Ar verta rinktis informatiką B lygiu?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-05-26 19:06:04 | Nuoroda

Sveiki. Susiklostė man tokia situacija, kad renkantis lygius pritrūkau laisvų valandų, todėl tenka labai atidžiai rinktis ko aš noriu ir ko man reikia. Aš šiaip krypstu į biomedicinos sritį, tačiau pasiėmiau ir informatiką B lygiu (juk dabar IT amžius). Dabar pradėjau svarstyt ar tas B lygis man nebus laiko švaistymas (ta prasme, gal ten mokytojam dažniausiai būna nusišvilpt ir visi sėdi sau Facebooke ir nieko nesimokina naudingo)? Vietoj galėčiau pasiimti kokį nors modulį reikalingesio dalyko, kurio egzą laikysiu. Taigi kaip jūs manot: naudingiau IT B lygis ar pamokų moduliai?     

Žinutė parašyta: 2011-05-26 19:13:03 | Nuoroda

Na nežinau, kaip pas jus, bet mūsų mokykloj esant per dideliam valandų skaičiui galima į moduliius „nelegaliai“ eit. Nesirašai, o eini. Aš irgi pasiėmiau informatiką B lygiu. Šiaip tai, kažin ko ten nedarysi. Mokytojas sakė, kad bus kaip ir bendras kursas, o imant A lygiu, viena pamoka skirta programavimui (tai, mano nuomone, naudingiau). Bet kokiu atveju turėsi pats apsispręst, kas Tau atrodo svarbiau. :]

Žinutė parašyta: 2011-05-28 21:15:31 | Nuoroda

Aš taip pat pasiėmiau informatiką B lygiu, nes egzamino šio dalyko neketinu laikyti, tai nėra reikalo kvaršint galvą A lygiu, nes bent pas mus išplėstiniame kurse labai spaudžia, programavimas sakė ypač sunkus, o jeigu nežadi laikyti informatikos,tai B lygio pilnai pakaks, geriau turėk mažiau pamokų ir daugiau laiko galėsi skirti poilsiui :).

Žinutė parašyta: 2011-05-29 13:58:53 | Nuoroda

Na dėl programavimo tai kaip kam. Žinoma, priklauso nuo programos, mokytojo. Šiemet kaip ir pagrindus gavom programavimo, tad galiu pasakyt - tikrai nėra ko baugintis. :]. Sekasi matematika, seksis ir programavimas.

Žinutė parašyta: 2011-05-29 16:53:58 | Nuoroda

Na manau, kad IT pasirinkti yra gerai, nes šiuo metu mokantys dirbti su kompiuteriais turi daugiau galimybių susirasti darbą ir tai prideda didelį pliusą. Aš svarsčiau apie IP, bet vėliau pagalvojau, jog ten yra per daug "noliferiška" :D , vis dėlto tris metus mokintis IP ir vėliau stoti į humanitarinius mokslus būtų per daug kvaila, o šitam dalykui reikia tokio žmogaus, kuris baigęs universitetą galėtų dienų dienas sėdėti ir programuoti. Taigi, aš pasirinkau IT ir manau nesigailėsiu :D 

Žinutė parašyta: 2011-06-02 15:42:59 | Nuoroda

Verta vien todėl, kad turėtum bendrą išprusimą šiame IT amžiuje. Be to, ne vienas mano klasiokų , kurie vienuoliktoje klasėje nesimokė informatikos, dvyliktoje klasėje ją pasirinko

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 79
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą