Pagalba lituanistams
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-21 00:35:22 | Nuoroda
Beje, panele_AS, gal galetum pasakyti kokias knygas reikes skaityti pirmame kurse? As jau nuo dabar pradeciau. Buciau dekinga uz atsakyma
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-21 19:17:14 | Nuoroda
Pirma semestra reikes skaityti antikine literatura ( graiku ir romenu ) pvz.: Terencijaus komedija Broliai, Cezario Galu karo uzrasai ir pan. Bet patarciau skaityti ne pacius kurinius, o ju aprasus romenu ir graiku chrestomatijose, nes taip lengviau atsakyti i kolio ar egzo klausimus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-21 19:20:04 | Nuoroda
Antra semestra reikes skaityti Don Kichota, Gargantiua ir Pantagriueli, Romeo ir Dziuljeta, Karaliu Lyra, Makbeta, Otela, Rolando giesme, Dantes Dieviskaja komedija (pragara), Tristana ir Izolda.... IR DAR DAUG
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-21 19:31:01 | Nuoroda
Ej, nejuokinga, nuo tokio saraso jau bloga darosi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-22 21:24:22 | Nuoroda
Kaip faina.... Nors gal tik dbr taip atrodo.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-23 14:47:20 | Nuoroda
Amnezija... Tau faian? galesi gal perskaityuti knygas ir man trumpai atpasakoti, bus ir man smagiau ir tau
Žinutė parašyta: 2008-08-23 20:26:14 | Nuoroda
Na, visų pirma pasisveikinsiu su būsimomis kolegomis Iš pasakytų komentarų susidariau nuomonę,kad "kaip pasiklosi, taip ir išmiegosi". Tiesa? iš pirmųjų atgarsių aišku, manau, jog su literatūra susidorosiu,bet mane neramina,o tiksliau erzina VPU informacijos pateikimo vangumas, tad ir kreipsiuos į jus su keletu man aktualesnių kalusimų. Ar tikrai kūno kultūros nebus,ar čia tik paistalai? Kaip sužinoti, ar gavu bendrabuty vietą, kai telefonu neįmanoma prisiskambinti,o internete skelbiama informacija,jog jau nuo rugpjūčio 19-os dienos visi sąrašai sudaryti,o štai vPU kolkas duoda informaciją tik apie gamtamoksliams skirtas vietas?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-23 20:29:36 | Nuoroda
Taip, Sarlote, man faaaina. Jei būsi gera, gal ir susitarsim Už tai tu man tos žadėtosios aviečių uogienės duosi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-23 20:31:29 | Nuoroda
Sveika, Fiesta. Galiu pasakyti tik tiek, kad dėl kambarių reikia skambinti pirmadienį po pietų. T.y. - po 14val. Tik tada jau bus aišku, kas gavo, o kas - ne.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-23 20:33:25 | Nuoroda
*nuo 14val.
Žinutė parašyta: 2008-08-24 09:40:39 | Nuoroda
aisku... lyg veliau ar leciau jau butu nebegalima stai,jei gaunu kambari,apsigyvent galiu tik 29-oj,o tai reiskia,kad vos kelios dienos adaptacijai,eeee,as tik antra karta apskritai Vilnuij busiu bet kam tai rupi,tiesa? O jei negaunu kambarelio su ivairiausio plauko mano likimo zmonemis,teks rezervuotis vieta parke ant suoliuko na,bet... o kaip visgi del kuno kulturos?
Žinutė parašyta: 2008-08-24 09:41:28 | Nuoroda
aisku... lyg veliau ar leciau jau butu nebegalima stai,jei gaunu kambari,apsigyvent galiu tik 29-oj,o tai reiskia,kad vos kelios dienos adaptacijai,eeee,as tik antra karta apskritai Vilnuij busiu bet kam tai rupi,tiesa? O jei negaunu kambarelio su ivairiausio plauko mano likimo zmonemis,teks rezervuotis vieta parke ant suoliuko na,bet... o kaip visgi del kuno kulturos?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-24 19:32:55 | Nuoroda
Kuno kulturos tikrai nebus. O del leto universiteto sistemos darbo, tai teks priprasti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-25 14:46:10 | Nuoroda
Fiesta, nepasirasei ZOOM programos? Ten zinok dave for free tokius zemelapius VLN miesto su visais marsrutais trulu ir autu, vat kaip retai besilankanciai sostineje tirkai rpaverstu, arba as tau rugsejo pirmosios proga atsviesiu ir padovanosiu Tai vat nors ir buvo zadeta, bet snd nesuzinojom padeties del baraku, (nors turejo jau snd buti aisku), viena panele skambino ir pasake, kad jau rytoj (antradieni 26d) turetu buti aisku, irgi po pietu. Sistema - ne is ispudingiausiu, bet paguoda ta, kad ne vieninteliai Lietuveleje toki stresa patiriam
Žinutė parašyta: 2008-08-25 16:01:38 | Nuoroda
zinia del kuno kulturos mane maloniai nudziugino(kas ir kaip suptiliai nutylesiu) ak,na,zemelapiuko nereik,turesiu vilnuij angela sarga gal istrauks is bedu..o gal visgi reikia????? bus proga pasilabinti dekui,paneles,uz informacija..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-25 20:07:01 | Nuoroda
O man kaip tik ne, taip norejau kuno kulturos .. teks dabar vienai begioti niuriais ziemos rytais po vln
Žinutė parašyta: 2008-08-25 22:42:06 | Nuoroda
hm,kai kam,matyt beje,as ne pries sporta,o disciplina.. ooo,va,merginos norejau paklausti.. ar yra patogi interneto prieiga bendrabutyje? Kiek ji kainuoja? Beje,ar verta veztis savo kompiuteri? Matot,esu girdejusi,kad net higieninius paketus kambariokes vagia na,siaip.. kokia situacija su baraku tvarka ir saugu ten palikti vertingus daigtus?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-26 14:34:50 | Nuoroda
Fiesta, manau kad viskas priklauso nuo kambariokes, ji bus vagile ar ne Kaip jau tikriausiai zinai, barake gyvensim po dvi, tai jei ka issiauklesi jei kuri bus nepaklusni Del kompo tai as jauciu vesiuosi savo senuka PC...
Žinutė parašyta: 2008-08-26 18:34:04 | Nuoroda
oo,po dvi-tai labai jaukiai: ir surmulio mazai ,ir draugija salia: na,tuomet studijuosim,kas per kembariokes na,o kur rast lituanistu,gavusiu bendrabuti sarasa??? ziurejau,zinau,kad gavau,bet ...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-26 21:15:10 | Nuoroda
Sarasa turetume ryt rasti kazkur interneto platybese Kada Fiesta kraustysiesi?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą