socialine pedagogika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-08 09:23:15 | Nuoroda

kas sako kad bijo? kai gyveni Kaune turi kur gyventi pragyvenimas nekainuoja tai ka tu siulai mest viska ir varyt i Kedainius gyvent ieskotis buta ane? ar su masina vazinet kiekviena diena 60km ar kiek ten ? :D nu tai zinai o ka tie patys geri destytojai vazines pas mus i kauna  :P tad mes cia tik islosiam :) ir nieko nieko neprarandam :)

Žinutė parašyta: 2009-08-08 14:43:40 | Nuoroda

Hmmm, nu ka zinau ne vienas gyvena vienam mieste, o studijuoja kitam mieste

Žinutė parašyta: 2009-08-08 20:55:23 | Nuoroda

Jei is kaimo tai kiekvienas :D :D

Žinutė parašyta: 2009-08-08 22:12:02 | Nuoroda

Nesek pasaku tiktai

Žinutė parašyta: 2009-08-10 11:50:00 | Nuoroda

Pats nesk pasaku nusisneki tai kai reikalas ... faktas kad jei gyveni kokiam kaime tau tenka vaziuot i didesni mietsa ir ten gyventi, nafik mum gyvenantiem Kaune trenktis i Kedainius tik del mokslo ... ir tai cia buvo ivelta klaida jei butu mus visus informave padoriai kad sios studijos vyks kedainiuose abejojiu kad kas nors butu stojas i sia spacialybe is musu dabartines grupes. tad patylek

Žinutė parašyta: 2009-08-10 13:13:50 | Nuoroda

kiek žinau tai Kauno socialinio darbo studijos o Kėdainiuose socialinė pedagogika....tai šiek tiek skirtingi dalykai...ir kuom skiriasi šie du dalykai išaiškins dėstytojai

Žinutė parašyta: 2009-08-10 13:17:37 | Nuoroda

Nelabai supratau prie ko tas socalinis darbas? seip issamiau cia man galetum paaiskinti savo pasisakyma, nes kiek matau tai tema sukurta socialines pedagogikos, o ne soacialinio darbo. Ar as kazka praleidau?

Žinutė parašyta: 2009-08-10 15:26:43 | Nuoroda

Na jo kaunieciai tegul geriau sedi savam Kaune ir nelenda i Kedainius :D

  • Biologija / MBE 7
  • Istorija / MBE 6
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
Žinutė parašyta: 2009-08-10 15:45:42 | Nuoroda

cia man vienai jau juokas ima ar kas cia jum darosi? Biskiuka raminkites su savo bazaru nes jau pradeda nervas imti ... zemas lygis dar pradekit diskriminuot kad mes is Kauno ... pyzdiec...

Žinutė parašyta: 2009-08-10 16:04:07 | Nuoroda

Aš irgi norėjau stot į socialinę pedagogiką KK, bet turėjau šiek tiek proto, kad pasidomėčiau kur kas ir kaip, taigi jau pavasarį žinojau, kad tas fakultetas Kėdainiuose.Atsiprašau už išsireiškimą, bet velnių stojat nieko neišsiaiškine, gi niekas paskui nevaikščios ir neaiškins kas kur kaip ir kada.

  • Biologija / MBE -
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-10 16:57:33 | Nuoroda

blm dar viena ... kodel tokie kaip VU,VDU kiti universitetai ir kitos kolegijos sugeba pasirinkimu kataloge parasyti kur yra fakultetas? so? mes nieko nezinojom? buvom ale toki debilai ir kvailiai kad nepasidomejom? nu ne visi toki protingi kaip tu ar kiti ... is viso ar matot koks temos pavadinimas as kazkaip manau kad jum cia daugeliui neaktualu si tema ... :) tad

Žinutė parašyta: 2009-08-11 07:30:28 | Nuoroda

Padukele tai kaip tu ruosies studijuot jei net nepasidomi kur randasi fakultetas? labai aršiai diskutuoji kad nesupratai kur yra socialines pedagogikos fakultetas, juk pasidomejimui buvo ne viena diena skirta, o metai ar du  Kiek supratau tai esi istojus i Kedainiu fakulteta socialine PEDAGOGIKA ir tau netinka sis miestas nes esi kauniete...bet pagalvok kad kaune yra Soc. DARBUOTOJO specialybe o tai tikrai skiriasi nuo pedagogikos

Žinutė parašyta: 2009-08-11 10:17:05 | Nuoroda

Bet ar tu supranti kad mes studijuosim socialine padagogika kaune? ar blm kaip tau isaiskint? ka? blm is viso nei cia tavo reikalas nei ka.... beto dazniausiai domiesi ne kur kas yra o butent ka reikes mokintis, kokia tikimybe yra turet darba ir panasiai ... o abskritai tai tavo mazas reikalas...

Žinutė parašyta: 2009-08-11 13:11:59 | Nuoroda

su tokiais nervais ne socialine "pedagogika" mokintis o kiek dabar perziurejau kauno kolegijos studiju programu sarasa tai niekur neradau kad socialine pedagogika bus destoma ir Kaune:

Kaune destomas sis dalykas :65305S205 Socialinis darbas*2 SPF socialinis darbas sveikatos priežiūros srityje;
socialinis darbas su senais ir pagyvenusiais žmonėmis;
socialinių paslaugų organizavimas 3,5*2 Socialinio darbo profesinis bakalauras,
socialinis darbuotojas
 

Kedainiuose sis:65307S117 Socialinė pedagogika KJRF socioedukacinis darbas specialiose švietimo ir globos įstaigose;
socioedukacinis darbas su rizikos grupių vaikais ir jų šeimomis 3,5 4,5 Edukologijos profesinis bakalauras,
socialinis pedagogas
 

 

Žinutė parašyta: 2009-08-11 13:23:10 | Nuoroda
nebeFux'e rašė:

su tokiais nervais ne socialine "pedagogika" mokintis o kiek dabar perziurejau kauno kolegijos studiju programu sarasa tai niekur neradau kad socialine pedagogika bus destoma ir Kaune:

Kaune destomas sis dalykas :65305S205 Socialinis darbas*2 SPF socialinis darbas sveikatos priežiūros srityje;
socialinis darbas su senais ir pagyvenusiais žmonėmis;
socialinių paslaugų organizavimas 3,5*2 Socialinio darbo profesinis bakalauras,
socialinis darbuotojas
 

Kedainiuose sis:65307S117 Socialinė pedagogika KJRF socioedukacinis darbas specialiose švietimo ir globos įstaigose;
socioedukacinis darbas su rizikos grupių vaikais ir jų šeimomis 3,5 4,5 Edukologijos profesinis bakalauras,
socialinis pedagogas
 

 

 Mano klasioke cia siemet istojo, tai kai suzinojo, jog Kedainiuose, tai nebuvo daug norinciu, tad kita diena jai paskambino ir pasake, jog darys grupe Kaune. Internete pasenusi informacija, gali ja nesuiremti ir neskleisti ereziju. Bus KAUNE grupe, bus ir Kedainiose.

Vat

Žinutė parašyta: 2009-08-11 13:38:08 | Nuoroda
nebeFux'e rašė:

su tokiais nervais ne socialine "pedagogika" mokintis o kiek dabar perziurejau kauno kolegijos studiju programu sarasa tai niekur neradau kad socialine pedagogika bus destoma ir Kaune:

Kaune destomas sis dalykas :65305S205 Socialinis darbas*2 SPF socialinis darbas sveikatos priežiūros srityje;
socialinis darbas su senais ir pagyvenusiais žmonėmis;
socialinių paslaugų organizavimas 3,5*2 Socialinio darbo profesinis bakalauras,
socialinis darbuotojas
 

Kedainiuose sis:65307S117 Socialinė pedagogika KJRF socioedukacinis darbas specialiose švietimo ir globos įstaigose;
socioedukacinis darbas su rizikos grupių vaikais ir jų šeimomis 3,5 4,5 Edukologijos profesinis bakalauras,
socialinis pedagogas
 

As tai patikek tikrai nesinervuoju ... :) Ir ne tau spresti ... :) Kai zmogus nezino tai manau jam verta patylet :) Nemanai kad istojusiu i sia specialybe daugiau zinau kur man bus paskaitos kada ir kaip :) :D as tai manau, kad man tikrai daugiau zinoti :) Nes ne tik musu kalte cia buvo kad mes nepasidomejom kur butent yra Kauno Kolegijos fakultetas, bet ir visos priemimo komisijos kalte abi puses kaltos ir db yra kaip yra ... tad ...

 

 

Žinutė parašyta: 2009-08-11 15:19:40 | Nuoroda

nu nebent paskutine minute taip padare...bet yra daug zmoniu kurie stojo isankstiniu budu ir niekas ju neinformavo kad ir kaune bus tokios studijos debilizmas...tai jei tokius sprendimus priima paskutinemis minutemis tai visko gali but kad rugsejo pirma suzinosit jok kaune nepasitvirtino studijos ir ka tada daryt...kazkaip nelogiskai kolegija daro

p.s. o siaip man cia buvo aktualu pasidomet nes daug draugu stojo i sia spec. O ir pati sia specialybe studijuoju tik man jau liko paskutiniai meteliai...

SEKMES VISIEMS

Žinutė parašyta: 2009-08-11 16:25:28 | Nuoroda
~*~*Padukele*~*~ rašė:

cia man vienai jau juokas ima ar kas cia jum darosi? Biskiuka raminkites su savo bazaru nes jau pradeda nervas imti ... zemas lygis dar pradekit diskriminuot kad mes is Kauno ... pyzdiec...

 Panele nesinervuok, niekas cia nestumia ant jusu :D Po to vietiniams per jus nelieka vietu :D

  • Biologija / MBE 7
  • Istorija / MBE 6
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
Žinutė parašyta: 2009-08-11 16:59:12 | Nuoroda
nebeFux'e rašė:

nu nebent paskutine minute taip padare...bet yra daug zmoniu kurie stojo isankstiniu budu ir niekas ju neinformavo kad ir kaune bus tokios studijos debilizmas...tai jei tokius sprendimus priima paskutinemis minutemis tai visko gali but kad rugsejo pirma suzinosit jok kaune nepasitvirtino studijos ir ka tada daryt...kazkaip nelogiskai kolegija daro

p.s. o siaip man cia buvo aktualu pasidomet nes daug draugu stojo i sia spec. O ir pati sia specialybe studijuoju tik man jau liko paskutiniai meteliai...

SEKMES VISIEMS

 Ne tas zodis,kad paskutine minute - dienai praejus po priimtuju paskelbimo pradejo visiem pakviestiesiems skambinet, kad darys grupe ne Kedainiuose, o Kaune. Cia grybu karas...tikrai, kad dar susvaigs rudeni - o ka, jum nesakem, kad vis tik nebus Kaune grupes...? LIETUVA juk.

Sekmes paciai

Žinutė parašyta: 2009-08-11 16:59:36 | Nuoroda

Kas nesupranta paklausykite :) tiems (tai yra man , padukelei ir dal keliems zmonems) buvo pasiulytas varijantas mokintis kaune SOCIALINE PEDAGIGIKA , o ne SOCIALINI DARBA Kaune, nes mums yra palankiau gyventi ir mokintis Kaune. destytojai, dekanai atvaziavo , mums viska paaiskino ir pasake, kad del musu , studentu,pdarys viska kad mes mokintumemes, tad jie suteike mums tokias salygas :) mes priklausome KEDAINIU FAKULTETUI, bet mokinsimes KK centriniuose rumuose, ar tie kurie taip arsiai puole supratote? :/ :))  Tikiuosi visiems seksis mokintis :] .. lia lia lia ..

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą