Patikra. Prieš ir Po.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-24 17:29:58 | Nuoroda

Jei aš neklystu, tai bus taip:
34t. - rašinys
54t. - t.suvokimas ir gramatika
22t. - kalbėjimas

Viso: 110t.
10: 110-100t.


Taigi pažymius sužinosite anksčiausiai kitą ketvirtadienį.

Žinutė parašyta: 2010-05-24 17:38:51 | Nuoroda
IGiT^ rašė:

Aš tai rezenziją rašiau knygos... 403 žodžiai :D

 Koks sutapimas. Recenziją rašiau ir aš. Tik žodžių suskaičiuoti nespėjau, bet dėl grožio 403 parašiau  Apie kokią knygą rašei, jei nepaslaptis?

Žinutė parašyta: 2010-05-24 18:22:27 | Nuoroda
Maddalena rašė:
IGiT^ rašė:

Aš tai rezenziją rašiau knygos... 403 žodžiai :D

 Koks sutapimas. Recenziją rašiau ir aš. Tik žodžių suskaičiuoti nespėjau, bet dėl grožio 403 parašiau  Apie kokią knygą rašei, jei nepaslaptis?

 Apie Žiedų Valdovą Žiedo Broliją. :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-24 19:17:38 | Nuoroda

šešetas gi neturi ir giminės: šešetas vyrų, šešetas moterų

Žinutė parašyta: 2010-05-24 19:22:24 | Nuoroda

Buvau įsitikinus, kad visai gerai viską padariau. ;DD

Kai paskaičiau čia viską...

Tai nieko gero..

Na, bent jau aštuonis tikiuosi gauti.;DD 

Žinutė parašyta: 2010-05-24 19:30:19 | Nuoroda
Maddalena rašė:

Jei aš neklystu, tai bus taip:
34t. - rašinys
54t. - t.suvokimas ir gramatika
22t. - kalbėjimas

Viso: 110t.
10: 110-100t.


Taigi pažymius sužinosite anksčiausiai kitą ketvirtadienį.

 neisingai is viso 110 tasku

Žinutė parašyta: 2010-05-24 19:42:14 | Nuoroda

bet tai jei 'sesetas VYRU' , tai neturi but vyr.g? ar as visai jau cia...?;DD

labai mazai kas rase recenzija, tai jauciuos kazkoks isskirtinis, net tikiuos, kad tai bus pliusas, kad ju nedaug:DDDDD bet manau, kad bus toks FAIL :D nes visiskai nezinojau jokiu reikalavimu... bet straipsnio tema pasirode per sunki, o rasinio niekada nemokejau rasyt ;/ tai teko recenzija apie E.M.Remarko ,,Vakaru fronte nieko naujo'' ;/

Žinutė parašyta: 2010-05-24 20:33:18 | Nuoroda

 

Teko ir man rašyt tą "egzaminą",kurio taip nepavadinčiau.Po rašinio buvo pozityvios mintys,nepaisant to,kad perrašinėdamas į švaraštį per skubėjimą,sugebėjau tarp išvados ir paskutinės dėstymo pastraipos pabaigos palikti vieną tuščią eilutę :DD..tačiau po testinės dalies išėjau nuleidęs galvą.. :D..Elementariausio dalyko nežinojau,kad Kalbinės raiškos priemonės-tai tas pats kaip meninės raiškos.. :D
Žinutė parašyta: 2010-05-24 20:37:15 | Nuoroda
IamGreen rašė:

Buvau įsitikinus, kad visai gerai viską padariau. ;DD

Kai paskaičiau čia viską...

Tai nieko gero..

Na, bent jau aštuonis tikiuosi gauti.;DD 

 Sutinku su tavim;D Geriau jau būčiau nekaičius, o tiesiog laukus rezultatų;D

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 76
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-24 21:20:45 | Nuoroda
Karalyna rašė:
IamGreen rašė:

Buvau įsitikinus, kad visai gerai viską padariau. ;DD

Kai paskaičiau čia viską...

Tai nieko gero..

Na, bent jau aštuonis tikiuosi gauti.;DD 

 Sutinku su tavim;D Geriau jau būčiau nekaičius, o tiesiog laukus rezultatų;D

 as taip pat   nes jau manau, kad kokius 7 gausiu.... 

Žinutė parašyta: 2010-05-24 21:34:30 | Nuoroda

Rašinys sekėsi nekaip. Parašiau tinkamą kiekį žodžių, paminėjau kultūros kontekstų, sukūriau pavadinimą, tačiau jų tarpusavyje susieti nepavyko. Ir taip pat, kaip visada, man nepasisekė sukurti normalios įžangos ir pabaigos. Taigi mano rašinys gavosi labai vaikiškas ir gal net nelabai aiškiai suprantamas. O teksto suvokimas kaip tik sekėsi gerai. Tiesą sakant taip sklandžiai atsakyti į teksto suvokimo klausimus man nepavyko per visus mokslo metus. O dėl meninių priemonių, tai parašiau epitetai ir palyginimas (nors buvau prieš tai parašęs metafora, tačiau kažkaip man tai buvo labiau panašiau į palyginimą). Gramatika sekėsi neblogai, pirma ir antra užduotys buvo įveiktos be problemų, trečioje gal šiek tiek susimoviau, užduotyje, kur reikėjo parašyti tinkamo linksnio, asmens ir t.t. žodžius padariau vieną klaidą, budinio gale parašiau -i, o ne -e, morfologijos pratime padariau klaidą su skaitvardžiu, nes, mano manymu, jis neturi giminės (šešetas vyrų ir šešetas moterų, argi ne tas pats?), o mylimajai ir didžiai gerbiamai kalbos kultūrai vėl teko lenktis ir atiduoti pagarbą prieš jos galybę ir suktybę. O šiaip tikiuosi gauti bent kuklųjį septynetą, o, jei fortūna nusišypsos, gal net ir aštuonis. :)


Žinutė parašyta: 2010-05-24 22:08:45 | Nuoroda

Matau, kad ne man vienam šiandien nervinga diena : DD

Žinutė parašyta: 2010-05-24 22:50:08 | Nuoroda
4free rašė:

Rašinys sekėsi nekaip. Parašiau tinkamą kiekį žodžių, paminėjau kultūros kontekstų, sukūriau pavadinimą, tačiau jų tarpusavyje susieti nepavyko. Ir taip pat, kaip visada, man nepasisekė sukurti normalios įžangos ir pabaigos. Taigi mano rašinys gavosi labai vaikiškas ir gal net nelabai aiškiai suprantamas. O teksto suvokimas kaip tik sekėsi gerai. Tiesą sakant taip sklandžiai atsakyti į teksto suvokimo klausimus man nepavyko per visus mokslo metus. O dėl meninių priemonių, tai parašiau epitetai ir palyginimas (nors buvau prieš tai parašęs metafora, tačiau kažkaip man tai buvo labiau panašiau į palyginimą). Gramatika sekėsi neblogai, pirma ir antra užduotys buvo įveiktos be problemų, trečioje gal šiek tiek susimoviau, užduotyje, kur reikėjo parašyti tinkamo linksnio, asmens ir t.t. žodžius padariau vieną klaidą, budinio gale parašiau -i, o ne -e, morfologijos pratime padariau klaidą su skaitvardžiu, nes, mano manymu, jis neturi giminės (šešetas vyrų ir šešetas moterų, argi ne tas pats?), o mylimajai ir didžiai gerbiamai kalbos kultūrai vėl teko lenktis ir atiduoti pagarbą prieš jos galybę ir suktybę. O šiaip tikiuosi gauti bent kuklųjį septynetą, o, jei fortūna nusišypsos, gal net ir aštuonis. :)


 

 kad jau taip viską parašei, gal radai kur atsakymus?

Žinutė parašyta: 2010-05-24 22:51:58 | Nuoroda

tai kokias radot menines raiskos priemones?  as tai 2 epitetus, metaforu ir palyginimu gi nebuvo... :/

  • Geografija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-05-24 22:56:25 | Nuoroda

turiu bloga naujiena.

"39. Matematikos pasiekimų patikrinimo rezultatai skelbiami per 5 darbo dienas atlikus
patikrinimą, lietuvių kalbos (valstybinės), lietuvių kalbos (gimtosios), gimtosios kalbos (baltarusių,lenkų, rusų, vokiečių) pasiekimų patikrinimų rezultatai per 2 darbo dienas nuo atitinkamo patikrinimo žodžiu vykdymo dienos."

 

reiskias rezultatus suzinosim tik kita ketv. arba penkt :(((

  • Geografija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-05-24 23:07:59 | Nuoroda
xXx rašė:

tai kokias radot menines raiskos priemones?  as tai 2 epitetus, metaforu ir palyginimu gi nebuvo... :/

 Tai, kad 1 apie "tulzingas studentas" yra epitetas. 

o  maras - metafora. ;]

Žinutė parašyta: 2010-05-25 09:54:50 | Nuoroda

Gal kas žinote, jei pas mane metiniai pažymiai vien 9,10, o už tą lietuvių patikrą gausiu 8. ar man duos pagyrimo raštą, už l.gerą mokymąsi? 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-25 14:09:34 | Nuoroda

O kam tau tas pagyrimo raštas reikalingas? : )

Žinutė parašyta: 2010-05-25 14:11:55 | Nuoroda

Mūsų mokytoja sakė, kad ten, kur reikėjo parašyti kalbines priemones, buvo ir metafora ir palyginimas, ir, žinoma, epitetai. O šešetas, deja, turi vyrišką giminę. :(

Žinutė parašyta: 2010-05-25 14:14:22 | Nuoroda
Merrhaba rašė:
 

 kad jau taip viską parašei, gal radai kur atsakymus?

Deja neturiu atsakymų.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą