Vartotojo Govinda pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-16 12:05:04 | Nuoroda
marsule331 rašė:
eivinaa rašė:

sveiki, kreipiuosi i tuos kas siais metais perlaikinejo egzaminus . Mano sarase vis dar nera duomenu apie laikytus ir perlaikytus egzaminus ar pas jus jau yra? ar dar nieka ju neturi?:)

aciu.

 Pas mane taip pat nera nieko ikelta, parasyta, kad iki 16 liepos turi ikelti, idomu kaip bus siais metais, praeitais metais sugadino nemazai nervu, siemet manau tas pats musu laukia...

 O ar tiems, kurie perlaiko egzaminus, rezultatus paskelbia vėliau?.. Pati planuoju perlaikyti kitais metais, tad šis klausimas aktualus...

Žinutė parašyta: 2011-07-16 12:08:53 | Nuoroda
Instrukcija. rašė:

Naudos tikrai daug, nes, tarkim, aš pernai stojau į filosofiją, ir teturėjau B matematikos lygį, irgi dešimtuką, tačiau tai man nesutrukdė turėti labai aukštą stojamąjį. Šiemet mano, šįsyk geografijos, pažymys taip pat yra B lygio. :)

 O kaip tu gavai tą geografijos pažymį, jei, kaip suprantu, jau buvai baigusi mokyklą?.. Beje, "Kur stoti" rašoma, kad praeitais metais paskutinio kviečiamojo balas į vf vietą buvo 16,9, tuo tarpu tavo žinutėje parašyta, kad 18,38... Nesuprantu, iš kur toks didelis neatitikimas... :(

Žinutė parašyta: 2011-07-17 20:20:06 | Nuoroda

Aš jau paklausiau klausk.vu.lt puslapyje, man pasakė tokią pat infornaciją, kokią minėjai tu. Na ką... belieka tikėtis, kad šiais metais užteks ir mažesnio balo... :)

Žinutė parašyta: 2011-07-18 18:31:28 | Nuoroda

1, VU OC indologja

2. VU OC sinologija

3, VU lietuvių ir ispanų filologija

Kiti - tik tam, kad kas nors būtų įrašyta, tikiuosi įstoti į kurią nors iš šių studijų programų. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-18 18:43:41 | Nuoroda
Instrukcija. rašė:

1. VU Azijos studijos (indologija)

2. VU Azijos studijos (sinologija)

3. VU Azijos studijos (turkologija)

4. VU lietuvių filologija

Panašu į Govindos labai. :)

 Aš irgi norėjau rašyti lietuvių filologiją, bet, kai pamačiau, kad yra dar ir su ispanų k.(kurią jau šiek tiek moku), pamaniau, kad 2 in 1 - geresnis variantas... :D

Žinutė parašyta: 2011-07-18 18:57:29 | Nuoroda
Instrukcija. rašė:

Turint antros užsienio kalbos pažymį, dviguba specialybė yra geriau, o kai neturi, tai... ;DDD

 Aa, viskas aišku. :) Mano rusų k. - B lygis...

Žinutė parašyta: 2011-07-18 19:52:45 | Nuoroda
whatever. rašė:

Sveiki aš tai dabar susimėčius... planuoju stoti į soc. pedagogiką, ir galvojau arba VPU arba ŠU, bet apsistojau ties Vilnium. ten gaučiau soc.pedagogikos bakalaurą. Šiandien mama įkyriai pradėjo siūlyt dar vieną variantą (pačiu laiku, kai teliko kelios dienos prašymui). Sako stot į VU į soc.darbą ir kažkaip paskui gaučiau soc.pedagogikos magistrą. Bet ten būtų šeši metai studijų. Kas geriau? ar apsimoka?  man studjos būtų nemokamos, ir sako su magistru geriau įsidarbint.nes mokykloj tikrai nenorėčiau dirbt. bet nežinau, mane truputį gąsdina trukmė...
 

 Tikrrai gaila su tokiais balais stoti į VPU... Patarčiau bet kokiu atveju rinktis VU

Žinutė parašyta: 2011-07-19 16:45:39 | Nuoroda

Sveiki, ar yra planuojančių stoti į šią studijų programą? Stojimų sąraše ją įrašiau 3nr., labai didelė galimybė, kad būtent ten ir įstosiu. Pradėjusi domėtis, nusivyliau tuo, jog baigus studijas suteikiamas tik lietuvių filologijos bakalauro laipsnis, o to, kad 4m nuodugniai mokomasi ne tik šnekamosios ispanų kalbos, bet ir kultūros bei literatūros, net neužsimenama. Nesuprantu, kodėl toks nelogiškas sprendimas, kai tuo tarpu studijuojant beveik bet kurią kitą filologiją yra galimybė įgyti dvigubą filologijos bakalauro laipsnį... Gal kas nors pasiūlytumėte kokią nors alternatyvą? Ką apskritai manote apie tokią situaciją?.. Esu pasimetusi, nes išeina taip, jog pusė to, kas įeina į stidijų programą, mokomasi tik dėl savęs... Net kalbų mokyklos išduoda sertifikatus, o čia - universitetas...

Žinutė parašyta: 2011-07-19 22:50:15 | Nuoroda
Mėjukė rašė:

 Labas, ir aš planuoju stoti į šią specialybę, rašiau ją pirmu nr, man labai patinka lietuvių kalba ir literatūra, stoju žinodama, kad lietuvių kalba ten bus pagrindinis dalykas, o ispanų kalba - antraeilis, bet žinoma, kad ispanų paskaitų per 4 metus bus labai daug ir išmoksim nemažai, tikrai keista, kad negausim dvigubo bakalauro, o tą patį, kokį gaus studijuojantys gryną lietuvių filologiją, o mums krūvis bus daug didesnis, nes nelengva per trumpą laiką išmokti naują užsienio kalbą.

 Aš irgi to nesuprantu: darbas dvigubas, o diplomą gausime identišką. Metus mokiausi ispanų kalbą kalbų mokykloje, tad galiu pasakyti, kad tiems, kurie yra gabūs kalboms, ją išmokti tikrai nesudėtinga: gramatika paprasta, rašyba tokia pat, kaip ir tarimas, nėra daug išimčių. Nepaisant to, darbo reikės įdėti, ir nemažai, ypač tiems, kurie ją pradės mokytis nuo pat pradžių. Aš pati labai mėgstu tiek lietuvių literatūrą, tiek apskritai kūrybinį rašymą, maniau, kad tai - kone idealus studijų variantas, atitinkantis tiek mano gabumus, tiek poreikius, tačiau dabar teks įjungti loginį mąstymą - vis dėlto peršasi išvada, kad 4 metus nuodugniai mokytis užsienio kalbos, kai tas niekur nebus pažymėta, tiesiog neapsimoka. Baigę studijas, pagal profesiją tie, kurie  mokėsi dvigubai, gaus tokį pat diplomą, kaip ir tie, kurie tuo metu poilsiavo... 

Žinutė parašyta: 2011-07-21 13:31:05 | Nuoroda

Girdėjau, kad, pasirinkus abi šias studijų programas, yra galimybė gauti dvigubą bakalaurą, nuo II kurso mokantis dar vieną kalbą. Tačiau... kas geriau, įdomiau, etc.? Gal kas nors pasidalintų pasvarstymais... :)

Žinutė parašyta: 2011-07-21 22:14:19 | Nuoroda
sandriote rašė:
Govinda rašė:

Sveiki, ar yra planuojančių stoti į šią studijų programą? Stojimų sąraše ją įrašiau 3nr., labai didelė galimybė, kad būtent ten ir įstosiu. Pradėjusi domėtis, nusivyliau tuo, jog baigus studijas suteikiamas tik lietuvių filologijos bakalauro laipsnis, o to, kad 4m nuodugniai mokomasi ne tik šnekamosios ispanų kalbos, bet ir kultūros bei literatūros, net neužsimenama. Nesuprantu, kodėl toks nelogiškas sprendimas, kai tuo tarpu studijuojant beveik bet kurią kitą filologiją yra galimybė įgyti dvigubą filologijos bakalauro laipsnį... Gal kas nors pasiūlytumėte kokią nors alternatyvą? Ką apskritai manote apie tokią situaciją?.. Esu pasimetusi, nes išeina taip, jog pusė to, kas įeina į stidijų programą, mokomasi tik dėl savęs... Net kalbų mokyklos išduoda sertifikatus, o čia - universitetas...

šioj programoj ispanų eina kaip papildomas dalykas ir visa esmė ten yra lt filologija, alternatyvą siūlau anglų ir kita užsienio kalba (ispanų) VU užsienio kalbų institute, ten abi kalbos vienodai reikšmingos ir diplome bus abi paminetos :)

 Buvau pamąsčiusi apie tai, tačiau įdomu, kodėl suteikiamas lingvistikos, o ne anglų ir ispanų filologijų bakalauras?

Žinutė parašyta: 2011-07-21 23:01:34 | Nuoroda

Jei mano žinios teisingos, į abi šias specialybes priima tik po 8 žmones?.. Beje, įdomu, su kokiais KB stojat. :) Mano - 20,06

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:07:55 | Nuoroda

VU anglų filologija ir kita užsienio (ispanų) kalba VF :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:11:28 | Nuoroda

O su kokiu konkursiniu įstojot į norvegų filologiją? Įdomu, kiek trūko...

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:14:54 | Nuoroda
atvirkštukė rašė:
Govinda rašė:

O su kokiu konkursiniu įstojot į norvegų filologiją? Įdomu, kiek trūko...

 Mano 20,18 :) o koks Tavo buvo?

 20,06... Apmaudu, tikrai nedaug trūko...

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:17:56 | Nuoroda

Turbūt bandysiu kitais metais, perlaikiusi istorijos egzaminą....

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:20:10 | Nuoroda
atvirkštukė rašė:
Govinda rašė:
atvirkštukė rašė:
Govinda rašė:

O su kokiu konkursiniu įstojot į norvegų filologiją? Įdomu, kiek trūko...

 Mano 20,18 :) o koks Tavo buvo?

 20,06... Apmaudu, tikrai nedaug trūko...

 oho, na ir konkursas buvo, jei Tu su tokiu neįstojai..

 Matyt, kad buvo... Labai gaila, nes laabai tikėjausi... Viltis - kvailių motina.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:26:01 | Nuoroda
atvirkštukė rašė:
Govinda rašė:
atvirkštukė rašė:
Govinda rašė:
atvirkštukė rašė:
Govinda rašė:

O su kokiu konkursiniu įstojot į norvegų filologiją? Įdomu, kiek trūko...

 Mano 20,18 :) o koks Tavo buvo?

 20,06... Apmaudu, tikrai nedaug trūko...

 oho, na ir konkursas buvo, jei Tu su tokiu neįstojai..

 Matyt, kad buvo... Labai gaila, nes laabai tikėjausi... Viltis - kvailių motina.

 o į indologiją taip pat pritrūko balų?

 Į indologiją nelabai ir tikėjausi, turėjau tik itin menką viltį, nes stojau be geografijos pažymio, kuris sudarė 0,2 balo... Po egzaminų džiaugiausi neblogais rezultatais, o dabar.... Laimėti mūšį - tai dar ne kovą... Na, nieko nuostabaus, stojau ten, kur konkursai itin dideli....

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:26:54 | Nuoroda

Oi, su tuo mūšiu ten atvirkščiai turėjo būti... :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:32:34 | Nuoroda
atvirkštukė rašė:
Govinda rašė:
atvirkštukė rašė:
Govinda rašė:
atvirkštukė rašė:
Govinda rašė:
atvirkštukė rašė:
Govinda rašė:

O su kokiu konkursiniu įstojot į norvegų filologiją? Įdomu, kiek trūko...

 Mano 20,18 :) o koks Tavo buvo?

 20,06... Apmaudu, tikrai nedaug trūko...

 oho, na ir konkursas buvo, jei Tu su tokiu neįstojai..

 Matyt, kad buvo... Labai gaila, nes laabai tikėjausi... Viltis - kvailių motina.

 o į indologiją taip pat pritrūko balų?

 Į indologiją nelabai ir tikėjausi, turėjau tik itin menką viltį, nes stojau be geografijos pažymio, kuris sudarė 0,2 balo... Po egzaminų džiaugiausi neblogais rezultatais, o dabar.... Laimėti mūšį - tai dar ne kovą... Na, nieko nuostabaus, stojau ten, kur konkursai itin dideli....

 Gaila, mačiau, kad tikrai labai norėjai į indologiją..

 Galbūt bandysiu kitais metais, jei tik išsilaikysiu geografijos, kurios niekada nesimokiau, egzaminą kokiu nors būdu... Pažiūrėsiu, kaip bus. Matyt, labai norėti neužtenka... :)