Ar bijot ir kuop ruosiates anglu egzui
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 17:07:02 | Nuoroda
As tai anglu ir truputeli bijau su laikais tai visaip buna, kartais gerai, kartais nea su klausimu ir panasiai bet tikiuosi, kad pasiseks
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 17:44:03 | Nuoroda
Gal galite, mielieji likimo draugai, man pasakyti galutinai ir aiškiai: ar anglų valstybiniam egzamine būna žodžių darybos užduotis? Aš kiek žinau, tai ši užduotis būna tik mokykliniame egzamine Bet čia vienas mokinukas ar mokinukė minėjo, jog puls mokintis žodžių darybą ir pan (o gal transformaciją omenyje turėjo)... Be to paklausiau savo anglų mokytojos (jaunutės, blondinkos) ta nieko nežino tai va, žinau kad būna transoformacija sakinių, bet žodžių daryba, ar ji būna? Į pilotinę užduotį tai įkišo necukai, į egzą tikiuosi neįkiš Lauksiu ats
Žinutė parašyta: 2008-05-29 17:54:11 | Nuoroda
Butu gerai, kad butu tokia uzduotis... su ja galima lengviau tasku susirinkti... as tai velniskai bijau klausymo... Mes mokykloje beveik nesipraktikavome nieko panasaus... del ko as labiausiai is pykstu ant savo anglu mokytojos
Žinutė parašyta: 2008-05-29 18:21:48 | Nuoroda
zodziu daryba sakote ,..nu nueinu dabar i nec paziuriu 2007 egza..zodziu darybos ner.tai turbut ner. bet as per anglu tai lauksiu ir drakono besispjaudancio ugnim:D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 18:30:33 | Nuoroda
Taip ruduopasauliu, žodžių darybos man rodos nebuvo nei vienais metais valstybiniame, jei neklystu o drakono aš nelaukiu, reikia nusiteikti optimistiškai, visgi sunku, kai nežinai ko gali tikėtis Kalikula, man tai ta žodžių daryba kažkaip nėra lengvas taškų rinkimas, tai kokią raidukę tame žodyje praleidi ar pan...kaip pilotinėje buvo kažkoks žodukas sleeplessness, nuu neišmąstau Ir pavyzdžiui laikus, klausymą, transformaciją klasėj maždaug atidirbam, o ta žodžių daryba per daug nekvaršinau sau galvos lig šiolei nu dar su reedingu nežinia kaip bus, šis man sėkmės reikalas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 18:42:55 | Nuoroda
Kas nors paaiskinkit kada reikia went rasyti kada have gone ir kada had gone... As kaip neskiriu ju tai negaliu mirtis....
Žinutė parašyta: 2008-05-29 19:03:34 | Nuoroda
jo as ir neskiriu hi five:D va dabar apzejau kad mazdaug 30 sakiniu su laikais yr,nu fain,labai fain:D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 19:54:50 | Nuoroda
Hi five Gal kas turi kokia sistemike susidares kaip atpazint kada koki laika naudot.. Prasau pasidalinkit savo sviesiom mintim..
Žinutė parašyta: 2008-05-29 22:57:09 | Nuoroda
had gone tai pasendinta praeitis...sakini tada turi but dar vienas past simple...pvz when we went there tom had been gone...kai mes ten nuvykome, tomas jau buvo isejes....anksciau jis isejo, o tik po to mes atvykome...o su have gone tai gi elementaru...o egzui tai niekaip nesiruosiu ir visiskai nebijau...man jis paskutinis, taip kad visiskai px
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 23:22:57 | Nuoroda
as dar nesiuruosiu bet jau reikes pradeti namie darytis klausyma,skaityma,gramatika perziureti...siaip mokiausi puse metu paildomai anglu tai turbut vieninteli dalyka,kuri beveik tvirtai rasyti moku,yra rasiniai,laiskai..manau silpniausiai seksis klausymas,nes nelabai sekas man isgirsti ten kanors..dar ir su skaitymu nlb gerai,atrodo suprantu teksta bet kai reikia parinkt atsakyma,tai dazniausiai nesuprantu zodziu,kurie yra klausimuose..tai turbut gelbes mane nebent rasiniai ir gramatika
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 23:48:44 | Nuoroda
Kažkodėl,kai žiūriu britų filmus,man sekasi daug geriau suprast,ką jie šneka,nei per patį anglų klausimą - nežinau,ar čia man 'užsiblokuoja' kažkas galvoj,ar tas kalba nesuprantamai,neįsivaizduoju..
Žinutė parašyta: 2008-05-29 23:51:49 | Nuoroda
jo rasiniai tai kaip duos koki apie uzgavenes tai.. tai gal itampa juolab kad per tuos klausymus jie susuktai sneka:) o per filmus tai zinai, jei nera filosofiniu dialogu tai ir suprast lengviau:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-30 00:00:59 | Nuoroda
Na,gal koks burbeklis nepasitaikys - juk net primityviai kalbantį tokį sunku suprast kartais..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-30 00:09:55 | Nuoroda
Man tai kartais teste atsakymai atrodo keli teisingi, nors ir suprantu apie ka sneka, bet pasirinkimo variantai kartais lb sukti ir painus buna
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-30 00:17:16 | Nuoroda
shantal,taip kartais būna - dar vienas netobulumas darant užduotis,ir tai,tiesą pasakius,tikrai erzina.Gal ir galima 'iššifruot',ką turima omeny,bet tas juk laiko prašo.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-30 13:12:04 | Nuoroda
nu gal ir nebus tos darybso,gal cia sumaisiau,nes nesidomiu as ta anglu,nekenciu as jos gramatikos... nu bus tada gaidys transformacija... blet neislaikysiu as.....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-30 13:18:38 | Nuoroda
as irgi viska statau ant fortunos nes jau per tiek laiko tikrai nieko nebeismoksi is anglu,turim ta ka atsinesem nuo 4 klases is bandomojo surinkau 73,ir tikiuos kad treciadieni bus dar laimingesne diena nes su tuo klausimu tai man atrodo sekmes dalykas jei tik speji pagaut
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-30 13:55:57 | Nuoroda
nesiruosiu niekaip nes laikus moku, gal tik paziuresiu kaip laiskus rasyt.nors kai pagalvoju anglu egzas man nera pats lengviausias.pvz klasej darydavom readingus apie kokia nasas nu tai bbd kaip ten kazka suprast;/ is bandomojo 84 gavau, butu gerai jei pasisektu panasiai ir dabar;}
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-30 21:51:40 | Nuoroda
siuo metu dazniausiai leidziu laika angliskuose chatuose
Žinutė parašyta: 2008-05-30 23:19:57 | Nuoroda
as tai klausau audio books ir ryt zadu damust tuos frazinius veiksmazodzius:D
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą