Taikomoji matematika KTU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 20:34:59 | Nuoroda
brangieji ir brangiosios butu labai saunu jeigu kiekvienas pasirasytu savo kontaktus juk smagu butu pabendrauti su to paties likimo zmogeliukais pries visus smagumus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 12:39:39 | Nuoroda
mano skype : tylkaaa
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 14:17:21 | Nuoroda
as iš radviliškio o man patiko dokumentus priduot atėjau ir išėjau per 5min tikiuosi bendrabučio labai, tas, kad galiu negaut mane tiesiog kankina o kur reiks dėtis tokiu atveju? nes aš iš Radviliškio o jei reikia kam kontaktų tai: arba skypei liepsnelyte, arba one.lt irgi bus liepsnele...
Žinutė parašyta: 2008-07-30 17:13:43 | Nuoroda
na jau musu tikrai nemazas burys, manau reiketu kada susibegti ir pabendrauti daugiau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 22:39:53 | Nuoroda
Skype daliuxxxe arba
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 13:24:49 | Nuoroda
persalusyte pritariu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 02:06:52 | Nuoroda
na va, kiek matau daug likimo draugiu cia, ir aciu dievui kad merginu ne mazuma.. mano skype : italiushte920
Žinutė parašyta: 2008-08-02 21:08:36 | Nuoroda
tai kada darom susibegima ?:):)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-03 22:56:15 | Nuoroda
Tai va.. Daug ka jau sumeciau i Skype Public Chat, o jei kas dar nori prisijungti prie grupioku chat, tai galite: Per mane - Skype ID - Poderis , arba per nuoroda - http://www.poderis.com/TM/
Žinutė parašyta: 2008-08-04 21:36:36 | Nuoroda
Sveiki Va bent jau kiek spejau pamatyt Agnes tikrai dvi bus As viena is ju o siaip tai bent jau cia tai renkasi labai jau moteriska kompanija, tikiuosi ir vaikinu tarp musu padauges na ziuresim, kaip cia mums pavyks susibendraut mano skype agnuze.. (taskai butini, nes nerasit )
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 21:12:41 | Nuoroda
Sveiki visi, tiksliau visos... atsirado ir vaikinu siek tiek...vis siokia tokia pradzia... jei kam bus idomu, tai skype nerijuss...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 12:44:19 | Nuoroda
laba visiems busimies grupiokams. as irgi istojau i sia specialybe. labai butu faina susipazinti. mano kontaktai arba skype palemoniete
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-11 14:14:38 | Nuoroda
Sveiki kaip faina matyti vis gausejancias jusu gretas Esu matematikos antrakurse, busima antros grupes kuratore ( deja nezinau, kas is jusu i ja papulsit ). Labai laukiu, kada su jumis visais susipazinsiu o kilus kokiems nors klausimams visada galite man parasyti arba skype: milduze19
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-12 12:31:19 | Nuoroda
Sveiki visi matematikai ir matematikės esu Jūsų atstovybės narys, matematikos antrakursis ir būsimos I-osios grupės kuratorius. Taigi mažą dalelę Jūsų aš jau pažįstu, o šiaip visus norėčiau pasveikint pasirinkus šią įdomią ir perspektyvią specialybę Garantuoju, studentiški metai tikrai neprailgs Tai vat, o visi norintys plačiau sužinot apie pirmo kurso studentavimo ar studijavimo ypatybes brūkštelkit man ==================================================================== skype: viktooras one: e-mail: ==================================================================== Iki susitikimo Rugsėjo 1-ąją
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-15 11:51:43 | Nuoroda
Sveiki visi, dar vienas vaikinukas pateko i jusu buri, tiesa, gaila, kad taip velai parasiau, bet darbas darbas, ir dar karta darbas. tikiuosi greitu laiku susipazinsime daug labiau. Jei kam bus idomu, numesiu ir skype adresiuka... okitukas, tai ka, susimatysim rugsejo pirmaja... butu malonu pries tai labiau susipazinti, bent jau per INET pasauli, nes vienam i toki buri nepazistamuju eiti, kazkaip viduje neramu bet jei teks, tai as pasiruoses... p.s. malonu butu susipazinti su jumis, taip kad, skelbiames, arba brukstelkit man i skype "romeoforyou" mano vardas Arnoldas ;] jei kam idomu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-15 17:03:52 | Nuoroda
sveiki visi kaip matau gana daug i taikomaja matematika istojo as ir taip pat, is matkes 90 surinkau o is fizikos 73, bet lt nesiseke, bet gerai kad istojau ten kur norejau jei kam reikes mano skype : amareslam1 , o elektr.p. (esu prisijunges seses vardu, del to esu vaikinas jei ka )
Žinutė parašyta: 2008-08-17 11:01:20 | Nuoroda
pagaliau ir berniuku musu tarpe randasi dziugu
Žinutė parašyta: 2008-08-18 23:33:23 | Nuoroda
na taip, cia paneles dziaugiasi kiekvienu vaikinu
Žinutė parašyta: 2008-08-20 23:10:03 | Nuoroda
ka veikiam per rugsejo pirmaja ??????:):):)
Žinutė parašyta: 2008-08-21 22:07:43 | Nuoroda
Dical, is tiesu tai labai geras klausimas o ka veikiam, tai nzn is tiesu butu galima nulekt, kur.. bet musu turetu nemazas burelis susidaryt.. tai nzn..
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą