Zmogus ir aplinka
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-31 12:52:53 | Nuoroda

Skaitau ir tiek bent as

Žinutė parašyta: 2010-05-31 13:02:42 | Nuoroda

as skaitau apie tevu ir vaiku santykius ir apie virtualu pasauli . Tikiuosi bus nors kokia poteme apie tai ;D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 13:03:17 | Nuoroda

Norejau paklausti,kai ruosimes kalbeti, toje patalpoje bus kokia mokytoja ar vieni ruosimes ir tik pakvies,kai reikes?

Žinutė parašyta: 2010-05-31 13:04:14 | Nuoroda

bus , priziures mus.. nes ten negalima nieko atsinest turesi is galvos ruostis .

Žinutė parašyta: 2010-05-31 13:06:23 | Nuoroda

O gal kas turit kokios info apie tėvų ir vaikų santykius arba apie virtualią aplinką? :)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 13:07:01 | Nuoroda

nu jo... tada isvis basta. ;/

Žinutė parašyta: 2010-05-31 13:20:58 | Nuoroda

Sveiki, na kaip nuotaikos pries rydiena...? Ar jau pasiruose? ar lauksite rytojaus, kad nesukdami sau galvas t.y suzinoje petemes greit ismoksit..?;D kelinti kalbat?

Žinutė parašyta: 2010-05-31 13:25:32 | Nuoroda

Kazkaip lieva man pries ta kalbejima :D ta tema zmogus ir aplinka labai jau plati :D O kalbeti einu 10:20 manau potemes zinosiu iki to laiko . Tikiuosi bus potemiu apie Virtualu pasauli ir gamta.Nes labai daug apie tai skaiciau

Žinutė parašyta: 2010-05-31 13:26:42 | Nuoroda

na as bent jau pasirasiau kalba pagal dvi potemes, kad uzvaziuociau ant kelio, o daugaiu nieko nesiruosiu nes kalbu 12 h ir tikrai spesiu ryt pasiruost :) 

Žinutė parašyta: 2010-05-31 13:41:00 | Nuoroda

Na tiesą sakant aš taip pat kalbu 12 val. tik.. Bet net nezinau ar tai gerai.. kiek nervų. Iš šono tema "žmogus ir aplinka" nėra sunki, bet ištikrųjų ji yra laaabai plati tema...galbūt plačiausia iš visų duotų... Ją dar skaldyt galėtų;D Nes į tai įeina beveik viskas...kas mus supa. Taigi, atrodo skaitysi viena, bet reikės visai kito... tas trigdo... na bet tikėkimės, kad potėmės ryte atsiras.. ir jos bus teisingos;D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 13:42:57 | Nuoroda

Einu kalbėti 10.50. Jaudinuosi, bet ką nors pakalbėsiu. Dėl ruošimosi, tai skaitinėju apie toleranciją, šeimą, gamtą. Ieškausi idėjų ir jas pasižymiu, nes bent jau aš, jeigu užsirašau, daug geriau atsimenu. Dar žiūrinėju emigracijos statistiką, nes reikia kalboje remtis faktais, o ne "Viena bobutė sakė..". O rytoj nuo 8h ryto sėdėsiu čia prisijungus ir lauksiu potėmių:D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 13:47:35 | Nuoroda
Neringike rašė:

tikrai galima rast jas jei moki ieškoti ir žinai būtent kur jos gali būti patalpintos. Kalbėjimo žiauuuriai bijau. Visi kartoja gerai kalbi ir blaa blaa bet ten mokiniesi vieną ir savaitę ;D o čia 20 minučių. Bet geriau pagalvojus ne kalbėjimo reikia bijoti, o mokytojų klausimų .. Kaip manote kokias datas gali paklausti temoje aplinka ir žmogus? Aš kelias pasižymėjau:
03-20 žemės diena
03-21 Tarptautinio rasistinės diskriminacijos panaikinimo diena
05-15 Šeimos diena
06-26 Tarptautinė kova su narkomanijos diena
08-31 BLOG'ų diena (gali prireikti jei apie virtualią aplinką šneki)
09-16 ozono sluoksnio apsaugos diena
Dar be to manau reikia žinoti mamos, tėčio dieną. Atsarga gėdos nedaro :DD

 o gali paklausti net ir datų? labai stipriai tuo abejoju :)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 13:49:19 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

Sveiki mieli desimtokai ;D

Siaip pati jau esu 11 :D bet padesiu jum... nes cia is kazkur jau zmogeliai atrado man emeila ir pradejo paisyti zinutes, kad informacijos atsiusciau :D taigi... idesiu cia tai visi gales pasidalint...

www.failai.in/show/F/121CAF748/patikra.rar

siaip cia yra dar ten ir galimos potemes ir dar kazkoks biesas net nepamenu... jei idomu tai pati visko tikrai neskaiciau, kas ruosiasi apie gamta pasakot tai galit daug kjo cia prisiskaityt... taip pat sioje temoje zmogus ir palinka ghalima tiketis ir potemu socialine kryptimi (ko as pati ir tikejausi). tiagi pasirinkit viena is situ krypciu ir pirmyn :D galit nesinervinti, sneketi nera labai sunku :D
nu pati snekejau apie "Vaikai - seimos veidrodis" kiek tasku surinkau nezinau :D taigi sekmes jums, viskas bus lengviau nei dabar atrodo :D

 aciu tau 

Žinutė parašyta: 2010-05-31 14:13:55 | Nuoroda

sweiki visi :) ryt kalbu 9:40 . butu gerai, gauti otemes pries 9 visiems tai praverstu ;))p  ga galit ptarti kur tas statistikas rasti ?? man labiau reikia apie kertams medzius, uzterstuma... buciau labai dekinga. O siap tikiuosi pasitaikis kokia poteme apie  ekologines problemas ar gyvenima svetur ;))

Žinutė parašyta: 2010-05-31 14:19:08 | Nuoroda

sveiki! norejau paklausti ar i ta kabineta kai eini ruostis koki lapuka atsinesti galima kas ant jo planeli kalbejimo pasirasyt ar ten jau duoda ir nestis nk negalima?

Žinutė parašyta: 2010-05-31 14:19:15 | Nuoroda

sveiki! norejau paklausti ar i ta kabineta kai eini ruostis koki lapuka atsinesti galima kas ant jo planeli kalbejimo pasirasyt ar ten jau duoda ir nestis nk negalima?

Žinutė parašyta: 2010-05-31 14:19:34 | Nuoroda

sveiki! norejau paklausti ar i ta kabineta kai eini ruostis koki lapuka atsinesti galima kas ant jo planeli kalbejimo pasirasyt ar ten jau duoda ir nestis nk negalima?

Žinutė parašyta: 2010-05-31 14:23:16 | Nuoroda
Aushra rašė:

sweiki visi :) ryt kalbu 9:40 . butu gerai, gauti otemes pries 9 visiems tai praverstu ;))p  ga galit ptarti kur tas statistikas rasti ?? man labiau reikia apie kertams medzius, uzterstuma... buciau labai dekinga. O siap tikiuosi pasitaikis kokia poteme apie  ekologines problemas ar gyvenima svetur ;))

 http://www.alfa.lt/straipsnis/156741/?Statistika..emigracija.is.Lietuvos.mazeja=2007-11-09_11-47

o apie misku kirtima zinau kad kasmet atograzu misku iskerta toki plota kaip baltijos saliu plotas.

Žinutė parašyta: 2010-05-31 14:23:47 | Nuoroda

Nieko su savimi ten įsinešt tau neduos. Manau. kad ten bus lapas ir ką noresi galėsi pasiruost tai potemei, kuria kalbėsi :)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 14:23:52 | Nuoroda
gintaryte31 rašė:

sveiki! norejau paklausti ar i ta kabineta kai eini ruostis koki lapuka atsinesti galima kas ant jo planeli kalbejimo pasirasyt ar ten jau duoda ir nestis nk negalima?

 i ruosimosi kabineta nieko negalima nestis, plana pasirasai ten ir eini kalbet su tuo planu :) 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą