Kas is VU TVM?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-05 09:23:42 | Nuoroda

As ten planuoju istoti ir studijuoti tarptautini versla (anglu kalba). Gal galetumete pasakyti kaip ten jums sekasi? Ar sunku mokytis? Ar gailites, kad ten istojot? Prasau atsakykite, nes man tai labai svarbu!!!

  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-07-05 09:50:00 | Nuoroda

Po daugybes klajoniu manau apsisprendziau stoti i tvm, tik kita specialybe anglu kalba del ko biski bijausi- neisjauciu ant tiek gerai kertanti anglu kalba, kad sugebeciau gerai ir be problemu studijuoti. Bet kaip bus, taip. Visi kazkaip persilauzia :D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 13:27:18 | Nuoroda
SnowyQueen rašė:

Po daugybes klajoniu manau apsisprendziau stoti i tvm, tik kita specialybe anglu kalba del ko biski bijausi- neisjauciu ant tiek gerai kertanti anglu kalba, kad sugebeciau gerai ir be problemu studijuoti. Bet kaip bus, taip. Visi kazkaip persilauzia :D

 As tai girdejau, kad veliau galima pakeisti kalba, jegu bus per sunku.Bet nesu isitikinusi, nes niekur apie tai oficialiai neparasyta

  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-07-06 11:46:56 | Nuoroda

Tai kad nera lietuviskos grupes tu studiju, tad niekur nepereisi :D

Tik kazkaip dvejoju, nes nauja grynai specialybe, o naujos, kaip viis zinom, buna grynai experimentines.

Žinutė parašyta: 2011-07-11 14:26:00 | Nuoroda

Viena pažįstama studijuoja, tai sakė, jei norit tinginiaut ir lengvai prasisukt - stokit į TVM. Mane tai baugina, kad į vieną specialybę priima virš dviejų šimtų žmonių, kone kepimas gaunasi. Kita vertus, studijų kokybė gal ir nebloga, nežinau.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-07-12 17:40:22 | Nuoroda
svous rašė:

Viena pažįstama studijuoja, tai sakė, jei norit tinginiaut ir lengvai prasisukt - stokit į TVM. Mane tai baugina, kad į vieną specialybę priima virš dviejų šimtų žmonių, kone kepimas gaunasi. Kita vertus, studijų kokybė gal ir nebloga, nežinau.

 Ar tikrai ten jau taip lengva ? Aš labai tuo abejoju,nes pakankamai plačios studijų programos ir daug dėstomų dalykų. Esu girdėjusi, kad ten toli gražu nėra lengva, nors kaip iš tiesu nežinau.

Žinutė parašyta: 2011-07-12 21:37:45 | Nuoroda
alone_walking rašė:
svous rašė:

Viena pažįstama studijuoja, tai sakė, jei norit tinginiaut ir lengvai prasisukt - stokit į TVM. Mane tai baugina, kad į vieną specialybę priima virš dviejų šimtų žmonių, kone kepimas gaunasi. Kita vertus, studijų kokybė gal ir nebloga, nežinau.

 Ar tikrai ten jau taip lengva ? Aš labai tuo abejoju,nes pakankamai plačios studijų programos ir daug dėstomų dalykų. Esu girdėjusi, kad ten toli gražu nėra lengva, nors kaip iš tiesu nežinau.

 Visur taip. Apie kokia aukstaja mokykla tik nepaklausi, visur sakys, kad lengva, kad viska ir visus ten galima nupirkti, o kiti ima tada priestarauti, kad sunku mokytis ir panasiai...  Moralas: kas nenores mokytis- sumokes ir viskas, o po to sakys, kad labai lengva ten mokytis, o kas mokosi ir stengiasi- tam aisku bus sunkiau :)

  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-07-13 22:37:34 | Nuoroda
EvelinaG rašė:
alone_walking rašė:
svous rašė:

Viena pažįstama studijuoja, tai sakė, jei norit tinginiaut ir lengvai prasisukt - stokit į TVM. Mane tai baugina, kad į vieną specialybę priima virš dviejų šimtų žmonių, kone kepimas gaunasi. Kita vertus, studijų kokybė gal ir nebloga, nežinau.

 Ar tikrai ten jau taip lengva ? Aš labai tuo abejoju,nes pakankamai plačios studijų programos ir daug dėstomų dalykų. Esu girdėjusi, kad ten toli gražu nėra lengva, nors kaip iš tiesu nežinau.

 Visur taip. Apie kokia aukstaja mokykla tik nepaklausi, visur sakys, kad lengva, kad viska ir visus ten galima nupirkti, o kiti ima tada priestarauti, kad sunku mokytis ir panasiai...  Moralas: kas nenores mokytis- sumokes ir viskas, o po to sakys, kad labai lengva ten mokytis, o kas mokosi ir stengiasi- tam aisku bus sunkiau :)

 Norejau pasakyti isvada, o ne moralas

  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-24 16:12:42 | Nuoroda

 Tai ką taip mažai čia stojančių? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 10:49:21 | Nuoroda
neuzvardinta rašė:

 Tai ką taip mažai čia stojančių? :D

 Tikraiusiai bus daugiau, tik jie nezino apie si saita

  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-07-25 14:17:02 | Nuoroda

 aš,manau,čia įstosiu

Žinutė parašyta: 2011-07-25 15:10:32 | Nuoroda
andriusk92 rašė:

 aš,manau,čia įstosiu

 o i kokia specialybe?

  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-07-25 15:12:56 | Nuoroda
EvelinaG rašė:
andriusk92 rašė:

 aš,manau,čia įstosiu

 o i kokia specialybe?

 verslo finansų valdymas :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:26:36 | Nuoroda

ISTOJAU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-08-28 22:35:43 | Nuoroda

man TVM per politologija reikejo sios knygos Politikos mokslu enciklopedinis zodynas pas doc.dr. A.Jankauska parduodu uz 12 lt ;)

Žinutė parašyta: 2011-08-28 22:36:35 | Nuoroda
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą