Leidyba 2008
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 11:30:26 | Nuoroda
smagu kad ir sitas forumas atgijo pagaliau...nes jau buvo nusirites zemai agnyte, zinok visi tai tikrai nevaziuos..turesi matomai darbo o groupsas tai man kazkaip nelabai...gal kokia skype konferencija kada jau turiu apie 15kursioku kontaktus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 16:08:36 | Nuoroda
Aš kaip ir esu toj grupėj, bet va atrodo kažko nepatvirtinau ;D Nesuprantu,kas čia dedas ;D Aš irgi į baraką noooriuu!!! ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 16:45:48 | Nuoroda
yeee atrodo,aš jau grupėj
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 17:36:54 | Nuoroda
aš irgi tikiuosi bendrabutį gauti - norisi savu kailiu sužinot, ką reiškia barake gyvent urshulla, o gal tu kartais bendrabutį gyveni, patirtim pasidalint gali?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 18:17:21 | Nuoroda
Sveiki, mielieji būsimieji kursiokai Žaviuosi jūsų entuziazmu ir apgailestauju už savo gana vėlų (bet tikiuosi ne pavėluotą) prisijungimą prie mūsų komandos Mielai ir aš pabendraučiau:
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 18:23:18 | Nuoroda
Beje, jei ką prajuokins mano kvailokas nick'as, tai jį teko pasirinkti, nes normaliu vardu prisiregistruoti nepavyko Gleznute likęs iš gana senų laikų, o šiaip tiesiog Ieva
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 18:57:00 | Nuoroda
Sveikute Ievute ;] Niekad nevėlu prie mūsų prisijungt ;p Tai gal palik ir skype būtų lengviau bendraut ;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 22:46:38 | Nuoroda
Labas vakaras, mielosios ir mielieji Kaip nuotaikos po priėmimų? Neišsigandę labai? Kadangi ne visus sutikau priemėmimuose, tai aš irgi duosiu galų gale jums savo kontaktus: Skyep: materija Kuratorka Diana
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 22:54:47 | Nuoroda
Laba vakara, mieloji kuratorka ;] Kur cia issigasi kai tokios mielos mamytes mus pasitinka, su tiek sypsenu, greitakalbem ir siluma ;p Laukiam nesulaukiam kol po jusu sparneliu atsidurim ;]] Labai ausu gal nenutampysit
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 00:03:35 | Nuoroda
Jap, gyvenu bendrabutyje. Diana irgi ten pat gyvena, o greitai ir į mano aukštą atsikraustys. Sąlygos nėra tokios blogos, kokias tikėjausi rasti. Aišku, bendras dušas, į kurį patartina eiti tik su šlepetėmis, ir wc atsibosta ir "užpypina" negyvai, bet ištverti įmanoma. Koridorinė sistema leidžia pažinti visų 6 kambarių gyventojus, o su kitais kaimynais dar ir virtuvėje susitinki. Maisto vogimo atvejų dar nemačiau. Kambariokai yra jau duotieji dažniausiai, nes labai mažai visiškai laisvų triviečių kambarių. Beje! Mano 705 ir aš lauksiu dviejų naujokių, gal kuri mergaitė iš jūsų taps mano sugyventine . Iš baldų vadovybė duoda tik lovą su čiužiniu, dar yra spinta sieninė, o daugiau viskuo reikia rūpintis patiems. (Galėčiau kam nors padovanoti spintelę, jeigu reikia . )
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 00:04:51 | Nuoroda
O dar! Labai neišsigąskit mano grasinimų, aš tik kalbu daug, kad ausis tampysiu. Gimtieji Šiauliai vis dėlto įtaką daro - turiu būt agresyvi ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 01:38:53 | Nuoroda
O tai tu gyvenai su daug vyresnėm panelėm, kad jau likai viena ir lauki kambariokių? ;] hm, o dviviečių kambarių yra laisvų ar jau neverta tikėtis apsigyvent su kuo norim? ooo dar pasirodo ir stalą reikia įtraukt į sąrašą, jei jau gausim baraką ;D valstybė tokio nesukūrė. p.s ei Agnyt nevažiuok gi ant Šiaulių, aš irgi iš to krašto, bet agresija nepasižymių (bent kol jos nepažadina ;D)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 18:47:46 | Nuoroda
Na, tada reiškia, kad ne tik miestas lemia asmenybę Būna, palieka kokių daiktų senieji gyventojai - tai šaldytuvą, tai stalą, tai kėdę. O kai kurie palieka didžiulį balaganą... Viena mano kambariokė šiemet baigė leidybą ir išsikraustė iš bendrabučio, o kita išsikraustė gyventi su grupioke į dvivietį. Tokių kambarių teoriškai kaip ir nėra, tiesiog gali susitarti su administratoriumi ir gyventi dviese triviečiame. Tai nėra lengva, bet įmanoma. Žinoma, kainuoja šiek tiek brangiau. O šiaip.. Sunku yra patekti gyventi su norimais žmonėmis. Atsikraustymo dieną turi atvažiuoti kuo anksčiau, tada dar įmanoma pasirinkti bent aukštą, kuriame nori gyventi ). Beje. Po 11 valandos vakaro liftai nebeveikia.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 20:09:02 | Nuoroda
O mes būsim apgyvendinti tam 16 aukštų barake taip? Na aš tai visai nieko prieš gyventi ir tryse, bet bent vieną žmogų norėtųsi pažinot iš anksto. Bet aišku kaip bus taip ;] Vistiek turbūt įmanoma sutart su visais ;] O patys bendrikai nėra rakinami, kada nori tada gali pareit?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-03 12:50:35 | Nuoroda
Taip, būsit apgyvendinti šešiolikaaukščiame niujorko bendrabutyje. Pas mus bendrikas nerakinamas, taigi gali pareit, kada nori, svarbu, kad budinti atsibustų O apsigyventi su pažįstama yra įmanoma, tik, kaip Agnė ir minėjo, turi kaip įmanoma aknsčiau iš ryto pas administratorių būti, nes tada dar pasirinkimas šioks toks būna.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-03 14:41:18 | Nuoroda
Gerais skmba Niujorkas Na viskas aišku, bet turbūt visi tą patį darys, tai neverta labai draskytis ;] Kaip bus taip ;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-03 15:20:03 | Nuoroda
Mano skype: glezhnute nors prie kompo bunu gana retokai, tikiuosi susisieksim
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-03 17:02:50 | Nuoroda
Benas irgi norėtų bendrabutyje gyventi. Tikiuosi, kad pavyks gauti. Kol kas visas dėmesys į tai. O su kuo jau ten teks gyventi, tai kaip iš aukščiau duos. Aišku, pas vaikinus tų visokių kuriozų daugiau nei pas merginas, bet prie visko galima prisitaikyt. O šiaip kol kas Benas atostogų įkarštyje, beveik nemiegojęs dvi paras ir trečia tokia pati laukia, bet vis tiek negalėjau neparašyt čia, kur tokios smagios diskusijos verda, vietoj to, kad miegočiau.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-03 18:14:22 | Nuoroda
Šaunuolis Benas, kad net po tokio nemigos maratono mūsų nepamiršta Iš tų tavo atostogų laukiam ne tik tavęs, tavo įspūdžių, bet ir LAUKTUVIŲ. Turėk omenyje, kad mes jauni, neragavę užsienietiškų gėrimų (blush)... Stovykloj gi praverstų Ne ne, man tai kokių saldainių kroatiškų pargabenk ;]]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-03 22:47:51 | Nuoroda
Tai iš tikro lauktuvės ir yra laukiamiausias dalykas, ne veltui taip pavadinta. O šiaip matau, kad nereikėjo čia užsiminti, o tai dabar teks urmu pirkti saldainius ir gėrimus.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą