Lygių pasirinkimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-05-16 16:53:57 | Nuoroda

Esu 10- okė ir jau greitai teks pasirinkti kokias pamokas atsisakyt ir kokius lygius pasirinkt. Na jau ko norėčiau žinau, bet vis dar svarstau kokį lygį iš chemijos pasirnkti. laibai norėčiau studijuoti kažką su biologija ir chemija, bet nežinau ar verta pasirinkti chemijos A lygį, jei sunkiai ją išmanau. Nenoriu B lygio, nes mane vėl mokytų mokytoja, per korios pamokas galima sedėti kojas susidėjus ant stalo ir visai nieko neišmoko. Noriu mokytis chemijos A lygi, bet bijau kad nedatemsiu. Ar imanoma jei visai nieko neišmanai, išmokt tą chemiją ir bent tūrėti 7 iš A lygio? Gal kas nors tūrėjo panašią situaciją ir per keliatą metų nieko neišmokus pasistengė ir išmoko A lygyje? Žinau, kad ten susirinks gerai besimokantys, bet ir aš norėčiau išmokt.... Ar verta rizikuot? Žinau jog antrame pusmety galima lygi pasikeist jei nesiseka, bet jei norėčiau pereit iš B lygio į A reikia laikyti agzaminą, o aš taip nenorėčiau. Kaip jums sekasi su lygiais? Ar nekyla jokių problemų?

Žinutė parašyta: 2011-05-16 17:13:00 | Nuoroda

Man irgi kyla tų problemų su tais lygiais, bet kaip nors. Na ką, siūlyčiau imti chemiją A lygiu, nes kaip pati minėjai lengviau pereiti iš A į B, nei atvirkščiai. Kai konors norima ir siekiama, tada viskas įmanoma. Jeigu labai norėsi iš chemijos galėsi turėti ir daugiau nei 7.

Žinutė parašyta: 2011-06-16 20:06:06 | Nuoroda

Sveiki, man reikia patarimo. Buvo lygių pasirinkimas ir buvo kryptys aš kaip besiruošianti studijuoti mediciną maniau rinktis gamtos ir tiksliųjų mokslų krypti, bet manes staiga mokytoja paklausė kaip tau sekasi matematika? atsakiau, kad nelabai gerai tai ji sako nesirinkti tos krypties, nes nepatemsiu matematikos, tai nesuprantu jei aš pasirinksiu gamtos ir tiksliųjų mokslų kryptį, bet matematika b lygiu vistiek ji bus ten ir ten, tai likau nesupratusi... O gamtos mokslų krypties nesinori atsisakyti, nes biologijos ir chemijos egzaminus laikysiu. Nors eičiau į kita krypti visvien galiu pasirinkti biologija ir chemija A lygiu, bet ar nesutrugdys man pasirinkus ne gamtos ir tikslųjų mokslu kryptį išlaikyti gerai egzaminus??? prašau atsakykite, nes tikrai sunku susigaudyti.

Žinutė parašyta: 2011-06-16 20:24:05 | Nuoroda
Angelina rašė:

Sveiki, man reikia patarimo. Buvo lygių pasirinkimas ir buvo kryptys aš kaip besiruošianti studijuoti mediciną maniau rinktis gamtos ir tiksliųjų mokslų krypti, bet manes staiga mokytoja paklausė kaip tau sekasi matematika? atsakiau, kad nelabai gerai tai ji sako nesirinkti tos krypties, nes nepatemsiu matematikos, tai nesuprantu jei aš pasirinksiu gamtos ir tiksliųjų mokslų kryptį, bet matematika b lygiu vistiek ji bus ten ir ten, tai likau nesupratusi... O gamtos mokslų krypties nesinori atsisakyti, nes biologijos ir chemijos egzaminus laikysiu. Nors eičiau į kita krypti visvien galiu pasirinkti biologija ir chemija A lygiu, bet ar nesutrugdys man pasirinkus ne gamtos ir tikslųjų mokslu kryptį išlaikyti gerai egzaminus??? prašau atsakykite, nes tikrai sunku susigaudyti.

 O kokius tu egzaminus apskritai žadi laikyti? Jeigu nori studijuot mediciną tai ir brisk į gamtos mokslus. Jeigu matematika prastai sekasi tai imk B lygiu ir nelaikyk, tada nusiteik chemiją išlaikyti gerai. Tačiau jeigu su matematika neturi ypatingai didelių sunkumų, tai tereikia noro ir pastangų, laiko dar į valias.

Žinutė parašyta: 2011-06-16 21:06:39 | Nuoroda

Laikysiu lietuvių, chemija, biologija, va tame ir yra problema, kad matematika sekasi blogai, o biologija ir chemija gerai bet man ir nereikia matematikos. Visuose kryptyse yra A lygiu pasimti biologija ir chemija, o matematika aš imčiau tik b lygiu, nes man nereikia ir aš nepatemčiau tiek, atskirai gamtos mokslų nėra yra gamtos ir tikslieji mokslai, tai va dabar nežinau ką rinktis ir esu pasimetusi visur gali pasirnkti vienodai b ar a lygiu, bet va tų krypčių skirtumo nesuprantu, nes sakė nors ir b lygiu pasimsiu matematika gamtos ir tiksliųjų mokslų kryptyje bus sunkiau negu kituose kryptyse ta matematika.

Žinutė parašyta: 2011-06-17 13:30:46 | Nuoroda
Angelina rašė:

Laikysiu lietuvių, chemija, biologija, va tame ir yra problema, kad matematika sekasi blogai, o biologija ir chemija gerai bet man ir nereikia matematikos. Visuose kryptyse yra A lygiu pasimti biologija ir chemija, o matematika aš imčiau tik b lygiu, nes man nereikia ir aš nepatemčiau tiek, atskirai gamtos mokslų nėra yra gamtos ir tikslieji mokslai, tai va dabar nežinau ką rinktis ir esu pasimetusi visur gali pasirnkti vienodai b ar a lygiu, bet va tų krypčių skirtumo nesuprantu, nes sakė nors ir b lygiu pasimsiu matematika gamtos ir tiksliųjų mokslų kryptyje bus sunkiau negu kituose kryptyse ta matematika.

 Matematika studijuojant sunki yra ten, kur stojant sudaro 0,4, tai finansai, ekonomika ir pan. Vat medicinoj matematika sudaro tik 0,2 tai kursas yra minimalus ir mokyklinio lygio. Nesuprantu ko tu nežinai - imt matematiką a ar b lygiu? Ar ką nori studijuoti dar pati neapsisprendi..

Žinutė parašyta: 2011-06-17 16:58:19 | Nuoroda
Etoatide rašė:
Angelina rašė:

Laikysiu lietuvių, chemija, biologija, va tame ir yra problema, kad matematika sekasi blogai, o biologija ir chemija gerai bet man ir nereikia matematikos. Visuose kryptyse yra A lygiu pasimti biologija ir chemija, o matematika aš imčiau tik b lygiu, nes man nereikia ir aš nepatemčiau tiek, atskirai gamtos mokslų nėra yra gamtos ir tikslieji mokslai, tai va dabar nežinau ką rinktis ir esu pasimetusi visur gali pasirnkti vienodai b ar a lygiu, bet va tų krypčių skirtumo nesuprantu, nes sakė nors ir b lygiu pasimsiu matematika gamtos ir tiksliųjų mokslų kryptyje bus sunkiau negu kituose kryptyse ta matematika.

 Matematika studijuojant sunki yra ten, kur stojant sudaro 0,4, tai finansai, ekonomika ir pan. Vat medicinoj matematika sudaro tik 0,2 tai kursas yra minimalus ir mokyklinio lygio. Nesuprantu ko tu nežinai - imt matematiką a ar b lygiu? Ar ką nori studijuoti dar pati neapsisprendi..

 Kur noriu studijuoti esu apsisprendusi dėl lygio taip pat imsiu B, aš klausiau dėl pačios krypties, šiandien konsulatvausi su mokyklos pavaduotoju, tai pasakė kad krptis pati nėra svarbi tik pamokos kurias pasirenki, ir jis pasakė kad mokytoja kuri sakė taip kad gamtos ir tikslųjų mokslų kryptyje matematika yra labai sunku, nusišnekėjo, nes viska lemia A ar B pasirinkai.

Žinutė parašyta: 2011-06-17 18:56:28 | Nuoroda
Angelina rašė:
Etoatide rašė:
Angelina rašė:

Laikysiu lietuvių, chemija, biologija, va tame ir yra problema, kad matematika sekasi blogai, o biologija ir chemija gerai bet man ir nereikia matematikos. Visuose kryptyse yra A lygiu pasimti biologija ir chemija, o matematika aš imčiau tik b lygiu, nes man nereikia ir aš nepatemčiau tiek, atskirai gamtos mokslų nėra yra gamtos ir tikslieji mokslai, tai va dabar nežinau ką rinktis ir esu pasimetusi visur gali pasirnkti vienodai b ar a lygiu, bet va tų krypčių skirtumo nesuprantu, nes sakė nors ir b lygiu pasimsiu matematika gamtos ir tiksliųjų mokslų kryptyje bus sunkiau negu kituose kryptyse ta matematika.

 Matematika studijuojant sunki yra ten, kur stojant sudaro 0,4, tai finansai, ekonomika ir pan. Vat medicinoj matematika sudaro tik 0,2 tai kursas yra minimalus ir mokyklinio lygio. Nesuprantu ko tu nežinai - imt matematiką a ar b lygiu? Ar ką nori studijuoti dar pati neapsisprendi..

 Kur noriu studijuoti esu apsisprendusi dėl lygio taip pat imsiu B, aš klausiau dėl pačios krypties, šiandien konsulatvausi su mokyklos pavaduotoju, tai pasakė kad krptis pati nėra svarbi tik pamokos kurias pasirenki, ir jis pasakė kad mokytoja kuri sakė taip kad gamtos ir tikslųjų mokslų kryptyje matematika yra labai sunku, nusišnekėjo, nes viska lemia A ar B pasirinkai.

 Aų tą patį žadėjau rašyt, kad kažkas tau primelavo, tai jei žinai kur nori ir žinai ko reikia tai specialybei, tai šaunu (:

Žinutė parašyta: 2011-06-20 18:54:16 | Nuoroda

Aš A lygiu pasirinkau 4 dalykus - lietuvių, anglų, istoriją ir geografiją. Dėl geografijos egzamino laikymo dar nesu apsisprendus, žiūrėsiu, kaip ji seksis ateinančius dvejus metus. Labai noriu stoti į lietuvių filologiją, todėl 11, 12-oje klasėse turėsiu pasistengti ir stipriai mokytis šią kalbą, nors man ji visada sekėsi tikrai gerai.  Sunkiausia bus, manau, su anglų ir istorija. Nors 10-oje klasėje abiejų dalykų metinis pažymys buvo 9, bet vis tiek turėsiu daug darbo įdėt, kol puikiai pasiruošiu egzaminui.. O kadangi esu tinginė ir dažniausiai tingiu mokytis, tai negaliu garantuot, kad pasiseks pasiruošti ypač puikiai..

Žinutė parašyta: 2011-06-22 22:29:52 | Nuoroda

Įsiterpsiu :) Gal žinot, ką žmonės veikia 11, 12 klasėj per teatro pamokas?;D

Žinutė parašyta: 2011-07-15 00:34:47 | Nuoroda

Vaidina tikriausiai..

Žinutė parašyta: 2011-07-17 21:12:18 | Nuoroda

laba vakara mano brolis nori studijuoti ka nors su automechanika kokiu jam egzaminius reikia pasirinkti?jis pasirinko lietuviu matematika anglu ir fizika ar gerai pasirinko?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą