Verslo anglų kalba
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-19 18:47:43 | Nuoroda

Sveiki. Ar įmanoma įstoti į vf su 46 iš lietuvių kalbos, 82 iš anglų, 77 iš istorijos, bei nesimokius antrosios užsienio kalbos?

Žinutė parašyta: 2010-06-11 19:03:17 | Nuoroda

Gali mėgint :) Pernai stojau į VF su lietuvių 17 procentų, anglų aštuonetu ir istorija šešetu ir įstojau ;DD

  • Biologija / MBE 7
  • Istorija / MBE 6
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
Žinutė parašyta: 2010-07-10 19:50:52 | Nuoroda

Kaip manote, kas geriau - teisė ar verslo anglų kalba...? (think) Jeigu teks rinktis iš šių dviejų spec., tai nežinosiu, ką pasirinkti...

Žinutė parašyta: 2010-07-22 14:43:24 | Nuoroda
Monaaa rašė:

Kaip manote, kas geriau - teisė ar verslo anglų kalba...? (think) Jeigu teks rinktis iš šių dviejų spec., tai nežinosiu, ką pasirinkti...

 Kas labaiu traukia ir kur save įsivaizduoji po studijų ten ir stok,niekas negali tau pasakyti ir patarti kokia spec rinktis,tu turi pati tai žinoti....

Žinutė parašyta: 2010-07-24 22:33:38 | Nuoroda

As taip pat cia istojau, kokie atsiliepimai cia besimokanciu studentu? ar lengvai pernai radot buta gyvenimui?

  • Istorija / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 14
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2010-07-24 23:29:38 | Nuoroda
 
 
egiciukasss rašė:

As taip pat cia istojau, kokie atsiliepimai cia besimokanciu studentu? ar lengvai pernai radot buta gyvenimui?

 

 

 Tikrai sauni kolegija :) Kai buvau pirmakursis maniau, jog nieko gero cia nebus, taciau jau po keliu savaiciu supratau, kad klydau :) Labai faini destytojai. Faina kolegijos vadovybe, ypac dekane su prodekane :) nesigailiu cia istojes :) na o del buto tai nemanau, kad sunku. Kadangi esu vietinis, tai man ir nereikejo ieskotis buto. Bet siaip is kursioku neteko girdeti, kad sunku buvo rasti buta :)

  • Biologija / MBE 7
  • Istorija / MBE 6
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:17:42 | Nuoroda
ForgetMe rašė:
 
 
egiciukasss rašė:

As taip pat cia istojau, kokie atsiliepimai cia besimokanciu studentu? ar lengvai pernai radot buta gyvenimui?

 

 

 Tikrai sauni kolegija :) Kai buvau pirmakursis maniau, jog nieko gero cia nebus, taciau jau po keliu savaiciu supratau, kad klydau :) Labai faini destytojai. Faina kolegijos vadovybe, ypac dekane su prodekane :) nesigailiu cia istojes :) na o del buto tai nemanau, kad sunku. Kadangi esu vietinis, tai man ir nereikejo ieskotis buto. Bet siaip is kursioku neteko girdeti, kad sunku buvo rasti buta :)

 O sunku mokytis? kazkaip baimina, kad paskaitos bus anglu kalba..:) bet manau, kad si specialybe daug perspektyvesne nei anglu filologija.. labai cia norejau istot ir tikiuos, kad bus smagu mokytis ir draugiski kursiokai, o dabar labiausiai suku galva del buto..

  • Istorija / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 14
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2010-07-26 00:33:50 | Nuoroda
egiciukasss rašė:
ForgetMe rašė:
 
 
egiciukasss rašė:

As taip pat cia istojau, kokie atsiliepimai cia besimokanciu studentu? ar lengvai pernai radot buta gyvenimui?

 

 

 Tikrai sauni kolegija :) Kai buvau pirmakursis maniau, jog nieko gero cia nebus, taciau jau po keliu savaiciu supratau, kad klydau :) Labai faini destytojai. Faina kolegijos vadovybe, ypac dekane su prodekane :) nesigailiu cia istojes :) na o del buto tai nemanau, kad sunku. Kadangi esu vietinis, tai man ir nereikejo ieskotis buto. Bet siaip is kursioku neteko girdeti, kad sunku buvo rasti buta :)

 O sunku mokytis? kazkaip baimina, kad paskaitos bus anglu kalba..:) bet manau, kad si specialybe daug perspektyvesne nei anglu filologija.. labai cia norejau istot ir tikiuos, kad bus smagu mokytis ir draugiski kursiokai, o dabar labiausiai suku galva del buto..

 Na tas sunkumas sioks toks visur gi buna :) Na nera taip jau sunku, kad net verkt norisi :) Na o del paskaitu anglu kalba, tai nevisos jos buna anglu kalba :) Anglu kalbos fonetika mums budavo ir angliskai, ir lietuviskai. Beja destytoja labai faina. Dabartine anglu kalba budavo angliskai, taciau nera ko baimintis, nes lengvai ir suprasi, ir susisnekesi :P Na dar per gramatika destytoja angliskai pravesdavo paskaita :) Tikrai nera ko bijoti :) Visada pirmakursiams buna siokia tokia baime, bet jau po keliu dienu pati pamatysi, kad nera baisu :) O del buto paiesku, tai nemanau, kad kils tau problemu :)

  • Biologija / MBE 7
  • Istorija / MBE 6
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
Žinutė parašyta: 2010-07-26 17:13:22 | Nuoroda

Labai Tau dekoju uz isamia informacija Rugseji susimatysim

  • Istorija / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 14
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2010-07-26 18:54:41 | Nuoroda
egiciukasss rašė:

Labai Tau dekoju uz isamia informacija Rugseji susimatysim

 Aha :D 

  • Biologija / MBE 7
  • Istorija / MBE 6
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
Žinutė parašyta: 2010-07-28 18:25:48 | Nuoroda

Sveiki, va istojau i verslo anglu kalba. Is pradziu nepatiko, nes gi Kedainiuose taciau jau vakare apsipratau ir jau greit varysiu  ten ieskot busto, tai mano klausimas mutu, kokia ten padetis su busto ieskojimu? Ar labai sunku susirasti ir kokios mazdaug ten kainos?

Žinutė parašyta: 2010-07-28 19:47:44 | Nuoroda
fantom19stud rašė:

Sveiki, va istojau i verslo anglu kalba. Is pradziu nepatiko, nes gi Kedainiuose taciau jau vakare apsipratau ir jau greit varysiu  ten ieskot busto, tai mano klausimas mutu, kokia ten padetis su busto ieskojimu? Ar labai sunku susirasti ir kokios mazdaug ten kainos?

 as vakar buvau, viena buta apsiziurejau dvieju kambariu, noreciau gyvent su bendrakurse, nes manau, kad vienai neidomu o kainu yra ivairiu, o tave domina 1 kambario butas?

  • Istorija / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 14
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2010-07-29 15:08:24 | Nuoroda

na taip daugiau domina 1 kambario butas nomuotis

Žinutė parašyta: 2010-08-02 21:02:00 | Nuoroda

Sveiki, ieskosiu Kedainiuiose 1 kambario buto, tai gal yra tokiu kurie taip pat nomuosis ir zino mazdaug kokios kainos ir situacija su buto nuoma Kedainiuose.

Žinutė parašyta: 2010-08-05 20:02:10 | Nuoroda
fantom19stud rašė:

Kokios kainos ir situacija su buto nuoma Kedainiuose.

Kai pildžiau prašymą, tai tas žmogus kuris priiminėjo juos, sakė, jog galima tikrai nebrangiai gaut išsinuomot. Užvedžiau kalbą apie bendrabučius, nes toli gyvenu ir norėjau gaut, tai va jis taip pasakė.

O šiaip, malonu matyt bent jau kelis žmones, kuriuos nuo rugsėjo pirmosios, matysiu kiekvieną dieną :D Sveiki.

Žinutė parašyta: 2010-08-06 15:57:28 | Nuoroda

o tai ten yra kokiu bendrabuciu ?

Žinutė parašyta: 2010-08-06 16:56:59 | Nuoroda
fantom19stud rašė:

o tai ten yra kokiu bendrabuciu ?

 Būtent, kad Ne. neturi fakultetas bendrabučio. dėl to tas žmogus ir prakalbo apie galimybę nebrangiai išsinuomuot butuką ar ką, Kėdainiuose.

Žinutė parašyta: 2010-08-07 11:33:17 | Nuoroda

kas is cia esanciu zada varyti i ta fuksu stovykla?

 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 22:39:20 | Nuoroda

Sveiki:) ar yra šiemet įstojusių į šią spec. ?  

Žinutė parašyta: 2011-07-27 10:35:59 | Nuoroda

Labas :) aš mokysiuos verslo anglų kalbą, kas dar su mumis? :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą