Maitinimo verslo organizavimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:34:56 | Nuoroda

oo pagaliau gavau kvietima cia studijoti...man idomu ar bus kokia nors nuolaida del barako nuomos jei mire vienas is tevu,nes kaip zinau 50% nuolaida suteikia tiems, kurie neteko abieju tevu ,o kaip del vieno?

Žinutė parašyta: 2010-07-30 18:05:52 | Nuoroda


rugegeliuke as irgi istojau i neakivaizdines studijas ;} skype agnyte114

 

Žinutė parašyta: 2010-07-30 22:19:23 | Nuoroda

Šiais metais įstojau į šią specialybę, neakivaizdines studijas :)

Žinutė parašyta: 2010-07-30 22:24:18 | Nuoroda

skype svetlanele1

Žinutė parašyta: 2010-07-30 23:52:38 | Nuoroda

 nu va as irgi ystojau cia kaip ir pastaroji y neakivaizdiny :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-30 23:54:29 | Nuoroda

 skype Kremass :) gal kam prireiks 

Žinutė parašyta: 2010-08-01 13:09:28 | Nuoroda

 Na pagaliau atsirado kas taipat studins šią specelybę neakivaizd. :))))) gal kas sesijos metu gyvensit  bendrabutį ? :)   Mano skype Rugegeliuke

Žinutė parašyta: 2010-08-01 14:55:51 | Nuoroda

 Dat New- dėl tokių aplinkybių niekas lengvatų nesuteikia, šiais laikais nevertina studentų, ir šiaip jei neturi vieno iš tėvų ir pagal pajamas neišneša, gali nebent gauti vienkartinę stipendiją, vieną kart į pusę metų, ir ta pati 130lt ;]

Žinutė parašyta: 2010-08-03 17:12:07 | Nuoroda

wūdnė , ar idomu buvo mokintis?:) 

AsTa, as ir bedrabuti zadu gyvent:)

Žinutė parašyta: 2010-08-04 12:39:10 | Nuoroda

agniette, nekalbėk praeitimi, aš dar mokinuos, gi tik pirmas kursas praėjo ir pats įdomumas prasideda tik nuo antro kurso, nes pirmame einam bendruosius dalykus kaip ir kitose studijų programose: psichologija, matematika, anglų, vadyba, dokumentų valdymas, informatika, spec.kalba, ir t.t. Bet šiaip visada ėjau su šypsena į paskaitas nes gavau nuostabią grupę, o jei dar barakėlį gyvensit tai išvis fun :)) kažkuri pirmakursė turėtų pakliūti pas mus kambariukan, nes prašėm tos pačios specialybės pirmakursės, tai turės gauti galimybę daug auksinių užrašų ;DDD

Žinutė parašyta: 2010-08-04 14:27:32 | Nuoroda
wūdnė rašė:

agniette, nekalbėk praeitimi, aš dar mokinuos, gi tik pirmas kursas praėjo ir pats įdomumas prasideda tik nuo antro kurso, nes pirmame einam bendruosius dalykus kaip ir kitose studijų programose: psichologija, matematika, anglų, vadyba, dokumentų valdymas, informatika, spec.kalba, ir t.t. Bet šiaip visada ėjau su šypsena į paskaitas nes gavau nuostabią grupę, o jei dar barakėlį gyvensit tai išvis fun :)) kažkuri pirmakursė turėtų pakliūti pas mus kambariukan, nes prašėm tos pačios specialybės pirmakursės, tai turės gauti galimybę daug auksinių užrašų ;DDD

 tikiuosi ir man padesit, jeigu ka ;)

Žinutė parašyta: 2010-08-04 22:34:59 | Nuoroda
wūdnė rašė:

agniette, nekalbėk praeitimi, aš dar mokinuos, gi tik pirmas kursas praėjo ir pats įdomumas prasideda tik nuo antro kurso, nes pirmame einam bendruosius dalykus kaip ir kitose studijų programose: psichologija, matematika, anglų, vadyba, dokumentų valdymas, informatika, spec.kalba, ir t.t. Bet šiaip visada ėjau su šypsena į paskaitas nes gavau nuostabią grupę, o jei dar barakėlį gyvensit tai išvis fun :)) kažkuri pirmakursė turėtų pakliūti pas mus kambariukan, nes prašėm tos pačios specialybės pirmakursės, tai turės gauti galimybę daug auksinių užrašų ;DDD

 okei:)  super tada;) 

Žinutė parašyta: 2010-08-08 14:01:47 | Nuoroda

Sveiki, įstojau į dieninį. Gal kas norite pabendrauti? Skype zalios_999 :)

Žinutė parašyta: 2010-08-11 00:17:40 | Nuoroda

Widūne, gal papasakosi apie bendrabučius? :)  Kokios būklės dušai, virtuvė, kambariai? :D Teko girdėti ne kokiu atsiliepimu, tai dabar truputėli neramu:)

  • Istorija / VBE 14
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2010-08-19 21:27:20 | Nuoroda

Wūdnė aš, ne Vidūnė, dievaži o_O būklė normali, tarakonų nėra, dušai bent mano 8 aukšte nauji, kitur gali būt ir baisiau, kambarys priklauso nuo tavęs pačios, gali pasidaryti ir labai puikų, priklauso kokį gausi kas paliko. Virtuvės kaip virtuvės, puse velnio, kaip barake;D tik kad orkaičių nėr

Žinutė parašyta: 2010-08-20 20:43:42 | Nuoroda

Aš taip pat čia įstojau :P esu Giedrė iš Biržų :D mano skype : giedruleee1 

Žinutė parašyta: 2011-04-20 17:36:39 | Nuoroda

Gal kas galit pasakyti kokius egzaminus laiket kad istotumet i maitinimo verslo organizavima?dekuj;]

Žinutė parašyta: 2011-04-20 18:53:44 | Nuoroda
Dovination rašė:

Gal kas galit pasakyti kokius egzaminus laiket kad istotumet i maitinimo verslo organizavima?dekuj;]

 Šioje nuorodoje rasi visų reikalingų egzaminų į Vilniaus kolegijos siūlomas studijų programas:

www.viko.lt/lt/page/Kokie-brandos-ir-stojamieji-egzaminai-reikalingi

Žinutė parašyta: 2011-05-19 18:34:34 | Nuoroda

Nu ten parasyta socialineje studiju srityje kad reikia matematikos lietuviu anglu arba istorijos bet tai reikia is tu 4 pasirinkti 2 kuriuos laikyti noriu ir istosiu ten?:}

Žinutė parašyta: 2011-05-20 11:30:44 | Nuoroda
carolayuso rašė:

Nu ten parasyta socialineje studiju srityje kad reikia matematikos lietuviu anglu arba istorijos bet tai reikia is tu 4 pasirinkti 2 kuriuos laikyti noriu ir istosiu ten?:}

 Stojant 5 kolegijas pakanka dviejų egzaminų, tačiau norint turėti aukštesnį konkursinį balą geriausia laikyti 3 nurodytus egzaminus. Kadangi jų įvertinimai labai svarbūs skaičiuojant galutinį konkursinį balą. Kaip matei kiekvienas dlaykas turi savo koficientą.

Beto jeigu nori pasiskaičiuoti koks galėtų tavo būti konkursinis balas glai pasinaudoti šia skaičiuokle: www.studijos.lt/busimiems_studentams/balu_skaiciuokle/programa/86/9/53/2094/vilniaus-kolegija/maitinimo-verslo-organizavimas

O praeitų metų konkursiniai balai yra ČIA: www.viko.lt/uploads/files/2010/11/Konkursas_i_VK_2010_m.pdf

Sėkmės!

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą