Vartotojo Alinuke pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-08-03 09:18:30 | Nuoroda
fainamergaite rašė:
Alinuke rašė:

 tiek kartu savo gmaila pražiūrėjau.. ir poto sako ko tie lietuviai tokie nervoti ;x

 Praėjusiais metais II turo atsakymai buvo 11-12h  Beje, jei nors kažkas gausit,kad priėmė parašykit į čia, tada žinosim laiką kada priiminėja maždaug.

 o poto jei negauni laiško užsigruzint.. kaip pirmam ture, kad 1:28 tik parėjo kad niekur o jau 12h visi žinojo..

Žinutė parašyta: 2012-08-03 09:21:21 | Nuoroda
fainamergaite rašė:
Alinuke rašė:
fainamergaite rašė:
Alinuke rašė:

 tiek kartu savo gmaila pražiūrėjau.. ir poto sako ko tie lietuviai tokie nervoti ;x

 Praėjusiais metais II turo atsakymai buvo 11-12h  Beje, jei nors kažkas gausit,kad priėmė parašykit į čia, tada žinosim laiką kada priiminėja maždaug.

 o poto jei negauni laiško užsigruzint.. kaip pirmam ture, kad 1:28 tik parėjo kad niekur o jau 12h visi žinojo..

 Tai jeigu kas gaus - parašys čia, jei maždaug panašiu metu negausim ir viskas...Reiškiasi nepatekom

 Kiek galima taip kankint..

Žinutė parašyta: 2012-08-03 09:24:40 | Nuoroda
fainamergaite rašė:
Alinuke rašė:
fainamergaite rašė:
Alinuke rašė:
fainamergaite rašė:
Alinuke rašė:

 tiek kartu savo gmaila pražiūrėjau.. ir poto sako ko tie lietuviai tokie nervoti ;x

 Praėjusiais metais II turo atsakymai buvo 11-12h  Beje, jei nors kažkas gausit,kad priėmė parašykit į čia, tada žinosim laiką kada priiminėja maždaug.

 o poto jei negauni laiško užsigruzint.. kaip pirmam ture, kad 1:28 tik parėjo kad niekur o jau 12h visi žinojo..

 Tai jeigu kas gaus - parašys čia, jei maždaug panašiu metu negausim ir viskas...Reiškiasi nepatekom

 Kiek galima taip kankint..

 Aš tai susitaikius su blogiausiu, nors mano specialybėj ir buvo likę 25vf vietos dar..

 Pas mane 24 vf bet man 0,65 trūko :)

Žinutė parašyta: 2012-08-03 09:35:08 | Nuoroda
fainamergaite rašė:
Vaida93 rašė:
fainamergaite rašė:
Alinuke rašė:
fainamergaite rašė:
Alinuke rašė:
fainamergaite rašė:
Alinuke rašė:

 tiek kartu savo gmaila pražiūrėjau.. ir poto sako ko tie lietuviai tokie nervoti ;x

 Praėjusiais metais II turo atsakymai buvo 11-12h  Beje, jei nors kažkas gausit,kad priėmė parašykit į čia, tada žinosim laiką kada priiminėja maždaug.

 o poto jei negauni laiško užsigruzint.. kaip pirmam ture, kad 1:28 tik parėjo kad niekur o jau 12h visi žinojo..

 Tai jeigu kas gaus - parašys čia, jei maždaug panašiu metu negausim ir viskas...Reiškiasi nepatekom

 Kiek galima taip kankint..

 Aš tai susitaikius su blogiausiu, nors mano specialybėj ir buvo likę 25vf vietos dar..

 Tau tai dar gerai 25vf, o pas mane tik 8vf. Jau nebesuskaiciuoju kiek kosmaru per nakti susapnavau :D del to laukimo ...

 Nu aš įsivaizduoju   Žiauru...

 Džiaukitės, kad išvis miegojot ;D aš kol vaistų neišgeriau užmigt nejo..

Žinutė parašyta: 2012-08-03 09:51:44 | Nuoroda

 greičiau greičiau greičiau ;\\

Žinutė parašyta: 2012-08-03 10:01:33 | Nuoroda
Vaida93 rašė:

Seip del idomumi klausiu... Jeigu niekur neistoji ar gauni koki laikas, kad neistojai? Ar tiesiog el. laiska gauni tik tokiu atveju jeigu kur nors pakvietima gavai?

 informuojame, kad baigėsi bendrojo priėmimo pirmasis etapas. Apgailestaujame, tačiau studijuoti aukštojoje mokykloje Jūs esate nepakviestas / nepakviesta. Va tokia žinute gauni :)

Žinutė parašyta: 2012-08-03 10:13:16 | Nuoroda

 Na 10h neparėjo.. Laukiam 11 :>>

Žinutė parašyta: 2012-08-03 10:51:07 | Nuoroda

 o čia tik gandas ar tikrai papildomam ture jei norėsi dalyvaut reiks susimokėt ?