ieškom kambariokų :D
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-09 12:41:45 | Nuoroda

jo,sauleteky,vgtu ir vu ten berods priklauso.nu kad is vgtu gyvena tai tikrai :) 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-09 16:44:15 | Nuoroda
samsung4u rašė:

Bet su barakais siais metais kiek zinau prastai bus,nes kamciatka remontui uzdaryta :) 

 net tyčia per langą atsidarius pažiūrėjau, kas čia per remontai toj kamčiatkoj ir kaip aš nieko nepastebėjau.:D bent jau dabar tai čia jokių remontų ir jokių kalbų apie remontus ir uždarymus nėra. kaip tu manai kur iškraustytų studentus iš belenkiek barakų?: ))

Žinutė parašyta: 2010-07-09 17:43:35 | Nuoroda

Sveiki,

ieškau kambarioko ar kambariokės. Esu antrakursis, draugiškas čiuvelis. Kartais megstu išgerti, rukau. Butas Vilniuje, Šeškinės mikrorajone, Ozo 24tam name. Prie pat akropolio. Susisiekimas geras. Tiek i centra, tiek i MRU, tiek i Sauletekio pusę važiuoja autobusai.

Kambarių skaičius: 2

Balkonas abiems kambariams.

Komunalkės žiemos metu gaunasi apie 300lt žmogui(jeigu gyvenam dviese). Tai yra: elektra, vanduo, šildymas, namo patarnavimai(liftas ir tt), internetas. 

Susidomėjusius kreiptis asmenine žinute, duosiu šeimininkės numerį.

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2010-07-10 23:52:58 | Nuoroda

Gryte,na man tik pasakojo,kad taip yra ir bus sunku su barakais,drauga tai i niujorka perkele :) 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-11 00:51:50 | Nuoroda
samsung4u rašė:

Gryte,na man tik pasakojo,kad taip yra ir bus sunku su barakais,drauga tai i niujorka perkele :) 

 matai kaip čia. nu rimtai nieko negirdėjau. na bet aš gyvenu jau suremontuotam, tai manęs neturėtų niekur kelt.: ) bet rimtai net įdomu pasidarė, kas čia per remontai.: )

Žinutė parašyta: 2010-07-11 02:04:34 | Nuoroda

tai pasidomek ir pranesk man,gal cia man visi meluoja ;) 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-11 02:36:00 | Nuoroda
samsung4u rašė:

tai pasidomek ir pranesk man,gal cia man visi meluoja ;) 

 nu tai kad va aš vasarai likus barake gyvent, nu ir va niekur nieko nepastebėjau. vis tiek manau jei jau būtų kokie nors perkraustymai ir panašiai, tai skelbimai būtų iškabinti ir taip toliau, bet pas mus nieko. nu bet aš jau kaip ir sakiau gyvenu atrenovuotam, tai gal čia tik pas mus tylu. šiaip tai kamčiatkoj barakus pamažu visus bando atremontuot. per pernai atremontavo tą kuriame aš gyvenu, per mokslo metus vieną gretimai esantį, nu ir kai va tą gretimą remontavo tai nieko niekur nekraustė, na nes kambarių niekas vistiek neremontuoja ir neremontuos, o kai remontuojami koridoriai ir bendros patalpos, na tai juk vis tiek savo kambariukuose galima gyvent.: ) o tas draugas, kur sakei, tai nežinai kuriam jis bendrabuty gyvena ar ką studijuoja?

Žinutė parašyta: 2010-07-12 15:51:20 | Nuoroda

vgtu ten kazkas su vadyba ir kamciatkos barake ten kazkokiam gyveno :) 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-14 12:54:44 | Nuoroda

Kadangi stoju į filologiją, gal kas galėtų papasakoti apie filologyno baraką? Kiek supratau, tai jis stūkso adresu saulėtekio 8. Tik prašom be jokių kamčiatkų ir niujorkų, esu klaipėdiškė, Vilniaus barakinių slengų dar neįkertu :D

Žinutė parašyta: 2010-07-14 14:01:16 | Nuoroda
Njateneri rašė:

Kadangi stoju į filologiją, gal kas galėtų papasakoti apie filologyno baraką? Kiek supratau, tai jis stūkso adresu saulėtekio 8. Tik prašom be jokių kamčiatkų ir niujorkų, esu klaipėdiškė, Vilniaus barakinių slengų dar neįkertu :D

 Kodėl veterinariją metei?

Žinutė parašyta: 2010-07-14 15:39:58 | Nuoroda
Njateneri rašė:

Kadangi stoju į filologiją, gal kas galėtų papasakoti apie filologyno baraką? Kiek supratau, tai jis stūkso adresu saulėtekio 8. Tik prašom be jokių kamčiatkų ir niujorkų, esu klaipėdiškė, Vilniaus barakinių slengų dar neįkertu :D

  barakinių slengo.:DD na filologynas randasi niujorke.:D kiek žinau gyvensite kartu su ekonomistais, matematikais ir kažkuriuose dar ten barakuose vgtu studentai gyvena. o dabar apie pačius barakus, na tai nors pati gyvenu kamčiatkoj, bet apie niujorko barakus galiu pasakyti tiek, kad tai yra šešiolikaaukščiai pastatai. kambarių sistema ne blokinė, taigi tualetai ir kriauklės yra bendros visam aukštui. dušai ir virtuvės irgi bendros aukštui. kiekvienas kambarys turi balkonėlį. kambariai nėra maži, na ta prasme didesni nei kamčiatkoj.:D ką dar čia pasakyt. ai va nors ir gali tekti gyventi viršutiniuose aukštuose tai vertėtų nepamiršti, kad liftai naktį ar tai nuo vienuoliktos valandos vakaro neveikia tai gali tekti palypėti pėstute. ir berods yra budintys prie durų jei neklystu. jei esi klaipėdietė, tai dar turbūt turėtų būti aktualu tai, kurioj vietoj vilniuj gyvensi, o gyvensi kiek tolokai nuo centro. maždaug 25 min kelio nuo senamiesčio ir maždaug 45 min nuo stoties. tai tiek mano subjektyviom žiniom apie filologų buveinę.:D

Žinutė parašyta: 2010-07-14 19:22:24 | Nuoroda
krokodilas rašė:
Njateneri rašė:

Kadangi stoju į filologiją, gal kas galėtų papasakoti apie filologyno baraką? Kiek supratau, tai jis stūkso adresu saulėtekio 8. Tik prašom be jokių kamčiatkų ir niujorkų, esu klaipėdiškė, Vilniaus barakinių slengų dar neįkertu :D

 Kodėl veterinariją metei?

 Labai daug kas nepatiko ir nuvylė. Kaltinu ir save - matyt per daug prisisvajojus buvau. O be to, tik 12toj pamąsčiau apie šią specialybę, chemijos iš viso nemokėjau, jaučiau labai didelę spragą žinių bagaže ir tik pradėjus lankyti paskaitas suvokiau, jog visada buvau humanitarė, tad visada ja ir liksiu. Jau vien tai, kad lietuvių kalbos paskaitos (nors ir mokslinės krypties) atrodė man pačios įdomiausios, daug ką pasako. Nors ir nesigailiu, kad pamėginau - dabar ramia širdim grįšiu prie savo "pašaukimo" :)

Žinutė parašyta: 2010-07-14 19:28:37 | Nuoroda
grytė rašė:
Njateneri rašė:

Kadangi stoju į filologiją, gal kas galėtų papasakoti apie filologyno baraką? Kiek supratau, tai jis stūkso adresu saulėtekio 8. Tik prašom be jokių kamčiatkų ir niujorkų, esu klaipėdiškė, Vilniaus barakinių slengų dar neįkertu :D

  barakinių slengo.:DD na filologynas randasi niujorke.:D kiek žinau gyvensite kartu su ekonomistais, matematikais ir kažkuriuose dar ten barakuose vgtu studentai gyvena. o dabar apie pačius barakus, na tai nors pati gyvenu kamčiatkoj, bet apie niujorko barakus galiu pasakyti tiek, kad tai yra šešiolikaaukščiai pastatai. kambarių sistema ne blokinė, taigi tualetai ir kriauklės yra bendros visam aukštui. dušai ir virtuvės irgi bendros aukštui. kiekvienas kambarys turi balkonėlį. kambariai nėra maži, na ta prasme didesni nei kamčiatkoj.:D ką dar čia pasakyt. ai va nors ir gali tekti gyventi viršutiniuose aukštuose tai vertėtų nepamiršti, kad liftai naktį ar tai nuo vienuoliktos valandos vakaro neveikia tai gali tekti palypėti pėstute. ir berods yra budintys prie durų jei neklystu. jei esi klaipėdietė, tai dar turbūt turėtų būti aktualu tai, kurioj vietoj vilniuj gyvensi, o gyvensi kiek tolokai nuo centro. maždaug 25 min kelio nuo senamiesčio ir maždaug 45 min nuo stoties. tai tiek mano subjektyviom žiniom apie filologų buveinę.:D

 Ach mat kaip... Blogai, kad ne blokinė sistema, tikrai nekas... Kompleksuosiu lakstyt į wc :D O gerai tas, jog kambariai, kaip tamstelė sako, didesni. Bus kur savo nemažą barachlo sugrūst :D Laipiot naktim taip pat tingėsiu. Gal numigsiu kur antram aukšte ant laiptų? Arba išvis geriau nepargrįžt, jei naktinėm pramogom užsiiminėsiu :D Atstumas, žiū, taip pat ne iš arčiausių, mat filologijos fakas pačiam centre, o aš taip nemėgstu anksti keltis Beje, gyvent šalia matematikų, manau, visai smagu bus, girdėjau šaunūs žmonės jie :)

Žinutė parašyta: 2010-07-16 22:56:47 | Nuoroda

Sveiki :) būsiu KMU studentė pirmakursė Kaune :) Ieškau kambariokių, su kuriomis galėčiau nuomotis būtą. Būtų faina, nerūkančių.

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-18 11:23:00 | Nuoroda

Sveiki ;) ieskau kambariokiu/-u Klaipedoje kartu nuomotis :)

Žinutė parašyta: 2010-07-18 21:46:52 | Nuoroda

O gal kas į LVA? :)

  • Biologija / VBE 86
  • Chemija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2010-07-19 18:58:11 | Nuoroda

Sveiki :)

Ieškau dviejų fainų panelių gyventi 2 kambarių bute Kaune, Senamiestyje. Vienam kambaryje gyvenu as su kambarioke, o kitas kambarys šiuo metu laisvas (yra viena lova ir komoda drabužiams). Buto nuoma 500 Lt (kiekvienai po 125 Lt) + komunaliniai. Vonia ir wc kartu, yra balkonas, šeimininkas sukalbamas ;)  Mes busimos trečiakursės, bet esam linksmos ir draugiškos, padėtume kuo galėtume pirmakursiams, laikome šuniuką ;) Šiaip butas labai geroje vietoje, labai patogu tiems, kurie įstosit VU KHF, nes iki univero 5 min kelio pėstute;) Greitai pasieksite centrą, VDU, KTU universitetus :) Susidomėjusiems kreiptis el.paštu arba nr. 8 620 84409

Žinutė parašyta: 2010-07-19 20:58:09 | Nuoroda
Nadiute :) rašė:

Sveiki :)

Ieškau dviejų fainų panelių gyventi 2 kambarių bute Kaune, Senamiestyje. Vienam kambaryje gyvenu as su kambarioke, o kitas kambarys šiuo metu laisvas (yra viena lova ir komoda drabužiams). Buto nuoma 500 Lt (kiekvienai po 125 Lt) + komunaliniai. Vonia ir wc kartu, yra balkonas, šeimininkas sukalbamas ;)  Mes busimos trečiakursės, bet esam linksmos ir draugiškos, padėtume kuo galėtume pirmakursiams, laikome šuniuką ;) Šiaip butas labai geroje vietoje, labai patogu tiems, kurie įstosit VU KHF, nes iki univero 5 min kelio pėstute;) Greitai pasieksite centrą, VDU, KTU universitetus :) Susidomėjusiems kreiptis el.paštu arba nr. 8 620 84409

 Damn, parašyčiau, bet kad aš visai nefaina. : (

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-20 22:21:57 | Nuoroda
oniponi rašė:
Nadiute :) rašė:

Sveiki :)

Ieškau dviejų fainų panelių gyventi 2 kambarių bute Kaune, Senamiestyje. Vienam kambaryje gyvenu as su kambarioke, o kitas kambarys šiuo metu laisvas (yra viena lova ir komoda drabužiams). Buto nuoma 500 Lt (kiekvienai po 125 Lt) + komunaliniai. Vonia ir wc kartu, yra balkonas, šeimininkas sukalbamas ;)  Mes busimos trečiakursės, bet esam linksmos ir draugiškos, padėtume kuo galėtume pirmakursiams, laikome šuniuką ;) Šiaip butas labai geroje vietoje, labai patogu tiems, kurie įstosit VU KHF, nes iki univero 5 min kelio pėstute;) Greitai pasieksite centrą, VDU, KTU universitetus :) Susidomėjusiems kreiptis el.paštu arba nr. 8 620 84409

 Damn, parašyčiau, bet kad aš visai nefaina. : (

 Cia sarkazmas buvo ar kaip reiketu suprast? :D

Žinutė parašyta: 2010-07-20 23:09:41 | Nuoroda
Nadiute :) rašė:

Sveiki :)

Ieškau dviejų fainų panelių gyventi 2 kambarių bute Kaune, Senamiestyje. Vienam kambaryje gyvenu as su kambarioke, o kitas kambarys šiuo metu laisvas (yra viena lova ir komoda drabužiams). Buto nuoma 500 Lt (kiekvienai po 125 Lt) + komunaliniai. Vonia ir wc kartu, yra balkonas, šeimininkas sukalbamas ;)  Mes busimos trečiakursės, bet esam linksmos ir draugiškos, padėtume kuo galėtume pirmakursiams, laikome šuniuką ;) Šiaip butas labai geroje vietoje, labai patogu tiems, kurie įstosit VU KHF, nes iki univero 5 min kelio pėstute;) Greitai pasieksite centrą, VDU, KTU universitetus :) Susidomėjusiems kreiptis el.paštu arba nr. 8 620 84409

 Tau į el. paštą dėl šito buto nuomos parašiau, tai kai turėsi laiko - atrašyk ;D

  • Istorija / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 8
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą