Lietuvių Filologija ir Ispanų kalba
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-10-29 21:53:55 | Nuoroda

 Sveiki;) 

Esu 12-kė, ir žadu stot į lietuvių filologiją ir Ispanų kalbą. Taigi gal kas studijuoja ir galėtu papasakot apie studijas, dėstitojus ir  seip apie mokslą.

Beje gal kas irgi žada stot ten? Būtų malonu susipažinti.:)

Žinutė parašyta: 2009-11-01 20:19:22 | Nuoroda

Sveika. Nenoriu nuliūdinti, bet lietuvių ir ispanų k. grupė bus renkama tik 2013m., nes priėmimas į šią specialybę vyksta kas ketverius metus (bent taip iki šiol buvo). 2009m. grupė rinkta, todėl nelabai realu, kad rinks ir 2010m.]

2010m. greičiausiai bus renkamos lietuvių ir krotaų/suomių grupės. Beje, ten lietuvių kalbos 70proc., tai pagalvok gerai.

Sėkmės, kad ir kaip bebūtų.

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-11-19 14:43:40 | Nuoroda

Na ką, rašiau praeitų metų taisyklėmis remdamasi, bet, pasirodo, šiemet ispanai vėl bus  renkami ;)

 

 

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-11-23 21:04:27 | Nuoroda

Labas,

pati nestudijuoju lt/isp, bet turiu studijuojančių draugų. Galiu pasakyti, kad ispanų mokytis tikrai lengva, bet nereikia pamiršti, kad ji yra po "ir", t.y. vis dėl to pagrindinis dalykas yra lietuvių kalba (nors pirmame kurse taip gali ir nepasirodyti).

Jei iš tiesų domiesi šiomis studijomis, galiu pasiūlyti vieną gerą dalyką, jei dar jo nebandei - - tvarkaraščius . Parsisiųsk pirmo kurso lietuvių filologijos ir užsienio kalbos failą, ir nepagailėk bent vieno vakaro analizuodama tai, kas ten studijuojama. Šiaip bent jau šių metų pirmo kurso dėstytojai, kiek teko girdėti, tikrai neblogi, Pakerys ir Subačius tokie asmenybės :) (kas filologijos fakultete yra laaabai gerai).

Žinutė parašyta: 2009-11-24 14:55:30 | Nuoroda

Sveiki,

Labai keista, kad bus renkama vel ispanu grupe. As studijuoju lietuviu ispanu kalbas pirmi metai VU, tai galiu pasakyt pora zodziu:

Apie destomus dalykus: TIkrai ne viskas idomu, kitaip turbut ir but negali. Ypac sunkus dalykas yra literaturos teorijos ivadas, ir jo destytojas kietas riesutelis :) Bent jau man sunku ir anglu, aukstas lygis, ne taip kaip mokykloj. Nagrinejam anglu ir amerikieciu literatura, panasiai kaip mokykloj  per literaturos pamokas nagrinedavome lietuviu literatura, tik cia aisku angliskai reikia :D Nenoriu gasdint, gal ne pas visas destytojas vienodai :) Na nelabai daug ka turiu pasakyt apie tuos destomus dalykus, kadangi neilgai studijuoju. Jei turi konkreciu klausimu - klausk

Apie destytojus: Pakerys - tiesiog destytojo idealas, gerasirdis, idomus, geras ir t.t ir t.t. Subacius kieciausias, turbut fil'fako zvaigzde :D Siaip destytojai, bent jau kurie man desto, visi saunus. O ka jau kalbet apie ispanu kalbos destytoja Marta ;]nereali destytoja.

 

tai tiek, jei kas domina, tai klauskit ;]

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2010-01-29 17:18:43 | Nuoroda

O man įdomu....kokiu lygiu reikia mokėti ispanų kalbą?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-19 14:55:29 | Nuoroda

O koks buvo, jusu, istojusiuju, konkursinis balas?

Žinutė parašyta: 2010-05-20 23:40:24 | Nuoroda

Ispanų kalbos moko nuo nulio, tad gali ateiti nieko nemokėdamas :}

Įstojusių mažiausias konkursinis berods buvo 19,25 ar kažkas panašaus, buvo ketvirtas visame VU :}

Žinutė parašyta: 2010-05-20 23:43:09 | Nuoroda

Ai, pamiršau paminėti, kad čia kalba apie nemokamas vietas. Pas mus nors buvo skelbta, kad bus pora nemokamų vietų, visos buvo nemokamos.

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:45:24 | Nuoroda

 Sveiki! Pagaliau radau kur galima pakalbėti apie lietuvių filologiją ir ispanų kalbą. Mane labai sudomino ši specialybė. Ypač paskaičius jos aprašyma. Šiaip esu suinteresuota į lietuvių kalbą, bet žiauriai man graži ispanų kalba. Man labai labai įdomu kokio lygio studijos čia? Ar labai sunku mokintis? Girdėjau kad VU reikia per naktis sėdėt ir mokintis... čia rimtai ar nelabai? ;))))) Nesakau kad noriu malti š... visus mokslo metus, bet tikrai nenoriu kankintis mokindamasi ispanu kalbą. Ai ir dar ar visi ten atėję su pagrindais ispanų? nes aš gyvenime jos nesimokius... Ir dar kaip su atsiskaitymais? Nereikia ten kas menesį labai sunkiai vargti? :) Ir tikrai labai sunku su anglų kalba? Nes jau būtų per daug anglų kalba, ispanų kalba..... Svajoju įstoti į nemokamą, bet tikrai nenorėčiau turėt skolų dėl to kad per sunku... LAbai laukiu nuomonių LAbai labai ačiū.

Žinutė parašyta: 2010-06-01 02:22:30 | Nuoroda

Prie ispanų tikrai nereikia naktimis sėdėti, mokosi labai linkmai ir pasiekiamas geras lygis, nes dėstytoja ispanė. Kaip minėjau, moko nuo pat pradžių, gali ateiti nieko nemokėdama. Žinoma, bus tokių, kurie savarankiškai yra mokęsi, nes tai toookia graži kalba :}} tai va.

Anglų tikrai labai sunku, negirdėjau tokių atsiliepimų, kad būtų buvę lengva pas kurią nors dėstytoją. Na, bet tai tik vieneri metai tos anglų kalbos, be to, išmoksi daug :}

Dėl sėdėjimo per naktis, tai čia labai nuo tavęs pačios priklauso. Galima sėdėti, galima ir nesėdėti ir turėti visai gerus pažymius.

O jei tau labai patinka lietuvių kalba, tai išvis turėtų būti svajonių studijų programa :}} mano grupėje dabar beveik visi tokie, kurie stojo čia labiau dėl ispanų ir tie lietuvių dalykai... nelabai įdomu :} o dėstytojai ir lietuvių kalbos dalykų rimti. ypač pirmame kurse.

Žinutė parašyta: 2010-06-01 10:05:49 | Nuoroda

Man ir labai grazi ispanu kalba ir dar lietuviu kalba patinka, del to ir manau kad butu svajoniu specialybe.Tai jei anglu kalba tik pirmam kurse tai super, nes tikrai manau per sunku butu visas tris kalbas nagrineti. Bet va paziurejau koks 2009 metais buvo konkursinis balas i nemokama tai labai aukstas ;// As tikrai nezadu islaikyt visu valstybiniu po 90, ypac istorija nesiseka. O Tavo auksti balai buvo stojant? Ar ten tas konkursinis toks ausktas tik pagasdint... nes jei ir siemet toks bus tai nezinau tada....

Žinutė parašyta: 2010-06-02 03:43:11 | Nuoroda

konkursinis tikrai toks, koks parašytas. maniškis buvo 19,65 berods. svarbiausias yra lietuvių egzas :}

Žinutė parašyta: 2010-07-03 17:47:16 | Nuoroda

O gal kas gali parašyti kokia yra kaina šios studijų programos jei mokama?

  • Dailė / MBE 9
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 67
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 40
Žinutė parašyta: 2010-07-16 11:37:23 | Nuoroda

Kaip manot imanoma i nemokama istot jei mano konkursinis balas nesiekia 17? :/ 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą