Vartotojo forever.young pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-25 12:37:12 | Nuoroda
million_dollar_man rašė:

 Paskutiniu numeriu rasiau VU istorija prasyme stojimu. Tai jei jau niekur kitur nepavyks nemokamai istot, teks istorija sudijuot Pirmu Nr. VU politikos mokslai

 Haha, aš irgi istoriją paskutiniu numeriu parašiau : DD teks studijuot, jei neįstoju mokamai nei į politikos mokslus VU, kuriuos pirmu numeriu parašiau, nei į teisę VU : DDD

Žinutė parašyta: 2012-06-25 12:47:55 | Nuoroda

Na, taip buvo 2009. Dabar į VU teisę, juo labiau į vnf, gali įstoti beveik bet kas... Na, o štai su politikos mokslais VU yra žymiai keblesnė situacija. Ten įstoti yra beprotiškai sunku. Šiaip dabar, sužinojusi savo anglų balą paskaičiavau ir nelabai tikiuosi, jog įstosiu į tuos politikos mokslus, nors tai ir yra mana svajonė... Telieka teisė : D

Žinutė parašyta: 2012-06-26 12:42:54 | Nuoroda

Na, bent jau mane supantys žmonės žiauuuuuuriai gerai išlaiko :D

Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:50:46 | Nuoroda

žinok gali būti, kad ir tave priims. į mokamą tai garantuotai. dėl nemokamos kabliukas. jei išlaikai virš devym, tai priims :D

Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:54:43 | Nuoroda

Na, o aš prioritetą teikiu politikos mokslams VU,nes ten įstojama su aukščiausiais KB, prestižas ten tiesiog :DDD tačiau, jei nepavyks politikos mokslai, lieka teisė VU, kuri yra tikrai itin aukšto lygio :D

Žinutė parašyta: 2012-06-26 18:41:38 | Nuoroda
Rutaaa123 rašė:
forever.young rašė:

žinok gali būti, kad ir tave priims. į mokamą tai garantuotai. dėl nemokamos kabliukas. jei išlaikai virš devym, tai priims :D

 Sakai, jei istoriją virš 90 išlaikyčiau būtų ir į nemokamą galimybė įstot? :))

 su 90 iš istorijos tavo KB 19,16 :D aišku, čia skaičiavau su matematikos dešimt pažymiu. Na, tad su tokiu KB į teisę turėtum žinok įstoti, man regis, anais metais buvo gan panašus minimuo balas. Esmė ta, kad aišku, jog geriau, jei gautum VIRŠ devyniadešimt, tada nu laisvai. Nu negali būti laida jau ANT TIEK stipri, turi būt panašiai kiekvienais metais :D taip, kad atsipūsk ir lauk rezultatų :)))

 

Žinutė parašyta: 2012-06-26 19:57:03 | Nuoroda

tikėkimės :D

Žinutė parašyta: 2012-06-27 11:20:26 | Nuoroda

Kas yra geriau? Ką apsimoka labiau rinktis: politikos mokslus ar teisę Vilniaus universitete? Kuri studijų programa turi daugiau privalumų, o kuri daugiau trūkumų? Ką baigus daugiau perspektyvų (tarkim, turi pažinčių teisėje, tad nereik jau to minuso sakyt, kad nebus kur įsidarbint)

Žinutė parašyta: 2012-06-27 12:01:48 | Nuoroda

žinokite, aš irgi nesuprantu, kaip sugebėjau surinkti tiek mažai taškų - 88. Be abejo, už juos gavau tą šimtą. Bet esmė yra ta, kad tiek mažai taškų aš iekuomet gyvenime negaudavau. Vat tikrai. Žiūrint pagal taškus, tai minimum turėjau 91 gaut. MINIMUM. Žinokit, matyt, vertinimas buvo itin griežtas ir surinkot tiek, kiek reikėjo... Na, tieisog. Aš sakau - taškai laaaabai keisti

Žinutė parašyta: 2012-06-27 12:12:57 | Nuoroda
tabiu_kremas rašė:
forever.young rašė:

žinokite, aš irgi nesuprantu, kaip sugebėjau surinkti tiek mažai taškų - 88. Be abejo, už juos gavau tą šimtą. Bet esmė yra ta, kad tiek mažai taškų aš iekuomet gyvenime negaudavau. Vat tikrai. Žiūrint pagal taškus, tai minimum turėjau 91 gaut. MINIMUM. Žinokit, matyt, vertinimas buvo itin griežtas ir surinkot tiek, kiek reikėjo... Na, tieisog. Aš sakau - taškai laaaabai keisti

 tikrai nesuprantu kaip tu sugebejai surinkt tiek mazai tasku ir kas svarbiausia kaip dabar reikes gyvent su tokia geda

 tai ir niekam neskelbiu savo taškų :DDDDDDDD nes tuomet nesijausčiau verta šimto :DDDDDDDD

Žinutė parašyta: 2012-06-27 13:16:38 | Nuoroda
Entity rašė:

Niekuo ji neišpindėjus. Kiekviename poste jaučiasi aštrios ironijos prieskonis ir tiek. :D Ji mano, kad yra protingiausia, kadangi stoja į politikos mokslus. Nuoširdžiai linkiu įstoti, bet tam, kad pasiekti "elitą" dar labai daug darbo reiks įdėti. :D

 Ačiū ačiū : DD matosi, kad geras žmogus esi :D sėkmės ir tau :D

Žinutė parašyta: 2012-06-27 13:20:26 | Nuoroda
Vidokkas rašė:
forever.young rašė:
Entity rašė:

Niekuo ji neišpindėjus. Kiekviename poste jaučiasi aštrios ironijos prieskonis ir tiek. :D Ji mano, kad yra protingiausia, kadangi stoja į politikos mokslus. Nuoširdžiai linkiu įstoti, bet tam, kad pasiekti "elitą" dar labai daug darbo reiks įdėti. :D

 Ačiū ačiū : DD matosi, kad geras žmogus esi :D sėkmės ir tau :D

 As ir nesu blogas ;D sry kad izeidziu, bet nelabai megstu tokiu pasisakymu, mokykloj taip pat... Man tai primena tuos moksliukus, kurie ironiskai is visko saiposi ir vaizduoja esa protingiausi.

 Ai, menkniekis, viskas gi ok :DDD nieko blogo nenoriu pasakyt :DDD šiaip pagal idėja žmonės netgi negali būti skirstomi į blogus ir gerus. Visi žmonės gimsta lygūs ir su gera širdim, tačiau aplnika juos pakeičia :D bet vis tiek jie geri :D taip kad, ir tu nesi blogas :D

Žinutė parašyta: 2012-06-27 13:23:03 | Nuoroda

Visuotinės žmogaus teisių deklaracios 1 straipsnis skelbia: „Visi žmonės gimsta laisvi ir lygūs savo orumu ir teisėmis. Jiems yra suteiktas protas ir sąžinė, ir jie turi elgtis vienas su kitu kaip broliai“.

Žinutė parašyta: 2012-06-27 20:57:55 | Nuoroda
Egle:) rašė:

O kaip manot, koki maziausiai KB reiketu tureti norint siemet istoti i politikos mokslus(vnf) VU ? :) 

 

 Mano subjektyvia nuomone, turėtų būti maždaug 19,30. Apytiksliai : ))

Žinutė parašyta: 2012-06-27 22:28:13 | Nuoroda
geltonskruoste rašė:
forever.young rašė:
Egle:) rašė:

O kaip manot, koki maziausiai KB reiketu tureti norint siemet istoti i politikos mokslus(vnf) VU ? :) 

 

 Mano subjektyvia nuomone, turėtų būti maždaug 19,30. Apytiksliai : ))

 na jau.. pagal 2010m. duomenis į politikos mokslus vnf pirmu turu įstojo su 12 ir trupučiu : ) www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/Informacija_apie_priemima_2010_I_etapas_internetui.pdf

 ten tipo vnf ištęstinės ar kaip ten tos studijos

Žinutė parašyta: 2012-06-28 13:34:29 | Nuoroda

Klausykit, o KAIP jūs įsivaizduojate savo ateitį, baigę politikos mokslus?

Žinutė parašyta: 2012-07-05 19:22:59 | Nuoroda

VU politikos mokslai. Kas dar ten?: DDD

Žinutė parašyta: 2012-07-05 19:25:25 | Nuoroda
sunfunsun rašė:
forever.young rašė:

VU politikos mokslai. Kas dar ten?: DDD

 Manau, kad ir aš :)

 OHO, na ir neblogi tavo balai :D

Žinutė parašyta: 2012-07-05 19:27:35 | Nuoroda
sunfunsun rašė:
forever.young rašė:
sunfunsun rašė:
forever.young rašė:

VU politikos mokslai. Kas dar ten?: DDD

 Manau, kad ir aš :)

 OHO, na ir neblogi tavo balai :D

 Tai tavo irgi :)) du šimtukai :))

 na, taip :D bet tik ta anglų pakiša koją :D tikiuosi įstosiu į tuos politikos mokslus :D tu irgi pirmu numeriu parašei?

Žinutė parašyta: 2012-07-05 19:30:49 | Nuoroda

pirmu pirmu, aišku pirmu :D žodžiu, iš kokio miesto būsi?: DD