Vartotojo fainamergaite pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-08-03 09:19:58 | Nuoroda
Alinuke rašė:
fainamergaite rašė:
Alinuke rašė:

 tiek kartu savo gmaila pražiūrėjau.. ir poto sako ko tie lietuviai tokie nervoti ;x

 Praėjusiais metais II turo atsakymai buvo 11-12h  Beje, jei nors kažkas gausit,kad priėmė parašykit į čia, tada žinosim laiką kada priiminėja maždaug.

 o poto jei negauni laiško užsigruzint.. kaip pirmam ture, kad 1:28 tik parėjo kad niekur o jau 12h visi žinojo..

 Tai jeigu kas gaus - parašys čia, jei maždaug panašiu metu negausim ir viskas...Reiškiasi nepatekom

Žinutė parašyta: 2012-08-03 09:22:33 | Nuoroda
Alinuke rašė:
fainamergaite rašė:
Alinuke rašė:
fainamergaite rašė:
Alinuke rašė:

 tiek kartu savo gmaila pražiūrėjau.. ir poto sako ko tie lietuviai tokie nervoti ;x

 Praėjusiais metais II turo atsakymai buvo 11-12h  Beje, jei nors kažkas gausit,kad priėmė parašykit į čia, tada žinosim laiką kada priiminėja maždaug.

 o poto jei negauni laiško užsigruzint.. kaip pirmam ture, kad 1:28 tik parėjo kad niekur o jau 12h visi žinojo..

 Tai jeigu kas gaus - parašys čia, jei maždaug panašiu metu negausim ir viskas...Reiškiasi nepatekom

 Kiek galima taip kankint..

 Aš tai susitaikius su blogiausiu, nors mano specialybėj ir buvo likę 25vf vietos dar..

Žinutė parašyta: 2012-08-03 09:25:29 | Nuoroda
Alinuke rašė:
fainamergaite rašė:
Alinuke rašė:
fainamergaite rašė:
Alinuke rašė:
fainamergaite rašė:
Alinuke rašė:

 tiek kartu savo gmaila pražiūrėjau.. ir poto sako ko tie lietuviai tokie nervoti ;x

 Praėjusiais metais II turo atsakymai buvo 11-12h  Beje, jei nors kažkas gausit,kad priėmė parašykit į čia, tada žinosim laiką kada priiminėja maždaug.

 o poto jei negauni laiško užsigruzint.. kaip pirmam ture, kad 1:28 tik parėjo kad niekur o jau 12h visi žinojo..

 Tai jeigu kas gaus - parašys čia, jei maždaug panašiu metu negausim ir viskas...Reiškiasi nepatekom

 Kiek galima taip kankint..

 Aš tai susitaikius su blogiausiu, nors mano specialybėj ir buvo likę 25vf vietos dar..

 Pas mane 24 vf bet man 0,65 trūko :)

 Tai ko tu pergyveni, aišku įstosi!   Man daugiau trūko..

Žinutė parašyta: 2012-08-03 09:27:37 | Nuoroda
Vaida93 rašė:
fainamergaite rašė:
Alinuke rašė:
fainamergaite rašė:
Alinuke rašė:
fainamergaite rašė:
Alinuke rašė:

 tiek kartu savo gmaila pražiūrėjau.. ir poto sako ko tie lietuviai tokie nervoti ;x

 Praėjusiais metais II turo atsakymai buvo 11-12h  Beje, jei nors kažkas gausit,kad priėmė parašykit į čia, tada žinosim laiką kada priiminėja maždaug.

 o poto jei negauni laiško užsigruzint.. kaip pirmam ture, kad 1:28 tik parėjo kad niekur o jau 12h visi žinojo..

 Tai jeigu kas gaus - parašys čia, jei maždaug panašiu metu negausim ir viskas...Reiškiasi nepatekom

 Kiek galima taip kankint..

 Aš tai susitaikius su blogiausiu, nors mano specialybėj ir buvo likę 25vf vietos dar..

 Tau tai dar gerai 25vf, o pas mane tik 8vf. Jau nebesuskaiciuoju kiek kosmaru per nakti susapnavau :D del to laukimo ...

 Nu aš įsivaizduoju   Žiauru...

Žinutė parašyta: 2012-08-03 09:28:46 | Nuoroda
\agne/ rašė:

kiek daug pesimistų :D mano specialybėj liko tik 1 vieta, o kitoj norimoj 5 vietos, bet vis tiek tikiuos įstoti :D 

 Šaunuolė  Jei mažas skirtumas tai ir įstosi

Žinutė parašyta: 2012-08-03 09:31:17 | Nuoroda
Vaida93 rašė:
\agne/ rašė:

kiek daug pesimistų :D mano specialybėj liko tik 1 vieta, o kitoj norimoj 5 vietos, bet vis tiek tikiuos įstoti :D 

 As tai nesu pesimiste.. dar tikiuosi, kad gausi vf vieta :), Taip pat ir visiems kitiems linkiu, kad istotu ten kur nori i vf ( zinoma tik ne i mano spec. :D :} )

 O kur stoji?

Žinutė parašyta: 2012-08-03 09:34:03 | Nuoroda
fainamergaite rašė:
Vaida93 rašė:
\agne/ rašė:

kiek daug pesimistų :D mano specialybėj liko tik 1 vieta, o kitoj norimoj 5 vietos, bet vis tiek tikiuos įstoti :D 

 As tai nesu pesimiste.. dar tikiuosi, kad gausi vf vieta :), Taip pat ir visiems kitiems linkiu, kad istotu ten kur nori i vf ( zinoma tik ne i mano spec. :D :} )

 O kur stoji?

 į biomedicinos diagnostiką KK, atspėjau?

Žinutė parašyta: 2012-08-03 09:35:56 | Nuoroda
Vaida93 rašė:
fainamergaite rašė:
Vaida93 rašė:
\agne/ rašė:

kiek daug pesimistų :D mano specialybėj liko tik 1 vieta, o kitoj norimoj 5 vietos, bet vis tiek tikiuos įstoti :D 

 As tai nesu pesimiste.. dar tikiuosi, kad gausi vf vieta :), Taip pat ir visiems kitiems linkiu, kad istotu ten kur nori i vf ( zinoma tik ne i mano spec. :D :} )

 O kur stoji?

 KK Biomedicinos diagnostika, o tu kur?

 KK bendrosios praktikos slaugą, tikiuosi mažai ten stojančių bus 

Žinutė parašyta: 2012-08-03 09:37:17 | Nuoroda
Vaida93 rašė:
fainamergaite rašė:
fainamergaite rašė:
Vaida93 rašė:
\agne/ rašė:

kiek daug pesimistų :D mano specialybėj liko tik 1 vieta, o kitoj norimoj 5 vietos, bet vis tiek tikiuos įstoti :D 

 As tai nesu pesimiste.. dar tikiuosi, kad gausi vf vieta :), Taip pat ir visiems kitiems linkiu, kad istotu ten kur nori i vf ( zinoma tik ne i mano spec. :D :} )

 O kur stoji?

 į biomedicinos diagnostiką KK, atspėjau?

 Jau spejai per forumus perziuret :D

 Ne, aš rašiau ir pati tą specialybę, ir atsiminiau,kad 8vf likę buvo, bet paskutinis įstojo su 16,65kb, tai man be šansų rašiau kažkur poto į galą aš ją.

Žinutė parašyta: 2012-08-03 09:39:59 | Nuoroda
Vaida93 rašė:
fainamergaite rašė:
Vaida93 rašė:
fainamergaite rašė:
Vaida93 rašė:
\agne/ rašė:

kiek daug pesimistų :D mano specialybėj liko tik 1 vieta, o kitoj norimoj 5 vietos, bet vis tiek tikiuos įstoti :D 

 As tai nesu pesimiste.. dar tikiuosi, kad gausi vf vieta :), Taip pat ir visiems kitiems linkiu, kad istotu ten kur nori i vf ( zinoma tik ne i mano spec. :D :} )

 O kur stoji?

 KK Biomedicinos diagnostika, o tu kur?

 KK bendrosios praktikos slaugą, tikiuosi mažai ten stojančių bus 

 Linkiu sekmes, kad istotum :) Seip as jau esu pasirasius vnf sutarti, bet man sake ir lamabpo rase, kad galima dalyvauti II ture ir meginti gauti vf vieta :)

 Sėkmės ir tau 

Žinutė parašyta: 2012-08-03 09:42:23 | Nuoroda
Vaida93 rašė:
fainamergaite rašė:
Vaida93 rašė:
fainamergaite rašė:
fainamergaite rašė:
Vaida93 rašė:
\agne/ rašė:

kiek daug pesimistų :D mano specialybėj liko tik 1 vieta, o kitoj norimoj 5 vietos, bet vis tiek tikiuos įstoti :D 

 As tai nesu pesimiste.. dar tikiuosi, kad gausi vf vieta :), Taip pat ir visiems kitiems linkiu, kad istotu ten kur nori i vf ( zinoma tik ne i mano spec. :D :} )

 O kur stoji?

 į biomedicinos diagnostiką KK, atspėjau?

 Jau spejai per forumus perziuret :D

 Ne, aš rašiau ir pati tą specialybę, ir atsiminiau,kad 8vf likę buvo, bet paskutinis įstojo su 16,65kb, tai man be šansų rašiau kažkur poto į galą aš ją.

 Aaa... Mano KB tai 16,42 tai tikiuosi db priims :D :)

 Turėtų manau 

Žinutė parašyta: 2012-08-03 10:42:42 | Nuoroda
Vaida93 rašė:
Agnyte94 rašė:
Vaida93 rašė:
eyeful rašė:

 Oi,kaip nervus tampo..

 Net lb :D

 Labai ..:D sia vasara tj rmt vien tik nervai,,,, egzai, stojimai ir man dar teisiu laikymas prisideda.. :D kosmaras tiesiog :D

 Per tuos nervus Vasaros kaip nebuta :( :D

 Panos, bet jei pasirašai vnf sutartį, ten į kokią specialybę, tai per antrą turą dėl vf negali į tą pačią, tik į kitą man atrodo specialybę, ką?

Žinutė parašyta: 2012-08-03 10:45:24 | Nuoroda
Agnyte94 rašė:
fainamergaite rašė:
Vaida93 rašė:
Agnyte94 rašė:
Vaida93 rašė:
eyeful rašė:

 Oi,kaip nervus tampo..

 Net lb :D

 Labai ..:D sia vasara tj rmt vien tik nervai,,,, egzai, stojimai ir man dar teisiu laikymas prisideda.. :D kosmaras tiesiog :D

 Per tuos nervus Vasaros kaip nebuta :( :D

 Panos, bet jei pasirašai vnf sutartį, ten į kokią specialybę, tai per antrą turą dėl vf negali į tą pačią, tik į kitą man atrodo specialybę, ką?

 Kiek zinau kad gali :)

 Bet jei negali keist nieko tam prašyme, o pas tave buvo vnf padaryta, tai kaip gausi vf?:DDD

Žinutė parašyta: 2012-08-03 10:48:02 | Nuoroda
Agnyte94 rašė:
fainamergaite rašė:
Agnyte94 rašė:
fainamergaite rašė:
Vaida93 rašė:
Agnyte94 rašė:
Vaida93 rašė:
eyeful rašė:

 Oi,kaip nervus tampo..

 Net lb :D

 Labai ..:D sia vasara tj rmt vien tik nervai,,,, egzai, stojimai ir man dar teisiu laikymas prisideda.. :D kosmaras tiesiog :D

 Per tuos nervus Vasaros kaip nebuta :( :D

 Panos, bet jei pasirašai vnf sutartį, ten į kokią specialybę, tai per antrą turą dėl vf negali į tą pačią, tik į kitą man atrodo specialybę, ką?

 Kiek zinau kad gali :)

 Bet jei negali keist nieko tam prašyme, o pas tave buvo vnf padaryta, tai kaip gausi vf?:DDD

 Tada lauk papildomo etapo ir galesi :D

 Aš nerašiau vnf, bet čia tik pamąstymas buvo.Nu tik per 3 turą jie gali tą vf gaut.

Žinutė parašyta: 2012-08-03 10:49:12 | Nuoroda
Vaida93 rašė:
fainamergaite rašė:
Vaida93 rašė:
Agnyte94 rašė:
Vaida93 rašė:
eyeful rašė:

 Oi,kaip nervus tampo..

 Net lb :D

 Labai ..:D sia vasara tj rmt vien tik nervai,,,, egzai, stojimai ir man dar teisiu laikymas prisideda.. :D kosmaras tiesiog :D

 Per tuos nervus Vasaros kaip nebuta :( :D

 Panos, bet jei pasirašai vnf sutartį, ten į kokią specialybę, tai per antrą turą dėl vf negali į tą pačią, tik į kitą man atrodo specialybę, ką?

 Galima :)

 

LamaBPO ''Papildomame priėmime asmeniui: galima dalyvauti tiek dėl valstybės finansuojamos, tiek dėl valstybės nefinansuojamos studijų vietos (ir studijų stipendijos), jeigu jis pasirašė valstybės nefinansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla arba jeigu negavo arba nepriėmė jokio kvietimo studijuoti.''

Kauno Kolegija ''Pasirašiusieji valstybės nefinansuojamų studijų sutartį ir pirmojo etapo metu negavę pasiūlymo studijuoti 1–2 pageidavimais įrašytoje valstybės finansuojamoje studijų vietoje antrajame priėmimo etape galės dalyvauti tiek dėl valstybės finansuojamos, tiek ir dėl valstybės nefinansuojamos (ir studijų stipendijos) studijų vietos.''

Tu biomedicinos diagnostikoj rašei ir vnf ir vf, taip? 1 ture

Žinutė parašyta: 2012-08-03 10:51:03 | Nuoroda
Vaida93 rašė:
fainamergaite rašė:
Agnyte94 rašė:
fainamergaite rašė:
Vaida93 rašė:
Agnyte94 rašė:
Vaida93 rašė:
eyeful rašė:

 Oi,kaip nervus tampo..

 Net lb :D

 Labai ..:D sia vasara tj rmt vien tik nervai,,,, egzai, stojimai ir man dar teisiu laikymas prisideda.. :D kosmaras tiesiog :D

 Per tuos nervus Vasaros kaip nebuta :( :D

 Panos, bet jei pasirašai vnf sutartį, ten į kokią specialybę, tai per antrą turą dėl vf negali į tą pačią, tik į kitą man atrodo specialybę, ką?

 Kiek zinau kad gali :)

 Bet jei negali keist nieko tam prašyme, o pas tave buvo vnf padaryta, tai kaip gausi vf?:DDD

 Mano atveju Tai 1Nr. KK Biomedicinos diagnostika vf, o 9Nr. Biomedicinos diagnostika vnf, todel II etape palikau siuos du pasirinkimus, nes jau sutarti i vnf pasirasiau tik tikiuosi db gauti vf vieta :)

 Tada taip, tai tu ir gausi tą vf

Žinutė parašyta: 2012-08-03 11:18:35 | Nuoroda
Pajacas rašė:
Agnyte94 rašė:

 Jau greit 11 val. o naujienu taip ir nera...:/

 Parašyta iki 17h, kai vėluos, tada skusimės :D

 Pernai buvo aišku tik apie 14h kur kas įstojo arba neįstojo.Radau ,,Antrasis stojimo etapas 2011'' taip kiti apie 14:23 pasirašę,kad gavo pakvietimą ir t.t.

Žinutė parašyta: 2012-08-03 11:21:44 | Nuoroda
Agnyte94 rašė:
fainamergaite rašė:
Pajacas rašė:
Agnyte94 rašė:

 Jau greit 11 val. o naujienu taip ir nera...:/

 Parašyta iki 17h, kai vėluos, tada skusimės :D

 Pernai buvo aišku tik apie 14h kur kas įstojo arba neįstojo.Radau ,,Antrasis stojimo etapas 2011'' taip kiti apie 14:23 pasirašę,kad gavo pakvietimą ir t.t.

 Tai reikia pc palikt ramybeje, ir eit kanors padirbet kad laikas greiciau praeitu.. :)

 Aš irgi einu kavos išgersiu,dar kažką paveiksiu,nes 2-3h taip laukt tai labai vargina

Žinutė parašyta: 2012-08-03 11:28:06 | Nuoroda
mergyteerni rašė:

Nežinau kaip jums, bet man tai jau nervus tampo.. Galėtų greičiau skelbti rezultatus... Ak...

 Apie 14h bus jau aišku viskas

Žinutė parašyta: 2012-08-03 12:29:40 | Nuoroda
LAMA BPO
12:27 (Prieš 2 min.)
 
skirta man
 
 
 
 
Mielas stojantysis / Miela stojančioji,

informuojame, kad baigėsi bendrojo priėmimo antrasis etapas.  Jūs esate kviečiamas / kviečiame studijuoti:

  Studijų programa: aplinkotyra ir ekologija, NL
  Aukštoji mokykla: Vytauto Didžiojo universitetas
  Finansavimo pobūdis: vf
  Pageidavimo numeris: 4



Sutartį su aukštąja mokykla galite pasirašyti š. m. rugpjūčio 4 -6 d. imtinai toje aukštojoje mokykloje, į kurią Jūs esate pakviestas / pakviesta studijuoti.

Linkime sėkmingų studijų!