Vartotojo EvelinaG pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:29:15 | Nuoroda

Istojau VU TVM Tarptautinis verslas (anglu kalba ) vf !!!!!!!!!!!!!

Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:35:21 | Nuoroda

Istojau i tarptautini versla (anglu kalba)!!!!!! Tokia laiminga :))))))))))

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:23:12 | Nuoroda
Arnas1 rašė:
EvelinaG rašė:

Istojau i tarptautini versla (anglu kalba)!!!!!! Tokia laiminga :))))))))))

 Užsiregistravau, kad pasigirčiau, jog aš irgi ten pat :D Sveikinu!

 oooooo :D Aciu! Tave irgi sveikinu! I sia krypti dazniausiai eina maziau zmoniu, taigi gali buti, kad busim grupiokes

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:24:49 | Nuoroda
EvelinaG rašė:
Arnas1 rašė:
EvelinaG rašė:

Istojau i tarptautini versla (anglu kalba)!!!!!! Tokia laiminga :))))))))))

 Užsiregistravau, kad pasigirčiau, jog aš irgi ten pat :D Sveikinu!

 oooooo :D Aciu! Tave irgi sveikinu! I sia krypti dazniausiai eina maziau zmoniu, taigi gali buti, kad busim grupiokes

 *grupiokai   (tik dabar paziurejau i varda :D )

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:36:39 | Nuoroda

VU TVM Tarptautinis verslas (anglu k.) 19.40

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:55:45 | Nuoroda
LePaco rašė:

Sveiki. Norėjau pasitikslinti, ar teisingai viską supratau: atvykus pasirašyti sutartį dėl studijų VU reikia turėti asmens dokumentą, atestatą, bei jų kopijas, patvirtintas notaro, taip pat 3x4 spalvotą nuotrauką bei registracijos mokesčio apmokėjimą patvirtinantį kvitą. Taciau,kaip del to notaro patvirtinimo?

Ar nuotrauka reikalinga spalvota ar ne nezinau (as turiu tik nespalvota), del to notaro... siaip gali pas ji eiti, bet visa tai galima bus padaryti paciam univere

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:27:07 | Nuoroda

Pagrindiniai dokumentai:
* 1 fotonuotrauka (3x4cm) (įteikti)
* Pasas arba asmens tapatybės kortelė (parodyti), kopija (įteikti)
* Brandos atestatas ir jo priedas (-ai) (originalai)
arba notaro patvirtinti jų nuorašai (parodyti), išvardintų išsilavinimą liudijančių dokumentų kopijos (įteikti)
* Registracijos mokesčio kvitą.

Tai radau TVM puslapyje. Tai kaip supratau, man isvis nereikia jokio notaro?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 14:23:57 | Nuoroda

Tarptautinis verslas (anglu kalba)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 09:31:26 | Nuoroda

Turiu klausima:

rekvizituose parasyta : Pinigus prasome moketi visuose AB SEB banko filialuose ir klientu aptarnavimo skyriuose. Tai man butinai reikia eiti i SEB banka? Negaliu sumoketi is kito banko?

Žinutė parašyta: 2011-07-27 09:41:03 | Nuoroda

Sveiki, TVM rekvizituose parasyta Pinigus prasome moketi visuose AB SEB banko filialuose ir klientu aptarnavimo skyriuose. Tai reiskia, kad man butinai reikia moketi is SEB banko? Negaliu sumoketi is kito banko?

Žinutė parašyta: 2011-07-27 09:44:31 | Nuoroda
Svetys rašė:
EvelinaG rašė:

Turiu klausima:

rekvizituose parasyta : Pinigus prasome moketi visuose AB SEB banko filialuose ir klientu aptarnavimo skyriuose. Tai man butinai reikia eiti i SEB banka? Negaliu sumoketi is kito banko?

 Mano žniomis, kitame banke tiesiog reikės mokėti pervedimo mokestį.

 As taip ir norejau padaryti, bet mane sis sakinys uzkliuvo

Žinutė parašyta: 2011-07-27 10:20:00 | Nuoroda
rytoj bus geriau;) rašė:
EvelinaG rašė:

Sveiki, TVM rekvizituose parasyta Pinigus prasome moketi visuose AB SEB banko filialuose ir klientu aptarnavimo skyriuose. Tai reiskia, kad man butinai reikia moketi is SEB banko? Negaliu sumoketi is kito banko?

 Man iskilo toks pats klausimas, nes turiu tik snore saskaita?

 Na as turiu saskaita swedbanke, bet arciausiai manes yra snoras, tai norejau eiti i ji, bet kai pamaciau rekvizitus, tai taip supratau, kad man reikia vaziuoti i SEBa

Žinutė parašyta: 2011-07-27 14:21:44 | Nuoroda
EvelinaG rašė:
rytoj bus geriau;) rašė:
EvelinaG rašė:

Sveiki, TVM rekvizituose parasyta Pinigus prasome moketi visuose AB SEB banko filialuose ir klientu aptarnavimo skyriuose. Tai reiskia, kad man butinai reikia moketi is SEB banko? Negaliu sumoketi is kito banko?

 Man iskilo toks pats klausimas, nes turiu tik snore saskaita?

 Na as turiu saskaita swedbanke, bet arciausiai manes yra snoras, tai norejau eiti i ji, bet kai pamaciau rekvizitus, tai taip supratau, kad man reikia vaziuoti i SEBa

 Nuvaziavus i banka supratau kodel... Snore uz paslauga norejo imti 12 Lt, o SEB-5 Lt

Na tai ir viskas 120Lt sumokejau, pas notara buvau, nuotrauka pasidariau- rytoj vaziuosiu i univera

Žinutė parašyta: 2011-07-27 14:39:20 | Nuoroda
SimiiZ rašė:

Verslo finansu valdymas :) Yra dar kas nors cia istojusiu? lamos diagramoj rase, jog 17 pakvietimu yra ;D

 Nelabai suprantu kur toj diagramoj ziureti, kiek tu pakvietimu yra

Žinutė parašyta: 2011-07-27 14:48:51 | Nuoroda
Svetys rašė:

Sutartis pasirašyta! Aš jau TVM'o studentas :)
Labai mažai ten žmonių, nebuvo eilės, net keista

 Sveikinu

As tai rytoj eisiu, idomu, kokios eiles bus tada

Žinutė parašyta: 2011-07-27 15:02:56 | Nuoroda
SimiiZ rašė:
EvelinaG rašė:
SimiiZ rašė:

Verslo finansu valdymas :) Yra dar kas nors cia istojusiu? lamos diagramoj rase, jog 17 pakvietimu yra ;D

 Nelabai suprantu kur toj diagramoj ziureti, kiek tu pakvietimu yra

 Spaudi kur raso 'Diagramos' ten virsui rodo ta kreive, o apacioj kelios panasios programos su diagramom kiek pakviesta ir kiek jau pasirase sutarti :)

 Aaaaaa.....radau......na as ir ziopla

Žinutė parašyta: 2011-07-27 20:30:37 | Nuoroda
NNoire1 rašė:

sveiki, kas jau istojot ir pridavet dokumentus, gal galit pasakyt, ar yra butina moket per SEB banka?:}

 Sakau is savo patirties siandien. Norejau eiti i snoras banka, tai ten uz paslauga norejo imti 12 Lt, nuejau i seb- 5 Lt. Nebutina, bet tai kainuos brangiau

Žinutė parašyta: 2011-07-28 12:20:48 | Nuoroda

As jau esu oficiali VU TVM studente!!!!!

Žinutė parašyta: 2011-08-22 14:58:09 | Nuoroda

Kad kas zinotu, kaip man dabar norisi kazka uzmust...

Žinutė parašyta: 2011-08-22 15:00:08 | Nuoroda

Manes irgi nepatvirtino