busimiem studentam
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-19 13:54:19 | Nuoroda
O tel turizmo ir viesbuciu administravimo gali kazka pasakyti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-19 17:29:17 | Nuoroda
as irgi noreciau ka nors daugiau apie ta turizmo ir dar imoniu administravima,butu gerai cia apsireiskianciu studentu is vvf,man wa ta antra uzsienio klaba,ten vokieciu..ar cia ja nuo paciu pagrindu ir yra pradedama? ant rusu as liewa,o vokieciu net nzn niekad nesu mokiusis jos tai bijau siek tiek kad nebutu ragai su ja,ar imanoma perkasti cia wiska su tom kalbom?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 18:12:46 | Nuoroda
apie sitas negaliu pasakyt, nes nesusiduriau su jom, bet manau turizmo ir viesbuciu administravimas idomi specialybe, pati dabar visai noreciau tokia studijuot
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 09:08:32 | Nuoroda
Islaikiau matke 46 manot to uztektu stojant i reklamos vadyba arba turizma? Ir kaip kitus egzus mazdaug reikia islaikyti, kad patekciau cia? baisu man jau, kad maza tiek
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 11:16:33 | Nuoroda
Užtektų:).Nesijaudink, jei visus egzus taip išlaikysi-užteks.Nors gali būti kiti ir mažiau šiek tiek.Tik kaži ar tada į Vf įstosi:)(lyginant su kitais metais aš būtent apie reklamos vadybą).Aš pati su 65% matkės...Nusivyliau irgi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 13:04:23 | Nuoroda
stosiu i reklamos vadyva, erslo vadyba ir turizmo ir viesbuciu administravima..labai tikiuos i kuria nors spec.itaikyt;/
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 13:25:49 | Nuoroda
bambonke>> kiek iš matkės?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 18:40:53 | Nuoroda
mazai,,lb mazai, 17..reklamos vadyba jau matau kaip nuplaukia, gal bent verslo vadyba iseis..tikiuos kad anglu ir lt bus apie 80,,tada gal kaip nors;/
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 18:51:55 | Nuoroda
bambonke>> na nesimato dar, kad nuplaukia, pasimatyti galės nebent trečiadienį:).Ramiai.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 18:54:17 | Nuoroda
tai kad negaliu ramiai, jau tiek visokiu forumu ir visko prisiskaiciau,,stogas vaziuoja;/ o daug kas stoja su ale blogais 60%;/ as isvis apgailetina jauciuos..o taip noriu i sita kolegija, kazkuo traukia ji mane;/
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 19:10:54 | Nuoroda
Na aš tai būtent į reklamos vadybą noriu.Aišku man pakaks matkės balų stojant tikrai.Tačiau man tai blogas rezultatas apskritai, nes tikejaus bent 80%.Ir šiaip maniau, kad ją moku gan gerai:).Tai tik tiek.Ir tikrai ne visi su blizgančiais balais stoja.Kaip ir jau n kartų esu rašius.tik pirmųjų balai būna aukšti, o paskui jis labai nukrenta..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 19:40:17 | Nuoroda
na as labai tikiuosi, kad yra taip, kaip sakai;> nenoreciau nulist i kokia visai nezinoma kolegija, vk man pats geriausiais variantas;}
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 23:41:08 | Nuoroda
Monikut, tu sakai , kad uztektu matkes 46 balus. Taciau as skaiciavau savo KB ir turiu galimybe istoti tik i Buh.apskaita(jeigu pasiseks).Pas mane matkes 55 b., lietuviu kol kas nezinau, bet galvoju 20 tikrai bus, gal daugiau.Tik anglu k. pas mane mokyklinis.Tai va mano KB bus apie 13.5-14.Tiek uzteks tik i buh.apskaita. Kaip tada galima istoti, pvz., i turizma su mat. 46 b. ?Negaliu suprast(
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 11:16:39 | Nuoroda
a_lisa>>aš turėjau omenyje, jei tarkim visi egzai po 35- 40% tada tikrai galima įstoti.Nežinau, kur tu skaičiavai, bet čia tos balų skaičiuoklės pasenusios.Tarkim studijos.lt skaičiuoklėje stojant į reklamos vadybą, nereikia lietuvių egzamino rezultatų.Geriausia pasiimti formulę ir pačiai apsiskaičiuoti:)( rankiniu būdu:D).Na o grįžtant į pradžią tai sakau tikrai su matke 55% turėtum Įstoti.Ir iš lietuvių užtektų 20% ir iš anglų.(metinį istorijos paėmiau 10:D), bet pagal praeitus metus jau būtum gale rotacijoje.Aišku, aš negaliu būti garantuota, kas įstos ,o kas ne:)( sako juk į reklamos vadybą konkursas vis didėja).
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 11:26:39 | Nuoroda
a_lisa>>aš turėjau omenyje, jei tarkim visi egzai po 35- 40% tada tikrai galima įstoti.Nežinau, kur tu skaičiavai, bet čia tos balų skaičiuoklės pasenusios.Tarkim studijos.lt skaičiuoklėje stojant į reklamos vadybą, nereikia lietuvių egzamino rezultatų.Geriausia pasiimti formulę ir pačiai apsiskaičiuoti:)( rankiniu būdu:D).Na o grįžtant į pradžią tai sakau tikrai su matke 55% turėtum Įstoti.BET kadangi tavo anglų mokyklinis, tai nežinau....Nes juk žinai tą frazę geriau iš valstybinio 1% negu iš mokyklinio 10( patikrinau ar tiesa....Tiesa:D).Tai čia tau koją ir gali tai pakišti.Nes aš paskaičiavau, tarkim jei visi valstybiniai tavo(kažkaip apie mokyklinius net nepagalvojau): matkė 55%, lietuvių 20%, tai tau būtų užtekę anglų valstybinio 20% ir jei istorijos metinis-10.tai pagal praeitus metus būtum įstojus (tik jau gale).Na bet aišku aš gi negaliu būti garantuota, kas šiemet įstos .Juk į reklamos vadybą konkursas vis didėja.(Labai viliuosi ir pati ten patekti:D)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 11:31:03 | Nuoroda
sor už techninius nesklandumus ( iš pradžių nepamačiau, kad anglų ne valstybinį laikei)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 12:14:57 | Nuoroda
Kaip manot su mokykliniais priims i TURIZMO IR VESBUCIU ADM. ? Rasysiu 1NR TVMa , bet jei ten ne pateksiu tai manau turieciau i Vk
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 16:47:25 | Nuoroda
na tai galit ir cia vbal skaiciuoklei pasiskaiciuot,lt egzamino reiks,paziurekit i koeficientus ju suma turi but lygi nuliui vk daugeliui specialybe matke 0.4,lt,angl,istorke po 0.2,tai pagal ta formule tik prisidekit lt su 0.2 koeficientu:) na dar laukiam kt rezultatu,as su matkes 59,ziuresim kaip cia bus, taikau beweik i visas ekf specialybes bei pora vvf (istaigu administravima,bei ten turizmo/viesbuciu administravima) tik gaila kad neatsiranda kokio studento is vvf,noreciau del tos 2-os uzsienio kalbos bisk pasidomet
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 16:49:53 | Nuoroda
dammit nusisnekajau koeficientu suma turi but lygi 1
Žinutė parašyta: 2008-06-27 13:20:05 | Nuoroda
Žiūrėkit, ketinu stot į programavimą kompiuteriams. Iš matematikos gavau 65, informatikos 38, lietuvių 87, anglų metinis 8. Pagal pereitų metų rezultatus tikrai turėčiau įstot. Ar protinga būtų rašyt tik vieną šitą vietą? :/
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą