Apie studijas 2008.istojimas, mokestis, dokumentu padavimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-01 21:17:26 | Nuoroda
tai vienam univere ar kolegijoj tu gali kiek nori tu prasymu turet,ir viska i viena lapa surasai. tik vat man dar pasistojo klausimas..girdejau, kad bus kazkokia komisija ar kas vilniuj, kur reiks ta prasyma nest..nu kitaip sakant nereiks vaziuot i kazkuri is univeru, o tiesiog nuvykus i kazkokia vieta gauni forma ir ja gali net ir namie uzpildyt kas nors ka nors apie tai esat girdeje?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-01 21:54:04 | Nuoroda
eee, nepamirskit VTVK. jinai irgi bendruoju priemimu priima. www.vtvk.lt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-01 22:09:18 | Nuoroda
gal pasirodysiu kvaila, bet kur kitas kolegijas rasyt?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-01 22:22:31 | Nuoroda
Va man irgi aktualus sitas klausimas. Ne suprantu as nieko:( kas zino, paaiskinkit. Pvz as noriu istot i VK, ten du specialybes, taigi po pakarotines sesijos vaziosiu ir atiduosiu blanka su tais 2 specialybes. Ir dar vaziuosiu atskirai i kiekviena kita kolegija i kuri noriu istoti, ten pvz VVK, SMK.. ir jeigu mane priima i VK ir SMK, tai as pats renku kur mokytis?? p.s. tikiuosiu mane suprasit, nes reikia istot, o jeigu ne istosiu i VK, tai kaip man istot i kita, kuria negalima bendrajam priemimui p.p.s atsiprasau uz klaidu, man truputi sunku lietuviskai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-01 22:25:10 | Nuoroda
Kitais zodziais as galiu atskirai i kiekviena kolegija rasyti prasyma(VK, SMK, VVK, VSDK, VTVK ir t.t.) ir laukt kur istosiu??
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-01 22:48:52 | Nuoroda
na mano durna galva tai yra taip..gauni ta popieruka kur reik visas norimas specialybes surasyti, bet ten ieina kaip jau daug kartu sakyta tik univerai ir vilniaus kolegija.i ta blanka viska rasai prioritetu mazejimo tvarka, nes jei istojai tik i kokia 4 spec is savo pasirinktu 7 tai kitu jau ir nebetikrina. BET, i atskiras kolegijas(visas kur tu cia isvardinai ir pan.)nesi prasymus pats, ir tada jei jau istojai i kuria nors is tu kur parasei i blanka ir i kolegija kokia tai tada turbut gali pasirinkt kur nori..ar as teisingai mastau?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-01 23:03:32 | Nuoroda
na mano durna galva tai yra taip..gauni ta popieruka kur reik visas norimas specialybes surasyti, bet ten ieina kaip jau daug kartu sakyta tik univerai ir vilniaus kolegija.i ta blanka viska rasai prioritetu mazejimo tvarka, nes jei istojai tik i kokia 4 spec is savo pasirinktu 7 tai kitu jau ir nebetikrina. BET, i atskiras kolegijas(visas kur tu cia isvardinai ir pan.)nesi prasymus pats, ir tada jei jau istojai i kuria nors is tu kur parasei i blanka ir i kolegija kokia tai tada turbut gali pasirinkt kur nori..ar as teisingai mastau? Va tu supratai, man to ir reikia zinoti:) Kas zino, paaiskinkit mums?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 13:17:34 | Nuoroda
Norėčiau paklausti tų kas pildė internetu. Kaip užpildai savo pagrindinius duomenis, suvedi prioritetus, ką turi rodyti, kad žinočiau, kad pranešimas sėkmingai išsiųstas ir patvirtintas.Beje jei pranešimas patvirtintas ir išsiųstas kaip viskas vyksta toliau, aš gaunu iš to universiteto atsakymą, kad įstojau ar kaip?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 18:25:58 | Nuoroda
Man dabar jau reikia pildyti prasyma, nes bus stojamasis egzas.. Tik iskilo klausimas, kaip daryti su diplomu su pagyrimu? Dar nezinau ar visi egzaminai bus virs 50 O paskiau pataisyti internete neina, nes jeigu istrini baigta mokykla, tai issitrina ir visas prasymas.. Tai kazin kaip daryti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 18:52:50 | Nuoroda
Tai va, kad tuo netu viska supildai .... ir tvyro ore abejoke, kad negavo jie nieko..., nors ten jie tipo suveda duomenis, bet ar paskuj juos gaus aukstosios tai chrenia znajet....
Žinutė parašyta: 2008-06-02 19:10:58 | Nuoroda
Tai einat i ,,studiju programu pasirenkamumas'', suvedat savo duomenis ir patikrinat, ar viskas teisinga... Ten ta varianta jie nagrines per bendra priemima Jei kas ne taip, pataisot...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 19:26:38 | Nuoroda
Tai i mano klausima kasnors zino ats?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 20:38:28 | Nuoroda
siulyciau nepatinget ir jei univerai tam paciam mieste, tai tiesiog nuvaziuot ir norm viska ranka uzpildyt;P nes internetas toks jau dalykas, gali kas nors uzluzt ir panasiai ir tada psio nepasitikiu as tom technologijom
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 21:42:57 | Nuoroda
turiu klausimų: 1.Nuo kada iki kada reiks pateikt tuos dokumentus? 2.Jei neislaikai vieno is triju egzu,perlaikai ir ar tada dar imanoma kur nors istot ar jau viskas tik kitais metai ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-03 12:46:05 | Nuoroda
tai jeigu bambonkei viskas persunku parasyta, tai apie koki univera tu gali svojoti?!?!?!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-03 14:49:53 | Nuoroda
nesupratau? tipo jei man del visu situ stojimu kyla kazkokiu klausimu tai jau durna esu nu tarkim , jei tik tau nuo bus geriau;] atsirado mat proto bokste, kause nelaiminga
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-03 16:07:57 | Nuoroda
geriau atsakykit i mano klausimus,cia nesipesusios
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-03 16:22:03 | Nuoroda
prasymai internetu nuo 2008 - 04 - 15 iki 2008 - 07 - 07, pateikiant asmeniskai nuo 2008 - 05 - 27 iki 2008 - 07 - 19, 15 val.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-03 16:52:55 | Nuoroda
o kaip ten internetu reikia ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-03 17:02:01 | Nuoroda
nueini i www.lamabpo.lt ir ten jau ziurek kaip kas, man kadangi internetu neaktualu tai daryt tai nzn
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą