Kulturos istorija ir antropologija 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-02 17:44:22 | Nuoroda

 Sveiki,

 Kas stojate?Su kokiais balais tikites istoti?  As dabar nerimauji lengvai- pas mane anglu VBE 100,istorijos VBE 98 , bet lietuviu susisikau totaliai,.,40 gavau. Beje,anksciau buvau parasius vienai panelei,studijuojanciai sia specialybe,galiu pasidalint informacija.

  Labai daug priklauso, ka mastote, kas tai yra ta kulturos istorija ir antropologija. As pries stodama turejau visai kitoki vaizdini. Antropologijos cia maza, pagrinde yra kulturos istorija. Praktikos, kaip ir visur Lietuvoje, nerasta, vien teorija. Kita vertus, ta teorija irgi salygine. Vos keliuoe egzaminuose per du metus(ir tai daugiausia pirmam kurse) reikejo atsakyti tiksliai i klausima, pvz, kada ivyko tas ar anas. Visur kitur moko mastyti, tai yra, tarkim reikia perskaityti kelias knygas ir per egzamina gauni atvira klausima, kuriame turi parodyti savo samprotavimo sugebejimus, atsivertus knygos nenusirasysi.
del rytu ir centrines istorijos, kaip cia pasakius. Gal neidomiai skamba, bet, pavyzdziui, mes per vid. ir rytu europos istorijos pamokas ziuredavome ceku avangardinius filmus, skaitem ceku humoro forma parasytas knygas ir pan. Nebuvo jokio sausumo ir atsibodusio sovietmecio. Arba pirmam kurse yra civilizaciju istorija. Tai jei mastote, jog ten senoves civilizaciju paskaitos, tai apsirinkate, nes kalbama apie siuolaikines civilizacijas, kurios turi testinuma (JAV, Europa, Islamo, Afrikos, Indijos, Kinijos ir pan). Kitaip tariant, kas rasoma, dar nera tai, ko moko. Pirmam kurse galima ir nusivilti studijomis, nes nieko ypatingo, bet antram kurse tai, bent man, be galo idomu. Platumas tai irgi toks salyginis. Cia nera eiline istorija, kur ismoksti milijona faktu, cia labiau moko samprotauti, issisukti is padeties. Net ir bendrose su istorikais paskaitose, antropologu darbai visuomet geresni ir giriami. Savaime suprantama ir konkurencija tarp musu didesne.
Destytojai tai malonus, idomus. Yra ir nelabai kokiu, kompleksuotu, ar pernelyg susireiksminusiu, bet dauguma yra labai geri ir daug zinantys.
As be galo dziaugiuosi, jog cia istojau, bet kitiem rinktis sia studiju krypti atsargiai rekomenduoju. Jei jauciate, kad jums kultura idomu, kad siejate ja su savo ateitimi ir turite konkreciu planu ateiciai, kad visur kitur nenorite stoti, ir esate stiprus zmogus, atlaikysite visus: tai ka tu dirbsi baigus ta istorija?, tai tuomet pirmyn. Musu istojo 60, dabar yra 40. Is ju puse studijuoja, kad studijuoti. Taip kad, tai nera kazkas egzotisko, bet bet kokiu atveju perspektyviau uz istorija ar archeologija.

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-07-02 19:42:54 | Nuoroda

hai. rašysiu trečiu.

96 istorija, 96 anglų ir kaip ir tu susišikau su lietuvių 67.

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 67
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2009-07-06 10:47:35 | Nuoroda

 Rašiau pirmu. Šiaip tai atrodo baisiai įdomus dalykas ta kultūros istorija. O tų "kuo tu dirbsi" ir panašiai tai jau neimu galvon.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-07-09 02:39:33 | Nuoroda
Orkas_ rašė:

 Rašiau pirmu. Šiaip tai atrodo baisiai įdomus dalykas ta kultūros istorija. O tų "kuo tu dirbsi" ir panašiai tai jau neimu galvon.

  Na,jeigu as istosiu ,tai tikrai busim grupiokai ;)

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-07-22 23:35:34 | Nuoroda

 Na ką, patekau. Kas dar įstojot? :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-07-23 14:00:48 | Nuoroda

 Įstojau :)

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-07-23 19:47:46 | Nuoroda

i'm in  ; ) ka veikiam ;D

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-24 23:59:02 | Nuoroda

Gera diena, būsimi kursiokai :)

Žinutė parašyta: 2009-07-28 15:52:07 | Nuoroda

Ei, o kas žada varyt į stovyklą? ir kaip iki ten žmonės žada nusigaut? Beje, aš irgi įstojau

Žinutė parašyta: 2009-07-28 21:12:18 | Nuoroda

stofkė rugpjūčio 3-5d.  O nusigaut traukiniu, kuris važiuoja į Naująją Vilnią. Ir dar būtinai 70litukų turėt.

 

Žinutė parašyta: 2009-07-29 01:08:06 | Nuoroda

O gal kas ne su traukiniu, o su dviračiu norėtų varyt?

Žinutė parašyta: 2009-07-29 14:11:36 | Nuoroda

povilai duok skype savo prijungsim prie musu konferencijos ; }

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-29 14:58:57 | Nuoroda

Mano skype yra footspeaker

Žinutė parašyta: 2009-08-07 00:10:28 | Nuoroda

Sveiki, cia dar viena jusu kursioke, norinti susipazinti:) kaip stovykla beje?

Žinutė parašyta: 2009-08-08 22:53:13 | Nuoroda

skaipa skaipa ^^^ 

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-12 20:41:39 | Nuoroda

mano skype   klem2klem    

Žinutė parašyta: 2009-08-16 15:03:30 | Nuoroda

bukim pazistami. Mano skype   garbangirl

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą