Architektūra
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-26 01:09:11 | Nuoroda
Gtye, aglų kalba mokysis tie, kurie patys pasirinko sitoki smaguma, niekas ju pagal egzus nerinko ten(cia jei teisingai supratau tavo minti) o studiju knygeles nr tai tas pats kaip ir lsp nr. ir ji gali pasiziuret lsp.lt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-26 13:26:34 | Nuoroda
Sveiki, aš irgi trečioj grupėj. Ir ji tikrai ne anglų kalba. O anglų kalbos nesirinkau ne dėl to, kad pati nesuprasiu, ką dėstytojai šneka, bet dėl to, kad dėstytojų anglų kalbos lygis yra toks apgailėtinas, kad būten jie nesuprastų, ką aš atsakinėju
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-27 11:23:59 | Nuoroda
Gtye, kaip neįdomiai.. Et tie architektai kokie! kimikumaru, laba, grupioke O gal kas žinot ar yra visi grupių sąrašai internete? Ar čia VGTU tik tokie nuskriausti ir neturi jokios info? beje, ar yra koks atskiras VGTU forumas pagal fakultetus or sth??
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-27 18:44:57 | Nuoroda
Del anglu grupes : man sake, kad jei bus daugiau norinciu studijuot anglu k , negu viena grupe, tai ziures i anglu egzo rezultatus.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-28 02:39:05 | Nuoroda
Man sake apie tai, kad pagal egzus rinks, kai ash brandos atestata pridavinejau Galvojau pasitikslinsiu xD O kitos spec daro kokius meet'us?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-28 11:28:20 | Nuoroda
Joo, aš iš savo draugų tik ir klausau kaip va šiandien buvo meetas, savaitgalį vėl organizuojam ir pan..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-29 11:19:52 | Nuoroda
Klausykit, o ar niekas nenorit keist grupės? Aš tai pasižiūrėjau savo tvarkaraštį (trečios grupės) ir pagalvojau, kad fantastiškai gerai būtų būt pirmoj grupėj. Tada pasiskambinau į dekanatą ir sakė, kad jei kas nori keist grupę, tą reikia padaryt rugsėjo pirmą - ateit ir parašyt prašymą, tačiau ne vienam - reikia dviese ateit, kad apsikeist vietom. Taigi ar niekas nenori iš pirmos grupės į trečią pereit?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą