kas i ktu viesasis administravimas?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-13 19:05:54 | Nuoroda
Na as tai nzn... gal bus koks simtux kad 70 tai tikrai zinau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-13 20:59:51 | Nuoroda
butu visai nieko jei kuri pakviestu i ta zymiaja one.lt grupe musu fako
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-13 21:00:31 | Nuoroda
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-14 18:15:00 | Nuoroda
Tai tu pats ten turi uzsiregint, kur bendraklasiai o gal ir grupe yra? As kazko nezinau?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-14 22:36:35 | Nuoroda
as irgi noriu i grupe. ar dar jos nera? na, tai galit susirast mane, bendrakursiai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-15 11:43:12 | Nuoroda
Pakwieciau i draugus o grupe tai nemanau kad tokia yra... pagal aukstaja mokykla tik manau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-15 13:46:36 | Nuoroda
liabai grazi mergyte ir man rodos draugiska ir paprastute
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-16 20:35:48 | Nuoroda
Kaip miela o tu wisai nepasikelus atrodai
Žinutė parašyta: 2008-08-18 00:00:57 | Nuoroda
Jei yra kokia grupe (kalbu ne apie bendraklasius) tai pakvieskit ir mane
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-18 23:57:07 | Nuoroda
Pakwiete snd mane i wiena KTU grupe tai jei kas norit rasykit man onej - uzkwiesiu sawo el pasta jau pirmiau pawiesinau o siaip manau atpazinsit - wisur Jowi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-21 15:07:31 | Nuoroda
na, ar visi varysit i stovykla? as nesenai suzinojau, kad negalesiu, labai gaila
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-21 21:14:46 | Nuoroda
Tikrai gaila as tai warysiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-22 20:22:03 | Nuoroda
aš tai ir nagalėsiu varyti, o taip norėjau...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-22 22:13:00 | Nuoroda
o kodel negalesit?kas nutiko?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-22 23:05:53 | Nuoroda
o gal kas nors cia man isduos paslapti kur ta stovykla vyks m?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-22 23:49:02 | Nuoroda
kapitoniskese, kaisiadoriu rajone
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-23 21:59:58 | Nuoroda
Sveiki fuxai, tiksliau gal labiau fuxes )), nors bus ir vienas kitas nelaimelis . Vaziuokit i stovykla visi butinai, labai fun, rasit daug draugu, prisizvengsit ir laika gerai praleisit. BUvau praeitais metais ir tikrai nesigailiu, o atsiminimai visam gyvenimui . Nuvaziuoji nieko nepasystantis, grysti su naujom pazintim. Ir rugseji jau bus matyti veidai, tai ir labintis bus su kuo ). Kas nevaziuoja, daug ka pramazina
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-25 18:27:31 | Nuoroda
Waziuojam waziuojam
Žinutė parašyta: 2008-12-08 22:49:55 | Nuoroda

sweiki:) rasau referata etikos tema ir truksta informacijos apie interesu konfliktus bei piktnaudziawima,jei kas turit informacijos ikelkit,buciau dekinga

Žinutė parašyta: 2008-12-08 23:08:40 | Nuoroda

 Štai keletas minčių, temai Etikos problemos Viešajame administravime

Piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi yra valstybės tarnautojo ar jam prilyginto asmens savo tarnybinės padėties, įstatymais ir kitais teisės aktais suteiktų teisių, pareigų ir įgaliojimų panaudojimas arba nepanaudojimas priešingai tarnybos interesams, jos veiklos principams, esmei ir turiniui. Jis yra padaromas aktyviais veiksmais (turtines vertybes naudojant ne pagal paskirtį, sudarant neteisėtus, nepagrįstus sandorius, eksploatuojant pavaldinių darbą savo interesais, neteisėtai suteikiant sau ar kitiems asmenims lengvatų ar privilegijų ir pan.) arba neveikimu, t. y. neatlikimu veiksmų, kurie, tinkamai atliekant savo pareigas ir įgaliojimus, buvo būtini .Tačiau piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi nebūtinai turi būti susijęs su norminių aktų, reguliuojančių valstybės tarnautojo ar jam prilyginto asmens veiklą, draudimų pažeidimais. Piktnaudžiavimu pripažintini ir tokie veiksmai, kurių joks norminis aktas nedraudžia, bet kurie priešingi tarnybos principams, nes kaltininko veikloje ar jos epizode dominuoja ne viešas, bet asmeninis arba savanaudiškas interesas. Pvz., antstolis perveda iš skolininkų gautus pinigus į terminuoto indelio sąskaitą palūkanoms gauti; žemėtvarkininkas pigiai supirkinėja žemes iš kaimo žmonių ir pan.

Piktnaudžiavimas užimama padėtimi. Naudojimasis turima valdžia gali būti vykdomas ir organizacijos narių, ir pa­šalinių asmenų atžvilgiu. Ši problema gali iškilti ne tik dirbant vado­vaujantį darbą ar kontroliuojant kitus, bet ir kasdieniniame eilinio val­dininko darbe. Dirbantys vadovaujantį darbą gali netinkamai panaudoti turimą valdžią kontroliuodami pavaldinius (jų parinkimas, paaukš­tinimas ar atleidimas).

Tik griežtai nustatytos visuomeninės tar­nybos taisyklės ir normos turėtų padėti užkirsti kelią piktnaudžiavi­mui užimama padėtimi.

 Piktnaudžiavimas darbuotojų laiku. Dažnai pasitaiko atvejų (pvz. artėja patikrinimas), kuomet darbuotojai prašomi pasilikti ir padirbėti po darbo valandų. Jei už papildomas darbo valandas yra atlyginama, problema neegzistuoja. Ta­čiau net darbuotojui gera valia sutikus padirbėti ilgiau nei numatyta darbo grafike be atlygio, problema neišnyksta. Tai gali būti vadovo ne­mokėjimo efektyviai organizuoti darbą ar nedisciplinuotumo pasekmė. Realiausia priemonė šiai problemai įveikti būtų keisti ar tobulinti vadovavimo stilių.

 

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą