perstojimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-28 22:19:28 | Nuoroda
mariposa rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:
mariposa rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:

 Sveiki :) as ir bandysiu siemet perstot,,, kaip viena mergina jau rase, i mano klausima lama atsake taip pat...  Istosi, tada iseisi is ten, kur db mokais ir eisi pasirasyt naujos sutarties :)

 aha..as dar suzinojau, kad nebutina but issibraukus pries pasirasant naujus dokumentus..svarbu issibraukti iki rugsejo is senosios vietos..

 O galbut dar domejais apie isejima placiau ? Ar reikia susimoket iseinant is vf vietos, nors viska tvarkingai baigi ir neturi skolu??  

 domejausi. bet siulau kiekvienam pasidomet dar savarakiskai. pasiskmabinkint visur, nueikit. ir patys pasiklauskit. tik tada busit tikri ;)

as sakau tik tai ka as girdejau ir ka as issiklausinejau..taip kad nezaiskit ir viska kuo geriau issikaiskinkit ir pasidalinkit tuo ka issiaiskinsit savo ruoztu cia ;D

 

susimoketi nereikia. bent jau mane taip patikino :)

 O tai gal ir zinai, jei dabar esu vf vietoje ir vel noriu pretenduoti i vf, bet sios studijos butu brangesnes jau, tai susimoketi nereikia man? skolu tai neturiu :)

Žinutė parašyta: 2012-06-29 14:10:08 | Nuoroda

Klystate, kad nereikės grąžinti pinigų nutraukus studijas. Reikės.

Daugiau info: www.vsf.lt/lt/studiju-krepselio-grazinimas

Žinutė parašyta: 2012-06-29 17:57:59 | Nuoroda
nsayn rašė:

Klystate, kad nereikės grąžinti pinigų nutraukus studijas. Reikės.

Daugiau info: www.vsf.lt/lt/studiju-krepselio-grazinimas

 Bet as snd skambinau i lama. Ir sake jei vel einu per bendraji priemima, nieko grazinti nereikes.. tai kaip yra is tikruju?

Žinutė parašyta: 2012-07-01 00:44:40 | Nuoroda

apie kokius grazinimus cia svaigstat :)

gi parasyta pirmas punktas aiskiai . "studijų semestrą baigė aukštosios mokyklos nustatytu laiku, neturi akademinių skolų ir neprasidėjus naujam studijų semestrui raštu praneša aukštajai mokyklai apie studijų nutraukimą;

Žinutė parašyta: 2012-07-01 00:46:49 | Nuoroda
hermionaa rašė:
mariposa rašė:
hermionaa rašė:

 Mariposa, o kodel nori iseiti is anglu ispanu? Idomu, nes as pati galvoju ten stoti

nepatiko man, . labai :) supraatau, kad ne man ta specialybe. ir sirdis linksta kitur ;)

 O kodel gi nepatiko? 

 nu cia daug pasakot :) jei kas konreciai domina gali parasyt zinute:)
nepatiko pats mokslas man :) man per daug sausa. neskatina mastyti.

Žinutė parašyta: 2012-07-01 00:47:17 | Nuoroda
verstute rašė:
nsayn rašė:

Klystate, kad nereikės grąžinti pinigų nutraukus studijas. Reikės.

Daugiau info: www.vsf.lt/lt/studiju-krepselio-grazinimas

 Bet as snd skambinau i lama. Ir sake jei vel einu per bendraji priemima, nieko grazinti nereikes.. tai kaip yra is tikruju?

 i studiju fonda dar gali paskambint ;)

Žinutė parašyta: 2012-07-01 00:48:00 | Nuoroda
verstute rašė:
mariposa rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:
mariposa rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:

 Sveiki :) as ir bandysiu siemet perstot,,, kaip viena mergina jau rase, i mano klausima lama atsake taip pat...  Istosi, tada iseisi is ten, kur db mokais ir eisi pasirasyt naujos sutarties :)

 aha..as dar suzinojau, kad nebutina but issibraukus pries pasirasant naujus dokumentus..svarbu issibraukti iki rugsejo is senosios vietos..

 O galbut dar domejais apie isejima placiau ? Ar reikia susimoket iseinant is vf vietos, nors viska tvarkingai baigi ir neturi skolu??  

 domejausi. bet siulau kiekvienam pasidomet dar savarakiskai. pasiskmabinkint visur, nueikit. ir patys pasiklauskit. tik tada busit tikri ;)

as sakau tik tai ka as girdejau ir ka as issiklausinejau..taip kad nezaiskit ir viska kuo geriau issikaiskinkit ir pasidalinkit tuo ka issiaiskinsit savo ruoztu cia ;D

 

susimoketi nereikia. bent jau mane taip patikino :)

 O tai gal ir zinai, jei dabar esu vf vietoje ir vel noriu pretenduoti i vf, bet sios studijos butu brangesnes jau, tai susimoketi nereikia man? skolu tai neturiu :)

 nezinau ;D . :/

gal butu geriausia pasiskambint kur nors :) o kai suzinosi ir cia paskelbk

Žinutė parašyta: 2012-07-01 14:32:51 | Nuoroda
mariposa rašė:
verstute rašė:
mariposa rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:
mariposa rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:

 Sveiki :) as ir bandysiu siemet perstot,,, kaip viena mergina jau rase, i mano klausima lama atsake taip pat...  Istosi, tada iseisi is ten, kur db mokais ir eisi pasirasyt naujos sutarties :)

 aha..as dar suzinojau, kad nebutina but issibraukus pries pasirasant naujus dokumentus..svarbu issibraukti iki rugsejo is senosios vietos..

 O galbut dar domejais apie isejima placiau ? Ar reikia susimoket iseinant is vf vietos, nors viska tvarkingai baigi ir neturi skolu??  

 domejausi. bet siulau kiekvienam pasidomet dar savarakiskai. pasiskmabinkint visur, nueikit. ir patys pasiklauskit. tik tada busit tikri ;)

as sakau tik tai ka as girdejau ir ka as issiklausinejau..taip kad nezaiskit ir viska kuo geriau issikaiskinkit ir pasidalinkit tuo ka issiaiskinsit savo ruoztu cia ;D

 

susimoketi nereikia. bent jau mane taip patikino :)

 O tai gal ir zinai, jei dabar esu vf vietoje ir vel noriu pretenduoti i vf, bet sios studijos butu brangesnes jau, tai susimoketi nereikia man? skolu tai neturiu :)

 nezinau ;D . :/

gal butu geriausia pasiskambint kur nors :) o kai suzinosi ir cia paskelbk

 Na kiek man sake tai grazinti nereikes..bet paskui puslapyje mokslas.lt parasiau tai ten sako kad reikia.. :D

Žinutė parašyta: 2012-07-01 14:52:48 | Nuoroda
verstute rašė:
mariposa rašė:
verstute rašė:
mariposa rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:
mariposa rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:

 Sveiki :) as ir bandysiu siemet perstot,,, kaip viena mergina jau rase, i mano klausima lama atsake taip pat...  Istosi, tada iseisi is ten, kur db mokais ir eisi pasirasyt naujos sutarties :)

 aha..as dar suzinojau, kad nebutina but issibraukus pries pasirasant naujus dokumentus..svarbu issibraukti iki rugsejo is senosios vietos..

 O galbut dar domejais apie isejima placiau ? Ar reikia susimoket iseinant is vf vietos, nors viska tvarkingai baigi ir neturi skolu??  

 domejausi. bet siulau kiekvienam pasidomet dar savarakiskai. pasiskmabinkint visur, nueikit. ir patys pasiklauskit. tik tada busit tikri ;)

as sakau tik tai ka as girdejau ir ka as issiklausinejau..taip kad nezaiskit ir viska kuo geriau issikaiskinkit ir pasidalinkit tuo ka issiaiskinsit savo ruoztu cia ;D

 

susimoketi nereikia. bent jau mane taip patikino :)

 O tai gal ir zinai, jei dabar esu vf vietoje ir vel noriu pretenduoti i vf, bet sios studijos butu brangesnes jau, tai susimoketi nereikia man? skolu tai neturiu :)

 nezinau ;D . :/

gal butu geriausia pasiskambint kur nors :) o kai suzinosi ir cia paskelbk

 Na kiek man sake tai grazinti nereikes..bet paskui puslapyje mokslas.lt parasiau tai ten sako kad reikia.. :D

 nu bliamba kas cia per erezijos :(:(:(:(

taigi.

Grąžinti valstybės studijoms skirtas lėšas arba jų dalį turi:

studentai, pašalinti iš aukštosios mokyklos dėl nepažangumo;
asmenys, nutraukę studijas savo noru vėliau nei pirmąjį semestrą, jeigu laiku nebaigė semestro ir turi akademinių skolų.  

jei viskas ok, nera skolu, semestras baigtas laiku, tai kas negerai? :)

svarbu iki kito semestro pradzios nutraukt tik, o kai esi pirmam semestre gali nutraukt bet kada :)

 

Žinutė parašyta: 2012-07-05 14:20:41 | Nuoroda

Pritariu Mariposai. Pati pernai perstojau ir nieko man mokėt nereikėjo.Svarbiausia būt nebaigusiam daugiau nei pusę savo studijų vf, semestrą baigt laiku ir be skolų, bei būt neskolingam  savo mokymo įstaigai.Galit dar neišeit, palaukit stojimų rezultatų, ir jei įstojot,tada nutraukit senąsias sutartis.Svarbiausia pasirašant naują sutartį būti nutraukusiems senąją, nes jei būsit neišėję iš pirmo univero, antrame jau turėsit mokėt:)

Žinutė parašyta: 2012-08-05 11:20:50 | Nuoroda

O kaip su perstojim tęsiant studijas nuo ten kur baigei?

Negi mūsų valdžia suinteresuota,kad studentai kuo ilgiau nebaigtų studijų,o jie iš biudžeto mokėtų kuo daugia už jų mokslą?

 

pvz. baigiau pirmą kursą, kaip žinom kai kuriose specialybėse pirmi kursai būna labai panašūs ar net kone vienodi, taigi noriu pereiti į specialybę, kurios pirmas kursas skyrėsi vienu ar dviem dalykais nuo manosios,bet toliau studijuoti antrajme. Perstoti noriu,nes antras ir trečias kursai ir jų dalykai man labiau prie širdies.

Taigi, kaip galėčiau įgyvendinti šį sumanymą?

Žinutė parašyta: 2012-08-05 12:51:26 | Nuoroda

man visiškai susisuko smegeninė :D 
mano bėda tokia: svajonių specialybė - psichologija (VDU). Kad į ją patekčiau man pritrūko 0,02 balo.
Taigi įstojau į KK buhalterinę apskaitą, kurią rašiau, remdamasi prognozėmis, jog buhalterių nuolat reikės. Tačiau net nepradėjusi mokytis jaučiu, jog nebūsiu laiminga, nors kas žino?
Taigi pradedu galvoti taip: o jeigu sesiją mokysiuos apskaitą ir stebėsiu save ar noriu toliau tęsti karjerą su ja, ar ne, o po to, jei man iš tiesų šis mokslas nelips, galėsiu bandyti stoti iš naujo į psichologiją vf? 
Ar tai įmanoma? pinigų už mokslą neturiu, paskolų imti nenoriu... Dar mąstau apie matematikos egzo perlaikymą, nes jis viską gadina man.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2012-08-05 13:07:44 | Nuoroda
Edgaraseif rašė:

O kaip su perstojim tęsiant studijas nuo ten kur baigei?

Negi mūsų valdžia suinteresuota,kad studentai kuo ilgiau nebaigtų studijų,o jie iš biudžeto mokėtų kuo daugia už jų mokslą?

 

pvz. baigiau pirmą kursą, kaip žinom kai kuriose specialybėse pirmi kursai būna labai panašūs ar net kone vienodi, taigi noriu pereiti į specialybę, kurios pirmas kursas skyrėsi vienu ar dviem dalykais nuo manosios,bet toliau studijuoti antrajme. Perstoti noriu,nes antras ir trečias kursai ir jų dalykai man labiau prie širdies.

Taigi, kaip galėčiau įgyvendinti šį sumanymą?

 nu tai jei neturi skolų ir ten skiriasi tik 2 ir mažiau dalykais, tai kreipkis į dekanatą ir rašyk prašymą kol ne naujas semestras.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-08-05 13:10:08 | Nuoroda
\agne/ rašė:

man visiškai susisuko smegeninė :D 
mano bėda tokia: svajonių specialybė - psichologija (VDU). Kad į ją patekčiau man pritrūko 0,02 balo.
Taigi įstojau į KK buhalterinę apskaitą, kurią rašiau, remdamasi prognozėmis, jog buhalterių nuolat reikės. Tačiau net nepradėjusi mokytis jaučiu, jog nebūsiu laiminga, nors kas žino?
Taigi pradedu galvoti taip: o jeigu sesiją mokysiuos apskaitą ir stebėsiu save ar noriu toliau tęsti karjerą su ja, ar ne, o po to, jei man iš tiesų šis mokslas nelips, galėsiu bandyti stoti iš naujo į psichologiją vf? 
Ar tai įmanoma? pinigų už mokslą neturiu, paskolų imti nenoriu... Dar mąstau apie matematikos egzo perlaikymą, nes jis viską gadina man.

 jei nemėgsti matiekos ar kažkas tokio, tai lieva stot į šiek tiek matematinę specialybę. ir manau kad laiminga gal nebūsi, o perstot gali kitamet, jei 3 etapui šiemet vietų nebeliko jau. tai kitamet gali ir egzą persilaikyt ir stot iš naujo :) svarbiausia vf būnant buhalterijoj neprisidaryt skolų ir pabaigt semestrą ar metus ir tada išeit, nereiks mokėt.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-08-08 19:58:28 | Nuoroda

Esmė ta, kad matematiką mėgstu.net neįsivaizduoju, kas nutiko per egzaminą. Būtent iš matematikos ir tikėjausi surinkti daugiausia balų, kadangi ji buvo mėgstamiausia pamoka mokykloje, bet vien iš nervų ir jaudulio susimoviau.
kaip supratau, galiu mesti buhalteriją ir po šių ateinančių mokslo metų? būtų nerealu, nebent mane iš tiesų sužavės buhalterija. :D

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2012-08-15 11:05:37 | Nuoroda

Po dviejų metų išėjau iš VU ekonomikos į VDU politikos mokslus :)

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 62
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2012-08-21 19:11:45 | Nuoroda

Sveiki, gal kasnors turi atsakyma mano situacijai. As studijuoju lietuviu filologija, baigiau du kursus vf, bet prisidariau skolu ir buvau isbraukta is studentu sarasu, dabar issitaisiau viena skola, kad galeciau gristi i sarasus, taciau kitais metais planuoju perstoti i medicina, ar man reikia issitaisyti visas skolas buvusioje aukstojoje mokykloje ar ne ir ar galiu pretenduoti i VF vieta?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą