Gyvenamoji vieta
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-11 19:03:54 | Nuoroda

Sveiki būsimieji pirmakursiai. :) Tikriausiai ,kaip  kiekvienas ne didmiesčio gyventojas, susiduriu su gyvenamosios vietos studijų metu problema. Kaip elgsitės jūs : nuomuosite bendrabutį, kambarį ar butą? Gyvensite vieni , su pazįstamais ar  svetimais žmonėmis? Bėda tame, kad aš nuo pat vaikystės augau viena ir man labai sunku gyventi su kitais žmonėmis. Esu didelė pedantė ir panašiai, o gyvenant su kokia nors drauge dėl to savo preciziško pedantiškumo rizikuočiau draugyste. Galėčiau butą nuomotis viena, bet jau ir taip tėvams teks mokėti už mano mokslą, o jei dar tokią sumą už butą... Jausčiausi labai blogai, o dirbti pirmame kurse.... Na, nuo antro gal jau galima pradėt mąstyt apie darbą, bet tik ne nuo pirmo... Ką darysite jūs..?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-11 19:18:20 | Nuoroda
mellisa rašė:

Sveiki būsimieji pirmakursiai. :) Tikriausiai ,kaip  kiekvienas ne didmiesčio gyventojas, susiduriu su gyvenamosios vietos studijų metu problema. Kaip elgsitės jūs : nuomuosite bendrabutį, kambarį ar butą? Gyvensite vieni , su pazįstamais ar  svetimais žmonėmis? Bėda tame, kad aš nuo pat vaikystės augau viena ir man labai sunku gyventi su kitais žmonėmis. Esu didelė pedantė ir panašiai, o gyvenant su kokia nors drauge dėl to savo preciziško pedantiškumo rizikuočiau draugyste. Galėčiau butą nuomotis viena, bet jau ir taip tėvams teks mokėti už mano mokslą, o jei dar tokią sumą už butą... Jausčiausi labai blogai, o dirbti pirmame kurse.... Na, nuo antro gal jau galima pradėt mąstyt apie darbą, bet tik ne nuo pirmo... Ką darysite jūs..?

 Labas :) Visų pirma klausiu, ką žadi studijuoti, jei su tokiais balais mokamam sėdėsi? :p

Aš mąstau apie bendrabutį arba kambarį, bet vienas faktas tas, kad dar viskas keistis gali labai greitai, nes visų pirma reikia įstot ten, kur norim :) Aišku, jei pavyktų mano planai, truputį "pachymyčinčiau", ir butą gal nuomotų man, bet man gaila vistiek mano tėvų, nors ir į vf einu :)

Žinutė parašyta: 2009-07-11 19:20:09 | Nuoroda

kadangi esu didelis tingynys ir turiu toki pati drauga tai mes kaip ir planuojam dviese megint.. :) kambaryje.. abiem nlb svarbus kambario tvarkingumas ir t.t.. seip tai manau priimtymiausias variantas 2 kambariu butas 4turiem zmonesm tai 50 lt gal daugiau gausis nei bendrike bet patogumo nesulyginsi.. ir seip 4 zmones tai jau toks skaicius kai ir pabaliavot uztenka.. ir kartais pabut ramiai netrukdytu lb.. sekmes tau su tokiu zmogum kaip as dabar tave issivaizduoju tikrai sunku gyvent butu nes mano mama panasi.. gal del to kad visa gyvenima man irgi tai i galva kiso butent priesingas ir tapau :D nors gyvenu vilniuje ieskosiuos butu atskirai nuo teveliu norisi tikrojo studentisko gyvenimo kurio neribotu tevu klausimai pastovus ir draudimai..

  • Fizika / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2009-07-11 19:27:56 | Nuoroda

Žiūriu čia ne aš vienas turiu bėdų su pedantiškumu:D 

  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 55
Žinutė parašyta: 2009-07-11 19:29:34 | Nuoroda

Galvoju apie MRU teise ar teise ir valdyma. As jau tokia esu... man viskas turi buti tobula. Ziurinejau butu nuomos skelbimus, tai normalus, sutvarkytas butas kainuoja apie 700-800 litu. Tikrai daug, o tokiam apsnerkstame bute gyventi, tai tas pat kaip ir bendrabutyje gyvent. Gal skamba, kad as labai ispuikusi, bet kitokia buti negaliu... Apsimetineciau. 

Žinutė parašyta: 2009-07-11 19:30:45 | Nuoroda

Iš vienos pusės norėčiau nuomuotis butą ar kambarį, kadangi taip būtų daugiau privatumo, galbūt ir ramiau, bet iš kitos pusės norėčiau ir į baraką, gyventi su kursiokais, manyčiau taip daug lengviau būtų susibendraut , taip, kad šiek tiek pasimetusi esu

  • Biologija / MBE -
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-11 19:32:58 | Nuoroda

Šiaip MRU bendrabučiai Valakampiuose yra tikrai puikiai sutvarkyti, viskas nauja ir gražu, kiekvienas kambarys turi savo atskirą tualetą, dušą, kriauklę. 

  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 55
Žinutė parašyta: 2009-07-11 19:34:09 | Nuoroda

Planas - bendrabutis. Priežastis, irgi nenoriu tėvų per daug nualint :) Jei geri kambariokai papuola tai visai gerai ir bendrabuty.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-11 19:35:14 | Nuoroda
saras* rašė:

Šiaip MRU bendrabučiai Valakampiuose yra tikrai puikiai sutvarkyti, viskas nauja ir gražu, kiekvienas kambarys turi savo atskirą tualetą, dušą, kriauklę. 

 Ko nepasakytum apie VU... :D

Žinutė parašyta: 2009-07-11 19:36:42 | Nuoroda
EzoTao rašė:
saras* rašė:

Šiaip MRU bendrabučiai Valakampiuose yra tikrai puikiai sutvarkyti, viskas nauja ir gražu, kiekvienas kambarys turi savo atskirą tualetą, dušą, kriauklę. 

 Ko nepasakytum apie VU... :D

 nu...

  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 55
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-11 19:36:52 | Nuoroda
mellisa rašė:

Galvoju apie MRU teise ar teise ir valdyma. As jau tokia esu... man viskas turi buti tobula. Ziurinejau butu nuomos skelbimus, tai normalus, sutvarkytas butas kainuoja apie 700-800 litu. Tikrai daug, o tokiam apsnerkstame bute gyventi, tai tas pat kaip ir bendrabutyje gyvent. Gal skamba, kad as labai ispuikusi, bet kitokia buti negaliu... Apsimetineciau. 

 Nežinau, garantuot negaliu, bet tu turi realių galimybių gaut krepšelį, nes tave tempia istorija. Nors, kai visus sustatys į geriausiųjų eilę, gali kruopelyčių pritrūkt. O į MRU, manau, įstotum nesunkiai. Koks gaunasi tavo KB?

Žinutė parašyta: 2009-07-11 19:36:56 | Nuoroda

O kas tiems VU ? :D

Žinutė parašyta: 2009-07-11 19:44:16 | Nuoroda

18,6+ mazdaug. Niekas manes netempia. persiskaiciavau savo KB pagal praejusiu metu skaiciuokle ir i VF MRU as nepapuolu. Nemanau, kad siemet bus kitaip, nors , aisku, pirmiausia bandysiu vf. Man taip geda del to, negaliu nei mamai, nei mokytojai i akis normaliai pazvelgti.  

Žinutė parašyta: 2009-07-11 19:48:44 | Nuoroda

Yra viena iseitis kai gyvent vienai bute ir neskriaust tevu... tai moketi uz savo sutapytus pinigus. Pora metu galeciau gyventi normaliame bute  is santaupu, o veliau gal jau ir dirbciau... Tiesiog butu labai gaila taip sunkiai uzdirbtus pinigus isleisti buto nuomai, kai planavau juos panaudoti visai kitiems tikslams... 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-11 19:51:23 | Nuoroda
mellisa rašė:

18,6+ mazdaug. Niekas manes netempia. persiskaiciavau savo KB pagal praejusiu metu skaiciuokle ir i VF MRU as nepapuolu. Nemanau, kad siemet bus kitaip, nors , aisku, pirmiausia bandysiu vf. Man taip geda del to, negaliu nei mamai, nei mokytojai i akis normaliai pazvelgti.  

 Sistema šiemet keičiasi, keičiasi koeficientai, iš visų metinių lieka tik vienas svarbus. Tavo KB 18, 6 + - vadinasi, socialiniuose moksluose krepšelį gauti yra labai tikėtina, nebūsi pirma eilėje, būsi prieš galą - bet koks gi skirtumas. O į MRU su tokiu KB įstosi :)

Žinutė parašyta: 2009-07-11 19:55:57 | Nuoroda

Man jau net mintis buvo kilusi i VDU stot ir vazinet kasdien i Kauna, bet tokiu atveju gyvenciau su tevais ir niekas is esmes nepasikeistu, nes as ir taip kasdien vazinedavau i laikinaja sostine... 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-11 19:57:16 | Nuoroda
mellisa rašė:

Man jau net mintis buvo kilusi i VDU stot ir vazinet kasdien i Kauna, bet tokiu atveju gyvenciau su tevais ir niekas is esmes nepasikeistu, nes as ir taip kasdien vazinedavau i laikinaja sostine... 

 Žiūrint, iš kur tau reikia važiuot :)

Žinutė parašyta: 2009-07-11 20:03:55 | Nuoroda

35 km nuo Kauno... 

Žinutė parašyta: 2009-07-11 20:49:18 | Nuoroda

Aš jau tuoj būsiu antrakursė, ir metai kaip gyvenu bendrabutyj, patarimas vienas, pabūkit studentai ir pagyvenkit bendrabutyj,tikrai verta, sakau atvirai ;) 
Jei bijot dėl kambariokų tai čia nėra taip blogai, jei jau labai nesutarsit galit prašyt kito kambario,gal per tą laiką su kažkuo susibendrausit ir pan.. ;)Bet bendrabutjyj tikrai gerai,nors ir aš laaabai mėgstu tvarką,bet negaliu sakyt,kad jei gyveni bendrabutyj tai jau iškart turi būt apsišnerkšęs visus galus ;) Visur yra tvarka ir tai jau priklauso nuo pačio žmogaus ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-11 21:01:15 | Nuoroda
Gitunia rašė:

Aš jau tuoj būsiu antrakursė, ir metai kaip gyvenu bendrabutyj, patarimas vienas, pabūkit studentai ir pagyvenkit bendrabutyj,tikrai verta, sakau atvirai ;) 
Jei bijot dėl kambariokų tai čia nėra taip blogai, jei jau labai nesutarsit galit prašyt kito kambario,gal per tą laiką su kažkuo susibendrausit ir pan.. ;)Bet bendrabutjyj tikrai gerai,nors ir aš laaabai mėgstu tvarką,bet negaliu sakyt,kad jei gyveni bendrabutyj tai jau iškart turi būt apsišnerkšęs visus galus ;) Visur yra tvarka ir tai jau priklauso nuo pačio žmogaus ;)

 As taves labai atvirai paklausiu... O kaip tada, kai nori pabut su savo vaikinu? Bendrabutyje tai butu neimanoma, o jei dar negrazi aplinka, tai isvis...

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą