protuberantas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-20 10:58:53 | Nuoroda

Question: tai jeigu aš visas VF surašau ir per pirmą etapą neįstoju į savo pirmą numerį, tai tada man per antrą etapą siūlo antrą mano parašytą arba trečią, jeigu įstoju. Taip? Bet ar negali taip būt, kad antrame etape mano surašytose programose jau nebus likę VF vietų ir gausiu ragų?

Žinutė parašyta: 2011-06-20 11:37:53 | Nuoroda
ZerOn1 rašė:
Protuberantas rašė:

Question: tai jeigu aš visas VF surašau ir per pirmą etapą neįstoju į savo pirmą numerį, tai tada man per antrą etapą siūlo antrą mano parašytą arba trečią, jeigu įstoju. Taip? Bet ar negali taip būt, kad antrame etape mano surašytose programose jau nebus likę VF vietų ir gausiu ragų?

 Jei gerai supratau ko klausi, tai jei neistoji i 1numeri, tada tikrina 2numer iitt.. ir taip kol patenki kur nors, per 3dienas turi arba priimti studijas arba gali bandyti i norima 1numeri stoti bandyti 2etape..

 O jeigu pirmam etape visi sustojo į tą mano rašytą pirmu numeriu ir jau neliko VF vietų. Taip kaip aš įstosiu antru etapu?

Žinutė parašyta: 2011-06-20 16:06:42 | Nuoroda

Kuo labiau galvoju tuo sunkiau apsispręst ar branduolinės energetikos, ar MTFV :( Kažkaip ta ekonomika nelabai traukia, o branduolinės perspektyvos neaiškios.

Žinutė parašyta: 2011-06-20 19:11:37 | Nuoroda

Aš neparašiau logoritmo apibrėžimo srities. Ar už tai atims tašką?

Žinutė parašyta: 2011-06-20 20:36:50 | Nuoroda

Kodėl tu Johnny pasirinkai MTFV?

Žinutė parašyta: 2011-06-21 13:44:33 | Nuoroda

Papasakokit kas nors apie branduolinės energetikos fiziką, ji atsirado tik nuo 2008, todėl mažai informacijos ir studentų minčių apie šią programą radau. Ši programa labai domina :)

Žinutė parašyta: 2011-06-22 11:19:08 | Nuoroda
someone_ rašė:
JustinasK rašė:
Saldukas :D rašė:

Kas ruosesi tiem ir buvo lengvas :)

 Tikrai nebūtinai. Ir nevisada šitai tinka. Ruošiaus, mokiaus papildomai, bandomą puikiai parašiau, svajojau apie 100 ir visiškas šūdas gavosi, nes praradau apie 12 taškų (geriausiu atveju. Blogiausiu - netgi apie 14-15). Nu tai kur čia tas ruošimasis ir lengvumas? Ne vien nuo to priklauso. Visad yra išimčių ;)

 Lygiai tokia pati situacija

 Tai gal besiruošdami neišmokot gerai. Arba žoplų klaidų pridarėt. Anyway, learn to math.

Žinutė parašyta: 2011-06-22 12:53:24 | Nuoroda
turek_beda rašė:
Protuberantas rašė:
someone_ rašė:
JustinasK rašė:
Saldukas :D rašė:

Kas ruosesi tiem ir buvo lengvas :)

 Tikrai nebūtinai. Ir nevisada šitai tinka. Ruošiaus, mokiaus papildomai, bandomą puikiai parašiau, svajojau apie 100 ir visiškas šūdas gavosi, nes praradau apie 12 taškų (geriausiu atveju. Blogiausiu - netgi apie 14-15). Nu tai kur čia tas ruošimasis ir lengvumas? Ne vien nuo to priklauso. Visad yra išimčių ;)

 Lygiai tokia pati situacija

 Tai gal besiruošdami neišmokot gerai. Arba žoplų klaidų pridarėt. Anyway, learn to math.

Learn to math? Gal kazkam reiketu pasimokyt anglu...

 Probabli :(

Žinutė parašyta: 2011-06-23 00:02:35 | Nuoroda

Kaip lietuvių kūrėjai vaizduoja nuosaikingumą?

Gerai, galvoju, pažiūrėsiu google kas tas nuosaikingumas :D Ir spėkit ką radau? Ogi nieko gero. Meta nuorodas į šitą forumą :D

Žinutė parašyta: 2011-06-23 12:13:31 | Nuoroda
Fikcija rašė:
neringiux rašė:

 jei tarkim i norima specialybe nepatenku per 1bandyma, galiu bandyt per 2etapa ir papildoma?ar netaip supratau?

www.lamabpo.lt/turinys/bendrasis-priemimas/pagrindinis-pri%C4%97mimas

www.lamabpo.lt/turinys/bendrasis-priemimas/papildomas-pri%C4%97mimas

Nejaugi, taip sunku susirasti ir persiskaityti visą inormaciją.

 Iš tikrųjų, sunku. Nėra paveiksliukų jokių, vien tekstas : \

Žinutė parašyta: 2011-06-29 13:27:33 | Nuoroda
username rašė:

Pamiršau išspręst vieną uždavinį. Gaila, kad egzas toks lengvas buvo, nebėra man 100 :D

 Šaunu, kažkam vietą užleisi :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 12:15:39 | Nuoroda
historia rašė:

TFE VU manau geriau, kaip ten bebūtų ;) Ir šiaip, žmonės, VU fiziką rinktis galima vien jau dėl FIDI !!!

Kalbant apie MTVistus, tai mokosi jie turbūt mažiausiai, fizikos, irgi mažiausiai. šiaip, kiek baigusių pažšstu, vsokiose technologijų firmose pardavimų vadybininkais (pardavėjais realiai) dirba. Branduolinė - susitaikykit su tuo, kad kiti jus houmeriais vadins :DD

 Kodėl houmeriais? :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 12:21:43 | Nuoroda
username rašė:

beje, kas įstojot į nemokamą - su kokiais rezultatais?

 2010 minimalūs konkursiniai į VF:

Branduolinė 15,96, Fizka 18,5, Komp. fizika 17,76, MTFV 18,44, Taikomoji 19,26, Telekomunikacijų 18,26

Žinutė parašyta: 2011-06-30 12:56:34 | Nuoroda
Protuberantas rašė:
historia rašė:

TFE VU manau geriau, kaip ten bebūtų ;) Ir šiaip, žmonės, VU fiziką rinktis galima vien jau dėl FIDI !!!

Kalbant apie MTVistus, tai mokosi jie turbūt mažiausiai, fizikos, irgi mažiausiai. šiaip, kiek baigusių pažšstu, vsokiose technologijų firmose pardavimų vadybininkais (pardavėjais realiai) dirba. Branduolinė - susitaikykit su tuo, kad kiti jus houmeriais vadins :DD

 Kodėl houmeriais? :D

 Ai jo, gi jis elektrinėj dirba :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 18:37:44 | Nuoroda
E rašė:

Jei gerai apsiskaičiavau, tai 45 taškai mano sąskaitoj. Bus bent 40 balų?

 Bus ir dar daugiau. 60 drąsiai gali tikėtis.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 18:38:28 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:

Na va gavau žinią gerą, kad mūsų mokykloj visi išlaikė matkę, tad bent procentą jau turiu. Laimės pilnos kelnės kol kas, bet ryte bus ašarų pakalnė kai reiks stebėt čia visus su 90-100 procentų o aš su procentu sėdėsiu :D

 Tai gal tamsta šūdą malėt mokykloj?

Žinutė parašyta: 2011-06-30 22:04:45 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

ir mokat brangiau taip?

 Jo, taip brangiau. www.bustas.vu.lt/?tpc=6&ln=lt

Žinutė parašyta: 2011-07-01 00:41:41 | Nuoroda
milld rašė:

o zekit kaip manote,kiek reiktu tasku norint gauti apie 30proc? cia kad miegas butu ramus, tokio atsakymo noreciau ;DD

 Na kokį 35 užtektų, dar gal ir mažiau. Vardan tavo miego.

Žinutė parašyta: 2011-07-01 00:45:17 | Nuoroda
Protuberantas rašė:
milld rašė:

o zekit kaip manote,kiek reiktu tasku norint gauti apie 30proc? cia kad miegas butu ramus, tokio atsakymo noreciau ;DD

 Na kokį 35 užtektų, dar gal ir mažiau. Vardan tavo miego.

 Bendriau su 35 tai ir virš 40 galima. Manau, kad 33 užtektų

Žinutė parašyta: 2011-07-01 08:06:37 | Nuoroda
Foxiz rašė:

63 taškai 99%. Nusivylimas. Dar netikėjau kai rašė jog reikės surinkt visus balus kad gautum 100. Visi atsakymai buvo geri, reiškia kažkur prie sprendimo prisikabino. Na, paguoda tik tokia, kad rezultatas neblogas, nors tikrai žinojau kad parašiau šimtukui.

 Panaši situacija ir pas mane. Galvojau, kad viską gerai išspręndžiau, buvo viltis 100 gaut, bet nuo kažkur 2 taškus atėmė ir 98%. Na rezultatas geras, čia tas 100 tik dėl apvalumo.