Vartotojo ale pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-19 11:45:21 | Nuoroda
Ciabuvis rašė:
ale rašė:
Ciabuvis rašė:
ale rašė:
Ciabuvis rašė:
ale rašė:
Ciabuvis rašė:
ale rašė:
Ciabuvis rašė:

 As irgi tiek pat. Anais metais min buvo kuris istojo 15.36 :) bet tikriausiai antram ture istojo :)

 Tai va, man ir įdomu sužinoti su kokiais balais įstojo pirmame.

 Nepergyvenk, istosi i vf pirmame ture :)

 Tuomet pasimatysim:)

 Kad tavo zodziai butu Dievui i ausi :) ir visi norintys istotu :)

 Aš kaip tik jam į ausį ir pakuždėjau:)

 Tik, kad Jis Tavo pakuzdejima isgirstu :) 

 27d sužinosim, ar išgirdo :D

 Manau, kad garsiai Jam tai pasakei ir isgirdo :D

 Jis man linktelėjo :)

Žinutė parašyta: 2012-07-23 21:35:45 | Nuoroda

O pasirasyti sutarti reikes vaziuoti i Sevcenkos g. ar i pagrindinius rumus?

Žinutė parašyta: 2012-07-23 21:44:08 | Nuoroda
Ciabuvis rašė:
ale rašė:

O pasirasyti sutarti reikes vaziuoti i Sevcenkos g. ar i pagrindinius rumus?

 Manau, kad i Sevcenkos, tikriausiai bus parasyta kur :) Kada varysi pasirasyti? (jei istosi) :D

 Ei, kas cia dabar, tu man pats sakei, kad as istosiu :D turbut kita diena, sestadieni... dar reikes suzinot, kaip jie dirbs...

Žinutė parašyta: 2012-07-23 21:56:12 | Nuoroda
Ciabuvis rašė:
ale rašė:
Ciabuvis rašė:
ale rašė:

O pasirasyti sutarti reikes vaziuoti i Sevcenkos g. ar i pagrindinius rumus?

 Manau, kad i Sevcenkos, tikriausiai bus parasyta kur :) Kada varysi pasirasyti? (jei istosi) :D

 Ei, kas cia dabar, tu man pats sakei, kad as istosiu :D turbut kita diena, sestadieni... dar reikes suzinot, kaip jie dirbs...

 Tu iki siandienos galejai savo prasyma koreguoti, tai nezinau kelintu numeriu irasei LF LEU :p

 Kaip pries menesi uzpildziau viska , tai nieko ir nekeiciau, taigi negasdink cia manes:) ir taip, zinok, baisu:)

Žinutė parašyta: 2012-07-23 22:02:01 | Nuoroda
LEU LF SA rašė:

Pasirašysite sutartis pagrindiniuose rūmuose, kitaip vadinami centriniuose rūmuose, Studentų g. 39 (prie upės universitetas).

 Ačiū

Žinutė parašyta: 2012-07-23 22:04:42 | Nuoroda
Ciabuvis rašė:
ale rašė:
Ciabuvis rašė:
ale rašė:
Ciabuvis rašė:
ale rašė:

O pasirasyti sutarti reikes vaziuoti i Sevcenkos g. ar i pagrindinius rumus?

 Manau, kad i Sevcenkos, tikriausiai bus parasyta kur :) Kada varysi pasirasyti? (jei istosi) :D

 Ei, kas cia dabar, tu man pats sakei, kad as istosiu :D turbut kita diena, sestadieni... dar reikes suzinot, kaip jie dirbs...

 Tu iki siandienos galejai savo prasyma koreguoti, tai nezinau kelintu numeriu irasei LF LEU :p

 Kaip pries menesi uzpildziau viska , tai nieko ir nekeiciau, taigi negasdink cia manes:) ir taip, zinok, baisu:)

 As irgi taip pat :) Ne tau vienai baisu. :D Matyt, sis penktadienis bus lemiamas ir labai svarbus :)

 Aš žinau, kad tau baisu. bet nuo šito man nelengviau:D

Žinutė parašyta: 2012-07-23 22:09:19 | Nuoroda
Ciabuvis rašė:
ale rašė:
Ciabuvis rašė:
ale rašė:
Ciabuvis rašė:
ale rašė:
Ciabuvis rašė:
ale rašė:

O pasirasyti sutarti reikes vaziuoti i Sevcenkos g. ar i pagrindinius rumus?

 Manau, kad i Sevcenkos, tikriausiai bus parasyta kur :) Kada varysi pasirasyti? (jei istosi) :D

 Ei, kas cia dabar, tu man pats sakei, kad as istosiu :D turbut kita diena, sestadieni... dar reikes suzinot, kaip jie dirbs...

 Tu iki siandienos galejai savo prasyma koreguoti, tai nezinau kelintu numeriu irasei LF LEU :p

 Kaip pries menesi uzpildziau viska , tai nieko ir nekeiciau, taigi negasdink cia manes:) ir taip, zinok, baisu:)

 As irgi taip pat :) Ne tau vienai baisu. :D Matyt, sis penktadienis bus lemiamas ir labai svarbus :)

 Aš žinau, kad tau baisu. bet nuo šito man nelengviau:D

 Nesiparink tu taip, buk optimiste :D

 Man patiko, kad tu taip parasei...aciu uz palaikyma, dabar maziau parinuos:D kuo gi as tau tuomet galiu padeti?:)

Žinutė parašyta: 2012-07-23 22:12:52 | Nuoroda
Ciabuvis rašė:
ale rašė:
Ciabuvis rašė:
ale rašė:
Ciabuvis rašė:
ale rašė:
Ciabuvis rašė:
ale rašė:
Ciabuvis rašė:
ale rašė:

O pasirasyti sutarti reikes vaziuoti i Sevcenkos g. ar i pagrindinius rumus?

 Manau, kad i Sevcenkos, tikriausiai bus parasyta kur :) Kada varysi pasirasyti? (jei istosi) :D

 Ei, kas cia dabar, tu man pats sakei, kad as istosiu :D turbut kita diena, sestadieni... dar reikes suzinot, kaip jie dirbs...

 Tu iki siandienos galejai savo prasyma koreguoti, tai nezinau kelintu numeriu irasei LF LEU :p

 Kaip pries menesi uzpildziau viska , tai nieko ir nekeiciau, taigi negasdink cia manes:) ir taip, zinok, baisu:)

 As irgi taip pat :) Ne tau vienai baisu. :D Matyt, sis penktadienis bus lemiamas ir labai svarbus :)

 Aš žinau, kad tau baisu. bet nuo šito man nelengviau:D

 Nesiparink tu taip, buk optimiste :D

 Man patiko, kad tu taip parasei...aciu uz palaikyma, dabar maziau parinuos:D kuo gi as tau tuomet galiu padeti?:)

 Laikyk uz mane spygas ir galbut busim grupiokai :)

 sutarta:) 

Žinutė parašyta: 2012-07-26 10:02:58 | Nuoroda
VirginSli rašė:

Smagu, kad mūsų daugėja, tikiuosi visi čia įstosim

Kaip jaučiatės? Man tai baisiai sunku laukt rezultatų, šiąnakt jau aplankė pirmasis košmaras

linksma.... mane irgi aplanke kosmaras, gal tai geras zenklas? :D

Žinutė parašyta: 2012-07-27 00:15:29 | Nuoroda

Na ka, sveikinu visus:) pagaliau:) istojau:)

svajones vis delto pildosi, girdi, ciabuvi?;)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 13:51:17 | Nuoroda

 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 13:53:28 | Nuoroda

 

 

 

 

 

 

Žinutė parašyta: 2012-07-28 12:19:32 | Nuoroda
Ciabuvis rašė:

 www.facebook.com/groups/265174843598171/ stai sukuriau grupe, kuri visi vienoje vietoje galetumeme pabendrauti :)

 gerai sugalvojai:)

Žinutė parašyta: 2012-08-15 16:34:56 | Nuoroda

Kokiu principu dalija pirmakursius i grupes fakultete?