Maitinimo verslo organizavimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-08 11:59:21 | Nuoroda

Labas, įrašiau šią specialybę pirmuoju numeriu, o dabar mano pasirinkimą kritikuoja kas netingi, neva neįdomu ir sunku mokytis, baigus ja jokių perspektyvų ir šiaip prastas darbas kad jei ir įsidarbinsiu kokiam restorane ar kur, man teks žmones iki staliukų lydėt ir tiek (aš manau kad jie truputi per daug filmų prisižiūrėjo, bet viski privertė susimąstyti), taigi kaip ten yra? Kaip mokslai įdomu? sunku? beje kaip su chemija, reikalinga? nes aš jos nesimokiau. Na gal ir kvailas klausimas, bet kaip su tuo darbu baigus, ką reikia daryti, kokios pareigos užimamos pvz įsidarbinus restorane?

Žinutė parašyta: 2010-07-08 19:40:10 | Nuoroda

Visu pirma chemijos cia nereikia pagrinde cia eina matematika,ekonomikao baiges galesi vadovauti restorano(maitinimo imones padaliniui),pradet nuosava versla,kad ir vyreju isidarbinti seip perspektyvu sitoj profesijoj yra gan dideliu o del mokimosi sunkumu tai cia sunku pasakyt kiekvienas savaip gabusvienam sunku mokytis o kitam gali pasirodyti net per lengva

Žinutė parašyta: 2010-07-12 14:39:12 | Nuoroda

 Mielasis, Egi, Maitinimo verslo organizavimas yra paslaugu sfera, kurios yra pacios perspektyviausios. Laidotuviu verslas, kirpyklos ir maitinimas, va ko reikia zmonems. Dabar is patirties galiu pasakyt, baigiau tik pirma kursa, pas mane CV parasyta mano profesija, liepos menesi sugebejau rasti restorane darba, pirma kaip padaveja, poto pasigilinus kas per profesija, as po savaites esu kaip administratore, restoranas tik siais metais atsidare, o jie jau nori kad nepabegciau ir siulo perspektyvas po mokslu :)) Taip pat tu mokais verslo ipatybiu yra galimybe paciam atsidaryti savo restorana :)

Žinutė parašyta: 2010-07-14 03:16:01 | Nuoroda

Sveiki, labai susidomėjau šia specialybe ir labai idomu visa tai, noreciau paklausti kokios galimybes toliau studijuoti baigus maitinimo verslo organizavima, cia raso kad baigus gaunamas "profesinis bakalauras", kuo jis skiriasi nuo iprasto bakalauro? aciu ;}

  • Istorija / VBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 18
  • Muzika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 19
Žinutė parašyta: 2010-07-16 16:11:25 | Nuoroda

 Profesini bakalaura gauna visi kas mokosi kolegijose, gryna bakalaura universitetuose dalina;D Bet yra galimybe paskutiniais metais mokytis ir VU TVM ir kolegijoje, tada gauni per metus istestines ir gali toliau varyt magistratura, ir siaip jei nori gaut bakalaura, baigusu kolegija imi istestines, pasimokai dar metus ir gauni bakalaura. Tik musu kolegijoje paruosia tikrai neblogus darbuotojus ir dazniausiai net po praktiku gauna gerus darbo pasiulymus:)

Žinutė parašyta: 2010-07-18 10:30:34 | Nuoroda
wūdnė rašė:

 Profesini bakalaura gauna visi kas mokosi kolegijose, gryna bakalaura universitetuose dalina;D Bet yra galimybe paskutiniais metais mokytis ir VU TVM ir kolegijoje, tada gauni per metus istestines ir gali toliau varyt magistratura, ir siaip jei nori gaut bakalaura, baigusu kolegija imi istestines, pasimokai dar metus ir gauni bakalaura. Tik musu kolegijoje paruosia tikrai neblogus darbuotojus ir dazniausiai net po praktiku gauna gerus darbo pasiulymus:)

 Jei gerai supratau imanoma per paskutinius metus baigti trecia kursa ir issilyginti kad gautum gryna bakalaura?

  • Istorija / VBE 14
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:11:16 | Nuoroda

na, tai kas įstojo? :D 

  • Istorija / VBE 14
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:28:16 | Nuoroda

As tai pat cia,nors nelabai norejaubet teks pabandyt gal visai idomu bus. 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:01:49 | Nuoroda

sveiki, as taip pat i sia specialybe istojau, tikiuos bus idomu, gal zinot del bendrabuciu tvarka?:)

 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:16:06 | Nuoroda

 agniete, kokia bendrabuciu tvarka domina, viska su smulkmenom galiu papasakok, tik uzversk klausimu rutina;D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:18:58 | Nuoroda

wūdnė ,isanksto dekui:) ar reikia kokiu papildomu pazymu(pvz. jei esu is daugiavaikes seimos) ar pan., ar juos gauna visi? nes knygoj "kur studijuoti" rasoma kd visi studentai aprupinami bendrabuciais, tai nlb aisku pasidare, tai perskaicius:) labai saunu kd yra zmoniu, kurie padeda:)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:41:42 | Nuoroda

bent prieš porą metų tai man rodos reikėjo nešant dokus pasakyt kad barako nori... va... nepamenu gerai, seniai buvo ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:55:47 | Nuoroda

dekui;) zodziu lengva gauti ji:)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 17:15:53 | Nuoroda

 Nereikia jokių pažymų, nešant stojamųjų dokumentus paklaus ar nori barako, duos lapelį su adresu, kada atvykt ir pan. ir atvyksi, jokių pažymų nereikia, nes kam reikia bendrabutį gauna visi :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 18:21:28 | Nuoroda

Kas dar istojot? Pasireikskit :D

Žinutė parašyta: 2010-07-27 22:15:37 | Nuoroda

Preitais metais buvau nusivylus, kai mano kolegos mažai reiškėsi, kol rudens eigoje suradau nuostabius draugus, taip kad ką čia pasireikši, susitiksit rugsėjo pirmąją :)) O kas į bendrabutį šiauš tai išviso geri laikai artėja;D

Žinutė parašyta: 2010-07-27 22:36:28 | Nuoroda

wūdnė, o kelintam tu kurse? manau bus super:)

Žinutė parašyta: 2010-07-28 19:53:50 | Nuoroda

 Sweiki kas įstojot į Maitinimo verslo organizavimo  neakivaizdines studijas ? :) Būtų malonu susipažinti :)))

Žinutė parašyta: 2010-07-28 22:54:47 | Nuoroda

 agniette, antram db jau;]

Žinutė parašyta: 2010-07-28 23:14:55 | Nuoroda

Kas bendrabuciuose zadat gyventi? :D  

  • Istorija / VBE 14
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 58
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą