VU fuksų stovyklos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-07-21 21:56:58 | Nuoroda
Okay, dabar metas ir man užduoti kvailą klausimą ne vietoj ir ne laiku Yra koks nors skirtumas, kokias tas 3 foto priduosiu formindama doc? Nes turiu aibę visokių, kurių nėr kur dėti, tai iškiščiau 3 beveik skirtingas... Ai, ir kadangi porą radau 5x3,5 cm, tai gal tiktų apkarpytos?! Ten foną apkirpčiau, o veidas šviečia visu baisumu Nes kaskart viskokiems biesams eidavau fotkintis, o šiemet ypač dažnai, tai reik mažint vartotojiškumą
Žinutė parašyta: 2008-07-21 22:05:51 | Nuoroda
man rodos,vertetu daryt tema : ''klausimas David'' ir palikt stovkes ramybej!
Žinutė parašyta: 2008-07-21 22:21:09 | Nuoroda
Tada aš geriau jau pasitrauksiu, bet jums torčiukų negadinsiu...
Žinutė parašyta: 2008-07-21 22:28:19 | Nuoroda
Džy, mano klausimas buvo slapta adresuotas David, bet į jį gali atsakyti ir kiti labiau apsišvietę (tik soliariumų lempų apšvieta netinka) ;]
Žinutė parašyta: 2008-07-21 22:29:06 | Nuoroda
nu gerai,gadinkit
Žinutė parašyta: 2008-07-21 22:32:40 | Nuoroda
sundinga, supranti toks klausimas, kad norėjau palaukti, gal kas gražiau atsakys, nes mano atsakymas nelabai būtų paremtas patirtimi, o daugiau nuomone, kuri yra tokia: O koks skirtumas? Vistiek visuose nuotraukose esi tu, o ne kažkoks skirtingas asmuo, niekada gi nenurodoma, kad nuotraukos privalo būti identiškos. Aišku gali prisikabinti, kiek papykti, gal jeigu labai kabrizinga ir dar daugiau pazysti. Pats turiu daug nuotraukyčių likusių, o man jos pradeda patikti, visuose skirtingai atrodau, tad tegu jos kaupiasi pas mane...
Žinutė parašyta: 2008-07-21 22:39:51 | Nuoroda
O apie tortus jau nebekalbesim? viskas?
Žinutė parašyta: 2008-07-21 22:42:04 | Nuoroda
Dėkui, David - koks nuoširdus atsakas Ai, rytoj paskambinsiu į VU ir pasiklausiu, antraip paranoja užeis, kaip kad buvo su prašymo pildymu internetu: užpildžiau, išsiunčiau ir kitądien puoliau skambinėti, ar jų duomenų bazėje tikrai yra info apie mane Na, o dabar prie tortų grįžtam .. Nemėgstu per saldžių
Žinutė parašyta: 2008-07-21 22:44:58 | Nuoroda
prie musu prisijunge dar vienas vyriskis ir jis siulo nakvot prie ezero as labai sutrikau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-21 22:45:28 | Nuoroda
ding porai dienu ir skaityk ~15puslapiu, pagailetumete mano akuciu, tai vel reikes pas okulista traukt, ex kas ten del torciuku, nes nieko dora neperskaiciau sundinga, 3x4, nesvarbu spalvotos ar ne david, gerbiu ,gerbiu zmogu, kuris nebijo "kisti" galva i fuxu tema, gali daugiau nei 1 karta atsakyti i ta pati klausyma, uz papildoma info ir uz programu sistemas
Žinutė parašyta: 2008-07-21 22:46:05 | Nuoroda
Žinot būna tokie minkšti, kur gabaliuką suvalgai ir akys cukrinės pasidaro ir daugiau nieko nesinori.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-21 22:49:04 | Nuoroda
Man tie torčiukai paliko šiek tiek tolimi...aš kai pamačiau lamabpo tuos skaičiukus (kažkur jau rašiau apie juos ;DD) ala statistiką, nebesu tokia tikra, kad įstoju ;DD O šiaip, prie mūsų prisijungs dvi draugės mano ir viens draugas, kuris bus vln tuo tarpu ;] žiūrėkit!! mūsų gretos vis auga ir auga ;]]] O torčiukus mėgstu tik saldžius. Kaip tortas gali būt nesaldus? Čia jau ne tortas
Žinutė parašyta: 2008-07-21 22:50:35 | Nuoroda
o nepamenu jie ir stoja i vu? prisivesit chemiku kokiu,tai taip ir zinokit nu ka...liepos 28.kas dar?
Žinutė parašyta: 2008-07-21 22:53:43 | Nuoroda
O žinot ką išmoko MIF'iečius pirmiausia? "Ką su chemikais darysim?! Juos į ALŲ išmainysim! Ką su chemikėm darysim?! Kaip norėsim, taip darysim!!!". Asmeniškai, yra labai gražių chemikių, nueiti pasivaikščioti po jų fakultetą, yra ramių vietelių, turi siaurus sukūrinus laiptelius vienoje vietoje. Be to viena mergina kai valė auditoriją labai gražiai su pianinu grojo, negalėjau neįkišti snapo pasiklausyti... P.S. Pas chemikus valgykloje yra alaus... Čia ką domina...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-21 22:56:44 | Nuoroda
Jep,stoja ;] Tai ką, kabinsim chemikes panas ;DDD ir vesimes jas gerti alaus ;D
Žinutė parašyta: 2008-07-21 22:58:08 | Nuoroda
David, gal morengas? Tik jis nėra labai minkštas, tačiau nuo mažo gabaliuko apsąla kraujas... Tortai geriausi vaisiniai/jogurtiniai, tada jie būna gaivūs ar net saldžiarūgščiai Chemikai/biochemikai - žavingi vyrai Jie merginoms prieš miegą skaito laboratorinių darbų instrukcijas P.s. "mergina kai valė auditoriją labai gražiai su pianinu grojo" - įdomu, ką ji ten valė, kad dar ir grojo tuo pačiu metu
Žinutė parašyta: 2008-07-21 23:00:48 | Nuoroda
Atleiskit, mano galvą šiuo metu ne tokia kokia turėtų būti. Ten valė valytoja ir mergina tik grojo. O koks tortas nežinau, aš juos dažniausiai tik valgau... Svarbiausia, kad jis būtų minkštas...
Žinutė parašyta: 2008-07-21 23:02:44 | Nuoroda
Senas diedas be dantų neįkanda riešutų!!!
Žinutė parašyta: 2008-07-21 23:04:04 | Nuoroda
alaus pas chemikus yra?oooo,chemikai,as pas jus uzsuksiu
Žinutė parašyta: 2008-07-21 23:06:20 | Nuoroda
Na aš dar ne toks senas manau, pasimatymas su dantines dar tik po savaitės... Ech, greičiau siųstų ką reikia ir galėsiu nešti savo moliūgą į lovą...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą